PDA

View Full Version : Velo Sezona!

JupiiC
03-25-07, 17:36
Nu ko, esat jau atklājuši velo sezonu? :cool:

Starp citu, 7.aprīlis - Baložu velo kross :)
Kurš piedalās, kurš atturās? :D

Martinss
03-25-07, 17:37
Velo sezonai slinkums/nav laika. Pēc skolas atskrien mājās - jūties kā lupata, pa brīvdienām gribās neko nedarīt un atpūsties mājās. Velo sezonu iespējams atklāšu nākamnedēļ, jāsaved tik braucamais kārtībā.

JupiiC
03-25-07, 17:41
Velo sezonai slinkums/nav laika. Pēc skolas atskrien mājās - jūties kā lupata, pa brīvdienām gribās neko nedarīt un atpūsties mājās. Velo sezonu iespējams atklāšu nākamnedēļ, jāsaved tik braucamais kārtībā.
Nu jaa, vispaar jau tev taisniiba par to laika deficiitu.
Aj, pabeigšu jauno baiku, tad arī sākšu tā riktīgi :D
Iepriekšējais tgd uz daļām iet ;) Ja kādam ir interese, tad SUPERIOR XC860 rāmis ar visiem stūres atribūtiem, monobloku un sēdekļa stuti ir pieejams (19 collas). Nu labi, tas jau offtopic :D
Pēdējās divās dienās ideāls laiks velo :)

IronSoul
03-25-07, 17:56
75 Ls nav par sharpu :p

Nez kaut kaa nevelk no car uz velo paariet :(

artissco
03-25-07, 17:58
ehh, jaanomaina abi ritenji richukam... 2 gadi nav braukaats... laikam jaasaved kaartiibaa... driiz varees pie reizes atklaat copes sezonu... jaalaizh pie briivas dabas :P

Tominjsh
03-25-07, 18:03
mani no velosezonas shkjir tikai 800Ls :D :D :D

IronSoul
03-25-07, 18:22

nu jaa tavai pakallai vajag izturigu dampi :p

Man pietiktu ar 300 LS :rolleyes:

mamikelis
03-25-07, 19:29
Shodien saliku braucamo, izvizinaajos, nokonstateeju kas jaanomaina. Iistaa sezona saaksies peec ~ nedeeljas kad buus pierasts pie tehnikas :)

TritoN
03-25-07, 20:26
Shon sezona atklaata, 2L snabis , dziivs majaas :D Kautkadi 40km nez no kurienas saraqdushies :D :D :D

P.S. Dazsh labs nezin, ka ragavas taisa vasaraa , bet ratus ziemaa , muhaahaaa :D :D :D

Tominjsh
03-25-07, 21:07
muah, Tritonz, umnjiks :) skaties ka nepiesakos pie jums straadaat un nesaaku tev katru dienu krist uz nerviem :)

davelis
03-25-07, 21:11

ko ta ņems pa 800ls ?

es bij uz juglu aizbraucis, tur viens sakarīgs onka strādā, tur jams focus pa sakarīgām naudiņām piedāvāja, plus vēl atlaidīti piesolīja, tā ka tiklīdz alga būs, tā jābrauc pēc jauna braucamā. :)

Tominjsh
03-25-07, 21:19
jap, jugla, focus un Pavels rulzzz. atlaidi no vinja var spiest ljoti labu aaraaa.

ir shis tas noskatiits ;)

davelis
03-25-07, 21:22
pilnībā piekrītu, kā Pavels rulzzz. jams ļoti ļpti labas cenas piedāvā. rīt ar vienu velli aizdzīšu pie jamā, lai bik uzfrešina.

nedos kādu norādi, kas noskatīts?

Tominjsh
03-25-07, 21:28
focus bud, bet liekas ka nebija uz vietas.

otrs variants ir kaut kaads, kas vinjam tur karaajas pie sienas ar veikala cenu 684 laikam

Thunder un raven seerija bish pa skarbu

davelis
03-25-07, 21:33
Jams man 5dien vienu piedāvāja kam bija cena 680... atlaidīti smuku smuku piesolīja... tā siekala notecēja, tik modeli neatceros...

Tominjsh
03-25-07, 21:37
pa kreisi pie sienas karaajaas? liidz cik tad nometa?

davelis
03-25-07, 21:41
Nē pie loga karājās ... jamam kaut kad nesen bija pievedums, jams man zvanīja 4dien laikam, lai braucu veļļus skatīties..

nometa 90 ls. cik sapratu tapēc, ka tjipa pats jams lasījis kopā to velli, vienu tjipa tādu jau notirgojis bija...

a tiem kas tjipa no rūpnīcas nemainīta komplektācija, jams neko daudz lētāk nedeva... simbolisku atlaidīti. Protams, ja parunājas, gan jau nolaidīs bik vairāk.

Tominjsh
03-25-07, 21:49
nu jaaa, uz sienas pie loga. tad tas pats

davelis
03-25-07, 21:54
nus tad domā ātri, jo pēc 8ā aprīļa es jamo taisos ņemt to pelēko galā :)

Tominjsh
03-25-07, 21:56
njem, es sev ko panjemt atradiishu ;)

davelis
03-25-07, 21:58
nus skaties :)

man tik alga jāsagaida un tad ņemšu :)

Pāvels kaut ko minēja, ka aprīļa beigās kaut kas jamam ienākšot...

shakis
03-25-07, 22:00
Vakar iegādāju riteni .. šodien kājstarpe sāp..

JupiiC
03-25-07, 22:33
Hehe, varētu viņu pakonkurēt ārā ar velo atlaidītēm :D
Man te arī tā iegadījies, ka foršus SUPERIOR (http://www.superior.cz/cz/uvod.html) veļļus var ieķert ;)
Cenas 20% nost no veikala cenas ;) Takā modeļu klāsts tur ir no kādi 175Ls - 2000Ls, tad nu attiecīgi arī atlaidītes būtu ekvivalentas velo summai ;)
Baiki visādi - MTB, Free ride, Cross utt...
Nu labi, ja reāla interese, tad PM ;)
Par SUPERIOR varu tikai labu teikt un pats jau sev otro šīs firmas izstrādājumu būvēju :) Kvalitāte tiešām laba un komplektācijas lieliskas priekš savas cenas ;)

Tominjsh
03-25-07, 22:35
nu, un kur var apskatiit un kaa ir ar garantijaam?

