PDA

View Full Version : Jūsu juaunībsdienu hobiji - Futene, Bases, Galda Teniss, Voley, šahs ...

HX_unbanned
10-10-07, 09:40
Nu tad stāstat - ar ko kādreiz nodarbojāties un ar ko vēl tagad reizēm pakavējat laiku ( OC un Modding neskaitās :p ) ...

Pie šii paša gribēju pieziimēt, ka šodien ( 10.10.2007 ) iekš Riigas Tehniskās Koledžas buus Galda Tenisa turniirs, kurā arii es piedaliišos :)

Pie reizes šis topiks varētu buut laba bāze EOZ Sport Party riikošanai un aizsākšanai, jo juusu un muusu vecos kaulus tak reizēm vajag izkustināt :)

Par šahu runājot - ARII VINJI SKRIEN KROSU!!! :D

P.S. Dzērums daļēji izgulēts ...

Nu, tad sākam? :>

mrlobber
10-10-07, 09:44
Izguli dzērumu un salabo pareizrakstību.

IronSoul
10-10-07, 09:50
RCK rukāju nedaudz galda tenisu :) Vairs nav laika :) :eek: RTK ir galda teniss :eek::D

StyleZ
10-10-07, 09:59
Es ne tikai kaadreiz, bet pat shovakar dodos uz galda tenisa saceneen ieksh LU kjiimijas fakultaates. Taa kaa ar to veel nodarbojos. :)

mrlobber
10-10-07, 10:29
Spriežot pēc tava pēdējā posta, joprojām tomēr esi tādā pālī, ka pat reply uz pareizo postu izdarīt nevari :D

Vai galda tenisa turnīrā tev būs līdzjutēju bariņš, kas daudzinās Hā-Iks-Un-Bann-Ed! Hā-Iks-Un-Bann-Ed! Hā-Iks-Un-Bann-Ed!?

HX_unbanned
10-10-07, 10:31
Es ne tikai kaadreiz, bet pat shovakar dodos uz galda tenisa saceneen ieksh LU kjiimijas fakultaates. Taa kaa ar to veel nodarbojos. :)

Varētu kādreiz uzspelēt, ko? :)

Spriežot pēc tava pēdējā posta, joprojām tomēr esi tādā pālī, ka pat reply uz pareizo postu izdarīt nevari :D

Vai galda tenisa turnīrā tev būs līdzjutēju bariņš, kas daudzinās Hā-Iks-Un-Bann-Ed! Hā-Iks-Un-Bann-Ed! Hā-Iks-Un-Bann-Ed!?

Nē, nebuus, un arii nevajag.
Par pāli - sāk atiet - tak pacieties mazliet ... :D

Tominjsh
10-10-07, 10:33
Hx pievienots ignore listei. postus neredzu.
Bet peec nosaukuma TG/AM

Skrienu izveidot topicus:
juusu jauniibas dienu gardaakaas sviestmaizes
juusu miiljakais autobusa marshuts jauniiibaa...

psc

Kuulais
11-11-07, 21:57
paceelu sho mironi augshaa, jo bija tik njirdziigi ka pilniigi buutu bijis noziegums nesadot puikaam repu par postiem :D :D :D

Simsons2
11-11-07, 22:01
Braukshana ar kartingu un kvadrociklu :D

Tominjsh
11-11-07, 22:03
paceelu sho mironi augshaa, jo bija tik njirdziigi ka pilniigi buutu bijis noziegums nesadot puikaam repu par postiem :D :D :D

tu gribi mani nobeigt... pietiks tak aaleeties shodien :D

Rix
11-11-07, 22:36
BMX (pašos sākumos), vēl 8 gadi slot racing - ķipa trases modelisms . Tagad hobijs - dzīt luni.

krishxxx
11-12-07, 00:11
futbols, basketbols, handbols. Pin-pongu ari dzenaaju. Skrienu. Braucu.

Vaivars
11-12-07, 00:41
kabatas teniss :D

sharix
11-12-07, 00:58
Vaivars, tas ir biljards, nevis teniss :)

Hokejs, Baskets, nedaudz teniss parasts un galda, nedaudz futbols .... bet zālē vai uz mazā laukuma, citādi tā spēle ir lēna un garlaicīga :) .... burāšana (nevis dēlis vai kaits) patika, bet izdomāju ka par dārgu tas prieks ir .... slēpot gan nemīlu ..... laikam neesmu īsts latvietis - kalnu slēpotāju tautas pārstāvis ;)

roliss
11-12-07, 01:13
Braucu ar riteni, MTB, pa ielu un taisu visaadus trikus :D
mans velo:
http://photo2.poga.lv/photos/0708/0807/roliss/3663657529_b.jpg
ludzams nejaukt ar bmx

Tominjsh
11-12-07, 02:11
eedu... un gulju

vimba_zlobnaja
11-12-07, 10:34
Nodarbojos ar klonēšanu... Patiešām.

mrlobber
11-12-07, 10:37
Nodarbojos ar klonēšanu... Patiešām.

