PDA

View Full Version : Teltis

Oskatro
05-14-07, 16:06
varbūt kāds zin ieteikt kādu telti ko nopirkt... cenā ... no ...50 ... 100 ls ... vispār nav nekādas sajēgas ... nu vajadzētu tā lai 2 vietas būtu ok...
ir kādi ieteikumi ko un kā tur jāskatās pēc ko vadīties ? :)
paldies

DeadmaroZ-TLOTL
05-14-07, 16:09
iesaku mekleet katalogos un pasuutiit no aarzemeem , pie mums visam kas normaals ir cena uzkrukiita x50

Tominjsh
05-14-07, 16:13
aga, mekleet ne LV. buus stipri leetaak

bet nu ja uz vietas meklee - peec pieredzes - ar peec iespeejas vairaak ventilaacijas caurumiem un peec iespeejas mazaak atsienamiem strikjiem

pieveerst uzmaniibu raaveejsleedzeeju kvalitaatei

pareejais peec gaumes un $ iespeejaam

mrlobber
05-14-07, 16:13
iesaku mekleet katalogos un pasuutiit no aarzemeem , pie mums visam kas normaals ir cena uzkrukiita x50

Dead, tu gribi teikt, ka, ja pie mums telts maksā 100 Ls, ārzemēs cena tai ir 2 Ls (nu labi, drusku pa traku, varbūt 5 Ls)? :p :D

DeadmaroZ-TLOTL
05-14-07, 16:14
nu labi ;-) tu tak mani saprati ;-)

Tominjsh
05-14-07, 16:15
booober, nuuu :D

iisteniibaa reekjinaat, ka LV tas maksaa apmeram 2x daargaak
tas par austrumaazijas preceem

DeadmaroZ-TLOTL
05-14-07, 16:17
vispaar iesaku mekleet ieksh USA , viniem ir interesanti risinaajumi kaadus pie mums neesmu reedzeejis

maasa uz dulo pasuutija gadus 12atpakal kad no USA pie mums taa iisti neko nesuutiija un blins atnaaca , telts 4vietiigaa , uzcelt un nojaukt var viens cilveeks 10minuutees

mrlobber
05-14-07, 16:22
Tominjsh, Ķīnā ražotām vai Ķīnas ražotāju precēm (uztvēri niansi? :D)

Es te pameklēju, piemēram:
Ferrino Skyline: iekš ************* 100 Ls, iekš www.thinkmountain.com: 146 eiro (tb, tas pats), www.camping-shop.it: 138 eiro...

Protams, tas tikai viens piemērs, kur 2x pārmaksa neizpildās :)

Edit: piebilde par USA: neapstrīdu, ka tur ir lētāk... tāpat kā ar datordaļām - ietaupīt var, ja šipojot izdodas nemaksāt PVN :D

Tominjsh
05-14-07, 16:30
mhh, es par taam, kuras vienaadas tirgo 6 dazhadiem nosaukumiem :)

btw, shii razhotaaja jakas spaarda gan ar cenu, gan ar kvalitaati ( iisteniibaa nemaz nav leeti, tikai ja saliidzina ar citiem gigantiem)

pieljauju domu, ka teltis ar nevareetu buut sliktas, tikai hvz, kur LV var dabuut. Jakas reiz bija, jau kaadu laiku neesmu redzeejis.

http://www.hannah.cz/en/

Oskatro
05-14-07, 16:35
tā skyline izskatās tīri tā neko... mby kāds no savas pieredzes zin kādu :foršu: telti ?

mrlobber
05-14-07, 16:40
Oskatro, pagājušogad nopirku šito:
http://www.ferrino.it/homepage/products/TENTS/3_seasons_pro_116/SUMMERTIME_AIR_1066

Tīri tā neko, bet nu teltij viens gads un vien dažas lietošanas reizes, tas ir gandrīz vēl kā tik tikko dzimusi :D

Bet nu šajos jautājumos te noteikti ir krietni erudītāki cilvēki par mani, tā ka gaidām viņu atbildes :)

Ha_Ha
05-14-07, 16:41
es sev noteikti ka sameklētu sev telti šajā vietā un no šejienes arī pasūtītu, jo ir pozitīva pieredze ar šo (visnotaļ laipno utt.) veikalu! (http://cabelas.com/cabelas/en/templates/index/index-display.jsp?id=cat602107&navAction=jump&navCount=1&parentId=cat20075&parentType=category&cmCat=MainCatcat20075)

Tominjsh
05-14-07, 16:43
mljaaaaaaaaaaaaaa

kas taa te tagad par sleeptu reklaamu?

