PDA

View Full Version : iesakiet ri4juku

Dynamite
03-11-07, 21:54
ir vajadzigs parbaucieniem centraa, un dazhreiz no jurmalas uz rigu.
t.i. - labas bremzes un vispar kko tadu lai neluztu pec katriem 100m.
mby kads pardod? ap 100ls

vimba_zlobnaja
03-11-07, 22:21
Mans trulais domu gājiens.
Šādā cenu kategorijā vislabākais variants labi saeļļots ar normālu ķēdi un zobratiem CCCP laiku vīriešu ritens... Nu jūs ziniet ar stieni līdz pautiem :o.
http://www.almiss.ru/GRAFIC/catalogue/veldor_b.jpg

Nekas izturīgāks un drošāks nav redzēts. Pats ar siltām atmiņām atceros pašroku modificētos variantu no sieviešu->vīriešu variantu. Vienīgā probza ka šos zog vairāk par low-end riteņiem no Maximas :( Zagļi nav muļķi.
Lielie riteņi (laikam 30") dod baiso ātrumu vienīgi startēt neerti no vietas, gandrīz kā palēcoties.

vimba_zlobnaja
03-11-07, 22:25
Nejaukt ar sieviešu variantu!

http://www.almiss.ru/GRAFIC/catalogue/veldam_b.jpg

Dynamite
03-11-07, 22:27
em nu lab.
bet ka skaitas..., tas letas merida kalahari ir ok? vai = maxima?

OzYs
03-11-07, 22:28
par maxima toč labāki! bet pieliec vēl 100 un tur jau sanāks jau kas tīri braucams!

IronSoul
03-11-07, 22:35
par maxima toč labāki! bet pieliec vēl 100 un tur jau sanāks jau kas tīri braucams!

es atbalstu ! Personiigi mans nnemtu GT vellukus ! Paariits ir braukti un tiiri ok !

Bet kopumaa tie leetie izjuuk aatri :( Tas ir ja tu brauc katru dienu visu nedeellu ! Kad braukaaju uz shanci ~200 km nedeellaa, tad katraa viikendaa dabuuju labot velluku :( tajaa laikaa neko labaaku nevareeju pavilkt :(

AMX
03-11-07, 22:37
pa 190 var dabuut tiiri normaalu braucamo, ja nav vajadziigs priekseejais amortizators - gan jau pa 100 iekš ss var dabuut labu mantu.

vimba_zlobnaja
03-11-07, 22:38
Nu un pasaki kāpēc viņam vajag vēl pielikt 100Ls? Tak tāpat braukās ar vidējo priekšējo un 4. vai 5. aizmugurējo zobratu. Kas būtu gandrīz ekvivalents RU ražotajam vīriešu ritenim. Nu biku varbūt smagāks, bet efektivitātes kalngals.
Dinamīt, tu labāk pasaki kur riteni taisies glabāt punktā A un B. Uz ielas nospers pat Maximas veidīgo.

OzYs
03-11-07, 22:42
nez es pirms gada paņēmu raleigh mtb apmēram par 200 Ls. vajadzības spiests - tiesības pa****u :D un nobraukāju no marta līdz novembrim bez neviena remonta (tik cik ķēdi notīrīt un saeļļot) katru dienu uz darbu un atpakaļ (15km) + daudz tāpat vien braukājos, jo iepatikās + uz copēm ar veli maucu :) žēl, ka nenopirku spidometru, bet domāju, ka kādi 1500km ir novālēti, ja pat ne vairāk un vēl joprojām ideālā stāvoklī stāv. uzskatu, ka par to naudu baigi labs pirkums :)

Jetijs
03-11-07, 22:43
A krievu riteņiem bremze ar pedāļiem - bee..