Labi, noklonē vēl 5 vimbas, lai varam normāli DotA spēlēt :p

DeadmaroZ-TLOTL
11-12-07, 13:27
Esmu slinks kaa zaabaks un ja par to nemaksaa naudu tad nedaru neko ;-)

kiwi
11-12-07, 13:34
Basketbols

Runajot par jaunibu, visu atdotu, lai butu 10-15 gadus jaunaaks :D

kriii
11-12-07, 14:07
Neesmu jau nu neko vecs, bet jau 11 gadu futeni spēlēju.

uldons
11-12-07, 14:22
8 gadus nodarbojos augsta limeni ar MTB ritenbrauksanu , tad 3 gadi dazadu apstaklu del vairs nevareju braukt , bet tagad atkal esmu atsacis pa biskim !!!

Arturs L
11-12-07, 16:50
heh...daru to pashu, ko Rollis, tikai slinkaak :D
A un veel foto ir mana aizraushanaas! Deemed, vot tas man patiik :)

CeleronS
11-12-07, 17:32
Senāk ārā bummba, ritens
Tagad TV=>FOOD<=PC un otrādi

agnis2005
11-12-07, 20:27
Neesmu jau nu neko vecs, bet jau 11 gadu futeni spēlēju.

es ar kapāju fuci normālā līmenī [pārsvarā amatieru līgas futzāla -Kickoff, FTA, Zemgales līga, dažādi 1-dienas un vairākdienu turnīri.... un tml.]ar jau vairāk kā 10 gadus :D
Kur tad tu kapā ????

Tā pat man vēl pa retam sanāk uzspēlēt tādas lietas kā - basis, paskriet, galda teniss, ar riteni pabraukt, pakačāties un citas tml. figņas :):rolleyes:

StyleZ
11-13-07, 12:49
Skatos, daudzi eoz'isti futeni un galda tenisu ir kaut reizi speeleejushi.
Buutu dikti skaisti kaadu pasaakumu uzriikot ar shiem sporta veidiem!

Kunz
11-13-07, 12:57
Labu laiciņu (sākot no 12 gadu vecuma) spēlēju futeni - daudzkārt tiku noraidīts no laukuma par agresīvu spēli, tāpēc ielika mani kastē stāvēt. Tā arī tur paliku, kamēr nācās pārtraukt šo nodarbošanos traumas dēļ. Tagad vairāk ar ričuku vizinos (arī ziemā) - laikam jāpērk ziemas riepas būs ar radzēm, citādi pa šito ledu vairs nav aršana... :D

OzYs
11-13-07, 13:24
a es jauniibaa aizraavos ar exhibicionizmu :rolleyes:

Kaibinjsh
11-14-07, 12:08
a es jauniibaa aizraavos ar exhibicionizmu :rolleyes:

Arī ziemā :eek:

cedgars
11-14-07, 12:28
Nu pavasarī kā kārtīgs lauku zēns kūlu dedzināju, ziemā petardes spridzināju. :D
A bet vasarā futeni spēlēju un ar bmx braucu(cēlu dirtus utml)... :cool:

chainee
11-14-07, 13:48
pa ziemu uz halli staigāju futeni un basi spēlēt a vasarā ar skrituļdēli vizinos.

Punduris
11-14-07, 17:53
Skatos, daudzi eoz'isti futeni un galda tenisu ir kaut reizi speeleejushi.
Buutu dikti skaisti kaadu pasaakumu uzriikot ar shiem sporta veidiem!

tad jau labak visi nem nost riepas ar radzem un gaidam stipraku salu lai uz ziemas trasi varetu braukt! Protams ka uz laiku nejau visus bara laist man vel sava auto zel :D:D:D

Angelz
11-14-07, 17:55
Basketbols

Runajot par jaunibu, visu atdotu, lai butu 10-15 gadus jaunaaks :D

Ak tu vecaa piepe :D :D :D

Atdotu visu visu?! :D :D :D

kiwi
11-14-07, 18:48
Nu bija jau vel daudz kas, bet es piemineju tikai to nopietnaako lietu ;)

Ak tu vecaa piepe :D :D :D

Atdotu visu visu?! :D :D :D

Jaa, tieshaam :)

Jauniiba > vaseline :D :D :D

DeadmaroZ-TLOTL
11-14-07, 19:00
Arī ziemā :eek:

jaa vina miilakais laiks bija pie -20

Andreass
11-14-07, 19:05
tad jau labak visi nem nost riepas ar radzem un gaidam stipraku salu lai uz ziemas trasi varetu braukt! Protams ka uz laiku nejau visus bara laist man vel sava auto zel :D:D:D

Ja kāds zina kādu klusu ezeriņu meža ielokā tad vispār ideāli. Cik zinu, tad tagad ir pieņemts likums, kas aizliedz pa ezeriem vizināties, tāpec vajag tādu, ko neredz no ceļa.
Var jau arī kādu pļavu nopludināt, bet tur darba daudz.

ventolin
11-14-07, 21:01
Hronoloģiskā secībā:
- ka tik kaut ko padedzināt vai nodedzināt
- padedzinaat, tikt pie kompja
- tikt pie kompja, paspridzināt, palauzt/izdemolēt kaut ko, piedzerties un dabūt pa ausīm mājās
- gaming, spridzināšana, alkohols
- alus
- krogs: ar ikdienalusdzērājiem atcerēties, kādi sūdi bija savārīti

IMHO hobijs nav nekāds hobijs, ja to nedara vismaz 3 reizes nedēļā. Citādi miljards to hobiju.