PDA

View Full Version : Plzz HELP!

rednexx
11-09-11, 18:50
:( Man ir tāda problēma, ka spēlējot konkrētu spēli world of tanks mana karte HD3870 met ārā, ka apstājās strādāt kartes draiveri un ir salabots. Sanāk tā, ka spēle uzkarās un atlec, paiet 10-20sec un atkal tas pats. vai ir iespēja ka ir nesaderība starp MB un VGA? bl.... nevaru iebraukt... esmu izmēģinājis jau viskautko te...:doh:

CyberGhost
11-09-11, 18:53
kas salabots?
Ko konkrēti raksta, oriģinālvalodā?

rednexx
11-09-11, 18:57
displey drivers stopped responding and succefuly resolved... uzliku riktīgos draiverus tas pats. Metu universālos atkal tas pats.

4bz
11-09-11, 19:20
displey drivers stopped responding and succefuly resolved... uzliku riktīgos draiverus tas pats. Metu universālos atkal tas pats.

universālos :doh:
Kas der visam neder nekam.
Moš tomēr nav īstie!? Nav vairāki uzlikti?

rednexx
11-09-11, 19:23
tur jau tā lieta ka nav vairāki salikti. visus draiverus attinstalēju un liku citus, bet tas pats... :eek: biju iedomājies, ka ir kāda nesakritība tai vga ar mb :confused:

rrrainis
11-09-11, 19:24
Šī problēma cik esmu dzirdējis esot dēļ nelegāla win.

rednexx
11-09-11, 19:32
nu nez... ar iepriekšējo vga viss bija ok... un win velk visus updeitus un ir aktivizēts...

Kashelz
11-09-11, 20:06
Shitas defekts var but gan delj dzelzju problemaam, gan delj liika softa, ari pec updatiem ir tadi paradijushies, tik nav isti skaidrs pec kuriem. Vari pamegjinat atinstelet pedejos jauninajumus, ja ieprieksh bija labi viss ar sho karti.

rednexx
11-09-11, 20:24
ar šo karti viss sākās :D ir iespēja ka pārmetot windovsu viss aiziet? varbūt tiešām windovs aizgājis sviestā?

jonyz
11-09-11, 21:21
šitā ***nja parādās citreiz arī kad uz viena un tā paša windows instalācijas pamaina videokartes ar dažādiem draiveriem,lai arī parasti viss tiek attinstalēts,bet reizi pa reizei tomēr gadās ka izmet šo kļūdu.

rednexx
11-09-11, 21:28
Domāju ka pārmetīšu pa nakti win... un tad jau redzēsim būs atrisinājusies problēma vai nē :)