:D :D :D

nemaz vairs kauna nav :D

Kuuminsh
05-14-07, 16:44
Tak kaadi tur 100Ls ? :)
Alo.
Jaanjem 3vietiigaa telts.. tad ir vieta visaadaam shmotkaam.
Dubultais jumts.. pashsaprotami.. ar ventilaaciju.
Forshi, ja ir priekshnaminsh.. taada nojumiite pie ieejas. Tur var samest mazsvariigas somas.

Luuk guljammaisi.. taa ir svariiga lieta.
Tur jaaskataas svara un temperaturas attieciiba :)
Veelams kaut kaadi tepikjiishi un piepushamie spilveni.

Tas viss kopaa mosh maksaas ~ 100Ls, bet ne jau viena pati telts :)

Tominjsh
05-14-07, 16:50
kuuminj...
aljoooo

jaa, tu to vari visu iegaadaat pa 100Ls kopaaa.....

nuu, beet... man ir guljammaiss... es nekad, nekad neesmu nosalis :) beet.... virs +8 graadiem ir jaataisa valjaaa, savaadaak ir pa karstu :) vienaa rallijaa naktii bija +2... nuuu, man bija silti, pareejo sejas no riita gan vajadzeeja redzeet :D

un tas kraams, ja atceros pareizi, maksaaja kaut kaadi 50Ls.. pie tam, ar iespeeju piepirkt taadu pashu, tikai ar raaveejsleedzeeju otraa pusee un uztaisiit 2vietiigo :) un vari ieksh jysk iegaadaat pa kadu piechuku guljammaisu :)

taa kaa taas visas cenas ir nosaciitas

ir jaadomaa, cik biezhi un kaados apstaakljos tas tiks izmantots

Oskatro
05-14-07, 16:50
es sev noteikti ka sameklētu sev telti šajā vietā un no šejienes arī pasūtītu, jo ir pozitīva pieredze ar šo (visnotaļ laipno utt.) veikalu! (http://cabelas.com/cabelas/en/templates/index/index-display.jsp?id=cat602107&navAction=jump&navCount=1&parentId=cat20075&parentType=category&cmCat=MainCatcat20075)
nezinu kautkā neesu piešāvies pasūtīt no ārzemēm kautko laikam pārāk liels pāķis esmu un tāpēc jāmeklē kautko tepat... gan jau ar laiku,..
nu jā gribētos tākā 3vietīgo .. jo tur 2 būtu kā nākas. pareizi jau Kuuminsh saka :) tikai kur lai tādu atrod par izdevīgu cenu - nezini ?

DeadmaroZ-TLOTL
05-14-07, 16:51
Principaa es ar apstaaklu spiest pagaajusho vasar iexavoju kiinieshu telti(3vietiigo ar dubulto jumtu un mazu priekshnaminu)pa kaadiem 15ls un divgulamo lielo piepuushamo matraci kas kaa ieliets lien tajaa teltii un nesuudzos , kopeejaas izmakasas ap 30-35ls bija :D

Ha_Ha
05-14-07, 17:00
man guļammaisus un piepūšamos madračus sadāvināja gadus divus atpakaļ (ar domu piedzēries vari mājās nenākt, bet gulēt kāpņu telpā :D) a telts bija kaut kāds maximas lētucis, kurai pirmajā reizē viens no raiferiem sačakarējās... par cik tagad bebis, tad jaunu telti na****g nevajag!

DeadmaroZ-TLOTL
05-14-07, 17:03
kaa nevajag telti kad ir beebis ??? Man siikajai bikja 7meeneshi kad uz pjanku maucaam un siikaa teltii guleeja , nekaadas probleemas ;-) Kameer visi mauroja un tuseeja siikaa guleeja kaa iestajaas klusums taa saaka breekt ;-)

Ha_Ha
05-14-07, 17:04
havoju VW Passat Variant!

DeadmaroZ-TLOTL
05-14-07, 17:05
havoju VW Passat Variant!

tas nav tas fiilings ;-)

Ha_Ha
05-14-07, 17:07
nu protams, bet lai kaut kur brauktu ar nakšņošanu teltīs, tad vēl mazliet jāpagaida (līdz 7mēnešiem vismaz)... tā ka šosezon telti vēl nevajadzēs!