Domaaju ka ar Pavelu garantiju zinjaa konkureet nespeesi :)

JupiiC
03-25-07, 22:42
Rāmjiem parastie 5 gadi ;)
Pārējais, ja ir rūpnīcas brāķis, tad arī tiek nomainīts :)
Līdz šim problēmu nav bijis ;)

Aigars
03-25-07, 22:59
Šodien nomazgāju auto; kāda tur vēl velo sezona? :D

AMX
03-26-07, 00:03
es tak tur arii savu vella peedu pirku :) -pirms gadiem 3. pa 160 ls. tikai pedaaļu mono bloku peec gada vajadzeeja nomainiit - viņa feleri ripo labi. ;)

mrlobber
03-26-07, 09:19
Jautājums speciem: ir kaut kur kāds labs teorijas kopsavilkums, kā vislabāk sev velo izvēlēties atbilstoši mērķim?

Man tā kā arī beidzot vajadzētu, principā pamatā braukāšanai pa pilsētu, bet ne tīrasiņu šosejnieku, ko varat ieteikt? :D

TritoN
03-26-07, 09:25
Tad tev janem baiks . Gludaas riepas 28 mm lidz 32mm diametraa un buus pa vidu starp shosejas/bezcela :D Pa pilseetu ideaali .

mrlobber
03-26-07, 09:31
Triton, ar "baiku" tu saproti MTB? :)

TritoN
03-26-07, 09:34
aga :D tikai parasti tirgotaji uzliek shiem 50mm riepas ar baigo protektoru . Tauta tad brinaas ko tik gruuti braucas :D Ar 28mm riepaam tie jau skaitaas kaa StreetBaiki :D

mrlobber
03-26-07, 09:40
aga :D tikai parasti tirgotaji uzliek shiem 50mm riepas ar baigo protektoru . Tauta tad brinaas ko tik gruuti braucas :D Ar 28mm riepaam tie jau skaitaas kaa StreetBaiki :D

Nē nu tik daudz jau pat es saprotu :D

Lūk, piemēram, ātrumā ņemot to pašu JupiiC minēto čehu saitu, manās acīs atšķirība starp šitiem diviem visai maza (lai gan rāmis vienam ir nedaudz citādā leņķī nekā otram) :D

http://www.superior.cz/en/models-2007/cross-trendy/bike.html?id=73

http://www.superior.cz/en/models-2007/cross/bike.html?id=78

Ā, tas pirmais par 2 kg vieglāks, savukārt otrajam ir disku bremzes, bet cena gandrīz vienāda.

Kuru tad ņemt? :D

TritoN
03-26-07, 10:06
Laba izvele , shie abi izskataas ar 28" riteniem . pirmais man simpatizee , nez vai ir jega no taam disku bremzeem ? Vecaa labaa krievu laika turista jaunaa reinkarnaacija :D

Kaibinjsh
03-26-07, 10:25
Kaa to Paavela kantori sauc, kaa atrast. Arii interesee kaads nopietnaaks lisapeeds. Uz esoshaa kaut ka avairs nevelk seedeet. Jupiic! Luudzi savu pricelist!

davelis
03-26-07, 10:33
www.bikes.lv

veikals "Velosports"
Pales 14 (blakus Juglas 16)
t.: 7523048
mob.: 29848860
info@bikes.lv

jamam vienīgi mājas lapa kādu brīdi nav atjaunota... tā ka jābrauc skatīties un runāties pie viņa...

Kaibinjsh
03-26-07, 11:36
Paldies par info! Mjaa ... Skaistulji. Neesu gan gatavs tik daudz investeet tajaa pasaakumaa. Es luukojos peec kaut kaa tada liidz Ls150. Braukshanai uz darbu.

JupiiC
03-26-07, 15:10
Kaa to Paavela kantori sauc, kaa atrast. Arii interesee kaads nopietnaaks lisapeeds. Uz esoshaa kaut ka avairs nevelk seedeet. Jupiic! Luudzi savu pricelist!

Cenas viņiem ir - CZ cenu izdala ar 40, tad iegūst LV veikala cenu, pēc tam atņem 20% un būs mana cena ;)

Kuuminsh
03-30-07, 17:28
Nē nu tik daudz jau pat es saprotu :D

Lūk, piemēram, ātrumā ņemot to pašu JupiiC minēto čehu saitu, manās acīs atšķirība starp šitiem diviem visai maza (lai gan rāmis vienam ir nedaudz citādā leņķī nekā otram) :D

http://www.superior.cz/en/models-2007/cross-trendy/bike.html?id=73

http://www.superior.cz/en/models-2007/cross/bike.html?id=78

Ā, tas pirmais par 2 kg vieglāks, savukārt otrajam ir disku bremzes, bet cena gandrīz vienāda.

Kuru tad ņemt? :D

Muahh
Disku bremzes.
Taa ir parodija pa disku bremzeem.
Taas ir mehaaniskaas un tur pat pa 90% buus sliktaakas kaa normaals v-breiks.
Peec skata abi tie velji izskatas zheeliigi.
Mans subjektiivais... suudi :)
Otrajam gan Deore aprikojums :)
Bet nu kaut kaa tizli.. richukam ar deore aprikojumu likt tik nenormaali tizlas bremzes.
Amiits arii vairaak skata peec..

JupiiC
03-30-07, 17:36
Muahh
Disku bremzes.
Taa ir parodija pa disku bremzeem.
Taas ir mehaaniskaas un tur pat pa 90% buus sliktaakas kaa normaals v-breiks.
Peec skata abi tie velji izskatas zheeliigi.
Mans subjektiivais... suudi :)
Otrajam gan Deore aprikojums :)
Bet nu kaut kaa tizli.. richukam ar deore aprikojumu likt tik nenormaali tizlas bremzes.
Amiits arii vairaak skata peec..
Parasti uz vienu modeli ražo 2 analogus - ar d-brake un bez d-brake, takā ir iespējams izvēlēties ;)
Uz LV pārsvarā tiek vesti bez d-brake, vai arī tie kuriem ir hidrauliskās disku bremzes. Pārējiem vnk ar labiem V-brake ;)
Bet vispār jau tu varētu notestēt un tad spriest (velo un to, cik sūdīgs amīts) ;)

Kuuminsh
03-30-07, 17:47
Man nav jaapagarsho suuds lai es saprastu cik tieshi vinsh ir suudiigs.
Tas ir redzams (saozhams) pa gabalu.
Un te pat nav runa pa to, ka mosh man prasiibas baigaas.
Prasiibas prastas.. lai kustaas, neluuzt un negljuko.

Paluureeju es veel, kas tai Superior atrodams.
Nav nekaa taada, kas nebuutu citiem.
Cena.. nu staatiit, ka baigi uuber krutaa cena.. nu nez nez... arii ar visiem 20%

Ljichno man shkjiet labaak pirkt bodee nevis no kaut kaadaam kjepaam.
Kaut kaadi siikumi.. kaut kas.. mazums kas..
Ej.. skaidrojies..
A taa.. Mans pirka pegausja bodee uz Ceesu.
Shaadi taadi siikumi tur bija.. visu izdarija bez ierunaam.
Man tru naks nav jaaskaidro.. jaapieraada..
Aizbraucu.. paraadiju, kas man nepatiik.. atnaaku peec 1h un viss ir zaepis.
Nez.. es no rokaam nenjemtu.. Peerkot veikalaa ar visiem papiiriem es ieguustu servisu.. un eto njemalo.
Peerkot no rokas.. mazums ko tur tas zhuljiks sakjiimikjos.. mosh iepirdiis kaadu lietotu detalju.. mosh kaut ko samainiis.. peec tam ej skaidrojies..

