PDA

View Full Version : Atpūta diviem.

melnis1990
04-23-15, 21:56
Labvakar, varbūt kāds var ieteikt kādu foršu vietu, kur nosvinēt draudzenes dzimšanas dienu. Izskatīju jau visus piedāvājumus dāvanu servisos, tomēr gribētu dzirdēt kādu reālu pieredzi.. varbūt kādam ir pozitīva pieredze un ir ko ieteikt. Interesētu viesnīca vai viesu nams skaistā vietā, ko apskatīt vai arī ar foršu piedāvājumu kā pavadīt brīvo laiku.

nzzz
04-23-15, 22:38
Ņu domājams kas nāks no tevis paša būs daudz foršāks kā visi allin1 piedāvājumi.
Reizēm bez bablo(nedaudz balba) var panākt daudz interesantākas lietas un iespaidus. kā ar bablo kur vienkārši tevi noslauc par kādu pakalpojumu un thats all... think about it. (protams ja vajag pazīmēt tad nu bablo rulz)

Ja vari sadomāt kādu jauku piedzīvojumu/izklaides tūri no sevis un jauku vakara programu domāju būsi trāpījis uz 101%.
Ja esi iesūnojis vienā vietā vari aizrauj uz kādu lv nomali vai kaimiņiem lt/ee. etc lai būtu kkas savādāxs.
galvenais sadomā kas viņai tīk vai ar kko reāli spontānu ko nu toč no tevis nebūtu gaidījusi. izdomā piesaisti kādus interesantus negaidītus pavērsienus, lai nu nav viss kā ierasti ;)

lai ko vairāk ieteiktu vajag vairāk inf :P

ps.
katrs jau ir savas laimes kalējs, pasmelties vajag, bet ja par daudz smel, ka tik dubļus nesagrāb :D
pps.
laixam labi iedeva beeer...

sharix
04-23-15, 22:58
ja esi ar auto, tad brauc uz Parnu ... tur ir Viesnīca/SPA Teervise Paradīis, esmu bijis jau 3x, vienmēr ļoti labi u.t.t.

Devil_Inside
04-23-15, 22:59
Ir ļoti niecīga iespēja, ka kādam no šī foruma būs pozitīva pieredze ar Tavu meiteni. ;)

Gribi pārsteigt? Pārsteidz ar to kas viņai patīk.
Viesu nami, viesnīcas, etc jau defaultā ir garām. To var pēc 20 kopdzīves gadiem, izrauties no mājas un bērniem.

dust
04-23-15, 23:09
Es savējai iedevu divus sotakus, lai iet ar draudzenēm atpūsties, bērnus pie ķošas atstāj un es varētu netraucēti BF uzkapāt :D

______
Postegoistisks edits:
Ja nopietni, tad viss baigi no beibes atkarīgs. Es ar savu sievu varēju mierīgi uz copi aizšaut, ēst torti teltī un tā tālāk. Labāku romantiku neviens spā nevar piedāvāt.

Ja nav steidzami, tad uzdāvini viņai latīņamerikāņu deju nodarbību kopā ar sevi. Tici man, tas būs to vērts, domāju ka spēks pat restorānam nepaliks. Iemet ledusskapī pudeli vīna un vakara noslēgums būs atrisināts.
Meitenēm patīk tās dancošanas štelles un gurnu kustināšanas mūzikas ritmā, it sevišķi, ja tajās aktīvi piedalās viņas mužiks... :D

Hrjum
04-23-15, 23:55
Anna Hotel glaumurnijs country side
Rasa Spa super pirts un intimņiks ar super virtuvi
Ja vienkārši Rīgā aizejiet uz Taka Spa.

Ieteiktie Igauņi, Jurmala Spa un E-Spa pārāk plastmasīgi un paz maz intimate mood. E-Spa ir :ok: uz pohu aiziet atžirgt.

AMX
04-24-15, 00:11
Neiet kopā spa un viesnīca skaistā vietā. Spa vairāk pa pilsētu viesnīcām grozās un viesu nami pa skaistām vietām. Ja pilsētas zaķis, tad skaistu vietu vari nerādīt un ja dabas mīļotāja, tad spa pilsētas centrālajā viesnīcā būs garām. Pašam jau jāsadomā ko un kā vajag.

andrisri
04-24-15, 01:10
Neiet kopā spa un viesnīca skaistā vietā.

Acīmredzot par Dikļu pili neesi dzirdējis :beee:

Hrjum
04-24-15, 02:41
Annas Hotel vai Mālpils muiža labāka izvēle par Dikļiem. ;) Dikļos padaudz "līku" cilvēku mēdz būt, jo viņi taisa cheap&dirty akcijas.

AMX
04-24-15, 08:50
laikam neesmu gan, visu jau nevar redzēt :P

dust
04-24-15, 09:23
Spam on:

E-Spa ir :ok: uz pohu aiziet atžirgt.

