Page 24 of 24 FirstFirst ... 142021222324
Results 461 to 479 of 479

Thread: Autoservisi

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Tas tak Fords zem Volvo šildes. Un ar Fordu servisos ir švaki - tāpat, kā ar egli, lauvu un sieviešu kājstarpi. Ņem pretī tikai retajos.

Pieredzējis lietpratējs Dzintars's Avatar

Jap tā ir problēma, nevienā Volvo kaktu kantorī dzinējam nevar uztaisīt normālu diagnostiku, jo Ford motors un Siemens vadības bloks.

Quote Originally Posted by shteecers View Post
    Iesakiet auto servisu, meklēju ilgtermiņā savam oooo kur vest apčubināt utt, lai ir plašas zināšanas un dažāds iekārtas remontiem/testiem utt., esmu gatavs maksāt par to visu (bet zem mollera cenām), ir kas sakarīgs kaut kur starp centru/teiku/juglu/purčiks?
    Auto Union serviss. G.Dambis 17

Iesakiet lūdzu auto servisu Ķekavā vai t/c Mols rajonā. Vajag rūsas spainim (Golf MK4) nomainīt kalotkas priekšējās.

Un te sākas...
    Bremžu uzlikas piedilst atbilstoši esošajiem bremžu diskiem, attiecīgi, ja maini, tad pie reizes ir jāvirpo vai pat jāmaina arī bremžu diski...
    Lai nesanāk, ka rudens peļķē bremzējot viena puse parauj vairāk un pēkšņi uz Krasta ielas pie Mola attopies jau sānā blakus joslā braucošajam

Nu man vispār priekšas labajai pusei laikam vadīlas iesērējušas, un uzlikas vairs nav, trinās pliki dzelži. Kreisajā pusē vēl braukt un braukt. Vai es gribu mainīt abus diskus un uzlikas abās pusēs nu hz, bet pat tagad skan kā vilktu čuguna vannu pa asfaltu, bet nekas nekur nerauj..

Katlakalns der?
    Rinda var gadīties ~nedēļa

Der, bet vajag vakar

Quote Originally Posted by thesame- View Post
    Nu man vispār priekšas labajai pusei laikam vadīlas iesērējušas, un uzlikas vairs nav, trinās pliki dzelži. Kreisajā pusē vēl braukt un braukt. Vai es gribu mainīt abus diskus un uzlikas abās pusēs nu hz, bet pat tagad skan kā vilktu čuguna vannu pa asfaltu, bet nekas nekur nerauj..
    Tādas lietas labo pārī. Cik ilgi līdz skatei, jo 100% izsvilps ar 2 par neatbilstošām bremzēm (atšķirīgas bremzēšanas spējas). Un tad jau būs 100% jāmaina pāris, nevis tikai sliktākā puse, jo jau atkal - nodilums nebūs identisks
    P.S. šobrīd tev labajā pusē bremžu var teikt, ka nav...

Tev nav bail braukt

Nebaidat cilvēku, ja disks nav nodilis zem pieļaujamā biezuma, vai nav izrūsējūši un izkrituši robi uz darba virsmas- samaina nodilušos klučus (tos gan labāk, abās pusēs), un brauc tālāk.

Pieredzējis lietpratējs

Kur vislētāk uzmontēt R16 balonus uz ļitakiem ?
    Ja sūtat man kādu piedāvājumu, lūdzu pierakstīt arī savu kontakttelefonu, lai varu jūs ātrāk sadabūt rokā.

Kluči nomainīti, bet varbūt kādam ir gali šrotos? Vajag tam pašam golf 4 nomainīt abus priekšējos spārnus. Baigais lauziens investēt jaunos un krāsošanā. Doma ir decembrī iziet apskati un pārdot, bet spārnos nu jau ir caurumi, ar kuriem apskati neiziet. Šrotos tie spārni pazūd momentāli. Būtu forši, ja varētu sarunāt atlikt un uzgriezt, ja kas labs parādās.

Kluči nomainīti, bet varbūt kādam ir gali šrotos? Vajag tam pašam golf 4 nomainīt abus priekšējos spārnus. Baigais lauziens investēt jaunos un krāsošanā. Doma ir decembrī iziet apskati un pārdot, bet spārnos nu jau ir caurumi, ar kuriem apskati neiziet. Šrotos tie spārni pazūd momentāli. Būtu forši, ja varētu sarunāt atlikt un uzgriezt, ja kas labs parādās.
    Varu ieteikt: https://goo.gl/maps/Muq5LqVEbP6igrBb7
    Riktīgi saprotoš džeks. googlē tel. nr. ar īstais, strādā arī brīvdienās.

Quote Originally Posted by Tratals View Post
    Varu ieteikt: https://goo.gl/maps/Muq5LqVEbP6igrBb7
    Riktīgi saprotoš džeks. googlē tel. nr. ar īstais, strādā arī brīvdienās.
    O, kāds paspēja pirms manis. Bestest šrots 4. golfiem (ok, es citos nemaz neesmu bijis lol). Pagaidām nav bijis tā ka kaut kas nebūtu viņam. Dažreiz var tik gadīties, ka mazliet jāpagaida, ja viņš nav uz vietas.

Kā reiz zvanīju uz to šrotu, bet tur tie spārnie aiziet kā karsti pīrādziņi. Nav nekā..

Var meklēt RRR. Ātri atved un cenas labākas kā LV šrotos.
    Arturiks, vwscrapyard čalis ir golfu šrotu pionieris, bet, atsauksmes no golfistiem ir 50/50. Man ar viņu sūdīga pieredze nav bijusi.

Enīvei, pērc tik jaunus spārnus un krāso, lietotus bez rūsas un vēl pareizajā krāsā atrast būs nereāli. Es tokna zinu.

Kā reiz zvanīju uz to šrotu, bet tur tie spārnie aiziet kā karsti pīrādziņi. Nav nekā..
    Ja izdodas kaut ko atrast, padalies. Kaut kad arī vajadzēs savest kārtībā sievas meistarstiķi. Kaut gan izklausas pēc varianta vienkārši zvanīt visiem pēc kārtas un meklēt cerībā kaut ko jēdzīgu atrast.

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Jauni ķīnieši sanāk lētāk nekā šrotos. Un zinu čali kas mauc jau 3gadu bez krāsošanas, uzlika tadu kā iedeva un tici vai nē, bet nav sapuvis
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)