JupiiC
03-30-07, 18:04
Man nav jaapagarsho suuds lai es saprastu cik tieshi vinsh ir suudiigs.
Tas ir redzams (saozhams) pa gabalu.
Un te pat nav runa pa to, ka mosh man prasiibas baigaas.
Prasiibas prastas.. lai kustaas, neluuzt un negljuko.

Paluureeju es veel, kas tai Superior atrodams.
Nav nekaa taada, kas nebuutu citiem.
Cena.. nu staatiit, ka baigi uuber krutaa cena.. nu nez nez... arii ar visiem 20%

Ljichno man shkjiet labaak pirkt bodee nevis no kaut kaadaam kjepaam.
Kaut kaadi siikumi.. kaut kas.. mazums kas..
Ej.. skaidrojies..
A taa.. Mans pirka pegausja bodee uz Ceesu.
Shaadi taadi siikumi tur bija.. visu izdarija bez ierunaam.
Man tru naks nav jaaskaidro.. jaapieraada..
Aizbraucu.. paraadiju, kas man nepatiik.. atnaaku peec 1h un viss ir zaepis.
Nez.. es no rokaam nenjemtu.. Peerkot veikalaa ar visiem papiiriem es ieguustu servisu.. un eto njemalo.
Peerkot no rokas.. mazums ko tur tas zhuljiks sakjiimikjos.. mosh iepirdiis kaadu lietotu detalju.. mosh kaut ko samainiis.. peec tam ej skaidrojies..
Neviens jau nespiež pirkt, tikai piedāvā :D
Šajā gadījumā ķīmiķojošu žuļiku nav!
Ja liekas, ka kāda daļa lietota, tad kautvai neizpakotu tev var parādīt, lai pārliecinātos.
Nu labi, ļaušu tev turēties pie saviem uzskatiem, es palikšu pie saviem. :D

Kuuminsh
03-30-07, 18:06
Njee njee.. es nesaku ka Tu taads..
Vienkaarshi ES neticu cilveekiem, bet tas nenoziimee ka vinji ir taadi :)
Man nedaudz ir shitaa te.. kaa vinju.. paranoja! Vo! :)

JupiiC
03-30-07, 18:19
Njee njee.. es nesaku ka Tu taads..
Vienkaarshi ES neticu cilveekiem, bet tas nenoziimee ka vinji ir taadi :)
Man nedaudz ir shitaa te.. kaa vinju.. paranoja! Vo! :)
Nee, nu tas jau ir cilvēcīgi, ka negribas ieberzties uz kautkādu kreiso :D
Pats jau arī parasti visu kritiski izvērtēju, bet nu šajā gadījumā esmu pilnībā pārliecināts par to, ka baiki ir OK, vismaz velo sachus lieliski pārcieš un kalpo godam :)
Par dakšu runājot, viņa ir ok (uz tā RX640), bet tādam baikam vsp nav īpaši vajadzīga. Par mehānisko d-brake piekrītu :D Bet hidrauliku viņi labu liek virsū :)
Nu jaa, bet vispār jau, cik cenu salīdzinājis ar citiem ražotājiem, tad viņa ir ok, takā katram jau ir tiesības izvēlēties :)
Pat ja velo gadās sīkas ķibeles, tas tomēr nav tik sarežģīts aparāts, lai parasts cilvēks, kam rokas aug pareizajā vietā nevarētu to novērst ;) Nu jaa un attiecībā uz rāmjiem, tad garantija ir! :D

Simsons2
03-30-07, 21:14
Uz dzimeni varetu panemt to RX540:rolleyes:

JupiiC
03-30-07, 23:26
Doma visnotaļ laba ;)
Droši sūti PM par sīkāku info :cool:

Simsons2
03-31-07, 07:31
Tik vel paris meneshi japacieshas :D

Kuuminsh
03-31-07, 11:34

http://www.focus-bikes.de/englisch_neu/bikes_neu/bikes_lang.asp?modell=fat%20boy&kategorie=sport
LV cena 480Ls bez atlaides.. :)
Vieniigais ko vinjam jaamaina tas buutu pedaalji.
Iisteniibaa lielaakai daljai dzimtie pedaalji ir baiggie shtrunti.
Taa. pa kaadiem 20Ls uzliec minamos un cits skac dampim :)
+ pleznas kudi stabiilaak turaas.. tozhe njemalovazhno :)

fubar
03-31-07, 11:52
http://www.focus-bikes.de/englisch_neu/bikes_neu/bikes_lang.asp?modell=fat%20boy&kategorie=sport
LV cena 480Ls bez atlaides.. :)
Vieniigais ko vinjam jaamaina tas buutu pedaalji.
Iisteniibaa lielaakai daljai dzimtie pedaalji ir baiggie shtrunti.
Taa. pa kaadiem 20Ls uzliec minamos un cits skac dampim :)
+ pleznas kudi stabiilaak turaas.. tozhe njemalovazhno :)

bremzes- ateja, daksha- ateja, seedeklis nepieradushai nesportiskai dir@#i - personiskaa spiidzinaatava.
aploki- ateja. rumbas- so so.
vot pedaalji kak raz vareetu buut daudzmaz lietojami :)
taadaa cenu kategorijaa disku bremzes vajadziigas kaa zivij lietussargs.
liektaa stuure- latents homoseksuaalisms. baigais agresors? da izjuks pie pirmaa shturma. komforts? grozinjritens- tas ir komforts :) taisno stuuri studijaa luudzu.
cena- so so, ja vien Paavels neiedod LABU atlaidi.

Kuuminsh
03-31-07, 12:38
bremzes- ateja, daksha- ateja, seedeklis nepieradushai nesportiskai dir@#i - personiskaa spiidzinaatava.
aploki- ateja. rumbas- so so.
vot pedaalji kak raz vareetu buut daudzmaz lietojami :)
taadaa cenu kategorijaa disku bremzes vajadziigas kaa zivij lietussargs.
liektaa stuure- latents homoseksuaalisms. baigais agresors? da izjuks pie pirmaa shturma. komforts? grozinjritens- tas ir komforts :) taisno stuuri studijaa luudzu.
cena- so so, ja vien Paavels neiedod LABU atlaidi.