Man viens zaķis praktizēja nātrija hlorīda šķīduma introvenozu ievadīšanu (kapeļņicu) uz hiperheavy pohu. Sajūta tāda itkā eņģeļi uz pēdām čurātu. :)

spam off:

ingus16
04-24-15, 09:29
Aizsūti uz kubu, lai atpūšas no Tevis :D

netbeast
04-24-15, 14:30
E-Spa ir :ok: uz pohu aiziet atžirgt.

tikai zheel, ka espa Riga nav nemaz tik leets, lai vareetu iet uz pohaam tur atzhirgt.

es gribeeju draudzenei paarsteigumu uztaisiit un aizsuutiit uz kaadu rituaalu, tur cenas taadas, kaa londonaa.

pats straadaaju viesniicaa, kuraa ir espa un natura bisse produkcija/piedaavaajums/treatmenti un sheit cenas ir dikti liidziigas riigai pie tam varu dabuut 40% atlaidi diendienaa un uz kkaadiem eventiem, kur vinji sevi overstaffojushi, pat liidz 60% atlaides nemaz nerunaajot par jauno teirapeitu (lasiit: seksiigas 18gadiigas masieres) testeeshanu, kad vinjas tur apmaaca, tad izsuuta epastu pa darbu un first come, first served...

runaajot par intimitaati - vinji tak visi ir naudas konveijeri. tur smuku iekaartojumu, interesantu dizainu (mums relax istabaa ir lampa kas puush burbuljus...) un peec iespeejas vairaak masaazhu dienaa izlaist cauri...

non7sens
04-24-15, 16:29
Izej Amatas dabas taku - super skaisti skati. Vakarā paņem kādā LV viesnīcā nr. + džakūzi vai baseinu atslodzei.

xexe
04-24-15, 16:50
Izej Amatas dabas taku - super skaisti skati. Vakarā paņem kādā LV viesnīcā nr. + džakūzi vai baseinu atslodzei.
Pagaidām sakarīgkais ieteikums ko esmu te izlasījis.

smartdevil
04-24-15, 17:57
Es savējai iedevu divus sotakus, lai iet ar draudzenēm atpūsties, bērnus pie ķošas atstāj un es varētu netraucēti BF uzkapāt :D

Njefiga. Šis ir sakarīgāks. :ok: Viena otra par 200 dāvanā bikses piemīstu aiz prieka. :D

Piekritīšu, ka spa un viesnīca rullē tik pat daudz cik makšķerēšana un visi citi ieteikumi. Gaumes ir tik dažādas ...nekad neuzzināsi kamēr nepamēģināsi. Man, ja uzdāvinātu kaut kādu spa, tad noteikti nākošajās 5min būtu uzcepts pārdošanas sludinājums. :D Bet viesnīca vispār sviec? Bļin man majās ir pietiekami liela vanna. Vienīgais, kas ienāk prātā var gaišajā dienas laikā bariņā aiziet uz skylinebar, ja uz sitiena vajag skaistu skatu.

No manis ieteikums, ko katru pavasari ar draudzeni daram, kad pali aizgājuši - sakarīgā laivā uz upes "bez airiem" ar pufaikām, mērkaķbarību, aliņu :D vai kūciņu, šampi, karstu termosu, kas nu kuram. Galvenais lai vēja nav un upes posms nav tupa taisne bobslejistiem. Un ja vēl spini paņem un meičai kāds izīrēts ūdenslīdējs līdaku piekabina... :D Bet nu tas tā vairāk dabas mīļotājiem. Iepriekšējā vecene man starā būtu no da jeb kāda klubiņa, jeb precīzāk uzdevums izstaigāt visus vecrīgas klubus. :D

melnis1990
04-24-15, 19:19
Paldies par idejām un pieredzes dalīšanos.
Šis liekas interesants variants :

Hefaists
04-24-15, 19:30
Es ar savu sievieti aizlaidu uz Baltic Beach Hotel, bijam taja balkonu dalja augstakajos stavos, karoč ar skatu uz jūru, visi spa nshit, turppat pavazaties var šašaru ieest, viesnica ar neslikti baro :D abiem patika :ok: 400e var ieklauties..

andrisri
04-24-15, 20:14
400€ - tas ir uz nedēļu vai kā? :shura:
Nu pļa, tik nesaki, ka uz 1 nakti, toč nesapratīšu lai kādu tur SPA būtu iekļauti..
Parasts širpotreba hotelis, tik tik cik tā vieta nosacīti romantiska u.t.t.
Te nu toč ir 100x labāki varianti izdomājami :)

Hrjum
04-24-15, 20:18
Pa 400 Annas Hotel ir daudz foršāk ;)

Instigater
04-24-15, 21:58
Tieši tā, pie tam restorānā oficiants mums spridzinoši aukstā un fantastiski saulainā februārī bija izcils. Vispār iesaku kādu reizi turp aizbraukt. Man gan nedaudz traucēja, ka bija arī dzirdama blakus istabā bērneļu ālēšanās. Istabiņa bija tā, divstāvīgā, kas tieši virs parādes durvīm.

