PDA

View Full Version : Komanda SEB MTB maratonam

skaktuss
03-22-12, 10:50
Ok, tātad sākšu ar to, ka palūgšu, lūdzu, bez ironijas, nosodījuma, izsmiešanas, fleimošanas, žults izgāšanas u.t.t. Zinu ļoti daudzu cilvēku attieksmi pret Japiņa aģentūru, domas par šīm sacensībām - tas neesot nekāds MTB, baigais kolhozs, naudas kāšana, viss sūkā u.t.t., u.t.j.p. Tāpēc vēlreiz, lūdzu, ja gribas kaut ko teikt, kas ir pretrunā ar šo topiku, tad labāk paklusējam! Ok?

Tātad. Atceros, ka pagaišgad uzradās daži cilvēki, kam patika nobraukt vienības braucienu, daudzi ar vien aktīvāk no šīs komūnas sāk nodarboties ar hobija līmeņa riteņbraukšanu, kaut vai uz darbu aizbrauc. Tāpēc man ir ideja, kas entuziasma, negatīvisma dēļ, protams, var nerealizēties, bet ir vērts mums varbūt par to draudzīgi papļāpāt. Ko sakat, ja mēs savāktos kāds bariņš un pieteiktu EOZ komandu? Varam ar izdomāt savādāku nosaukumu, kaut vai Dibena Spārdītāji, vai Sniegbaltītes Vālētāji, man pofig. Bet nu sāku šo tēmu ar mērķi, ka varētu daži, ne pārāk satrennēti, bet piezemēti cilvēki izveidot draudzīgu brigādi, kas varētu pavizināties vakaros pa Rīgas apkārtni, papļāpāt, izpalīdzēt viens otram ar kādu padomu, elementāru mehānisku remontiņu un galvenais, kopīgi atrast kādu citu līdzīgu komandu velo.lv sarakstā, ar kuru rīvēties un izjust vīrietim vajadzīgo sacensību un adrenalīna devu gonkās. Kāpēc SEB? Tāpēc, ka tas ir visvienkāršākais priekš mums, svētdienas braucējiem. Visērtākā nokļūšana - gandrīz visur var aizbraukt ar vilcienu, lai vakarā varētu alus bundžu turot rokās, ar patīkamu nogurumu kratīties mājās. UN teikšu atklāti, man patīk tās trases, jo esmu visu bērnību braukājis pa tādiem grants un meža ceļiem un man nav vajadzīgas polijas un čehijas trasēm pietuvinātas izjūtas. Varam kaut vai to nesaukt par MTB, ja tā gribam, jo neviens montains mums te tā pat nav.
Protams runa ir par tautas klasi un iespējams jaukto komandu - vienu meiteni varu sadabūt (protams, tikai sastāvam :) ). Pats esmu nesen tik par to visu sācis interesēties, jo meitene pielauza un pagaišgad nobraucu tikai 3 posmus no pēdējā koridora un vienības braucienu. No savas puses, pēc pagaišsezonas rezultātiem un sajūtām spriežot, varu apsolīt vietu apmēram saraksta vidū un mazliet ar varbūt augstāk. Kā arī vienkāršas remonta štellītes, ja kāds vēl nav sācis iekrāt sev atslēgu komplektu un nedaudz zināšanas par, piemēram, trosīšu maiņu, klaņu noskrūvēšanu u.t.t.
Davai, tā draudzīgi un jauki izsakam savas domas par šo

Aigars
03-22-12, 11:06
Starts apmaksāts? :D Vai vismaz formiņa..? :>

skaktuss
03-22-12, 11:12
Ko varu piedāvāt no savas puses apmēram izteicu :) . Par pārējo ar laiku varam domāt un varbūt ar laiku pat ieviest kopējo budžetu, kopīgus pasūtījumus visādām štellēm un varbūt pat formām. Doma ir demokrātiski visu bez lieliem izdevumiem saorganizēt, jo nemērķējam jau uz augstām vietām. Braukt var arī ar parastiem šortiem un ričukiem un ja kreklam nebūs kabatas aizmugurē, vai velo bezs karbona smakas un SID dakšas, tad draudzīgajā (vēlams) komandā neviens netiks uzskatīts par nenormālu :) .