Kjeblis ir ok. Nje****t.
Aploki ir ok. Nje****t.
Pedalaji pilniigi ****aa.
Disku bremzes patiikams siikums. Nav chakara ar reguleeshanu. Ja arii izdodas uzsis 8 nekur nekas nestriikjeejas.
Liektaa stuure.. em nez.. gaumes jautaajums. Ljichno man taisnaas riebjas.
Sa**** var jebkuru riteni.. Katrs zin sava ritenja robezhas un iespeejas, nevajag dariit ar vinju vairaak kaa vinsh speej. ****hana ka izjuks ir pilniigi nevietaa.
Shis nav sacensiibu dampis ar kuru maukt 45 radu lenkji pa mezhu no kalna. Ja vinju taa meigjinaas lietot.. tad mosh ar kaut kas izjuktu.

Eiss
03-31-07, 12:49
Par bremzēm un dakšu tiešām es piekrītu fubaram un es domāju, ka viņš zin ko runā. Manas mehāniskās discinieces avid būs daudz labākas pa lielo daļu hidraulisko, plus hidraulika nelietpratējam=gemorojs. Pie tam tā jūlija nu galīgi nav tā labākā hidraulika. Ja ir hidraulika, tas vēl nenozīmē, ka tās bremzes ir labas.

Kuuminsh
03-31-07, 12:54
Mehaniskas disku remzes labaakas pa lielaako dalju hidraulisko ? :D
Mazais.. beidz piipeet kapronu :)
Mehaaniskaas disku bremzes vispar ir parodija pa disku bremzeem.
Hidraulika nelietprateejam gemarojs? Kaarteejaa kaprona izraisiitaa holucinaacija?

Runaajot pa dakshu..
Slikta kaadaa zinjaa?
Kvalitaate vai saliidzinaajumaa ar kaut ko?
Ja saliidzina ar kaut ko tad ar ko? Tak nejau ar dakshu pa 500Ls ? :)

P.S Tas focus kas urlaa ir "jaunais" modelis. Vecajam aprikojums atshkjiraas.
Jamajam bija Hayes bremzes un veel kaut kas atshkjiiraas.

P.P.S Cilveeks kursh tos suudainos pedaaljus deevee pa cik necik.. jau vien paraada savu liimeni.. Speciaalisc :D Muah..

fubar
03-31-07, 13:13
Kuuminjsh, tu tieshaam esi dura.
Eiss ar savu richuku kaartiigi gaazh, nevis kaa tu ar pirkstiem pa klaviatuuru. un ir nokopis kaudzeem detaljas, jau ierubijies kas ir kas, un kas par ko labaaks.
jaa, ja tu kauch papuuleetos lietot google, tu uzzinaatu ka AVID mehaaniskaas ir labaakas par lielu dalju hidrauliskajaam.
man atbrauca pakalj, nav laika drukaat, jaalaizh uz kalnu.
adios, teoreetikji.

Kuuminsh
03-31-07, 13:48
Cilveeks jauc 2vas dazhaadas lietas.
Kvalitaate un "man nav piemeerots"
Tas, ka TEV neder nenoziimee, ka vispar suuds :)
Katrai mantai ir savs pielietojums, un ja izmanto njeponazhachenjiju.. tad visi ir suudi.
No shosejas brauceeja viedoklja "gaazeeju" velo arii ir peediigie suudi.
Taa ka pilsonji vareetu pamaciities argumenteet un objektiivaak izteikties.
Blakus visam citam nevajadzeetu aizmirst arii pa taadu siikumu kaa $ :> Vienmeer var kaut ko uzlabot un vienmeer buus kaut kas veel labaaks. tikai tas viss nav pa velti :> taas ir papildus naudinjas :>

Gonzo
03-31-07, 13:50
Runājot par nokoptajām dataļu kaudzēm, vai kāds varētu pasviest kādu linku uz kādiem sakarīgiem materiāliem par ričuka tehniskajām leitām - izjaukšanu, sajaukšanu :D un salikšanu.
Pēcpadomju laikā bija vienkārši _ Tūrists ar ātrumiem un tūrists bez ātrumiem :) bet tagad *** sapratīsi, kas ar ko ir savietojams

P.S. bremzēm runājot, šito viereiz apspriedu ar Fans pārdevēju. Viņš man tā arī pateica, ka mehāniskās disku bremzes vajag "iestrādāt", jo sākumā tās iesūkā. kaut gan V-bremzes būs labākas. Vislabākās tomēr ir hidrauliskās disku bremzes (tipa sākos no pāris simtiem latu cenā):)

Kuuminsh
03-31-07, 13:58
Nee nu mosh mehaniskas disku pa 500Ls ir labaakas pa hidrauliskaam pa 200Ls :)
Bet vienmeer jau ir kaut kaads prasiibas un budzhets kuraa jaaiekljaujas :)
Un ne vienmeer prasiibas ir taadas, ka noteikti vajag pashus pashu hi-end dzelzhus.. :>

mamikelis
03-31-07, 14:25
Nupat jau panesaas pilniigs offtopiks :D
Fubar ar velo lietaam maizi pelna, Eisu personiigi nezinu, bet cik nu pa forumiem maniits, arii gaazh kaartiigi. Taa kaa pilniigi ne pa teemu bazara te nav.

Par hidrauliskajaam bremzeem - vai nu man fataali "neveicas", bet nekaada gemoroja un probleemu nav. Priekshaa prastaakaas Hayes hidrauliskaas ar 205mm rotoru, aizmuguree Hope Mono Mini ar 160mm rotoru. Abas cenu kategorijaa liidz ~100Ls, ar abaam nav probleemu. Protams, 4 un 6 cilindru hope un citas niknaas buus niknaakas, bet prieksh vizinaashanaas ar shaadaam pietiek atliektiem galiem.
Taa kaa buutiibaa labi funkcioneejoshu lietotu bremzhu komplektu var dabuut pat par ~130Ls un aizmirst ka taadas ir jaakopj.

Ko Eiss mineeja par Avid mehaaniskajaam - liels pluss ir tas, ka nav shljaukas ko var apraut, bet tiem kas vizinaas tas galiigi nav aktuaali.
Vieniigi varbuut esmu maz redzeejis, bet mehaaniskaas kas straada tik gludi kaa videeja liimenja koptas un nejaatas hidrauliskaas es veel neesmu maniijis :rolleyes:

Instigater
03-31-07, 15:07
Ev, man kaa nu jau nebrauceejam taads teoreetisks jautaajums. Ja es dziivo Kalifornijaa vai kaadaa citaa liidziigaa kalnainaa apviduu, vai mochiijot no kalna lejaa nebuus taa, ka uzceps bremzes? Ar mashiinaam viss ir skaidrs, uzvaari bremzju shkjidrumu un ej runaaties ar sveeto Peeteri, bet kaa ir richukiem? Tur ar hidrauliskajaam nav liidziigi? Un vispaar taas parastaas U veida bremzes uz gumijas kluchiem laikam jau peec 300m nobrauciena ir izkusushas.

