PDA

View Full Version : EOZ Mass Snow party!? (Slalom & Snowboard & Others)

Angelz
02-21-07, 20:08
Mosh vareetu noorganizeet nelielu EOZ Mass Snow party uz kaadas, nepaaraak taalas no Riigas, sniega trases kaadu vakaru/nakti?

Ko saka tauta?

brx
02-21-07, 20:11
tas ir domats ar mashinam? kaa gonchiki? :D

Angelz
02-21-07, 20:14
tas ir domats ar mashinam? kaa gonchiki? :D

Heh, nea, doma ar snowiem un sleepeem. Kaa arii tuseetgribeetaaji for fun :)

02-21-07, 20:14
ideāli ja kāds gar Ogri brauc (vismaz atceļā). turpceļā varu līdz Rīgai tikti... riekstukalns der?

Angelz
02-21-07, 20:16
Par sniega traseem izsakaam savas domas un leenaa garaa vienojamies par konkretu dienu laiku un trasi.

Minot konkreetu trasi varbuut argumenteejam jamo ar domu, kaadi paceelaaji, cik staavs, pasha domas, kas piesaista konkreeti shai trasei utt.

vimba_zlobnaja
02-21-07, 21:51
Balsoju par lēnu snowborda trasi :D

Aigars
02-21-07, 22:00
Balsoju par lēnu snowborda trasi :D
uz Igauniju brauksi snovot? :D

Andre
02-21-07, 23:59
Under 18 aged kids welcomed? :D

HeUeR
02-22-07, 00:01
o jaa, sitads pasakums buutu incigs ! Kursh kalns ir tuvaks Rigai ?! :rolleyes:

vimba_zlobnaja
02-22-07, 00:09
uz Igauniju brauksi snovot? :D
Nē, vēl neesmu riktīgi samācijies snowot :o Pirmajā reizā Ozolkalns bija bišku pa šerpu :)

tolx
02-22-07, 00:15
hmm... zloba,mēs varētu amatieru bariņu sastādīt :D
p.s. tu man labāk par žetonu vakar atbildi! [padraud ar dūri]

mamikelis
02-22-07, 00:19
Es par Milzkalnu. (Atrodas 5..10km aiz Tukuma)
Trases ir saakot ar garu un leezenu trasi uz kuras parasti sleepotaaji un pagalisti maacaas braukt un beidzot ar big air, kas ir viens no lielaakajiem LV :)

Kaa veel vienu plusu gribu mineet, ka snowparks un leezenaa trase ir blakus, respektiivi tie kas veel maacaas un tie kas grib pamatiigaak atlaist pie paceelaajiem var sablauties :D
Savukaart kalna staavajaa pusee ir viena diezgan staava trase, uz kuras ir arii bigair's, kalna apakshdaljaa ir smuks hips(pastiepts konuss, palecies uz vienas skaldnes, noseedies otraa). Tur arii parasti ir maz tautas
Taa teikt, katrai gaumei.

Visforshaak braukt ir darbdienu vakaros peec 19iem. Briivdienaas parasti sarodaas palielas tautas masas un arii taa pavairaak lietuvieshi, kas diemzheel meedz buut smagi neapteesti. :rolleyes:

CeleronS
02-22-07, 00:25
Es ar pa http://www.milzkalns.lv !!!!

nemiers
02-22-07, 00:39
veelviens variants grava - www.grava.lv, buus tie pashi 5-10 km no tukuma, vieniigais ka tur snowparka kvalitaate sux, bet iesaaceejiem jaunu gan buus baigi ok :D

hmmz buutu interesanti piedaliities ;)

Relax
02-22-07, 00:42
hmm... zloba,mēs varētu amatieru bariņu sastādīt :D
p.s. tu man labāk par žetonu vakar atbildi! [padraud ar dūri]
eeee, dafai ar kamanaam maucam no kalna :D

tolx
02-22-07, 00:42
relax,var arī ar kameru ;) :D

Andre
02-22-07, 00:43
Nu ja jūs uz milzkalnu laiž, tad iespējams, ka lauķu, fui ēm Cēsu cr3w`s (vismaz es un Blind) atkrīt. Nezin kā ar tiem transportiem līdz tam galam + Blind tagad ar gripu cīnās.