AMX
03-11-07, 22:45
ja veel pareekjina cik ietaupi uz bendzu , celaja nodokli un veel trenazieru zaali + veel stundas laikaa var nokļūt jebkurā rīgas vietā :)

OzYs
03-11-07, 22:50
pa centru stabili ir daudz, daudz ātrāk, nekā ar auto. par zagšanu - vienkārši nedrīkst riteni izlaist no acīm, tad problēmu nebūs. a savādāk - nekādas ķēdes/pakavi, nepalīdzēs :(

hero
03-11-07, 22:50
- nu pa taadaam naudinjaam jaameklee labaak katu kaads lietots bet brands (trek,merida,scott,GT..) (kaut gan jaasaka ka labu buus atrast smagi), nevis maximas tipa richuks pa 75ls kas sabirs peec 2 meneeshiem. Njem veeraa, ka kaut kas sakariigs uz ko ir veerts saakt skatiities saakas tikai virs 200 ls jauns.
- nonjemams iznesums, jo dazhkaart orig iznesums cilveekiem ar "iisaam rokaam" (no offence) ir neerts, tad var pamainiit stuuri vai uzlikt mazaaku iznesumu nemainot vai nezaagjeejot visu raami)
- nepieveers uzmaniibu debiilajiem sludinaajumiem [21 skorostj !!!] (jo vairaak par sleegshanu 4-7 uz aizmugureejaa zobrata taapat neizmantosi braucot pa shoseju)
- braukaajot pa asfaltu nevajag izvirst ar plataam riepaam un dirt protektoru - izskataas protams kruta, toties miities ir gruutaak
- runaajot par bremzeem - labaak _labus_ V-brake nekaa leetus diskbrake. (Labi diskbrake saakas virs 100ls)

no mtb tipa reku rotos.lv viens tirgoja http://bildez.lv/bildes/monvidas/maneejie_feljlji/orig/1170820475.jpg (jaa izskataas netiirs un apdrupis .. bet ja nav kauc nost tad noies 10x ilgaak par maximas variantiem)

pats pirms vairaakaam vasaraam iepirku Trek 4700, bish gan vairaak par 100ls maxaaja toties gandriiz 2 sezonas nominu neko vinjam nedariijis, un naakamais kuram paardevu veel shobaltdien ar vinju vizinaas.

Galvenais neiekrist uz 90% no visiem ss.lv uubersludinaajumiem ar _polnij_tjuning_ richukiem zem 100ls tipa

prodajotsja novij gornij velosiped Hammer 6300 , 24 pereda4i , naveska shimano , usilenie koljosa , wirokie pokriwki , serebristij perlamutrovij cvet rami ,
2 amortizatora : perednie i zadnie amortizatori regulirujuwiesja ,
roga hromirovanie ,
plastikovie krilja ,
germanskoe proizvodstvo ,
otli4noe ka4estvo,
dostavka

Modelis: HAMMER
Gads: 2007
Cena: 67 Ls

peec meenesha tu jau vinu vareesi vinju nest maajaas maisinjaa

PS: starp citu nav ko reekt par vimbas variantu - tagad aizvien progresiivie cilveeki paarseezhas uz shitaadiem raidiem (dazhi gan nedaudz muusdieniigaakaa izpildiijumaa - biezaakas riepas, savaadaaks izpildiijums, bremzes uz stuures, bet tomeer)

Edit: par zagshanu runaajot: ja negribi lai nozog visulaiku turi pie rokas un nelaid aaraa no aciim un turi istabaa. Visas taas kjeedes troses ir fufels - esmu dzirdeejis ka naak pat ar kaut kaadiem tipa Liquid nitrogen bundzhaas, sasaldee un atsit metaaliskos posmus ar aamuru, cik tur taisniibas nezinu.
Pasham ir beediiga pieredze kad pat maajaas no lodzhijas 2 staava izzaga sCu*as. Taa ka ja negribi lai nozog - bezmazvai jaagulj kopaa. Rotos.lv forumaa pagaajushovasar lasiiju ka ir atlauzti beeninji un izkomplekteeti 2 richuki un ne tie leetaakie

vimba_zlobnaja
03-11-07, 22:59
Es ar līdzīgu varinatu nobraucu Dānijā mēnešu 5. Lieki tiekt ka pimā nedēļa bija sāpju pilna (15+15km katru dienu), bet pēc tam varēju mierīgi kalnā ar 30grādu lenķi uzrāpties, pa ceļam apdzenot visus MTB ar n'tajiem ātrumiem. Bremzes centos neizmantot :D Bet par labiem V-breikiem piekrītu HERO.
EDIT: HERO, par to šķidro lāpekli es stastiju, jo pats redzēju protams sekas pēc zagšanas vienreiz Zviedrijā. Tipa laboratorijas šefs nopirka krutu riteni, bet pēc nedēlas viņam to nospēra (fuking Zviedrija ibio, pat tur nevar uzticēties), kā rezultātā šamais iegādājās vidusmēra lietotu riteni pa 30Ls.