Tominjsh
03-31-07, 15:18
ja nemaldos, tad hidrauliskaas ar mineraaleļļu var diezgan vienkaarshi uzcept. Tas, kuraam lietojas normaala bremzhu eļļa, ar taam viss ir ok.

Kuulais
03-31-07, 15:22
Ja nav nosleepums, kas tas pa Paavelu ko te tauta piemin???

Tominjsh
03-31-07, 15:26
Tas ir FOCUS bikes oficiaalais diileris LV un EST.

Bikes.lv ir adrese, kur atrodas vinja veikals. Focus var protams iepirkt arii citur, bet pie vinja domaajams varees sarunaat vislabaako cenu ;) vajag tikai runaat ;)

mamikelis
03-31-07, 16:03
Par tehnisko pusi, kas notiek ar pashu bremzhu suportu uzvaaroties jaaprasa Fubar. Mosh nekas slikts arii nenotiek, bet cik zinu, bremze obligaati jaatgaiso.
Sliktaak ir ar kluchiem un disku, kuri apdegushi galiigi vairs nav labi.

Tapeec arii ir lielie rotori - jo lielaaks diametrs, jo preciizaaka bremzeeshana un leenaak uzkarst rotors. Tas pats ar 4 un 6 cilindru velo bremzeem. Noblokjeet ratu nav probleemu arii ar 2 cilindru normaalu bremzi, bet 6 cilindru bremzei lielaaks kluchu laukums/bremzes siltumietilpiiba - feinaak bremzeejas un ilgaak tur :)

Kuulais
03-31-07, 18:31
aa nu skaidrs, tnx!

Dynamite
03-31-07, 19:51
Hmm, tikko iegadajos divriteni no superior klasta. pirmais iespaids noteikti pozitivs, pec isiem iebraucieniem pozitivs ne cik nenokritas. :p
da un JupiiC sakarigs calis, bez padjobkam ;) .

Eiss
03-31-07, 20:57
Tas, ko Kuuminsh uzrakstīja, par to, ka mehāniskās disku bremzes ir parodija uz disku bremzēm nu ir tiešām nu pilnīgākais buļļu kaks. Manas bremzes, nu jau pusotru gadu lietotas, ar 185mm bija nu tik jaudīgas, ka ar šīm magura julie nu vispār nav ko salīdzināt. Un arī tagad es vēl neesmu izbraucis ne ar vienām hope mono mini bremzēm, kas jaudas ziņā pārspētu avid b7 mehāniskās, neskatoties uz to, ka hope maksā 2 reizes dārgāk un ir krutās hidrauliskās bremzes. Vienkārši mans viedoklis, ka lētā gala hidraulika ir izmesta nauda.

fubar
03-31-07, 21:38
Kjeblis ir ok. Nje****t.
Aploki ir ok. Nje****t.
Pedalaji pilniigi ****aa.

viedokli vajag argumenteet? cha bi korova michala... :D

labi, pa punktiem.
pirmkaart jau tev ir taisniiba par to pielietojumu. reti kad viennoziimiigi var defineet kautko kaa labu vai sliktu.
visbiezhaak ir piemeerots vai nepiemeerots konkreetajai aplikaacijai.

tad luuk mees sheit (tas focus) redzam saakuma liimenja XC velosipeedu, iesaaceejam ar pretenzijaam, "sveetdienas brauceejam".
cena jau vairs nav maza, saliidzinot ar citiem ekonomiskaas klases brendiem, te mees sanjemam saakuma liimenja velo, bet maksaajam praktiski par videeja liimenja velo, kas ir pirmaa smirdoshaa lieta.

(nekur iisti neparaadaas ne pat mazaakie maajieni uz DH, maukshanaam lejaa pa mezhu 45 graadu sliipumaa, utt. tas sho miskasti izniicinaatu vienaa setaa, piemeerotiiba shaadaam discipliinaam it nemaz netiks apspriesta no manas puses)

taatad cik velo savam pielietojumam atbilst no konceptuaalaas puses?
svars- uz aci kaadi 12 kg- apmierinoshi.
komponenti- ir paaris nepiemeeroti-

A. paaraak sportiskais seedeklis (ciets, ergonomisks, prasa labas zinaashanas un izjuutu, lai piereguleetu, prasa attieciigu gaumi un pieradumu, pavelk vairaak uz shoseju, nekaa MTB)

B. liektaa stuure- it kaa gaumes lieta, draudziigaaka iesaaceejam, bet galiigi neliimeejas kopaa ar ultrasportisko seedekli. katrs velk sedzinju uz savu pusi, ka nepaarpliist. :rolleyes:

C. lazha, kas ir Focus (un daudzu kreiso kantoru) rokraksts. taa vietaa, lai izveeleetos kvalitatiivus paareejos komponentus + labas V-bremzes, tiek liktas leetaakaas disku bremzes, jo tas ir svaigaakais trends. pat taads plasmasas suuds kaa Julie kko maksaa, liidz ar to bija jaaliek leetaa daksha (kaa atmazka derees lokauta esamiiba, kas ir naakoshais trends :D )

citaadi konceptuaali viss ir kaartiibaa. aatrumu sisteema ir izveeleeta pareizi, bet vienu klasi zemaaka, nekaa 500 ls velo buutu pelniijis. dakshai ir lokauts, kas labi, bet dakshu mees veel apskatiisim (evil,evil smile)

pedaalji ir parastaas sisteemas, nevis klipshu, lai gan vareeja buut kombo- vienaa pusee klipsis, otraa platforma.
pedaaljus mees arii veeel apskatiisim.
ja vien apriikojums buutu labaaks, tad piedereetos klipshu pedaalji, bet taa kaa ir kaa ir, tad kam cuukai apelsiini?
parasti pedaalji bez pretenzijaam uz sportu.

taalaak par izpildiijuma kvalitaati. te nu man ir ko teikt (evil,evil smile, nu taads ka kreejums saskaabst :D )