aspms
03-22-12, 11:13
Aigars SEBu šosezon taisās braukt? :eek:

kriii
03-22-12, 11:24
Varat jau aspms atļauju uzprasīt un nosaukties par "Kaspara Launerta fanu klubs" :shura:

Bet principā, ja ir kāds kas varētu paķer līdzi uz tām gonkām, tad varētu ar savu lūzni pamīt.

skaktuss
03-22-12, 11:28
Tāda doma ar bija. Garīgais tēvs un komandu iedvesmojošais cilvēks noteikti ar aizrautību sekotu sava vārda daudzinātāju komandas rezultātiem. :)

mrlobber
03-22-12, 11:41
Aigars SEBu šosezon taisās braukt? :eek:

Ko tik formas dēļ neizdarīsi :> :shura:

Jautājums gan mazliet citāds - vai tiešām nepieciešams vienots nosaukums, lai kopā grupā atsēdētu, brauktu pa mežu vai mēģinātu viens otru draudzīgi pārspēt? :) To jau var arī tagad darīt un sākt kaut vai ar pirmo posmu.

skaktuss
03-22-12, 11:53
1) cerēju uz to, ka izveidotos draudzīga kompānija (nē nu, nedomāju tāda, kas viens otram gailīšus laizīs).
2) pavizināšanās pa Rīgas apkārtni, var to saukt par trenniņiem, bet es uzskatu, ka netrennējos un dažādu maršrutu izdomāšana, vietu apskates,
3) atbildība pret komandu liek mazliet sasparoties - jāpacenšas vismaz un pieciem posmiem tikt, mazliet vairāk ar patrennēties kaut pa brīvdienām un nelažot gonkā, kur ir mazliet tomēr jācenšas komandas labā. Vienkārši sakot rodas nedaudz disciplīna, kas padara rezultātus augstākus.

Gan jau, ka ir vēl kādi pozitīvi iemesli tam, bet par negatīviem nevaru iedomāties. :)

aspms
03-22-12, 11:59
Uz kādu pierīgas & ārpusrīgas maršrutu kādreiz varētu pievienoties, bet pa centru dreifēt gan nav velēšanās :shrug:

R@imizA
03-22-12, 14:53
Es varētu pievienoties Tomiņam dzert alu/vīnu un smieties.

aspms
03-22-12, 15:12

Pareiz, pareiz nu vismaz reizi mēnesī 3dienās uz Biķerniekiem būs jāsavācās :shura:

mrlobber
03-22-12, 15:33
Pareiz, pareiz nu vismaz reizi mēnesī 3dienās uz Biķerniekiem būs jāsavācās :shura:

Nu tev jau pašam tak jāpiedalās šogad :bebe: :D

R@imizA
03-22-12, 16:02
Es piedāvāju braucienus no Jelgavas uz Tērveti caur Kroņauci (lai var labi uztankoties) :beer:

Tominjsh
03-22-12, 17:01

shis nav atcelts, shis ir speekaa arii ieksh 2012, kameer tas gals nav pienaacis :shura: Pirmas 2 trešdienas laikam jau aprīlī :D

bobiksons
03-22-12, 17:11
aprīlī jau tik ITT, XSports jau maijā

Tominjsh
03-22-12, 17:20
waaah, tieshaam tik maijaa :( nu nekas, siltaaks buus :D

Sunroot
03-22-12, 20:28
Jā Kaspar, piedalies tu ar :shura:

biei
03-23-12, 11:09
1) cerēju uz to, ka izveidotos draudzīga kompānija (nē nu, nedomāju tāda, kas viens otram gailīšus laizīs).
2) pavizināšanās pa Rīgas apkārtni, var to saukt par trenniņiem, bet es uzskatu, ka netrennējos un dažādu maršrutu izdomāšana, vietu apskates,
Gan jau, ka ir vēl kādi pozitīvi iemesli tam, bet par negatīviem nevaru iedomāties. :)