AMX
03-11-07, 23:12
laikam ja ar slāpekli nāk, tad maz, kas palīdzēs. - es tomēr uztiicos savai pakavatslēgai, kura 3 gadus mani nav pievīlusi. ja naaks dzeki virsuu ar nopietnu tehniku, tad jebko nospers - galvenais lai zaljknaabji ar flaķenēm nevar neko padarīt.

Kuuminsh
03-11-07, 23:38
zem 150Ls tas nav richuks. Tas ir meesls.
Leets, vienkaarshi ritenis ir cenaa 150-250Ls. Tad var saakt sapnjot, par bremzeem utml., eksttraam.
Pa 100Ls vinsh tev ripos no kalna (paaris reizes.. tb kamer buus uzdauziits taads 8 ka varees tikai nest) un bremzeet vareesi ar papeedi.
Protams, ja naudu nav kur likt var vinju nomest zemee iegaadaajoties taadu parodiju pa velosipeedu.
Richuku peerk nevis lai vinsh buutu kaa taads, bet lai vareetu braukt ar vinju.
Tie meesli pa 100Ls... tie nav velosipeedi.. es nezinu kaa vinjus vispar vareetu deeveet. Vienkaarshi luuzhnju chupa.

P.S Mans verkjis http://www.focus-bikes.de/englisch_neu/bikes_neu/bikes_lang.asp?modell=fat%20boy&kategorie=sport
Vieniigais, ka maneejais ir biki vecaaka modifikaacija un shis tas atshkjiraas + shis tas ir mainiits/likts klaat :)

P.P.S Ja cilveeks spriedelee par velli 100Ls robezhaas.. tad pa disku bremzeem automatiski aizmirstam :)
Mehaniskas disku bremzes ir parodija pa disku bremzeem.. taas vispar nav veerts izskatiit kaa variantu (tip disku bremzes uz trosiiteem)

Dynamite
03-11-07, 23:44
nu priekshejo amartieru nevajag.
es jau niemtu visadus GT, bet mans budzhets nepavelk, nu galigi.
par ss.lv runajot , es tur ieskatijos - nu ppc kkadus polju sudus tirgo...
atstat planoju tik dziivoklii.
pagaidam merkeju uz merid'u...

Dynamite
03-11-07, 23:49
labi, pieniemsim pa 150ls...
kas butu labakais shini cenu kategiorija?>

Kuuminsh
03-11-07, 23:51
Bija kaut kaadi Anlen vai kaa vinji tur saucaas.
Savlaik pie leetaa gala taa bija labaakaa izveele.
Normaals raamis un cieshams aprikojums.

krishax
03-12-07, 00:02
maximas ritenjus neskaties...:D

uz ZZK veikalu, vari neiet, tur ap 150 ls ri4uku nav (varbūt vienīgi Anlen, ja vinji tos pārdod, sen neesmu bijis tur :()
paliek TREK vai HAwai EXpress veikali

Iesaku Rock machine, vai anlen tavā cenu kategorijā ;)

PS. rīt varēsšu ko sakarīgāku uzraxtīt par ritenjiem :D :P

Martinss
03-12-07, 00:05
Es personīgi jūzoju Anlen Escape.
http://www.anlen.cz/anlen.php?akcia=detaily&shop=0&tovar_id=47008&oddeleni_id=27.2&page=&vyraz=&ie=&cena=

Ceņiks iekš ZZK, kad tika pirkts bija ~120ls (3 gadi atpakaļ). Veļukam standartā nāca dubultie diski, astotnieks vēl neviens nav. Tagad velosipēds kopš augusta nav vilkts ārā, šis tas ir ir sliktā stāvoklī (vasaras laikā tika nojāts). Dakša (nestandarta, nāk bez amortiņiem) amortizējošā atnākusi vaļā, kaukas ar pārslēdzējiem bija pa******. Īsāk sakot kā pārvietošanās līdzeklis no punkta A uz punktu B ir ideāls. ;)

Dynamite
03-12-07, 00:05
bljin, ss'ka visu to labako izkjer momentaa... ^^
GT PALOMAR jau ir labs?

krishax
03-12-07, 00:07
GT ir jau liela firma, un vinjiem visi veļuki ir labi ;)

PS. :D Nju firmai jau īstenībā nav tik liela nozīme, jo lētajiem richukiem visi rāmji nāk no viena piegādātāja, tik apkrāsoti dažādi. Normālu rāmi var atskirt pēc metinājumu veida.