1. daksha.
RST vienmeer sirdij tuvaak ir bijis razhot leetu crap, un buut vienam no lielaakajiem OEM piegaadaataajiem, tieshi budzheta klases velo. tiesa gan, ir redzeeti dazhi vaargi meegjinaajumi ielauzties performance dakshu un amortizatoru tirguu, bet izlauztais robs frontee parasti netiek notureets. AERO seerija bija daudzmaz ok, likaas jau ka liejam trijniekam varetu pievienoties veel 4tais, bet nekaa.
shis ir tipisks RST produkts. meerkjauditorija- nekompetents pirceejs, kas ir atveerts paardeveeja idejaam ( ;) ), zina dazhas pashas skaljaakaas fraazes no marketoiidu leksikas, un apseests ar veelmi taupiit naudu- arii tur kur tas nav iespeejams.
izpildiijums- paarsvaraa zemas kvalitaates teerauds, nekvalitatiivas, nepreciizas bukses, primitiiva dempinga sisteema. zemas prasiibas pret detalju precizitaati, deelj taa lielas pielaides mehaanismos, primitiivi risinaajumi.
rezultaats- daksha straadaa slikti, ir neizturiiga gan pret nodilumu, gan deformaacijaam, nav tik labi reguleejama.
taa kaa alumiinijs tiek lietots maz vai nemaz, nerunaajot nemaz par citiem daargiem materiaaliem, daksha ir smaga.
par lokautu- mehaanisms, kas pieprasa no kvalitatiiviem materiaaliem buuveetu dampinga sisteemu, jo rada lielu hidraulisku spiedienu. shajaa gadiijumaa tas iisti nav nodroshinaats, citiem vaardiem- ko nevar celt, to nevar nest.

2. aploces- Rigida vareetu mieriigi baazt vienaa maisaa ar RST. viss tas pats.
shajaa gadiijumaa tiek izmantots miiksts alumiinijs. aploces viegli sasist, gan pret cietiem priekshmetiem (visbiezhaak elementaari nedavelk augshaa uz apmaliites)
gan pie slodzeem uzdauziit 8niekus.

3. bremzes.
Focus ir kaa pasisti uz urraapatriotismu, un tas attiecaas arii uz citiem vaacieshiem. pofig, ka suudiigas, galvenais ka vaacu bremzes. daargaakajiem Focus-iem notiekti ir Magura dakshas (taas gan labas)
MAgura razho arii labas bremzes, bet protams, kaa nu bez leetaa gala, dodiet tautai to, ko taa pieprasa.

Riigaa ir tikai 2 velotirgotaaji (Elkor ir 3shais, bet Elkor komentaarus neprasa) kas UZDROSHINAAS smeereet Magura Julie bremzes kaa lietojamas.
manupraat kriminaallikumaa vajadzeetu ieviest groziijumus shajaa sakaraa.

varu diezgan droshi apgalvot, ka paareejie veloindustrijas darbonji shiis bremzes vai nu ieniist (ja ir spiesti ar taam saskarties) vai nicina (ja ir ekskluziiva iespeeja uz shiim perversijaam noraudziities no malas)

bremzes rokturis ir PLASTMASAS. jaa, hidrauliskajaam disku bremzeem ir taadas pashas izturiibas heebelji kaa Lietuvas tirguu par 15 ls pirktam Super Rower.
izveelies- ietriecies kkur, un izniicini sho suudu uzreiz, vai mocies ilgaak. alternatiivs coup de grace scenaarijs- reguleejot bremzes roktura poziiciju, pievelc stipraak skruuvi- bremze smuki saluust 2 daljaas.

ja tev nav paveicies no shii suuda atbriivoties aatri, tad nekas, ilgi nebuus jaamocaas. pie daudz maz intensiivas braukshanas, driiz vien gar virzuli saaks suukties ellja, vai saluuziis virzulja atbalsta mehaanisms. atver macinju biezhaam bremzes apkopes proceduuraam.
kaapeec Julie ir vieniigaa zemspiediena bremze around?
taapeec, ka taas komponenti ir tik izcili suudiigi, ka normaalu darba spiedienu vienkaarshi nav speejiigi iztureet.

par pedaaljiem- pedaalju konstrukcijaa var izdaliit 2 pamat lietas:
1. iekshas. sleegtie vai konusu gultnji.
sleegti viennoziimiigi labaak, bet tie naak tikai pedaaljos par 20+ ls.
ja konusi un bumbinjas, tad arii pie normaala izpildiijuma buus pilniigi lietojami pedaalji, bet pedaalji buus juutiigaaki pret sliktu darba vidi un prasiis biezhaaku apkopi. leetajiem pedaaljiem ir tendence aatri tikt pie briivgaajiena.

2. korpusa izturiiba.
pilns alumiinija korpuss buus vislabaakais, peec tam seko alumiinija korpuss + alumiinija vai teerauda raamis apkaart, tad plastmasas korpuss+ raamis apkaart.

un visbeidzot pilniibaa no plastmasas. no peedeejiem vajadzeetu tureeties pa gabalu.
savukaart pirmie triis varianti atshkjiras minimaali.
plasmasas korpuss nav ieteicams tikai smagam vai agresiivam brauceejam, jo var tikt salauzts.
ja apkaart ir metaala raamis, tas automaatiski noveersh visizplatiitaako pedaalja nobeigshanas variantu- sitiens pret apmaliiti, akmeni, kritiens, utt.

konkreetie pedaalji ir tieshi no shiis te uzticamaas budzheta pedaalju sugas- raamis tos pasargaa no sadauziishanas, gultnji ir normaali, bet protams ne sleegtie. ja paseko liidzi lai neveidojas briivgaajiens, tad tie ir praktiski muuzhiigi. kaaja uz taadiem turaas pilniigi normaali prieksh attieciigaa pielietojuma. statistika raada, ka shaadi pedaalji mirst ne biezhaak kaa to alumiinija braalji, un iemesls parasti ir vienaads - ielaistas gultnju probleemas.

zb drukaat, paeediishu un uzrakstiishu par mehaaniskajaam DB un DB paarkarshanu.

JupiiC
03-31-07, 23:00
Hmm, tikko iegadajos divriteni no superior klasta. pirmais iespaids noteikti pozitivs, pec isiem iebraucieniem pozitivs ne cik nenokritas. :p
da un JupiiC sakarigs calis, bez padjobkam ;) .
:cool: Starp citu, par garantijām SUPERIOR noskaidrojos precīzi :)
Tātad, visiem baikiem ir normāla garantija (2 gadi), viss garantijas serviss veikalā "Velo Profs", kurš pēc pāris nedēļām būs jau atvēries :cool:
Atrašanās vieta Ķengaragā :) Nu jaa, reāli arī tur dzīvē varēs redzēt visus baikus ;)
Takā gaidam atklāšanu :D
Bet nu labi, tas sīkums, galvenais ir fakts, ka ir pilnvērtīga garantija un pilnvērtīga konkurence ar Pāvelu :D:D:D
Un vēl visiem -20% no cenas :D

Starp citu, Dynamite arī normāls calis ;)

P.S. Fubar, lieliski uzrakstīts! :D Absolūti piekrītu :cool:

fubar
04-01-07, 00:21
mani gaida stalkers, neizpluudiishu paaraak gari :D

par mehaaniskaas DB vs hidrauliskaas.
principaa hidrauliskais speeka paarnesuma princips kaa taads ir labaaks, bet ja mees runaajam par vienas kvalitaates realizaaciju.
ir taads briinums kaa Avid BB5 un BB7, kas ieliek lielajam vairumam hidraulikas, ir Hayes Mx1 un MX2, kas arii ir lieliskas bremzes. un tad visas paareejaas- saakot no pilniiga crap, liidz pat tiiri lietojamiem, bet viduveejiem produktiem.