Ideja atbalstāma, bet daudzus biedē vārds ''komanda", es vairāk esmu par kaut kādiem ko****iskiem izbraucieniem, kautkā apkatīšana, un tikai tad ja ir izveidojies noturīgs pūlciņš, tad būtu jāceļ galdā šāds piedāvājums. Jo visu tevis srakstīto izlasot rodas iespaids, ka esi visas kārtis izmetis vienā piegājienā. Es vispirms mēģinātu savākt domubiedrus ne tik tāliem wīkendbraucieniem, peimēram varētu ielikt iekšā Geocaching elementus, nu lai nebūtu tikai sūra pedāļmīšana. Piemēram man 7.dien ir ideja aizmīties līdz ķemeriem, (gribētos tikt līdz purva laipām, bet ir lielas šaubas ka jamās tur vēl nav uzstādītas)

bobiksons
03-23-12, 11:44
Purvā laipas vai tad nestāv visu laiku? neticu ka katru pavasari liek pa jaunam :D

skaktuss
03-23-12, 11:55
Biei, rakstīju to visu un tieši tādā veidā, jo tuvojas jau pirmā gonka un nav laika vairs apošņāties un iet uz randiņiem, lai iepazītos.

Katrā ziņā, paldies par diskusiju, bet 6 cilvēki šeit tiešām neatradīsies un tie, kas vēl rudenī likās mazliet entuziastiski, te neko pat neierakstīja. Varbūt citu gadu. Varam pagaidām aizmirst šo topiku. No hard feelings :)

bobiksons
03-23-12, 12:05
nu man riktīgā sezona sākās ap 2008, vēl nav beigusies :shura: Tas tā, var pamīt arī vienam un arī -20 un bez geocaching :shura:
Komandas jau veido vai nu kantoris, vai savējie riktīgie paziņas.

S-G
03-23-12, 12:09
Es piedāvāju braucienus no Jelgavas uz Tērveti caur Kroņauci (lai var labi uztankoties) :beer:

Es piedalos +

biei
03-23-12, 13:42
Purvā laipas vai tad nestāv visu laiku? neticu ka katru pavasari liek pa jaunam :D
Ar purva laipām bija tā - pagājušo gadu aizbraucu ne tik agrā pavasarī, un viss bija applūdis, pēctam jau rudenī lielākā daļa laipu bija pazudušas, nācās brist, nospļāvos, moš šogad būs kkas uzlabots tajā sakarā.

Aigars
03-23-12, 16:51
shis nav atcelts, shis ir speekaa arii ieksh 2012, kameer tas gals nav pienaacis :shura: Pirmas 2 trešdienas laikam jau aprīlī :Dspameru komanda jau sāk treniņus alus konsumēšanā - noliktais laiks ir tuvu :shura: bet seši trešdienu vakari biķerniekos garantēti

bobiksons
03-23-12, 16:53
Cik tur grūti atsēdēt astē!? Tīri treniņa pēc..

aspms
03-23-12, 17:04
bobbers tak pēdējo posmu līdz finišam noriņķoja- tā ka cerība ir :shura:

Aigars
03-23-12, 17:27
bobbers tak pēdējo posmu līdz finišam noriņķojachallenge completed :gygy:

aspms
03-23-12, 17:30
Kādu komandas mērķi ta šosezon šim izvirzīsim? :D Runā, ka šinī starpsezonā esot baigi efektīvi gatavojies. :gygy:

Aigars
03-23-12, 17:41
vismaz 3 starpfiniši sezonā būs viņējie :crazy:

mrlobber
03-23-12, 18:24
Kādu komandas mērķi ta šosezon šim izvirzīsim? :D Runā, ka šinī starpsezonā esot baigi efektīvi gatavojies. :gygy:

Nu redz, bet pirmais attaisnojums jau šobrīd arī ir :nono::thumbup:

mrlobber
03-23-12, 20:41
Pēdējais iemesls vislabākais :o