DeadmaroZ-TLOTL
05-14-07, 17:09
domaaju ka no 1/2 jau mieriigi vareetu nemt liidz , bet tas jau ar atkariigs no entajiem apstaakliem

Kuuminsh
05-14-07, 17:17
Tominsh
Parasts tuurists neliidziis uz paakjiem ar telti kad aaraa ir +2 :)
Parastie 7dienas celjotaaji lien aaraa vasaraa, kad naktiis reti kad nolaizhas liidz +15 :)
Taados gadijumos parasts guljammais pa pacmit Ls ir pienjemams.
Ciknecik pienjemama 3 vietiigaa telts.. liidz ~30Ls.
Nevajag jau paarspiileet :)
Reizeem vasaraas ir taads karstums ka nekaadi guljammmaisi nafig nav nepiecieshami.. paladzinsh ar ko piesegties un piepushamais matradziic uz kaa chucheet :)

Ha_Ha
05-14-07, 17:33
lūk... 30sek atpakaļ dzirdēju pērkonu - tā ka var gulēt uz zemes un iztikt bez telc!
P.S. pie mums līst!!!

ORiONz
05-14-07, 17:34
telti iepirku Atpuutaa (Gandrs) ir uz kalnciema ielas veikals un laikam mola vai alfa, neatceros. Vardu sakot Lafuma telts, kvalitate ir loti augsta, nevaru sudzeties.

ventolin
05-14-07, 18:19
...
piepushamais matradziic uz kaa chucheet :)

Vieglāk ir čiekurus nolasīt no plača, kur telti liek :D

OzYs
05-14-07, 18:51
es ja nemaldos, tad tajos spama bukletos, kurus pastkastēs met, uz poda sēžot, redzēju teltis par 7-10 Ls. vainu supernetto vai taa ******, kas azuuraa, hvz :D
pasham uzdaavinaaja telti par ~50 Ls un labus guljammaisus, bet ja pasham buutu jaapeerkt, tad taadu arii pirktu pa 5-15 Ls, ne daargaak. nah man izmest naudu par produktu, kuru lietoju ~1x gadaa? kautkaa taa :)

AMX
05-14-07, 20:17
telti pērkot jaaskataas uz nokrišņu milimetriem tur bija jaapapeeta...

ORGAZMO
05-14-07, 21:06
Skaties uz militaro vai profesionalo alpīnismu ekipējumu

Tominjsh
05-14-07, 21:28
Tominsh
Parasts tuurists neliidziis uz paakjiem ar telti kad aaraa ir +2 :)
Parastie 7dienas celjotaaji lien aaraa vasaraa, kad naktiis reti kad nolaizhas liidz +15 :)

ja nemaldos, tas bija kaut kaads juunijs, kad pa dienu bija ap +25, a naktiii chota peeksnji ne taa, kaa vajag :D

OzYs
05-14-07, 21:30
Tominj, da tu vienkaarshi esi resns, taapeec arii tev nesalst :D

mrlobber
05-14-07, 21:35
Tominj, da tu vienkaarshi esi resns, taapeec arii tev nesalst :D

powned :D

Tominjsh
05-14-07, 21:41
nu, mans liekais svars ir kaadi 12kg, kas ir meenesha jautaajums, ja nu ljoti izdomaatu par to uztraukties.

nu bet man jau nav jāizkaameee liidz kauliem, lai kaut cik kraans buutu pamanaams uz vispaareejaa fona................ taa luuk, zakjiiit ;)

OzYs
05-14-07, 21:41
ghh :D

vimba_zlobnaja
05-14-07, 21:42
Interesanta jums diskusija sanākusi ;)

Tominjsh
05-14-07, 21:43
btw, man te draudzene iereeca par tavu pareizo anglju valodu un uzprasiija, cik klases esi beidzis...

nu piedod, man vienkaarshi likaas smiekliigi :)

OzYs
05-14-07, 21:46
kaadu anglju valodu? :rolleyes:

Tominjsh
05-14-07, 21:47
paraxtaa :D

tur esot kljuudas, bet es neiedziljinaajos :)

OzYs
05-14-07, 21:51
hmm, neesmu anglis, mosh, ka ir kaada kljuuda... uzprasi vinjai kaa buus pareizi - izlaboshu.
izksataas, ka es aizkjeeru saapiigu teemu ar to txt par resnumu.. sorry, tas bija kaa joke domaats ;)

P.S. esmu pietiekami daudz klases pabeidzis un pat uz otru gadu nekad neesmu palicis :D

Tominjsh
05-14-07, 22:03
hehz, nekaadu saapiigu tematu :D man tikai iepticies agresiivi atbildeet :)

05-14-07, 22:09
teltīm nav gandrīz nekāds sakars ar temperatūrām. vienīgie rādītāji ir milimetriņi un kontrukcija. alpīnisma lietas nebūs vajadzīgas, jo pie 30 m/s diez vai ārā gulēsi. brendīgo telteni pa tavis sauktajiem cipariem var labu labo dabūt!

