PDA

View Full Version : Nu bet kapeeec?

garets
08-27-11, 16:56
Kapeec es nevaru ielikt sludinaajumu? ir vajadziigs kaut kaads noteikts postu skaits vai kaa?

Itka noteikumus izlasiju, bet skatos ka te liek visaadi new user tos sludinaajumus un es jau 3 reizes meegjinu, bet nekaa...

Relax
08-27-11, 17:05
tapec ka, Join Date: 22-08-11
un kuri ir tie new ?

Snakez
08-27-11, 17:47
Kapeec es nevaru ielikt sludinaajumu?

ssā arī nesanāk ielikt sludinājumu ?

garets
08-27-11, 17:51
ssā arī nesanāk ielikt sludinājumu ?

tas bija kaa taads uz****iens? vienkarshi parasti ja ir forums par un ap pc tad tur neliks sludinaajumus par bmx vai auto, tapeec lieku arii te, kur ir liidzigi domaajoshie... protams sludinaajums ir arii gan ss.lv gan zip.lv

Snakez
08-27-11, 18:07
tas bija kaa taads uz****iens? vienkarshi parasti ja ir forums par un ap pc tad tur neliks sludinaajumus par bmx vai auto, tapeec lieku arii te, kur ir liidzigi domaajoshie... protams sludinaajums ir arii gan ss.lv gan zip.lv

tur jau taa lieta ka tas ir forums nevis sludinaajumu portaals ;)
ja nesanaak ssā notirgot tad te veel mazaaka iespeejamiiba, jo te cenas regulaari ir zemaakas nekaa ss.lv

rbk
08-27-11, 21:17
Es nesaprotu priekš kam šeit vajadzīgi ierobežojumi, nosakot kaut kādu pievienošanās vai postu limitu - jo vairāk šeit sludinājumu, jo labāk visiem. Ja sludinājuma saturs ir pieņemams, tad nevajadzētu arī nekādus šķēršļus tā publicēšanai.

Snakez
08-27-11, 21:18
Es nesaprotu priekš kam šeit vajadzīgi ierobežojumi, nosakot kaut kādu pievienošanās vai postu limitu - jo vairāk šeit sludinājumu, jo labāk visiem. Ja sludinājuma saturs ir pieņemams, tad nevajadzētu arī nekādus šķēršļus tā publicēšanai.

lai buutu mazaak visaadu uzmeteeju un idiotu

rbk
08-27-11, 21:23
Nav nekādu garantiju, ka cilvēks, kurš šeit arī būs sakrājis nepieciešamos postus un pavadījis atbilstošu laiku kopš reģistrēšanās neizrādīsies uzmetējs.

Aigars
08-27-11, 21:29
Man nav skaidrs kāpēc ar šo vēl auklējas...

Relax
08-27-11, 21:31
karoche, diskusiju izbeidzam, teemu sledzu un nolaizhu podaa.
noteikumi ir un paliek noteikumi, un kam tie nepatik, es skalji neteikshu uz kurieni lai iet. :shura:

aspms
08-27-11, 21:35
Tak jau attiecīgajā topikā teicu, ka tas announcement ir galīgi nemanāms. Uztaisa labāk jamo kā sticky "pardod" sadaļā un vienreiz būs miers- tak paskaties te jau katru otro dienu kāds zaļais gurķis uzrodas ar savu pārdošanas topiku un ja neapstiprina, tad pēc laika cep nākamo :emo: :shura:

Un no adminu puses- tā vienkārši izdzēšot attiecīgo pārdošanas topiku arī gurķim diži skaidrāks nekļūs- pēc laika ceps nākamo :shura: tapēc vajag iedot arī plāksteri un aizsūtīt uz annoucement ;)