PDA

View Full Version : Zvērā 2011

trusis
07-22-11, 20:02
Nakamnedēļ jau Zvērs, bet man vēl nav transports kā līdz turienei tikt.
Telts, guļammaiss ir, bet kā tikt līdz turienei nezinu pagaidām, tapēc domāju mošk kāds no eoziešiem arī apmeklēs šo festivālu un brauks ar mašīnu, kurā ir vieta. Izbraukt domāju 5dien 29. jūlijā ap plkst. 18.00 pēc darba.
Ja kādam ir kas piedāvājams, tad PM vai tepat komentāros. ;)

vimba_zlobnaja
07-22-11, 20:06
Ja labs piedāvājums derētu pagarināt Festivālu vasaru.

trusis
07-24-11, 22:02
Tiešām neviens nebrauks no šejieniešiem vai vēl domā braukt vai nebraukt?
UP

Ivis
07-24-11, 22:12
Šogad laižu garām pilnīgi visus festus, kaut uz Zvērā vienmēr ir sanācis paviesoties..

trusis
07-26-11, 09:10
Bump

deff_ins
07-26-11, 09:33
es braucu, vēl pagaidām arī nav transporta.

trusis
07-26-11, 09:46
es braucu, vēl pagaidām arī nav transporta.

Nu ja kkas ir, padod varbūt ziņu, ja ir brīva vieta! ;)

Hrjum
07-26-11, 10:15
Nja, paskatoties bildes jamo homepage atkal jāsecina, ka kaut kas ar festiem nav labi. 1-2 gadi un par galīgo bērnudārzu pārvēršas.

Tāpat kā Blome, Positivus utt. Ar katru gadu aizvien bērnudārziskāki ģīmji. Tiešām nevar festu ar kārtīgu face-control un stingru vismaz 21 gadu vecuma ierobežojumu uztaisīt, lai nav tādas tīņu masas?

Protams no otras puses, visi pagrimušie, kompleksu māktie un pusmūža vai vismaz 30 gadu personības krīzi sasniegušie var svaigus un naivus dupsīšus papliķēt :shura:

noname
07-26-11, 10:35
nu vispār jau zvērā no sākta gala izcēlās ar bērnudārzu dēļ zemās ieejas un alus cenas :D
bet šogad ar festiem ir visai bēdīgi, kad tā papēti programmas, vienuviet nevari pat salasīt 3-4 grupas, uz kurām gribētos paskatīties

trusis
07-27-11, 12:32
Transports par laimi atrasts! :)
Ja kāds vēl grib doties, ir vel 2 brīvas vietas.
Sīkāk MP.

skaktuss
07-28-11, 12:14
Nja, paskatoties bildes jamo homepage atkal jāsecina, ka kaut kas ar festiem nav labi. 1-2 gadi un par galīgo bērnudārzu pārvēršas.

Tāpat kā Blome, Positivus utt. Ar katru gadu aizvien bērnudārziskāki ģīmji. Tiešām nevar festu ar kārtīgu face-control un stingru vismaz 21 gadu vecuma ierobežojumu uztaisīt, lai nav tādas tīņu masas?

Protams no otras puses, visi pagrimušie, kompleksu māktie un pusmūža vai vismaz 30 gadu personības krīzi sasniegušie var svaigus un naivus dupsīšus papliķēt :shura:
Tāpēc arī jau otro gadu izlaižu Zvēru. Pilla pakaļa ar piedzērušiem tīņu pozeriem, kas izrādā ar saviem svaigznīšu hc tetovējumiem un kādas "krutas" grupas t-krekliem. Kopš pirms 6 gadiem izbeidzās labākā Latvijas festivāla sērija (kas notika Kurzemes centrālajā daļā), vairs neceru vispār ne uz ko labu.

noname
07-28-11, 13:11
Kopš pirms 6 gadiem izbeidzās labākā Latvijas festivāla sērija (kas notika Kurzemes centrālajā daļā), vairs neceru vispār ne uz ko labu.
bet tas jau visu foršo festu liktenis - tiklīdz paliek pārāk populārs, tā sākt braukt visāda šņaga, un rīkotāji parasti vai nu pārtrauc, vai kļūst par babilonu, uzskatāmākie piemēri mīlas vasara un laba daba :(

Mikasa
07-28-11, 15:02
Skiet, ka šādiem gadijumiem ir izdomāts www.Ridex.lv

Ivis
07-29-11, 15:07
Labi, ka tomēr nebūšu tur :

http://twitpic.com/5xm1uo :shura:

Festivāla "Zvērā" norise būs apgrūtināta, taču tas atcelts netiks.
Apgrūtinātas būs sporta pasākumu norises, jo lietus un Cieceres upes ūdens līmeņa celšanās dēļ zem ūdens ir futbola laukums un BMX tramplīni, kas atrodas upes ielejā. Elektroniskās mūzikas skatuves, kas atrodas ielejā, pašlaik tiek pārceltas uz kalnu, bet pasākumu atcelt nav domāts.

Dzintars
07-31-11, 22:42
Labi, ka tomēr nebūšu tur :

http://twitpic.com/5xm1uo :shura:

Man nekādi ūdeņi pasākumu neizbojāja un applūdušais futbola laukums spēlēšanu padarīja tikkai interesantāku. :D

trusis
08-01-11, 09:14
Jā, tas ūdens pilnībā netraucēja pavadīt labi laiku.
Tam futbola laukumam tā pat negāju tuvumā, tā ka viss bija labi. Saule spīdēja un alus garšoja labi.

Krelin
08-02-11, 18:32
Ja tik nebūtu to zagļu, kas mantas spēra. :doh:

deff_ins
08-02-11, 18:56
mums fest bija izdevies pa pirmo... moš mans draugs nemaz nepazaudēja savu htc - moš jamam šo prosta nospēra ja reiz tā runā.

mani pārsteidza super pozitīvā atmosfēra, tīņi netraucēja necik. daudz smuku bābu :) iepazinos ar vairākiem foršiemcilvēkiem. aa un vēl vienu neforšu - tas bija no essential kaut kā izsprucis un netur nokļuvis. bet jams pa muti nedabūja jo šo neatradām pēcāk :doh:
apmainījāmies ar alu, es kādam uzsaucu, kāds uzsauc man :shura:
ūdens to pasākumu padarīja vēl interesantāku, tikai dzirdēju tur 2 esot noslīkuši...

Krelin
08-02-11, 19:22
..ūdens to pasākumu padarīja vēl interesantāku, tikai dzirdēju tur 2 esot noslīkuši...
Cik sapratu, tad tās baumas par tiem diviem noslīkušajiem bija tāpēc, ka pa visiem šiem gadiem divi cilvēki tur ir noslīkusi, ne tieši šogad.

trusis
08-03-11, 09:20
Cik es dzirdēju, ka nevis noslīkuši, bet bija ielīduši peldēties, tos straume aiznesa.
Visi domāja ka kirdik, bet pēc kāda pusotra kilometra izlīduši ārā :D
nez vai taisnība, to dzirdēju itkā pēc festa un skaidrā.