Kuuminsh
03-12-07, 00:10
Treks vai tad nav taads padaargs ? :)
Peerkot SS un latgaliites tipa iestaaddes, pastaav liels risks iegaadat zagtu lisapedu.
Peecaak nevajadzeetu briiniities, ja uz ielas kaads vienkakarshi sadod pa seju un pievaac braucamo :)

Tas taa.. :)
Toties leeti... pa 30Ls paanjemsi to pashu, kas bodee 150 :)

krishax
03-12-07, 00:12
pats veikals TREK, nav padārgs, bet TREK ritenji ir dārgi :D ;)

TREK piedāvā arī rock mašīnas ;)

Kuuminsh
03-12-07, 00:13
aaa.. nu jaa jaa :)

sharix
03-12-07, 00:14
Dynamyte - tev nav īsti pa ceļam, bet noziedo 0.6Ls un aizbrauc turp/atpakaļ līdz Džutas iela X-Sports .... es tur no čoma sievai rudenī felli ņēmu .... cenas tad bija labākas, bet vēl priecē tās, ka viņi piedāvā ar SRAM sistēmām komplektētus velo .... lētajā galā tās ir labākas par lētajām Shimano .... vēl iesaku ņemt velo ar pēc iespējas lielākiem ratiem un šaurākām riepām ... ja pa pilsētu (asfaltu) pamatā jāvizinās, tad tev balonus nevajag ar ko pa dubļiem/smiltīm brauc ... ar lielajām šaurajām riepelēm ātrāk iet un mazāk piekūst :)

aspms
03-12-07, 00:19
Redzees mosh riit pariit piedaavaashu savu Rock Machine kautkaads outpost modelis nu jau 5 gadi, bet kopts un ir ljoti labaa staavoklii- ar dubultajiem diskiem un shimano daljaam- katraa zinjaa zem 100Ls! pastaigaashu pa bodeem paskatiishos ko var dabuut domaaju kaadu focus- bike uz sho vasaru panjemt! :)

vimba_zlobnaja
03-12-07, 00:28
Nu un kāpēc jāpārspīlē? Ritens vajadzīgs lai brauktu vai lai dižotos? Būtu darba vietā duša bez ierunām pārsēstos uz riteni. Un tur nav starpība vai ritens pa 1000Ls vai 10Ls. Sasvīdīsi tāpat!

sharix
03-12-07, 00:30
ar to Shimano ir tā, ka vērts ir ņemt sistēmas sākot no Alivio .... bet tur cena jau noteikti būs virs 150Ls tad ..... drīzāk virs 300Ls :)
nu ja tiešām pa pilsētu un nevis mežā dzīties pa lielo iekšā, tad vēl var arī Acera/Altus ..... bet viss kas ir zemāk par šiem ir pilnīga crapware .... nē, nu ja neslēdz ātrumus pārāk bieži, tad ir OK, bet kā sāk aktīvāk darboties, tā izregulējas ātri, un pieregulēt normālai darbībai ir praktiski neiespējami .... ja arī izdodas to izdarīt, tad tas atkal ir uz dienu vai divām :)

Dynamite
03-12-07, 00:36
sharix, a vot 2dien man kakraz pa celjam! :) nu ja jau saki, tad iegriezishos! ^^
aspms, ok...zinjo@pm, ja izdomasi.

Kuuminsh
03-12-07, 00:48
Nu un kāpēc jāpārspīlē? Ritens vajadzīgs lai brauktu vai lai dižotos? Būtu darba vietā duša bez ierunām pārsēstos uz riteni. Un tur nav starpība vai ritens pa 1000Ls vai 10Ls. Sasvīdīsi tāpat!

Ir liela shkjirba :)
1) svars.
2) izturiiba.
3) cik sakariigas ir reguleeshanas iespeejas un cik biezhi tas ir nepiecieshams.