Kungas, neaizmirst par čukīti :D

Relax
02-22-07, 00:45
relax,var arī ar kameru ;) :D
droshi, buus labs fiilings, tjipa ar kautkaadu taadu kaa Livu akvaparkaa taa dzeltenaa, kur trijataa var vilkt, neatceros kaa saucaas

Relax
02-22-07, 00:46
mans piedaavajums Bailji, tur ari ir kur pa nakti palikt, tiem kas sagurs :D

mamikelis
02-22-07, 00:46
Oponeeshu par labu Milzkalnam. Domaaju, ka tie dazhi lati shejienes tautai neko nenoziimee.
Gravaa nepatiik, jo:
1)Kaa jau mineeji, snowparks ir iiss, nav ne kur izbaudiit lidojumu, ne kur maaciities jaunas fishkas;
2)Tiem, kas iiree - inventaars ir ne tikai kaa jau standarta LV nomas prostituuta, bet ir arii pietiekami maz vieniibu. T.i. ja ir palielaaks bars, var gadiities ka jaabrauc ar 2 razmeerus lielaakiem zaabakiem(reaali iz dziives, pie tam uz kalna nebija vairaak par 80 cilveekiem) :rolleyes:
3)Pavisam leezenajai trasei ir strikja paceelaajs - pasham ar rokaam jaaturaas, un pa manam tas nav tas ko te daudzi gaida.
4)Videejaa trase pa kreisi parasti ir ar baigajaam rindaam, "niknajai" trasei savukaart ir staavs nobeigums, kas daudzus iesaaceejus aizbaidiis prom.

Relax - ja uz to pusi, ierosinu Zhagarkalnu :)
Kvalitaate shogad esot labaaka kaa Milzkalnaa.

Andre
02-22-07, 00:48
+1 Baiļi
+2 Žagarkalns :D

nemiers
02-22-07, 00:51
pilniigi piekriitu 3,4 punktam, katraa zinjaa ja tukuma pusee organizeejat dodat zinju, kaa nekaa man 5 min liidz milzim :D

a par taam ceesim ir arii taa, kad riidzinieki negribees peerties un es jau arii toch nee, no riigas tukums pie sliktas satiksmes un videeji 110hm/h, protams, aarpus riigas :D prasa 1h10min no vef gala ...

Instigater
02-22-07, 01:49
nemiers, tad jau pashaa Milzkalnee vien dziivo, vismaz no Tukuma puses es nezin kaa tajaa 5 minuutees iekljauties.

PS. Es par Milzkalnu, shogad inventaars jauns iepirkts, reali labs, vismaz man kaa iesaaceejam uz sleepeem, shogad tikai 1 nogaazos un i taapat tikai taapeec, ka gribeeju paarbaudiit savu bailju slieksni, pagaajusho gadu gan acis bija vairaakkaartiigas vienaa vakaraa.

nemiers
02-22-07, 01:56
nu lab lab buus jau kaadas 10 min, mosh vasaraa var meegjinaat aizstiept, bet tas nav vajadziigs :D es pats no tukuma tieshi ...

a ja par kritieniem runaa, tad es labaak neskaitu cik pa 2 ned atvaljinaajuma nolikos, 1ns gan bija dikti saapiigs backside 360 maaciijos vislaik aizgriezu, bet lenjkjis nepareizs un kameer dabuuju veel nepareizaaku lenjkji kaa rezultaataa pamatiigas galvas saapes :mad: peecaak, labaak paliku pie vecaa labaa frontside 360 :D ja maacaas tad jaamaacaas labaa puukaa, bet latvijas kalnos var uzskatiit ka taadas iespeejas nav :(

mamikelis
02-22-07, 02:10
Nu tam ir domaata eerta kjivere un brunja :)
Vakar veel pa bigair lecot aizdomaajos nedaudz, aizgaaju minimaalaa nosedaivaa un ar purnu ielecu puudera kupenaa. Deelim asti aizmeta uz saanu un peec neveiksmiigas vaakshanaas atlikos ar muguru/pakausi pret zemi :D Shodien tikai drusku kakla muskulatuura saap, citaadi nekas.
Nemaz nerunaajot par ntajiem kritieniem, kad maaciijos to pashu fs360, kas veeljoprojaam iisti neiznaak.