Hefaists
04-25-15, 15:13
400€ - tas ir uz nedēļu vai kā? :shura:
Nu pļa, tik nesaki, ka uz 1 nakti, toč nesapratīšu lai kādu tur SPA būtu iekļauti..
Parasts širpotreba hotelis, tik tik cik tā vieta nosacīti romantiska u.t.t.
Te nu toč ir 100x labāki varianti izdomājami :)

divas dienas, viena nakts, cipars 400 ir aptuvens, tur es skaitu ari pastaigu pa jomas ielu? kkur pieseist, piestumt kuņģi....

ingus16
04-26-15, 11:06
IMHO vaitad baigā problēma izdomāt savai meitenei...

Kruīzss uz stoholmu - te viens tirgoja
Spa centra aomeklejums
Izbraukums ar mašīnu , piemēram lietuvu
Meža kaķis ( kopā braucu ar draudzeni _
Celojumā , ja laicīgi un meklēt var lēti
Minets sveču gaismā ar šampanieti un brazers TV :D

Lab pēdejais perebors, bet nu imho izdomāt var 1000 iespējas,un imo labakais veids kā panākt 100% efektu ir izprašņāt netieši , lai uzzināt kas patik ko velētos.
Labakais veids kā meiteni pārsteigsi ir piepildīsi kādu sapni lielu vai mazu bet sapni. Nu protams par sevi neaizmirst

No paša pieredzes: Pats meklēju iespējas, domaju kruīzu utt, tad izprašnaju netieši ( Izveidoju html lapā testu savu uzprogrammēto, liku izvēlēties no vairākiem variantiem vienu. ) tad slaiku visu info vienā un sapratu labākais veids bij izbrauciens ar šošejas moci lielā ātrumā , meža kakis un beigās saulriets ar šampi.
Sanāca tik efektīvi ka biju sokā ko var panākt bez milzu līdzeķļiem un piepildit kādus sapņus.
Piepildīts sapnis = Dāvana

melnis1990
04-26-15, 11:18
Kruīzu es tirgoju.. :D
Izdomas man pietiek, vienkārši gribēju dzirdēt citu pieredzi par skaistām vietām ko aizbraukt apskatīt tepat pie mums. :)
Gan jau noderēs ne tikai man, sākas siltais laiks un jāsāk izkustēties.

Hrjum
04-26-15, 14:52
Kruīzs, ja nav lux kajītē un ar barošanos zonā "kur netiek parastā tauta" imho liktu meitietim drīzāk uz pēdējo variantu nosliekties ;)

Publika un komforts kruīzos pa Baltijas jūru ir so-so... Nēsiet lūdzu prasti! ;)

netbeast
04-26-15, 15:53
Kruīzs, ja nav lux kajītē un ar barošanos zonā "kur netiek parastā tauta" imho liktu meitietim drīzāk uz pēdējo variantu nosliekties ;)

Publika un komforts kruīzos pa Baltijas jūru ir so-so... Nēsiet lūdzu prasti! ;)

mja, tam gan piekriitu. braucot turp veel ir ok, jo nevienam nav lielais kaaposts, ko nobliezt uz kugja, visi tikai brauc pelniit.

atpakaljceljaa gan ir cirks. visi paardzeerushies, aciitee naudu nospeeleejushi, kashkjis jaasaak mekleet utt.

par eeshanu veel taa, tur tik un taa zviedru galds un viss tas jau notiek praktiski ostaa, bet nu pats "kruiiza" noskanjojums tur ir nekaads.

labaak tad uz peeterburgu aizlaist, tur tagad bez viizas laizhot pa dienu vazaaties pa kultuuras objektiem. ermitaazha ir ok.

Hrjum
04-27-15, 12:48
Neatceros uz kura kuģa, bet bija Lux kajītēm atsevišķā restorānā zviedru galds, prom no kolhoza. Sortiments arī labāks bija ieskaitot prosecco, etc. Varēja arī brokastis uz kajīti pasūtīt, ja galīgi negribas nevienu redzēt. Plus tām kajītēm lielie logi uz priekšu, nevesi būcenis zem ūdens līmeņa vai mazais illuminators.

dagnija091
07-28-15, 14:37
Romantiska atpūta diviem (https://www.lieliskadavana.lv/lv/davanas_diviem.aspx) - Promenade Hotel, Hotel Jurmala SPA, Hotel Anna, Piena muiža. Ir tik daudz iespēju! Atliek tikai izvēlēties tīkamāko!

321
07-28-15, 14:47
Nopēc kādus 20 piedāvājumus http://www.kolosali.lv/atputa

:D

321
07-28-15, 14:48
Vooo http://www.kolosali.lv/visit/6c183

Kitai
07-29-15, 10:10
Nafig viņām vispār kaut ko dāvināt, pašam jābūt gadās kā dāvanai, gan kā pārsteigumam:D.

Kristaps0
07-29-15, 17:23
Par naudu laimi nenopirksi, ir arii daudz lietas ko bez naudas izdariit, biezi vien nakts teltii juuras krastaa ir efektiivaaks un emocijaam bagataaks nekaa daargs spaa ... atkariigs no sievietes tipa protams ..

DZ!
07-29-15, 17:26
Skrundas muiža ir baigi OK :)