PDA

View Full Version : Velo no sludinājuma portāla.

100gram
03-15-12, 08:13
Čau.

Tuvojas velo sezona un būtībā ir dilemma - uz nikni lielo apkopi stumt lētā gala esošo velo vai pirkt lietotu, taču dārgāku.

Esmu gan tā saucamais Svētdienas braucējs, taču vienalga - braucējs, tiesa nekāda lielā saprašana nav par velo.

Varbūt kāds ir saskāries ar konkrēto pārdevēju (vai tajā pasākumā iesaistītiem cilvēkiem), kurš tirgo šo velo?
Links uz SS.lv (http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/imipi.html)

Vnk vairāki velo bildēti uz viena un tā paša fona - varbūt kādam ir kādas atsauksmes tieši par pārdevēju (vai nav uzmetiens un tamlīdzīgi).

Paldies!

Sarp citu, ja kāds EOZietis tirgo mtb klases velo uz 170 - 180 cm augumu par ciparu līdz 400 latiem - intereses pēc var padot ziņu.

Tominjsh
03-15-12, 08:45
ja par tiem ss sludinaajumiem.. briinumi nenotiek, neviens netirgo peec sezonas richuku par 25% no jauna veertiibas un nevar atvest un uzvariities paardodot ss... Taa ka izcelsmi domaa pats - lietuva, vaacija....

nedomaaju ka eksistee zelta dziisla, kur var kaudzeem mazlietotus richukus dabuut pa leeto :shura:

321
03-15-12, 10:51
Tadus velo jau gadu ss tirgo un nav sliktu atsauksmju. Vari sarunaat kadu hipsteri lidz lai nocheko iedosi 10 ls bonusaa

100gram
03-15-12, 21:22
Starp citu, kā jūsējie darītu, ja ritenim nebūtu "papīru"? Pirktu/nepirktu?

Arnis2002
03-15-12, 21:48
šitos vismaz interpols neņem nost kā mašīnas ! :D

Svens
03-15-12, 21:59
Pofig Interpols, bet Valsts policija tak ņem, ja īpašnieks ar dokumentiem var pierādīt savas īpašumtiesības. Reti kurš ar riteni taisīs eirotripu, lai viņš ar Interpola darbībām sastaptos. ;)

biei
03-15-12, 22:03
Es iepējams pie jamā biju čolēt lisapēdus, bet nenopirku, pats beigās nopirku no šī pārdevēja (http://www.ss.lv/lv/search-result/?t=F1YTFVcQFlE=). Protams papīri nabūs, bet nu naf tev viņus vajag - ja nav uzticība pirms pirkšanas iemet rāmja nmr. veloregistrā, pārliecinies vai nav meklēšanā, bet lielos vilcienos nebūtu jābūt problēmām, kad būsi nopircis piereģistrē iekš Csdd ar savu vārdu uzbliez nakļeiku un rāmja un ja aptur policis parādi jamam mēli. :beee:

Hrjum
03-15-12, 23:07
Kaut kāda tizla sīkpiržu atieksme jums te, satraucas ko inerpols, policija teiks TEV, a par to kurš vairs ar to velo nebrauc, vai kuram konteineris "iekrita jūrā" pofig?

mēli rādīsi arī ja tavējo leitim/polim pārdos?

Neba tie transporti tukšā uz vāciju/poliju "pildīties" brauc...

Svens
03-15-12, 23:10
Hei, hei, hei, kurā brīdī man ir sīkpirža attieksme (jo es pieminēju Valsts policiju)? Nepird daudz. :D Es tikai pateicu to, ka arī velosipēds atgriezīsies pie likumīgā saimnieka, ne tikai automašīna. :beee: :D

biei
03-16-12, 00:09
Te taču apsalūti nav par ko satraukties, ja gribi pērc no rokas, ja gribi ej uz veikalu, brīva izvēle - autoram bija konkrēts jautājums, un uz to arī tika sniegta konkrēta atbilde. Kāds interpols, kāda policija ķēpāsies gar riteņiem kas maksā npilnu 1k, absurds. Nav tie braucamie taču no zelta. :doh:http://www.veloreg.lv/?q=reg <<<--vēl var ielīst pārbaudīt tos rāmja nummurus.