Instigater
02-22-07, 02:17
A kaa ir ar deeli, ja ieprieksh nekad nav ar to braucis? Ira tikai nojeega, kas notiekas uz sleepeem.

nemiers
02-22-07, 02:18
tad ir saapiigi - no personiigaas pieredzes :D

mamikelis
02-22-07, 02:22
Kaa kuram. Pats pamatus iemaaciijos diezgan aatri.
Citi jau peec 3 stundaam ir speejiigi bez probleemaam nobraukt no videeja razmeera kalna, citi to izdara peec ~5 reizeem uz kalna, a citiem ievekas veel ilgaak :D

Instigater
02-22-07, 02:44
Skaidrs, nebojaasim pasaakumu un vizinaasimies ar sleepeem taalaak.

frenky
02-22-07, 09:45
Kaa kuram. Pats pamatus iemaaciijos diezgan aatri.
Citi jau peec 3 stundaam ir speejiigi bez probleemaam nobraukt no videeja razmeera kalna, citi to izdara peec ~5 reizeem uz kalna, a citiem ievekas veel ilgaak :D

Nenosit apetīti cilvēkam :D Pats līdz lejai tiku jau pirmajā reizē (protams tas bija uz otrās stundas beigām), bet nu tad arī āķis bij lūpā tā teikt :D Žēl tik, ka baigi reti sanāk aizbraukt :(
A principā man balsojums par Milzkalni ;) Vienkārši neesmu tur vēl bijis :o

nemiers
02-22-07, 09:52
ar to pāriešanu no slēpēm uz dēli ir tā, kad ar slēpēm jau mācēju lēkāt, bet ar dēli lai iemācītos līdz tādam līmenim lai uzlektu man bija vajadzīgas apmēram 15 reizes :D tas nav tā kad citi cik kalnā ir redzēti tjipa māk braukt, un tik stiep lejā ar kalnu, bet acīmredzami ir tas, ka līdzsvars jaunu vēl nav nekāds, attiecīgi kantjiks tiek ieauts un au, vai arī sliktākajā gadījumā vēl kādu nones :mad:

vimba_zlobnaja
02-22-07, 10:33
Instig, me ar ar dēli tikai biku biku māk braukt. Pirmajā reizē ****a bija forši atdauzīta + daži musīši sāpēja uz kājām, bet visumā patika. Slēpes ilgāk būtu mācijies. Paziņa kas ar mani kopā sāka braukt, jau pēc 1h no Ozolkalna (daži simti no Žagara) mauca lēnām lejā, kamēr es uz ****as stāvākajās vietās :D

Ha_Ha
02-22-07, 10:48
nobalsoju par brīvdienas dienu! nezinu vai būs iespēja piedalīties, bet ja paspīdēs tad... es nearko nebraukāšos - vienkārši ir vēlme pafoķēt "no kalna braucējus"!
šitos kusakus braukt dēļ pārs stundu izklaides - abidno jau... bet nu mož.
P.S. esat ieskatījušies termometra stabiņā? (man mašīnā no rīta rādīja -29 uz darbu atbraucu ar kolēģi)!!!

Angelz
02-22-07, 13:05
Par kalna trases izveeli, vajag izveeleeties taadu kur buutu normaala inventaara noma, jo visiem, piemeeram arii man, nav savs snowa inventaars.

Otrs, gribeetos normaalus paceelaajus, nevis kaut kaadus ar stulbo kjepu kura no mugurpuses velk kaa arii apliishiem.

Par braukshanas maaku pofig, es arii esmu ****z uz sleepeem, galvenais lai ir forsha kompaanija un labs pasaakums! :)

Zhagarkalna trases ir manupraat taa neko, gan normaali paceelaaji, laba noma, kalnu dazhaadiiba, vieniigais miinus attaalums ~100km no Riigas, dazham pat vairaak.

Var arii uz Siguldas traseem, bet tur biezhi vien ir rindas pie paceelaajiem, un nomas prbl.

