Page 41 of 41 FirstFirst ... 313738394041
Results 801 to 818 of 818

Thread: LCD topiks (Prasam ieteikumus un saņemam atbildes)

Apbēdināšu tevi, es negeimoju uz sava PC, bet pie ekrāna collām pierod tik ātri, ka nespēj pat ap*irsties...Es pat uz 27 collu ekrāniem vairs neskatos. Filmas viesistabā ar negribu skatīties, jo esmu kino-mīlis un patīk izbaudīt klusumu un mieru, nevis kad visi apkārt taisa kņadu, tāpēc skatos uz sava datora - pie attiecīga ekrāna.
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Savos treknajos gados ap 1999 vai 2000 nopirku Viewsonic 19" ar trinitronu jo izbesīja 17", kaut kā līdz šim esmu izdzīvojis un nesūdzos, kthx.

noname, atliek tik nopirkt ko lielāku un pasēdēt pie tā ilgtermiņā
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

3 denas pietiek

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    Geimoju gadus 3 uz 27", tagad uz neko mazāku par 34" neskatītos, jebkam kas nav web&txt. Tik problēma ka visi lielie pārsvarā liektie. TV veiksmīgi paŗslimoja to stulbumu, jācer monitoriem ar pāries drīzumā.
    gadu palietoju ieliektu dell 34" -3415w- nekādu problēmu ar to minimālo ieliekumu.
    Jā, no malas skatoties/nesēžot liekas dīvains - kad pats sēdi pa vidu - pierod ļooooti ātri.

Quote Originally Posted by garfilds View Post
    noname, atliek tik nopirkt ko lielāku un pasēdēt pie tā ilgtermiņā
    Es esmu sēdējis gan pie 27, gan 30

Pieredzējis lietpratējs

Interesanti parāda pa nedēļām oled screenburn testu salīdzinot ar IPS un VA paneli. NEattiecas tiem kas lieto dažas stundas, vairāk jau tiem kas pie pc slēdz
    https://www.rtings.com/tv/learn/perm...rn-in-lcd-oled
    Anyway UK jau daudz mazie veikali naturāli ****ās un liek roltonus uz ausīm ka screen burn ir klienta vaina. Protams vidējais aritmētiskais anglis pat notic un pieņem.
    Ļoti daudz atmet uz garantiju pēc gada !
    Last edited by ingus16; 03-11-18 at 08:54.

2017 gada modeļiem nav tik liels tas burn in.
    Ar nepacietību gaidu jaunos 2018 TV (marta beigas, aprīļa sākums). Tad varēs cerams pa norālu ciparu ieķert kādu 2017 LG OLED C7 4k 55” vai 65”
    Nelietoju TV 24/7 un ir bijusi plasma, kur no burn in varēja ļoti jauki tikt vaļā ar iebūvēto cleneri.
    Protams nākotnē vajadzēs droši vien iegādāties microLED Samsunga, bet kad vēl tas būs pieejams un par normālu ciparu.

Ir ir, OLED der kādai filmai vakarā un viss. Kārtīgs geimeris ar 4+ h sesijām ātri, ja ne burnu, tad retention noteikti dabūs.

2017 neko daudz nemaina, tik cik softwariski pixeļus mirkšķina bik vairāk ar klusu cerību, ka tas palīdz. Par jaunajiem 2018 jāskatās, vai pašā kristālu un pixel tehnoloģijā, kas vispār ir mainījies.

Imho tāpat kā ar plazmām būs jāgaida 5 masveida paaudzes, pirms būs ok. Un tad jācer, ka debīlie patērētāji mārketologu pavadā nenokaus tehnoloģiju tās pilnbriedā tāpat kā ar plazmu izdarīja.

Plazmām jau trešā paaudze bija pilnīgi ok.

Hrjum nu nav viss tik slikti ar 2017 LG OLED modeļiem.

https://youtu.be/xb7P97QmQfU

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Viruss View Post
    Hrjum nu nav viss tik slikti ar 2017 LG OLED modeļiem.

https://youtu.be/xb7P97QmQfU
    Da tur jau tas cilvis saka ja spēlēsi konstanti vienu spēli ar statiskiem hud vai kā līdzīgi pie pc kur backgrounds statisks tad tas oled būs metams.
    IMO pārāk liela JE$%^
    IMO ja tv nav vēlams slēgt pie pc tad tas ir metams zaļš ārā pa logu.

tieši tā. Kas tas par geimingu pa pāris h un vēl kaut ko citu katru reizi?

es tagad reti geimoju, bet man tad sesija ir 6-18h un viens un tas pats geims. Tas bez retention nav OLEDam pavelkams.

Ok, Jūsu gadījumā gaidiem micro LED no samsunga.
    Man par laimi nav tāds nolife, lai nosēdētu pie TV neatejot 6-18H dzenājot vienu gāmi.

NoLife tas ir, ja katru dienu. Divreiz mēnesī, pat pa geimošanu to nenosauksi. Vienkārši RPG nav jēga mazāk. A pēc weekenda sesijas visu nedēļu blenzt uz image retention nav aršana.

Anyway, man interesēs TV mainīt, kad mainstream lielums no 65" izaugs uz vismaz 85". Mainīt 65" uz tādu pašu galigi nav jēgas un šobrīd lielāki ir neadekvātā ciparā par katru collu virs 65.

Domāju par otru moni priekš laptopa uz GTX960M ar hdmi izzeju, skatos uz šo, liekas ka gana ok būtu-> LG 34UC88-B
    Vēl varianti kas iekrita acīs šie( AOC AG352UCG6 / ASUS Strix XG35VQ) bet nez sen jau vairs nopietni negeimoju un manam laptopam visi tie sync, etc ir pie kājas par cik nav DP...
    any comments welcomed..

ps.
    gribēju dzīvē kkur redzēt kaut vienu 34 curved, bet skuju nekur bodē to nav..

Lielajā ELKOR parasti ir pāris.

Pārbaudīji vai tas gpu un lapša Hdmi atbalstīs to 3440x1440@60Hz?
    Jo darbināt zemākā izšķirtspējā vai 30Hz nebūtu forši.
    3D generalist.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)