Svens
03-16-12, 00:19
Kas tie par tekstiem? No kurienes Tev tādi piemēri, ka policija neatgriezīs īpašniekam velosipēdu, ja viņš spēs pierādīt savas īpašumtiesības? Te jau nebija runa par to, vai uzsāks kaut kādu intensīvo meklēšanu pēc tam, kad tiks iesniegts iesniegums par zādzību - Arnis2002 vienkārši izteicās, ka velosipēdus neņems nost tā, kā ņem nost automašīnas, un tās ir muļķības. Ja ir atrasta manta, uz kuru kāds piesaka un spēj pierādīt īpašumtiesības, tad policija šo mantu arī ir tiesīga izņemt no tagadējā valdītāja un nodot to likumīgajam īpašniekam. Un tur neskatās uz to "Ai, tas tikai ritenis/tas tikai telefons" vai vēl absurdāk - "tas tak maksā tikai nepilnu 1k".

biei
03-16-12, 00:51
Kas tie par tekstiem? No kurienes Tev tādi piemēri, ka policija neatgriezīs īpašniekam velosipēdu, ja viņš spēs pierādīt savas īpašumtiesības? Te jau nebija runa par to, vai uzsāks kaut kādu intensīvo meklēšanu pēc tam, kad tiks iesniegts iesniegums par zādzību - Arnis2002 vienkārši izteicās, ka velosipēdus neņems nost tā, kā ņem nost automašīnas, un tās ir muļķības. Ja ir atrasta manta, uz kuru kāds piesaka un spēj pierādīt īpašumtiesības, tad policija šo mantu arī ir tiesīga izņemt no tagadējā valdītāja un nodot to likumīgajam īpašniekam. Un tur neskatās uz to "Ai, tas tikai ritenis/tas tikai telefons" vai vēl absurdāk - "tas tak maksā tikai nepilnu 1k".
Protams, tevis aprakstītajā situācijā notiks tieši tā kā esi rakstījis. Bet, šādi precendenti notiek reti, izņemot čiganellas un sūrus narkomānus kas pa ielām mēdz pārvietos uz neatbilstoši dārgiem lisapēdiem. No otras puses, ja tiešām pieķer ka esi pricis zagtu velosipēdu, ir rāmja nummurs, cietušais ir sniedzis iesniegumu viss sakrīt, bet nav nekādu norakstītu pierādījumu, nummuru par pārējām detaļām kas atrodas uz lisapēda, man ir visas tiesības jamo izjaukt detaļās un jamiet atdot tikai rāmi uz kura ir fiksēti nummuri. Pierādi man tagad ka esmu pircis visu uzreiz, moš tikai rāmi gādāju ?

CaMaRo
03-16-12, 01:17
A jums kaut kā neinteresē tas, ka pērkot zagtu sponsorēts tiek zaglis? Tu pērc kaimiņam nozagto, kaimiņš pērk tev nozagto, 3 reizes varat minēt, kas beigās ir ieguvējs!

biei
03-16-12, 01:37
A jums kaut kā neinteresē tas, ka pērkot zagtu sponsorēts tiek zaglis? Tu pērc kaimiņam nozagto, kaimiņš pērk tev nozagto, 3 reizes varat minēt, kas beigās ir ieguvējs!
Pa, pa kurš minēja vārdu "zagts" ? Ja es vairāk vai mazāk kā godīgs cilvēks pirms pērku lietotu aprātu esmu visus nummurus salīdzinājis iekš visiem pieejamajiem reģistriem un secinājis, ka ar konkrēto numuuru šadu ierakstu nav, kādēļ man kā pircējam vēl būtu jādomā par to vai vello ir zagts ? Nesaprotu, kapēc jums tāds piktums pret lietotiem ? - paši esiet veikalā nopirkuši "kakas" un tagad gribat uzstājīgi pierādīt to, ka vienīgā vieta kur jāpērk un jāpārmaksā ir veikals ?

Yolo
03-16-12, 01:45
tie reģistri ir globāli?

DeadlyShooter
03-16-12, 10:17
Starp citu, kā jūsējie darītu, ja ritenim nebūtu "papīru"? Pirktu/nepirktu?

Kādi "papīri" :confused:

Braucu ar pagājušā gadsimta velo.. Neesmu nekur manījis nekādas prasības, ka būtu jāglabā kaut kādi papīri. Kāds var pastāstīt kas tie par papīriem?

Aigars
03-16-12, 10:18
Kādi kādi... Pirkuma čeks/garantijas talons?

DeadlyShooter
03-16-12, 10:29
Hallooo 10+ gadi, kāds vēl garantijas talons? Tu apenēm arī čeku glabā? Iegādājoties no privātpersonas, privātpersonas tak čekus neizsniedz :D

StyleZ
03-16-12, 10:36
Hallooo 10+ gadi, kāds vēl garantijas talons? Tu apenēm arī čeku glabā? Iegādājoties no privātpersonas, privātpersonas tak čekus neizsniedz :D
Bet pirkšanas papīru/tehnisko pasi ir vērts saglabāt tieši šī paša iemesla dēļ, lai pēcāk bez bailēm un čakara varētu to veļļuku pārdot tālāk.