Par temp, negribeetos braukt uz kalnu ja gaisa temp ir augstaaka par -10...-15C

Ha_Ha
02-22-07, 14:28
Žagarkalns - psc klucis (no Kokneses) - skuju mani kāds vienu uz turieni laidīs

P.S. braucat uz Briežkalnu/Pārsteigumkalnu @ Ērgļi! ;)
P.P.S. vai vēl - Mežezers!

vimba_zlobnaja
02-22-07, 16:13
Angelz, labs apģērbs un viss po. Arī pie -17C bija tā ka beigās no zābakiem varēja ārā ūdeni liet, bet pie pacēlāja no cimdiem rokas izvilku lai pažūst :D
Protams cimdi ~30Ls, bet toties kāds kaifs. Arī bikses obligāti ar jostasvietu pie krūtīm, lai sniegs pie di.rsas nelien ;)

Angelz
02-22-07, 17:12
Angelz, labs apģērbs un viss po. Arī pie -17C bija tā ka beigās no zābakiem varēja ārā ūdeni liet, bet pie pacēlāja no cimdiem rokas izvilku lai pažūst :D
Protams cimdi ~30Ls, bet toties kāds kaifs. Arī bikses obligāti ar jostasvietu pie krūtīm, lai sniegs pie di.rsas nelien ;)

Viss ir, tikai seja pie -20C saak degt peec dazhaam stundaam :)

Angelz
02-22-07, 17:12

P.P.S. vai vēl - Mežezers!

Kaa tur ar paceelaajiem un nomu?

Ha_Ha
02-22-07, 17:33
http://www.viss.lv/index.php?PersID=1813&act=PersApr&lang=lat (http://www.slalom.lv/index.php?idp=32) - mežezers
http://www.cigorins.times.lv/ (http://www.slalom.lv/index.php?idp=10 ) - cigoriņš
http://www.briezkalns.lv/lat/index.php (http://www.slalom.lv/index.php?idp=15) - briežkalns
P.S. Briežkalns un Pārsteigumkalns = vieni un tie paši saimnieki!

Angelz
02-22-07, 17:36
Mezhezers iskataas veel ok, normaali paceelaaji pusliidz normaals nolaidiens. Apakshaa paarsteigums, nesasalis diikjis :D :D :D

Ha_Ha
02-22-07, 17:44
nu pie šitiem mīnusiem gan jau būs maza ledus kārtiņa, mož neielūzīsi ;) :D

P.S. ja sadomājat, tad noteikti ir jāzvana - nezinu kā ir vakaros, bet brīvdienās pa dienu cilvēku tur ir ņemerenna

DeadmaroZ-TLOTL
02-22-07, 17:46
Mezhezers iskataas veel ok, normaali paceelaaji pusliidz normaals nolaidiens. Apakshaa paarsteigums, nesasalis diikjis :D :D :D

parsteigums ir ists paarsteigums , paugurs ne kalns ;-)

Ha_Ha
02-22-07, 17:50
nu no pārsteigumkalna nav arī tālu līdz DĀMU PARADĪZE (http://www.slalom.lv/index.php?idp=16) ;) :D

Arko
02-22-07, 19:28
Vai kāds zina ko teikt pa šo kalnu? http://www.ozolkalns.lv/index.html :confused:
Itkā jau normāli 500m
Svētdien darba pasākums ir doma doties apskatīt.

vimba_zlobnaja
02-22-07, 20:36
Main trase.
~150m lēzens iesāciens
Nozāze ~60-70 grādu lenķī
~100m lēzens nobrauciens
Nogāze ~50grādu lenķī
Lēzens nobrauciens ~200-250m ar pagriezienu uz pacēlāju.

Alternatīvā - vēl stāvāka, nemēģināju nosisties :D

JANKS
02-22-07, 21:58

P.P.S. vai vēl - Mežezers!nee nu es ar tevi :D
bet kaa kalns ir normaals Briežkalns, vieniigi tas ir eergljos...
kaadam tas var sanaakt pataalu ;)

Kunz
02-22-07, 22:03
Savāksies bars, aizbrauks uz kalnu, sadzersies un kāds gūs traumu vai nositīsies. Nu, nemāk tauta uzvesties uz kalniem (neatkarīgi no nosaukuma), nemāk...

Tominjsh
02-22-07, 22:14
aga, Kunz atkal sadzersies, atkal liidiis kashkji mekleet :D

JANKS
02-22-07, 22:21
aha dabuus galvaa un tiks slimniicaa... :D

Martinss
02-22-07, 22:49
Ir welkomēti pilnīgi visi tirliņi? :D Un galu galā - uz kuru trasi tad un kad??