Jo leetaaks suuds, jo smagaaks. Pa taisnu celju svaram nav noziimes, bet kad vilksies kalnaa vai vajadzees straujaak uznjemt aatrumu.. jutiisi :)
Jo leetaaks suuds, jo neizturiigaaks.
Aploki ar visu to, ka dubultie lociisies kaa no plastaliina :)
Raamji arii luuzt :)
Jo leetaks jo tizlaaka visa reguleeshana. Leetaas detaljas lielaaks chakars piereguleet un tie meesli izljurkaajaas nejeegaa.

Nevajag velo pa 1000Ls :)
Tas buutu prasts vijebons.. ibo saciiksteem enivei buus pa prastu, a ko braukaat pa ielu nu tas ir konkreeti perebors :)

Dynamite
03-12-07, 00:54
hm...
viens no jaunajiem bidriem piedava jaunu,pa 145lvl:
http://www.e-bikes.cz/fotodata1/big/116-superior-xq-700-xq-700-l.jpg

SIZE 16.5", 19.0", 21.5"
SHIFT LEVERS SHIMANO SL-RS31-3/7 Revoshift
FRAME ALUMINUM 6061.T6
FRONT DERAILLEUR SHIMANO FD-TZ31 31.8 mm
FORK ZOOM CH386AMS
REAR DERAILLEUR SHIMANO RD-TX50D
(system spring/damping) MCU+coil spring w/pre-load adjuster
CRANKS w/CHAINWHEELS SUNTOUR CW-NEX118PBG 48-38-28T w/guard, Square sys.
(travel) 60 mm
FREEWHEEL/CASSETTE SHIMANO MF-TZ07-7 14-28T
ZADNÍ ODPRUŽENÍ X CHAIN INDEX system
HEAD PARTS FSA IHS 1-1/8" semi-cartridge
FRONT HUB FORMULA parallax alloy w/QR
BB PARTS CARTRIDGE Square system
REAR HUB FORMULA parallax alloy w/NUTS, threaded type
STEM ZOOM MTB alloy, ahead
RIMS REMERX 219 double wall
HANDLEBAR MTB steel, flat type
VÝPLET MACH galvanized
BAR ENDS X TIRES (front/rear) DURO 26x1.90 semi-slick
SEAT POST ZOOM MTB 27.2 mm alloy w/steel clamp
PEDALS PP w/reflectors
GRIPS MTB kraton FENDERS X
SADDLE SELLE ROYAL MACH PU
GEARS 21
BRAKE LEVERS ATB 3-fingers; for linear pull brake
WEIGHT 14,1 kg
BRAKES (front/rear) TEKTRO linear pull brake

spam on...

Tominjsh
03-12-07, 01:05
pa 100Ls jaunu var nopirkt tikai meeslu
par 170-220 var iegaadaat jau normaalu un gana labu braucamo ( shaaja cenu kategorijaa ar amortinju ir meesli)

pusliidz cieshams (nu meiteneem :D :D :D ) ar amortinju saakas no 270 un uz augshu

esmu runaajis

par lietotiem neizteikshos, ja nu vieniigi reaals hi-ends. Lietotam prieksh pirmajiem 3 meeneshiem luudzu rezerveet vismaz 50-70Ls visaatraak dilstoshajaam daljaam. Taa ka jeega pa 100Ls njemt lietotu var tikai taads, kam nav kur naudu likt un patiik sekss

principaaa sharix visu jau pateica. Par sram jaapiekriit. sram peec definiicijas ir cietaaki, liidz ar to tomeer mazaak ljurkaajas, nolietojas leenaak.

sharix
03-12-07, 01:10
man kaut kur pagrabā vajadzētu būt vienam Anlen Colorado - nu tur ar alumīnija rāmi, ar Aceru virsū, normāliem slēdžiem un bez sūdīga amīša ... tip ņēmu sev, bet mugura atkal sačakarējās un tā tas velo nobraucis ir tikai kādus ~300km ... un stāv pagrabā bez pielietojuma .... moš interesē mazlietots 2 gadus vecs velo?

Kuuminsh
03-12-07, 01:14
Taadam uzlikt priekshaa dakshu bez amiisha un ideaali.