ps: temperatūrai domāti folijas paklājiņi (labāk paņem divus divvietīgos, jo ap nullīti ar vienu var izrādīties pavēsi, katrs maksā ap 6 Ls) un puslīdz normālu guļammaisu (līdz 15 var dabūt, ar kritisko 2-6 grādi ņem). tālāk atliek domāt ar galvu (ja netraucē alko) un attiecīgi izklāt visu un pašam apgulties lai nav auksti un karsti.

ps1: silti ieteiktu ņemt telteni ar ieejiņu no sāna, kur otra puse mantām paredzēta, piem., Ferrino Geo 3 (ceļotājā 89) vai Kalahari 3 (ceļotājā 80) un tamlīdzīgās...

ps2: gandrā ir dārgāk kā ceļotājā. hawaii express un līdzīgie ņem no viņiem.

ps3: atceries, ka pēc 25 kvadrātmetriem vajag būvatļauju ;))

Tominjsh
05-14-07, 22:11
ps3: atceries, ka pēc 25 kvadrātmetriem vajag būvatļauju ;))

shitas reaali laabs :) :) :)

05-15-07, 12:50
nu tā jau ir diskusija par value un performance ;)) overklokošana gan laikam izpaliks ;]]

IronSoul
05-15-07, 13:17
Nu ar to telti ir kaa ir ! Mums ir četrvietīga ! Tāda kuru ceļot 3x sastrīdies un ja esi iedzēris tad vispār :( Bet ir fīča ka starp divvietīgajām guļamtelpām ir vieta daudz mantām ! Pat minī galdiņam :D

Guļammais pa 9Ls divvietīgais no kaut kāda lielveikala.

Vispār šitā izskatās cool (http://cabelas.com/cabelas/en/templates/product/standard-item.jsp?id=0034805516987a&navCount=1&podId=0034805&parentId=cat602107&masterpathid=&navAction=jump&cmCat=MainCatcat20075-cat602107_TGP&catalogCode=IH&rid=&parentType=index&indexId=cat602107&hasJS=true)

05-15-07, 13:32
un kā tu iedomājies to Cabelas Deluxe Tent Cot (25 kg divvietīgās gadījumā) pārvietot pārgājienā, velobraucienā vai laivošanā? šerpas Latvijā vēl neesmu redzējis ;]

IronSoul
05-15-07, 13:56
un kā tu iedomājies to Cabelas Deluxe Tent Cot (25 kg divvietīgās gadījumā) pārvietot pārgājienā, velobraucienā vai laivošanā? šerpas Latvijā vēl neesmu redzējis ;]

kas tad ir 25kg :rolleyes: Labs trenniņš :D

+ es jau neteicu ka jaapeerk vinna :D

Oskatro
05-16-07, 01:40
25 .... daudz par daudz :D ...
kur var dabūt tādus 2 vienvietīgos guļamaisus... kurus var saslēgt lanā ? :D

IronSoul
05-16-07, 07:53
25 .... daudz par daudz :D ...
kur var dabūt tādus 2 vienvietīgos guļamaisus... kurus var saslēgt lanā ? :D

tanī ceļotājā bija ! Uz Miera ielas ! Tur bija super mazi viņi ! Kad sarrullee kādi 20cm diametrā un 35 garumā :D + kopā var likt cik uziet ;)

05-16-07, 10:10
lielākā daļa tūrisma un brīvdienu guļammaisu skrūvējās kopā (tik skaties lai būtu L un R).

Oskatro
05-16-07, 14:05
tanī ceļotājā bija ! Uz Miera ielas ! Tur bija super mazi viņi ! Kad sarrullee kādi 20cm diametrā un 35 garumā :D + kopā var likt cik uziet ;)
kāds cipars ~ ir tam ceļotājam uz miera ielas?
edit
"Ceļotājs" veikals
Miera 17, Rīga, LV-1001
http://www.*************

IronSoul
05-16-07, 14:30
kāds cipars ~ ir tam ceļotājam uz miera ielas?
edit
"Ceļotājs" veikals
Miera 17, Rīga, LV-1001
http://www.*************

AKCIJAS CENA:
17 Ls

http://www.*************/nodalas/im_gulammaisi/hp_highland.jpg
http://www.*************/logo/logo_hp70.gif

HIGHLAND

Guļammaiss - sega ar sintētisku pildījumu.
Izmērs: 210x80 cm
Temperatūra:
+10/+5/-5 C.
Svars: 2000 g
Cena: 28 Ls

ekselenti :D Pārpālī apkrist un atlūzt ir OK

krishxxx
05-19-07, 23:45
Lai piedod man māte daba, bet pēdējos gados pirktajā telti, guļot 2atā (virsū, apakšā, vai blakus nav starpības), nekad vēl neesmu nosalis. Pat Oktobra beigās.
Parasti sanāk pa pālim ielīst guļammaisā, ko no rīta smagi nožēloju.