PDA

View Full Version : Zole! ; Likmes ; Kārtis un viss ap to!

HX_unbanned
11-07-06, 13:15
Šis topiks radās pēc OzYs'a stimula ( azartspēļu topiks ). Sakat paldies viņam! ;)
Tātad, stāstas, tiekamies, spēlējam un varbūt uzsaucam kādam pēc tam alus krūzi :)
Tā teikt - šis ir īsts letiņu topiks, jo es uzskatu, ka jebkuram sevis cienīgam Latvietim ir jāmāk šī spēle! Jāmāk un viss! ;)

1. Lūdzu nespamot ar zīlēšu un citām muļķībām ...
2. Lūdzu spamot šī topika ietvaros :) :) :) :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vai gribet garlaikoties un klokot mājās viens?! Nē - Tad nāciet bariņā un uzspēlesim ZOLI!
Papildaprīkojumā ietilps xx grādigi šķidrumi, TOTĀLS SPAMS, labs noskaņojums u.t.t.u.t.j.p.

Pasakaties šeit! Diemžēl nevaru nosaukt konkrētu vietu & laiku, kamēr vismaz 5 cilvēki nav 101% apsolījuši, ka piedalīsies :>
< Man pašam tikai 17 gadiņi un nav viltotu dokumentu, tāka es personīgi netieku nekādās "pieaugušo" iestādēs iekšā :> >

Tie, kas nemāk, arī var pieteikties :D

Laiks: Pirmdiena - līdz Trešdiena :)

Vieta: Bārs vai Banketzāle :)

================================================== ==================================================

Pašreizējā situācija ( tie, kuri spēlēs ):
1. OzYs
2. Maximus
3. Bosiite ???
4. Arnchiks
5.
6.
7.
8.
9.

OzYs
11-07-06, 13:30
mmm.. zoli es arii speeleeju, ties gan vairaak online, nekaa dziivajaa, jo nav iisti ar ko :)
bet vareetu kaadreiz savaakties kaadaa klondaikaa un zole + alus :)

HX_unbanned
11-07-06, 13:32
Hm, iekš vardes.lv ? Varētu kādreiz sarunāt :) Bet es dodu priekšroku dzīvajā ...

OzYs
11-07-06, 13:39
nee ieksh zole.fix.lv

DeadmaroZ-TLOTL
11-07-06, 13:57
tagad ir arii www.draugiem.lv/zole

Skarbais
11-07-06, 14:01
Ieksh vardes.lv :D

Spēlētājs:Sifozais_Reitings:1093Vieta:17438. Partiju skaits:18499Kopējie punkti:-751Punkti partijā:-0.04 Vidējais partiju skaits spēlē:8.1

HX_unbanned
11-07-06, 14:01
OMFG, nēnu šitā jau ir atklāta zoles izsmiešana ....
uzšpļauju uz viņu! :(
Labāk spēlēt www.vardes.lv ( par maksu ) vai kur citur. Saucat mani par sīkumainu, bet man nepatīk domains ...

btw, neviens nevar kaut ko pastāstīt interesantu. Pieņemsim arī zole + šnabis templeitu ...

Sifozi!
Tev nu gan laba partijas statisktika ... reti kuram tāda. Bet nu reitings baigi zems ...

Skarbais
11-07-06, 14:02
tagad ir arii www.draugiem.lv/zole (http://www.draugiem.lv/zole)

Nez man tikai vienreiz aizgaaja ieksh draugiem, taa visu laiku raada "meginam savienoties ar serveri" :/

HX_unbanned
11-07-06, 14:03
A bet kā tur izskatās ? iemet screenshotu :D

brx
11-07-06, 14:22
vidusskolaa gandriz katru starpbridi spelejam zoli, klases popularakaa nodarbe starpbrizos, iznjemot pipeshanu :D

Skarbais
11-07-06, 14:22
Reitings zems, jo katra treshaa reize ir speeleeshana paalii :D
Taapeec nereti pa nakti naakas 100-200 punktus zaudeet :/

Zole un biski alko ir ok, bet ja paalii tad tur nav ko dariit.

Baigi patiik ka vardes.lv ir ieviesta iespeeja speeleet chetrataa, taa vismaz pa starplaiku var paspeet uz tualeti, uztaisit kadu skruuviiti utml :)

OzYs
11-07-06, 14:24
danu taas vardes... http://zole.fix.lv smukaaks interfeiss + statistikas un viss paareejais funkcionaalaaks. publika arii normaalaaka.

p.s. baigais bonuss, ka tur mezhoniigi daudz beibes speelee ;)

HX_unbanned
11-07-06, 14:29
Oj, OzYs, kā tad zole beis beibēm :) ! :D

Njāaa, ar mazliet alko ir jautrāk nekā bez alko, bet nu pagaidām es neesmu mēģinājis pālī spēlēt zoli - tas jau pārāk ekstrēmi ... :o
O! Nebiju pamanījis, ka var to darīt :> Jāatzīstās, baigi sen nespēlēju zoli netā ...
:D Par katru atvesto kompi Penaltijs - 4 alus pudeles ..

DeadmaroZ-TLOTL
11-07-06, 15:05
A bet kā tur izskatās ? iemet screenshotu :D

http://dead.hub.lv/bildes/zole.jpg

HX_unbanned
11-07-06, 15:16
mjā, tagad saprotu Ozy neizpratni par manu vardes.lv propogandēšanu :)

Laikam būs tur jāpiereģistrējās ...

