PDA

View Full Version : Microlab serviss Latvijā?

Chewers
01-20-14, 13:29
Laba diena. Jautājums iz dzīves. Noviebās Microlab Solo7C labais pļurkšķis (tas ar apmu iekšā). Tad nukur man tagad doties garantijas remontu pieprasīt (pirkti no Amazon.co.uk) ?

R@imizA
01-20-14, 14:20
Man ir zināmas aizdomas ka tam pašam Amazon arī vari prasīt. Šaubos ka šim produktam kāds tev nodrošinās bezmaksas garantijas remontu @ LV.

Ar jautājumiem dodies pie leišu draugiem.

http://www.microlab.com/?r=supporten

LATVIA
Sampetera 2
1046, Ryga
Latvia phone: +371 74 08838
+371 74 08838
e-mail: service@servisaict.lv

Baigais Janka
01-20-14, 14:23
Nu, andelē viņus šeit, cik saprotu, RD Electronics - vari provēt šiem uzzvanīt un iejautāties.

Chewers
01-20-14, 20:44
Nu ar RD viss skaidrs - pats pietuvināts cilvēks. Viņus RD parasti pret jauniem iemaina. A Amazon.co.uk saka, ražotāja autorizētais serviss ir Servisa ICT kuriem zvanot saņemu standarta atbildi - neesam mēs nekad bijuši garantijas serviss MicroLab produkcijai. Voobšem meklēju meistaru kurš uzņemtos viņus salabot - Gunča cik zinu pagrīdē nolīdis.

noname
01-20-14, 21:01
Kur problēma skaļruni pašam nomainīt? Ja protams ar "labais pļurkšķis" ir domāts skaļrunis :D Izskrūvē ārā un paskaties uz magnēta modeli, lai gan uz "solo7c tweeter" google nekādus sakarīgus rezultātus nedod, var gadīties ka ieberziens un tādus nemaz nevar nopirkt :emo:

Chewers
01-20-14, 22:16
Skandāls jau skan, mans domāt, ka pašā ampītī problēma. Atvēru, nekā aizdomīga uz aci neredzēju, kondiķi ok, rezostori u.c. Okey, varbūt kāds tranzistors, kuru neņēmos testēt, jo testers kaut kur nozūmēts.

noname
01-20-14, 22:24
Tad kas tev tieši nestrādā - skaļrunis, tumba, pastūzis vai kāds tā kanāls? Izsakies taču skaidrāk, citādi neko nevar saprast no tā tava specifiskā slenga

Chewers
01-20-14, 23:26
Neskan viena puse, manā gadijumā tā, kurā ir iekšā pastiprinātājs. Ko lai vēl tev stāstu? Pieslēdzot pašu ķēdi pie kreisās izejas, skan viss, kam jāskan. Tā kā vaina ir paša pastiprinātāja labajā kanālā.

AMX
01-21-14, 14:53
audio kabelī nav problēma?
Vispār, tad slēdz pie kreisās izejas, ja tur skan viss, kam jāskan...

Chewers
01-21-14, 21:10
Nu es tepat sarunāju vienam meistaram ievedīšu rīt. Attiecībā uz kabeli, izmēģināju gan vadus aizmugurē otrādi, gan citu vadu un audio source.