taada viduveejas mehaaniskaas bremzes jauda buus kaa labai V-bremzei. kas gribees DB priekshrociibas (+ blingu), to varees dabuut, bet kopumaa richuks buus smagaaks.

vai ar DB buus mazaak probleemu? es teiktu ka nee, probleemas buus tikai savadaakas.
ir pavisam maz bremzes, kas ir tieshaam uzliec-un-brauc.
lielaakoties buus jaapachakareejas ar to, tad ar shito, un dziive it nemaz vieglaaka nebuus.
jauda? nu jaa, tur kur taa ir nepiecieshama, tur jau v-bremzes kaa suga sen ir izmirusi. un DH lieto hidrauliku, jo mehaaniskaas taadu jaudu nespeej sniegt, deelj trosiites elastiiguma.

kur mehaanika patieshaam spiid? street un dirt aplikaacijaas, kur hidraulikas liiniju apraushana ir pilniigi reaala ikdiena.
pie taada pasha negadiijuma trosiite+apvalcinjsh visbiezhaak ir reanimeejams turpat lauka apstaakljos, bet nomainja pa kabatu nesit.

par bremzhu paarkarshanu- tas ir kompliceets jautaajums.
principaa var iedaliit 2 virzienos:
1. hidraulikas paarkarshana- bremzhu shkjidrumaa veidojas burbulji, kas samazina bremzhu efektivitaati liiidz pat 0, bet var nebuut permanenta.
2. bremzhu kluchu un rotoru paarkarshana, kas veido iipashu, aarkaartiigi cietu slaani un to virsmas, samazinot bremzhu efektivitaati diezgan dramatiski.

1. gadiijumaa jaadzesee shkjidrums, bet tajaa var buut paliekoshas izmainjas.
DOT3,4,5,5.1 shkjidrumi absorbee gaisu un uudeni, taapeec peec shaadas paarkarshanas principaa buutu jaamaina bremzhu shkjidrums, jo tas ir zaudeejis savas iipashiibas. tas ir jaamaina arii pie normaalas ekspluataacijas, jo uzsuuc gaisaa esosho uudeni, kas pazemina taa vaariishanaas temperatuuru, un gaisu, kas palielina taa kompresijas pakaapi.

savukaart mineraalellja, ko arii izmanto atsevishkji razhotaaji, uudeni un gaisu neabsorbee, bet taas vaariishanaas temperatuura dabiski ir zemaaka. un peec uzvaariishanas taa savas iipashiibas nezaudee.

taa kaa katram variantam savi truukumi un priekshrociibas.

2. gadiijumaa kluchus un rotorus vienkaarshi sliipee, lai atbriivotos no shiis virskaartas.

cerams ka jums noderees, a man toch noderees drusku stalkeris pirms schlafengehen.

OzYs
04-01-07, 11:28
es tikai nesaprotu, kāpēc šo visu nevarēja turpināt jau esošajā sticky topikā :confused:
http://www.eoz.lv/forum/showthread.php?t=194
moš kāds admins var apvienot abas tēmas :confused:

Kaibinjsh
04-02-07, 15:41
Raz poshla takaja pjanka ... (offtopic). A davaj tagad shito izkjidaat! Merida (http://www.1a.lv/sportsatputa/velosipedi/details.php?id=267036) Uz/no darba braukt domaaju buutu tiiri OK. RIMI/Kaksimas variants bik pa skarbu, bet za to labs trenninjsh :D

fubar
04-02-07, 16:13
par shito meridu:
nu absoluutais minimums, zemaak vairs nav kur iet, lai velo aprakstaa nebuutu jaalieto rupjiibas.
ja uz darbu, tad luudzu saudziigi :) un cerams ka ne no bolderaajas uz juglu.
pilniigi visas detaljas ir stipras kaa pavasara ledus :)
labi veel, ka alumiinija raamis, lai gan labs teerauda buus taadaa pashaa svaraa.
peec kaada laika tu saaksi dedzinaat pieciishus pelnutraukaa atspeeries. mainiit vajadzees visu, kameer ritens neuzbuuveesies pilniibaa no jauna.
cik driiz- atkariigs no braukshanas intensitaates.

Kaibinjsh
04-02-07, 20:09
Nuu arshito 3 sezonas noripinaaju. Pirku RIMI Olympia :D vnk uz sitiena (peec haltuuras) sagribeejas lisapeedu:D
http://bildez.lv/bildes/kaibinjsh/viskautkas/1175548516.jpg
Otrajaa sezona taisijus skjuuningu - bremzes nomainiiju uz v-brake tipa, alimiinija diskus, dakshu aramortizatoriem un sedekli citu uzliku (dalju iegaadaajos @latgalite.lv). Treshajaa nomainiiju klanjus un pedaljus. Pa ziemu aizvedu uz laukiem un tur arii tagad meetaajaas. Pilniigi pietika no Kjiipenes liidz juurmalai aizmiities un peec tam uz darbu braukaat. Nu smags nebija un iipashi vieglas ari nee, reiz divaas nedeeljas gan vajadzeeja gan skruuves parvilkt, bet par investeeto naudu, tas jau bija pirmo sezonu atpelniijis. Vnk neredzu jeegu investee baigo naudu, ja arto lietiu nenodarbojas profesionaali + nav vajadziigs kraana pagarinaajums.

fubar
04-02-07, 20:21
es ar liidziigu attieksmi saaku nodarboties ar OC ;)
liidzko taa lieta taa kaartiigi ieceert aakji luupaa (gan oc, gan velo), taa tu saac maksaat aizvien lielaaku naudu par it kaa siikumiem (kas nemaz taadi nav) un saproti cik milziiga starpiiba (arii izmaksaas) ir starp OK un SUPER.

JupiiC
04-02-07, 21:37
es ar liidziigu attieksmi saaku nodarboties ar OC ;)
liidzko taa lieta taa kaartiigi ieceert aakji luupaa (gan oc, gan velo), taa tu saac maksaat aizvien lielaaku naudu par it kaa siikumiem (kas nemaz taadi nav) un saproti cik milziiga starpiiba (arii izmaksaas) ir starp OK un SUPER.
:D Ļoti pazīstama situācija :D

P.S. Kaibinjam - Labāk paņem SUPERIOR XQ 700 (http://www.superior.cz/cz/kolekce-2007/mtb/bike.html?id=59) :cool:
Būs ievērojami labāks un tev par 145Ls atdotu ;) (veikalā 175Ls) Pagaidām uz vietas ir daži :)
Ja ir interese, tad PM ;)
Rāmju izmēri arī vairāki, takā var piemeklēt vēlamo :cool:

OzYs
04-03-07, 09:06
laba cena.. moš man arī vēl vienu paņemt? :D

Kaibinjsh
04-03-07, 09:10
Zinu shito slimiibu :D Tapēc ar necenšos iekarst. JupiiC tagad domaaju investeet $ stipri nopietnaakaa divritenju transporta līdzeklī http://www.thecatarena.com/forum/images/smilies/chopper.gif ;) Dokumenti shamam janokārto un uz vākiem treshais burts jādabū, kas alfeetaa pirmais.