Kunz
02-22-07, 23:11
Tomiņ, es jau nedzeršu, ja vien lobbers ar Angelzu nesaštukos mani sadzirdīt (kā te draudēja)... Dajoš haļavu! :D

ORiONz
02-22-07, 23:25
pasakums. opa. es gan parasti braucu uz kalna no rita. tb. izbraucu no majam ap 8 ;) tad ir sakopts kalns, maz cilveku un skaidra galva ;)

vimba_zlobnaja
02-22-07, 23:29
Nu tik agri piecelties es nevaru, sorry. Ja nu vienīgi kalns ir pie pašām mājām.
Vai nakšņots tuvumā.

JANKS
02-23-07, 00:02
nee nu no riita uz kalnu dodas tikai tie, kas ieprieksheejaa vakaraa slinkojushi ;) !

nemiers
02-23-07, 00:25
nu varbuut uztaisam (ti uztaisat :D) veelvienu aptauju ar iespeejamiem kalnu variantiem un tad jau redzees kur lielaaka dalja gribees !

brachkapc
02-23-07, 00:52
varbuut snovojam un peec tam kodeejam ? :D

vimba_zlobnaja
02-23-07, 00:54
Kopā ar DJtelemundos (http://www.boot.lv/forums/index.php?showuser=65901) ? :D:D:D:D

brachkapc
02-23-07, 01:59
Nu tik agri piecelties es nevaru, sorry. Ja nu vienīgi kalns ir pie pašām mājām.
Vai nakšņots tuvumā.

he hee taads variants aizbraucot uz bailjiem paliekam pa nakti un uzsaakam lielu buhaljnjiku un no riita pohas nesalaapijushi uz kalna virsuu :D

tolx
02-23-07, 02:02
mhh... es pat atbalstītu :D

nemiers
02-23-07, 09:53
nez nez, kalns un alko nav diezko labs salikums, jo lai arii cik labi brauc tomeer tas naak tikai par sliktu, vieniigais ja baigi sanaak krist varbuut ar aizlietu muuli kjermenja narkoze paliidzees nejust beedu :D

Bosiite
02-23-07, 13:59
nu es piesakos uz Milzkalnu. tas kalns ir jau parbaudita vertiba un es tur varu dabut slepes ar pukitem, par kuram visi sikie var vnk ierekt :) plus sogad ir jauns inventars, un trases tur ir dazadiem sagatavotības līmeņiem. un rinda dazreiz gadas tikai pie liela paceleja, bet tur viss iet diezgan raiti, pie citiem var teikt ka nav :)
P.S pec pedejas reizes noveroju kapec rodas rindas. dazi idini, kad uzbrauc kalna augsha nevis uzreiz atlaiz paceleja, bet laiz pedeja bridi, ta izraisot reakciju, ka tas pacelejs atduras pret kustibas reguletaja stabinu tadejadi to nolauzot.lidz ar to viss apstajas un leja rodas rinda.labi ka tadi idiņi ir maz:)

Aigars
02-23-07, 14:06
Ja piesakās kāds pilnīgs lūzeris, tad varbūt arī mani var piespiest aizmaukt uz kalnu otro reizi mūžā - vēlams uz kādu kalnu, kur ir 2-3 grādu slīpums. :> Pirmā reize bija ar snovu, otrreiz to mēslu vairs nemēģināšu. :D

vimba_zlobnaja
02-23-07, 15:44
Aigar nemīžļāt!!! Es ar tieši tāds pat lūzeris, bet gribās (varam mēģināt tevi transportēt Rīga ->Kalns-> Rīga). Balsoju par Svētdienu, kaut no paša rīta (nu jūs saprotat ka rīts sākas ~10.tos)

Arnichks
02-23-07, 15:51
Nja pedejoreiz nevis slepoju vai snovoju bet vnk vartijos pa sniegu :D Un tas bija tik sen...

mrlobber
02-23-07, 16:00
Man doma aizpūst uz turieni jau šovakar.

Cik saprotu, tur ir snovotāju paradīze, a kā ar tiem, kas oldschool stilā no kalna joprojām ar slēpēm mīl braukt? :D

krishxxx
02-23-07, 16:08
Reiņa trase ir ok. Žagarā vnm daudz tautas,tapēc tiek sļūkāt pa Reiņa pauguru, pašam patīk un bērni laimīgi tip :D

tolx
02-23-07, 16:14
Aigar,es vispār ne reizi ar snovu neesmu mēģinājis maukt. :D Tā ka piesakos kompānijā pie jums ar Vimbu.