Dynamite
03-12-07, 01:19
2sharix:
intereset jau interese, bet nu cena varetu but tads ka luzuma moments :D
uzmet@pm kas vinajm ir un ka vinjam nav. tad domasim :P

sharix
03-12-07, 01:21
Kūm - ja tam ko Dyn pats rādija, tad tur nēl noteikti vajag aizmugurē citus pārslēdzēju .... nu slēdži gan ir gaumes jautājums un es arī tos liktu citus, nevaru ciest visu Revo un Grip shiftus, man vajag vecā tipa :)

ja par manu velo, tad manējam nav amītis, parasta cietā dakša :)

P.S. a kur man ir "Dura" :D

Dynamite - ja rīt nebūs slinkums, tad nokāpšu palūrēt kas tur riktīgi bija un sazvanīšu X-Sportu uzzināt cik tāds jauns maksātu .... neatceros cik es atdevu, AFAIR bija ap 200Ls, bet tas bija toreiz jauns un ar garantiju ....

Kuuminsh
03-12-07, 01:24
sharix
Es pa Taveejo :)
Kaut kaa paarskatijos.. izlikaas, ka Tev ar amiiti :)

P.S Admini leema, ka Dura buus vieta.. pamatojoties uz http://klab.lv/userinfo.bml?user=laumina :D

P.P.S Jauns pirms 2 gadiem ar garantiju pa 200Ls.. znachit tagad 50Ls ir ok :D :D

fubar
03-12-07, 01:59
pa 150 ls jau sanaak daudzmaz lietojams, lietots mtb.
varbuut vecs, bet ja paskataas ruupiigaak uz visaam detaljaam un nenotiek smeereeshana, var tiiri labi iepirkties.
iespeejams ka buus nobraazts un negliits pie labas komplektaacijas, bet taa jau ir anti-zaglju fiicha.

ja ir interese, var kaadu taadaa cenaa arii uzbuuveet. es te ar richukiem kak raz nodarbojos.

Kuuminsh
03-12-07, 02:24
Ritenis ir braukshanai nevis lai ieliktu raamiiti pie sienas :)
Mans dranduljets vienos dubljos, bet tas nemaitaa kaifu no braukshanas :)
Maneejais vispar labaak izskataas netiirs nekaa tiiri nopuceets :D

03-12-07, 10:15
dažādus vellapēdus un detaļas (ne ss.lv līmeņa) pa ļoti pievilcīgiem cipariem var atrast rotos.lv un xc.lv

Dynamite
03-12-07, 14:57
ka neiet... :D
vienigo piejiejamo GT visa ss.lv nopirka klasesbiedrs... :mad:
...nu jau labi, ja te sak vakties velo-komplektetaji, tad reize rakstiet ari ko variet piedavat un pacik ieklaujoties prasibaas:
nekadu mortieru
shimano(velams altus),sram
viegls ramis
neparak lielie ritenji, cik collu nezinu. laikam ap 20. isak sakot 16g.v. jaunietim :p
parastas bremzes, korrektas un effektivas.
videji shauras riepas, tadas ne visai shosejas stilaa - driizak pilsetas.
videjais vizualais - manas naudas ekonomijas del'.

Bet pashlaik, gaidu ko rakstis aspms un sharix.
Unn...ieksh ss.lv kads tirgotais piedava trek 300 pa 78ls...., pats atturos, jo jamam cilvim piedavajuma vairuma ir letie sudi da un sludinajums "21 skorastj" stilaa. your opinion?
un kads var kuplak pakomentet to variantu ko esmu postejis? plz :D

TritoN
03-12-07, 15:35
100 Ls musdienaas nav nauda un par shaadu cenu tikai srotu var nopirkt :)
ZZK kautko daudzmaz praatiigu var nopirkt 170~200 Ls robezaas :)

Ha_Ha
04-26-07, 11:30
puikas! ko sakat par šo ričuku? ->Urlis (http://www.veloveikals.lv/preces?i=697)

mrlobber
04-26-07, 11:40
Pirms nedēļas iepirku šito:
http://www.superior.cz/cz/kolekce-2007/cross-trendy/bike.html?id=73 un esmu laimīgs :D

Ha_Ha
04-26-07, 11:51
a cik liels tev rāmja izmērs? (es pēc gabarītiem esmu XXXL :) )

mrlobber
04-26-07, 11:55
Ja godīgi, hvz... laikam 19" :D

Ha_Ha
04-26-07, 11:57
vot šito es nesaprotu - kā man izvēlēties izmēru atbilstošu maniem gabarītiem (nu tip tā lai uzsēžoties uzreiz nav 8nieki abiem ripukiem), vai tas rāmju izmērs ir nozīmīgs?