JupiiC
04-03-07, 11:29
Zinu shito slimiibu :D Tapēc ar necenšos iekarst. JupiiC tagad domaaju investeet $ stipri nopietnaakaa divritenju transporta līdzeklī http://www.thecatarena.com/forum/images/smilies/chopper.gif ;) Dokumenti shamam janokārto un uz vākiem treshais burts jādabū, kas alfeetaa pirmais.
Hehe, vismaz nebūs jāminās :D:D:D

drakonz
04-03-07, 11:50
Ko sakiet par šo? RX 500 (http://www.superior.cz/en/models-2007/cross/bike.html?id=89)
Arī radās vēlēšanās iegādāties nedārgu kājminamo aparātu. Neko daudz no velo nejēdzu, bet šķiet, ka šim ir lielāki rati nekā MTB, līdz ar to varētu būt vieglāk mīties lielākus gabalus (tīri atpūtai, nevis sportam).

Gonzo
04-03-07, 14:48
neesmu pārleicināts par to bildi, bet man nepatīt pārslēdzēji, kas ir uz stūres

JupiiC
04-03-07, 14:48
Ko sakiet par šo? RX 500 (http://www.superior.cz/en/models-2007/cross/bike.html?id=89)
Arī radās vēlēšanās iegādāties nedārgu kājminamo aparātu. Neko daudz no velo nejēdzu, bet šķiet, ka šim ir lielāki rati nekā MTB, līdz ar to varētu būt vieglāk mīties lielākus gabalus (tīri atpūtai, nevis sportam).
Jap, šim ir 28" rati un būs vieglāk mīt ;)
Būtībā aptuveni tas pats, kas XQ 700, tikai ar lielākiem ratiem. Veikala cena 175Ls, pie manis par 150Ls ;)
Baiks visā visumā ļoti ok par savu cenu :cool:

JupiiC
04-03-07, 14:49
neesmu pārleicināts par to bildi, bet man nepatīt pārslēdzēji, kas ir uz stūres
Nu jaa, pārslēdzēji gan viņam ir grozāmie, bet nu... var bišk piemest nākošam modelim un būs ar citiem pārslēdzējiem :cool:

mamikelis
04-03-07, 15:08
To manupraat jaaprasa Superior tehniskajai daljai, bet domaaju, ka shosejas raamjiem vienkaarshi ir pietiekami mazs noiets, lai nekjeepaatos (jo buutiibaa razho tikai raamjus, nevis visu velo, un arii tad ne vienmeer).
Pie tam, shosejnieki vairaak maljaas savaa sulaa un ar svaigu mantu ir gruuti ieliist.

drakonz
04-03-07, 17:42
Jap, šim ir 28" rati un būs vieglāk mīt ;)
Būtībā aptuveni tas pats, kas XQ 700, tikai ar lielākiem ratiem. Veikala cena 175Ls, pie manis par 150Ls ;)
Baiks visā visumā ļoti ok par savu cenu :cool:

Cik ilgi tev būs tās atlaides? Pagaidām naudas nav, bet pēc mēneša varētu iepirkt...

JupiiC
04-03-07, 19:24
Cik ilgi tev būs tās atlaides? Pagaidām naudas nav, bet pēc mēneša varētu iepirkt...
Kamēr vien pats esmu uz vietas, tikmēr būs ;)
Aprīļa beigās uz pusotru nedēļu būšu pazudis, bet maijā jau atkal uzradīšos ;)

Gonzo
04-04-07, 13:50
JupiiC,
radās lāmes jautājms: ar ko vēl, izņemot riteņu izmēru, atšķiras CROSS baiki no MTB? :)
kamēr dzīvoju pārdomās par to, vai apgreidoties vai pirkt jaunu, galvā lien visādas pārdomas...

JupiiC
04-04-07, 14:15
JupiiC,
radās lāmes jautājms: ar ko vēl, izņemot riteņu izmēru, atšķiras CROSS baiki no MTB? :)
kamēr dzīvoju pārdomās par to, vai apgreidoties vai pirkt jaunu, galvā lien visādas pārdomas...
Būtiskākās atšķirības ir ģeometrijā un tajā, kam domāts pats velo. Ar cross baiku paredzēts takā vairāk komfortabli braukāt pa līdzeniem segumiem, bet MTB ir praktiski visur braucams :D MTB būs mazliet izturīgāks, jo tomēr masīvākas formas un paši rati ir mazāki un līdz ar to no fiziskā viedokļa jau ir izturīgāki. Bet principā jau ja speciāli nelauž, tad abi divi viņi būs izturīgi :D
Domāju, ka cross būs komfortablāks :cool:

sharkz
06-15-07, 16:08
Arī man te nesen uz dzimšandienu ienācās jauns aparāts :)
Pa pirmo nedēļu ar jamo jau savus 200+ km esmu norullējis (meži + šoseja) :)

OK, skatamies bildes :)

http://photos.fotki.lv/photos/12/W0001480/000147990/000014798926_%23_2_%23_sharkz.jpg

http://photos.fotki.lv/photos/12/W0001480/000147991/000014799065_%23_2_%23_sharkz.jpg

http://photos.fotki.lv/photos/12/W0001480/000147990/000014798973_%23_2_%23_sharkz.jpg

http://photos.fotki.lv/photos/12/W0001480/000147991/000014799013_%23_2_%23_sharkz.jpg

Nekā pārāk kruta - 27 robi, Deore slēdzēji, priekšā Deore parastais un aizmugurē Deore LX spriegotājs, 21.5" rāmis, regulējamā/fiksējamā dakša :)
Baigi patīk šis braucamais ;)

Lūk arī mans vecais darba zirgs:

http://photos.fotki.lv/photos/12/W0001480/000147991/000014799044_%23_2_%23_sharkz.jpg

stāvoklis ir tāds kāds ir, bet nu pirkts arī tika 98' nogalē un braukts vēl pavisam nesen :) Beet nu taja laikaa jau šis aparāts arī bija diezgan kruts ;)
Slēdzēji un spriegotāji visi bij altus laikam :) 17" rāmis, V-brake :D