PDA

View Full Version : Velo video kamera.

100gram
09-16-12, 19:26
Labs vakars.

Padalamies, lūdzu, pieredzē ar video kamerām priekš velosipēda.

Ielīdu dažādos review'os - cipari, iespējas un cenas ir dažādas.
Neesmu tik bagāts lai skatītos uz lētā gala kamerām, tādēļ vēlos diezgan labu mantu iegādāties.
Tiesa - budžets diemžēl nav neizsmeļams, taču naudiņa šajā gadījumā ir otrā plānā.

Fiziski taustījis nevienu neesmu, tādēļ saprašana ir vien tik lielā kā no bildēm / video iekš i-neta.
Niknākais, ko esmu atradis, tas ir GoPro ražotājs.

Fantazējot un ar pirkstu bakstot mākoņos, gribētu šādas lietas -
- neesmu patreiz spējīgs izvēlēties: uz stūres vai pie ķiveres stiprināmu; gribētos vairāk vai mazāk nekustīgu attēlu, kurš skatās tikai uz ceļu, taču uz stūres stiprināmai kamerai ir diezgan draņķīgs leņķis - proti, kamera atrodas zemu; kaut kādā i-avotā ieraudzīju uz krūtīm stiprināmu kameru, kas būtu ideāli;
- vismaz 720p;
- nepārtraukta ieraksta funkcija vismaz 2 stundas; ideāli, ja brauciena laikā ir iespējams nomainīt akumulatoru;
- liel-ietilpīgas atmiņu kartes atbalsts;
- visādi super duper mega ultra fiziskie izturības rādītāji nav vajadzīgi;

Lūgums lietotājiem, vērotājiem un visādi citādi atsaucīgiem cilvēkiem padalīties ar pieredzi, ieteikumiem... un droši vien bez spama arī neiztikt.

Pāāāldies! :ok:

Aigars
09-16-12, 20:14
Pa lielam jau izvēles nav - Hero 2 vai Contour...

jopciks
09-17-12, 08:48
es, savukārt, meklēju pēc iespējas mazāku izmēros par salīdzinoši zemu ciparu.
Optimālākais variants bija ACT20.
Domātais pielietojums- cope un medības, arī videoreģistrators

Pie šitā čaļa ('http://www.techmoan.com/blog/2011/6/21/the-act20-action-camera.html) var paskatīties visādu mazu kameru review

bobiksons
09-17-12, 10:17
Contour ir ērtāka, Hero ir kvalitatīvāka bilde.
Plus stiprinot uz velo bilde kratīsies. Ja to negrib, tad Contour vai cits analogs (bija viens modelis ar visu GPS/accel). Hero ļoti neerta/smaga priekš ķiveres

100gram
09-17-12, 20:06
Izlēmu, ka stiprināma pie krūtīm būs pats, pats, pats ideālākais variants man.
Nelaimi gan rāda tas, ka GoPro HD kamerām komplektā nāk dafiga man nevajadzīgu uzparikšu - baigi sadārzinās.

Meklēju pagaidām mazlietotā stāvoklī un minimālā, taču apmierinošā komplektācījā.

AMX
09-17-12, 20:21
http://veikals.f1.lv/index.php/veikals/go-bandit/kameras2012-05-21-20-32-27