04-26-07, 13:03
astotnieki ripukiem nebūs, ja riepās būs gaiss ;) no auguma atkarīgs ir rāmja izmērs. stūre un iznesums ir sekundāri, bet ne maznozīmīgi, it sevišķi, ja taisies bieži un lielus gabalus braukt.

ženerālais info (cross country ričukiem):
Adult MTB (26" Wheels) Sizing Chart
Your Inside Leg Frame Size
25"- 26" 15" - 16"
27"- 28" 17" - 18"
28"- 29" 18" - 19"
30"- 31" 20" - 21"
32"- 33" 22" - 23"
34"+ 23" +

[http://www.cobr.co.uk/e-cobr_information/n_and_l_cyclists_section/sections/sizing.shtml]

AMX
04-26-07, 13:10
ritenis jaizveelas tik liels, ja gadījumā kājas no pedāļiem nomūk, lai neapskādē *autus. Protams, maksimāli lielāku...

TritoN
04-26-07, 13:20
Nu ja kajas ir tai briidii saliektas , tad taapat olu kultenis garanteets :D

Tominjsh
04-26-07, 22:45
puikas! ko sakat par šo ričuku? ->Urlis (http://www.veloveikals.lv/preces?i=697)

es teiktu ka labaak dodies uz bikes.lv noradiito adresi un par to cenu peerc tur :)
dabuusi labaaku par to cenu. un pie pakaljas, ka shim ir rakstiits virsuu trek :)

Klavs
04-26-07, 23:04
http://www.superior.cz/cz/kolekce-2007/cross-trendy/bike.html?id=73 un esmu laimīgs :D
Superiori baigi labie velji! Paziņa bija paņēmis un ļoti apmierināts gan ar aprīkojumu, kvalitāti un ģeometriju. Meridu viņš spārda :p

Dynamite
04-27-07, 10:30
heh ar mazliet paslaveshu superior...
...nopirku xq700...
vinju majaslapaa koplektacijaa bij rakstit ka ir double-wall ritenji...., a njefiga.
ka tik mani nosita autinsh, uzrei devos ritenjus mainit.
bet visa visuma ritenji ir labi.

Fatal1ty
04-27-07, 20:41
double wall.....sounds gayish :D
Ja labi grib, normāli saspieķotus DH ratus var uz šrotu norakstīt.
Braukt jāmāk.

vimba_zlobnaja
04-28-07, 00:56

Lobber, tas ir 3,14 šitā pateikt. Domā jūtu nav? Ko mums nepaziņoji???? OK, gan vēl pārrunāsim šo jautājumu ;)
Šodien Gandrā tika iepirkts bračkam uz vārdadienu Merida hvz kurš modelis. Bilde...
http://www.eoz.lv/forum/attachment.php?attachmentid=2867&stc=1&d=1177710833

Aizmugurē Acera, priekšā Altus pārslēdzēji. Cena veikalā 240Ls nokaulēju uz 228 (5%, nieks bet tomēr patīkamāk :D). Mīnusos uzreiz jāmin amīts, bet to viegli nomainīt.

FXQuadro
05-01-07, 11:36
Varbūt kādam ir interese:

Varu piedāvāt: http://www.zzk.lv/lat/produkti/?cat=44&id=85
Par kādiem 215 Ls... Bija nopirkts 2006. gadā. Melnā krasā. Lieliskā stavoklī, pat varu teikt - kā jauns.

JupiiC
05-05-07, 04:13
Ohoo, velo topics :)
Tad nu tā, gribēju ieminēties, ka tuvākajā laikā būs pieejams lietots baiks ar pilnu DEORE aprīkojumu un laikam cieto dakšu (vēl izdomāšu, vai tiešām cieto likt) par aptuveni 260Ls :cool:
Bildes moš vēlāk iemetīšu, tgd miegs nāk :D
Tātad, lietoju viņu kkur pusotru sezonu un tgd vnk saliku jaunu baiku, tāpēc man viņš te pusizjaukts mētājas. Tāpēc salikšu vienā gabalā un tad nu būs tā, ka kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ :D
Modelis - SUPERIOR XC860 (2005.gada, 19 collu) :)