Angelz
02-23-07, 16:18
Es aarii nemaaku laaga slalomot bet censhos ar katru reizi labaak un labaak iemaaciities :) Taa kaa no stress, galvenais tusinsh un veiksmiigi kritieni :)

ORiONz
02-23-07, 16:33
es 50% uz kalna esmu ar 0.2 kabataa :D es balsoju par to, ka braucam svetdien pa dienu uz Milzkalnu.

nemiers
02-23-07, 17:04
nu re tad es ar par Milzkalnu, i citas domas nebija :D

7dienaas jaanjem veera ka kalns ja nemaldos iisaaku laiku straadaa, laikam liidz 22.00, neatceros preciizi, slinjkjis iet vinu lapaa :D

bet kuru tas incee tik veelu taapat neviens nepaliks pirmsmurga dienaa ...

Ha_Ha
02-23-07, 17:50
ef, tauta davaiķe apreģeļiķesj! labi būtu pa dienu - varētu es reālus sņimkus ar kitu sataisīt :D (ja tieku, protams)!!!

P.S. es jau čerez sava sony skatu meklētāja redzu Angelz ar snovu uz tiem reiliem (slalom.lv - milzkalns, 5tā bilde) :D

mrlobber
02-23-07, 17:51
Man doma aizpūst uz turieni jau šovakar.

Cik saprotu, tur ir snovotāju paradīze, a kā ar tiem, kas oldschool stilā no kalna joprojām ar slēpēm mīl braukt? :D

Neviens laikam nepapūlēsies līdz darbdienas beigām atbildēt, ne? :D

vimba_zlobnaja
02-23-07, 17:55
Tak ar mani jau tiki galā ;)

mrlobber
02-23-07, 17:58
Tak ar mani jau tiki galā ;)

Nu tu esi tu, tur jau defaultā viss skaidrs :D

ORiONz
02-23-07, 18:33
da nav nekāda snovotāju paradīze Milzkalnā. vienlīdz labas trases gan slēpotājiem, gan snovotajiem. taka drosi var braukt uz Milzkalnu vai Zagaru labi pavadit laiku ;)

Punduris
02-23-07, 19:13
Iesaku Zagarkalnu un snovu trasi!!!
Nesu snovotajs bet ar slepem pa labu snovu trasi ir ok braukt!!

Angelz
02-23-07, 19:20
Iesaku Zagarkalnu un snovu trasi!!!
Nesu snovotajs bet ar slepem pa labu snovu trasi ir ok braukt!!

Kaa ta neesi, atceries kaa sniega trasee @EOZ LP8 leci viss taalaak par visiem :D :D :D

Martinss
02-23-07, 20:29
Ja uz Milzkalnu, tad tur jams verās vaļās tikai 14.00 ;) Nu vismaz, kad es biju nedēļu atpakaļ.
Un btw, kādam varbūt vieta mašīnā ir? :rolleyes: Par bendžu varētu piemest, man galvenais no Jūrmalas gala (Kauguri) ārā tikt. :/

ORiONz
02-25-07, 20:29
biju milzkalna no 11:30 lidz 16:30. varbut vel kads bija?

vimba_zlobnaja
02-25-07, 21:58
Nē, nakur nebiju, mani uzmeta :(

robja
02-28-07, 21:48
Kāda rosība :) Ja savācaties uz Zagaru vai Milzkalnu, tad, ja būs brīvs laiks, varētu sniegt instruktora pakalpojumus. Varu iemācīt gan braukt, gan konsultēt parkā. Starpcitu, ja sametas benzīnam, tad masīnā ir vēl 3 vietas. Bet domāju, ka daudziem varētu noderēt instruktora pakalpojumi. Ja savācaties daudz >10 cilvēki, tad gan atradīšu vēl kādu, kas būtu ar mieru pamācīt :)

biju milzkalna no 11:30 lidz 16:30. varbut vel kads bija?

Ja tas ir 7dien, tad biju snowparkā, apmēram tevis minētajā laikā.

Andre
02-28-07, 22:19
Nemāku teikt no cik cilvēkiem sākas grupa, bet grupai uz 2h biļete žagarā maksās LS 1.50 ;) Vismaz darbadienās (pirektdienu ieskaitot tāda cena ir).