DeadlyShooter
03-16-12, 10:40
Nu ir jau visādi cilvēki, kas gadiem glabā telefona kastītes utt. :shura:
Čeku parasti saglabāju, kamēr ir spēkā garantija.. Respektīvi ~2+ gadus, bet arī tad jau bieži vien tiem čekiem tinte paliek pavisam blāva..
Ja pircējs grib redzēt vecu čeku, var jau uz kāda veca kases aparāta izsist ko vien vēlas :D

Varētu ko vairāk pastāstīt par velosipēda tehnisko pasi? Kas tā tāda ir? Kādu foto varbūt?

StyleZ
03-16-12, 10:43
Varētu ko vairāk pastāstīt par velosipēda tehnisko pasi? Kas tā tāda ir? Kādu foto varbūt?
Tas nav oficiāls dokuments, bet tāds jauks papīrīts, kur vismaz lielie veikali iespiež velo modeli, rāmja numuru un ziņas par garantiju + apkopēm.
Ja tāds tev ir uz rokas, tad ir vairāk kā skaidrs, ka zagts jau tas aparāts nebūs.

S-G
03-16-12, 10:48

+++
Palasie sadaļas nozagts iekš XC un rotos
Gadās arī kad uz ielas satiksi veco velo īpašnieku :D

DeadlyShooter
03-16-12, 10:52
Tad jau kaut kas līdzīgs kā savulaik servisa grāmatiņas automašīnām. Tip atvesta no DE, bet grāmatiņu tepat palaiž pa riņķi, lai ar dažādām pildspalvām/rokrakstiem šo to ieraksta.. tad saliek zīmodziņus.. un pircējs laimīgs :shura:

321
03-16-12, 12:06
Tatad kads zin ka tie velo ir zagti? Vai patik parunaat

R@imizA
03-16-12, 12:20
Patīk runāt pamatā. Pat XC ir bijušas diskusijas un neviens nav ticis skaidrībā. Man personīgi liekas dīvaini kā tauta ņemas par velo. A tas ka te pat foruma ir pilsoņi kas IT stuff pārdod bieži vien lēti visiem liekas baigi OK :D.

StyleZ
03-16-12, 12:22
A tas ka te pat foruma ir pilsoņi kas IT stuff pārdod bieži vien lēti visiem liekas baigi OK :D.
IT stafu nemēdz uz ielas pie laternas ar ķēdi pieslēgt vai šķūnīšos glabāt ;)

DeadlyShooter
03-16-12, 12:23
Toties no noliktavas/darba iznest mēdz gan :(

R@imizA
03-16-12, 12:31
Un no fūrēm aizņemties arī mēdz :D. Mans zaudējumu rekords palete ar Dell datoriem ~ 80k USD vērtībā. Bet džeki bija draudzīgi somas atstāja :D.

biei
03-16-12, 13:15
tie reģistri ir globāli?
http://www.mybikenumber.com/ vairāk vai mazāk globāls reģistrs

321
03-16-12, 13:54
Nu es pienjemu tas kvantums aizgajushas Electra ari neputinaasies kadam garzzhaa, ja sodz tad vismaz pardod talaak lai manta godam kalpo savam paredzetajam merkjim :ok:

ventolin
03-16-12, 15:11
Velosipēdistu forumā labāk uzprasi. Ir cilvji, kas paši skrūvē mājās kopā un tirgo. Loģiski, ka sanāk lētāk nekā veicī. Čoms pie tāda nopirka pirms pāris gadiem - ļoti apmierināts, jo nebija jāatstāj veicī 500+ par analogu. Vienīgi nav ar skaistu brendīgu krāsojumu, bet tas jau tikai pluss - zagļi mazāk cierē :shura:

Aigars
03-16-12, 16:50
Ir cilvji, kas paši skrūvē mājās kopā un tirgo. Loģiski, ka sanāk lētāk nekā veicī.Kāpēc loģiski?

ventolin
03-16-12, 16:57
Jā, može tikai kaut kādas mistikas pēc no rokām ir lētāk. Nepadomāju.

bobiksons
03-16-12, 17:23
Ar jaunām detaļām nekad nebūs lētāk, ja nu vienīgi caur ebay labu deal dabūt (ir zināmi gadījumi, kad izdodas nocelt excelentu deal-u)

100gram
03-18-12, 12:38
Jomajō! :shura:

Konsultējos ar visiem pēc kārtas - kolēģi, paziņas, draugi, garāmgājēji - domas dalījās aptuveni 50 - 50, taču izlēmu, ka iegādāšos jaunu un normāli no kāda veikala. :ok:

Sunroot
03-18-12, 19:37
Tieši tā, nav ko zagļus atbalstīt.