Ha_Ha
11-07-06, 15:34
šitas jau ir pie spēlēm/gamēm jāpārceļ (aktīva atpūta - datorpele vienā rokā, alus kauss priekšā, kreisajā rokā hantele :D)

OzYs
11-07-06, 15:37
nuu deads jau iemeta bildi uz draugiem.lv zoli... bet zole.fix.lv arii nav sliktaaks un bildes tur arii redzamas, ja uzstaadi :D
veel jau ieksh netgames arii ir zole, bet taa man nepatiik. kautkas liidziigs vardeem.

HX_unbanned
11-07-06, 15:55
Aktīvā atpūta šajā gadījumā sastāv no trim komponentiem:
1. Smadzeņu kustināšana ( garīgā slodze )
2. Aluskausa pacelšana un nolaišana ( fiziskā slodze )
3. Milzīgs vispārējo spēku patēriņš, lai dzerot alu un turot rokās kārtis, Kreica dāma nepāvērstos par kreica devītnieku ... ( masīvs glikozēs un ogļhidrātu patēriņš organismā ) ...

P.S.
Par citām izklaidēm, piemēram, neiešanu uz toaleti nemaz nerunāsim ...

Bosiite
11-07-06, 17:17
stulbi, bet es nemāku spēlēt zoli. vienu reizi vienā lanparty noteikumus gan izstāstīja, bet spēlēt neviens nespēlēja. tā jau sanāk ir tikai veču spēle. štruntīgi :(

Bosiite
11-07-06, 17:40
nu nevajag jau kā VIP personu, varētu vnk mani ielūgt :) beidzot gribētu to iemācīties spēlēt :)

Z- party nav slikta doma garajos un tumšajos ziemas vakaros :)

Arnichks
11-07-06, 18:30
OzY neesi vēl pakāsis zoles papīrus no pirmā EDT? Paspēlēju on-lainā nu nav tas kas dzīvajā, tādēļ arī nespēlēju...

HX_unbanned
11-07-06, 18:56
Hm. Būtu incanti paskatīties, uz kā jūs tur rakstijāt :D

Es jau uzskatu, ka Zoles ierakstus ir jāveic vcajos labajos ( garajos ) pierakstu blokos, kas bija krievu laikā - ar tām sarkanājām strīpām un pelēcīgo papīru. :rolleyes:

OzYs
11-07-06, 19:29
OzY neesi vēl pakāsis zoles papīrus no pirmā EDT? Paspēlēju on-lainā nu nav tas kas dzīvajā, tādēļ arī nespēlēju...

jaabuut matricaa ieceptaam taam bildeem, tikai slinkums mekleet

OzYs
11-08-06, 20:27
man kaa reiz shodien bija doma centraa zoli + alus, bet nesanaaca sabiidiit tautu un par shejieni azmirsu :( tagad seezhu maajaas un pljumpeeju alu. btw kaads no purchika ir? vareetu jau aiziet un klondaikaa uzraut.

HX_unbanned
11-08-06, 20:30
esmu Teikā :) Vēl te pāris džeki bija no mana kraja ...

OzYs
11-08-06, 21:04
a teikaa nav klondaikas :p panjem veel 1-2 purnus un velkaties uz minskas klondaiku :p

laikam jau tad shovakar nee? :confused:

HX_unbanned
11-08-06, 21:20
nop, mācības :)
Es ceru uz Ziemassvētku brīvdienam uzspēlēt :)

OzYs
11-08-06, 21:21
pfff miizala :p

btw tuvaakaas briivdienas ir NATO sammits.

HX_unbanned
11-08-06, 21:26
Paziņojums visiem!

Gaidāma spēle NATO Sammita laikā! Piesakās šeit :>

OzYs
11-08-06, 21:51
piesakos sheit :)

Maximus
11-22-06, 13:44
stulbi, bet es nemāku spēlēt zoli. vienu reizi vienā lanparty noteikumus gan izstāstīja, bet spēlēt neviens nespēlēja. tā jau sanāk ir tikai veču spēle. štruntīgi :(
Tas protams nav paarmetums,bet katram latvietim ir jaizlasa enciklopeedija jaanosit chuuska unjaamaak speeleet zoli.

Maximus
11-22-06, 13:49
Es protams piesakos kur un kad?

Angelz
11-22-06, 13:53
Kas var buut labaax par zoli chomiem Klondaikaa un veel daudz Jaageriisha...

HX_unbanned
11-24-06, 17:15
Nu tauta! Sarosās, sarosās!!!

1. Posts updeitots!

Bosiite
11-25-06, 21:56
Tas protams nav paarmetums,bet katram latvietim ir jaizlasa enciklopeedija jaanosit chuuska unjaamaak speeleet zoli.

vai tu gribi teikt ka kā īsts latvietis esi visu šo paveicis un tagad baigi ar sevi lepojies?

HX_unbanned
11-25-06, 22:16
meitenes un zēni, kušs :>

Speļe'jot zoli viss negatīvais aizmirstās ..

OzYs
11-26-06, 00:56
vajag shtelles uzbiidiit.. bet pikja nav - atkal aparaati aprija lieko :D bzz, bet nu eniivej jau var kaut ko sadomaat!