Infa atradās.

Atlaides uz nomas pakalpojumiem un pacēlāju biļetēm ir paredzētas tikai darba dienās (ar noteikumu, ka apmaksa tiek veikta ar pārskaitījumu).

grupām no 20-30 pers. - 10% no kopējās summas

grupām no 30 un vairāk pers. - 15%

brachkapc
03-01-07, 03:20
nu vispaar es katru dienu gandriiz braucu uz milzkalnu ... :D

Wendy
03-01-07, 10:44
www.riekstukalns.lv Baldone. Nez, pagaidam apmierina, sevishki tie izdevigie laiki darbdienas pa dienu... Ta, ka ir inventars pashai un kartinu beigas var nopardot pa pus cenu, tad sanak slepot pa 2ls liidz 4 h... Taa teikt lidz riebumam. cilveku ari pamaz, jo visi tak straadaa... :cool:

Gonzo
03-01-07, 12:32
vakar vakarā arī biju Riekstkalnā. Principā normālākā vieta Rīgas apkaimē, kur var izbraukt paelpot svaigu gaisu :) Par laimi arī cilvēku nebija pārāk daudz.

Angelz
03-01-07, 12:43
Blin, sniegs kuust :o Nu tad kaa miiliishi kad taisam mass pasaakumu? Izskataas ka vairumam ir ok Briivdienas vakars?

Gonzo
03-01-07, 12:48
ja jau kūst, tad, jo ātrāk - jo labāk :)

brachkapc
03-01-07, 14:55
pag pag kaads briivdienu vakaras 5dien sola lietu taatad shodien varbuut ? :D
riekstkans, milzkalns nav starpiibas inventaaram jo iipashnieks ir viens un tas pac
milzkalns rullee labi kalninji bla bla blaa riektu kalnaa vairaak meitenes taatad ir galjinja ko pagruziit ;)

brachkapc
12-28-07, 15:49
Respektīvi atsvaidzinam topiku jo tak ārā ziema ... tad mosh vien party ? pirms jaunā gada ? nedēļā pēc jaunā gada svinībām ko tauta domā par to ?

Angelz
12-28-07, 15:55
Euuuu, mosh kaac sezonu atklaajis jau??!

brachkapc
12-28-07, 15:59
nu esmu vakar :D zagarkalnā biju aizvilcis nu tā žēl ka tik mazs kalns + varbūt vajadzētu kādreiz noorganizēties aizbraukt masveidā uz ārzemēm padarboties uz kalna ? :D

brachkapc
12-28-07, 17:36
ko cilvēki domā par šadu ideju ? bump

angiins
12-29-07, 20:44
Principā atalstu... tikai noteikti pēc NY.

Tominjsh
01-08-08, 18:40
nu, cik kaajas/rokas forumaa jau salauztas? :D

vimba_zlobnaja
01-08-08, 19:13
Miss

brachkapc
02-22-08, 13:56
gribēju zināt vai vispār vēl kāds tagad ar kalna izpriecām nodarbojās ? :)

krishax
02-22-08, 13:58
vakar vēl biju riekstukalnā ... un tā laikam šogad arī bija pēdēja reize uz kalna @LV :p

brachkapc
02-22-08, 15:26
vakar vēl biju riekstukalnā ... un tā laikam šogad arī bija pēdēja reize uz kalna @LV :p

nu es taa nepaaraak biezji paraados bet paraados milzkalnaa :D

Andre
02-22-08, 15:40
Šogad tik trīs reizes esmu bijis pašļūkāt :(

DeadmaroZ-TLOTL
02-22-08, 15:46
var jau riikot EOZ mud party ;-)

vimba_zlobnaja
02-22-08, 16:43
es tikai 3 reizes esmu vispār sniegu redzējis, kur vēl uz kalna bijis... Man kā riktīgam kalnu ****am vajag tiko snigušu un mīkstu sniegu :(

brachkapc
02-23-08, 00:51
nu šogad esmu bijis apm 20-30reizes un kaadas 15-25 esmu bijis apmierinaats ar segumu bet nu tagad protams jeega nav skriet bet gan pagaidiit kad miinusi buus tad maukt jo pa biezpienu arii man nepatiik braukt
bet ja doma par mud party tad neatteiktos paskatiities uz daiļā dzimuma pārstāvēm bet tā nu mums neder ;)