Page 1 of 43 1234511 ... LastLast
Results 1 to 20 of 856

Thread: LCD topiks (Prasam ieteikumus un saņemam atbildes)

Default LCD topiks (Prasam ieteikumus un saņemam atbildes)

Quote Originally Posted by Legionary View Post
    viss OK ... mna vnk tagad "sausais" periods, tāpēc nepārdodot veco VGA jaunu nepavilkšu
    Man līdzīgi, nepārdošot šo karti, es nepavilkšu jaunu moni. Oi a kā jau gribās 22"
    Got Djent?

Pieredzējis lietpratējs dogMa's Avatar

Quote Originally Posted by Cynic View Post
    Man līdzīgi, nepārdošot šo karti, es nepavilkšu jaunu moni. Oi a kā jau gribās 22"
    Ū, jā! Es ar gatavojos 22" wide screen monim uz dzimeni

Quote Originally Posted by dogMa View Post
    Ū, jā! Es ar gatavojos 22" wide screen monim uz dzimeni
    Uz kaadu modeli skataaties??

Jā, kādu modeli esi skatījies ? Es sev esmu pieskatījis samsung 2232Bw
    Got Djent?

Varbūt labāk 226BW ?

Es veel tikai briestu , pat nezinu vai 22' vai 24' . 24' takaa paliels, bet atkal no laba 19' uz 22' - nezinu vai vajag?

widescreen dēļ jau vien ir vērts.
    +22" ir labi saredzami defaultie fonti webā (max izmērs pie 1650), man ar 20" reizēm gribas lai ir lielāki burti

cik tad tam 20' ir punkti?? Man uz 19' nemaz lielaakus neprasaas!

20" neitīvā izšķirtspēja ir 1680x1050, tāpat kā uz 22"

Ko tauta par shaadu teiktu? LG L245WP-BN 24 TFT WIDESCREEN 8MS

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

kāds nav pētijis kurš šobrīd būtu labs 24'' lcd monis par saprātīgu ciparu?!
    Last edited by -JJ-; 01-08-08 at 14:07.
    Pussy Power

labi, jaapaarvaacaas kaut kur citur...

Quote Originally Posted by Novice View Post
    Varbūt labāk 226BW ?
    Nope, 226Bw ir loterija ar matricu, bet kā es saptratu 2232Bw jābūt noteikti Samsung matricai, vismaz baigās pretenzijas pret šo modeli man nav trāpījušās.
    Got Djent?

Pieredzējis lietpratējs

Lightbulb

Quote Originally Posted by Cynic View Post
    Nope, 226Bw ir loterija ar matricu, bet kā es saptratu 2232Bw jābūt noteikti Samsung matricai, vismaz baigās pretenzijas pret šo modeli man nav trāpījušās.
    Ņem 226CW nebūs loterija..

Pieredzējis lietpratējs dogMa's Avatar

Es jau skatos uz tiem lētajiem variantiem - ViewSonic VA2216W..

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

Neko glītāku/labāku/aprīkotāku par 2007FPW vai 2407FPW (vai 3007WFP-HD, ja nu kādam liekas, ka pie tik liela ir ērti rukāt) neesmu redzējis.
    Priekš nekalibrēta monitora krāsas ir diezgan korektas, ir karšu lasītājs, nav gaišo diagonāļu, kad melns fons, daudz visādu ieeju, stabila kāja, var regulēt augstumu, ir pivot.
    Last edited by kvazi; 01-08-08 at 14:46.

Lietoju jau gadu DELL 30 collu LCD =] !!! Nesudzos lai cik paradoksali tas nebutu

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Thumbs up

Quote Originally Posted by kvazi View Post
    Neko glītāku/labāku/aprīkotāku par 2007FPW vai 2407FPW neesmu redzējis.
    tieši dell 2407FPW es arī esmu noskatījis kā upgrade no VX2235WM..

Quote Originally Posted by uldons View Post
    Lietoju jau gadu DELL 30 collu LCD =] !!! Nesudzos lai cik paradoksali tas nebutu
    izšķirtspēja @2560 x 1600 ? .. piecus word-documentus var paralēli darbināt
    Pussy Power

Tas 24 collu DELL , tas ir tiesham loti labs ekrans ! Ar Sony ekrananiem ieksha , Dell manuprat ir vieni no labakajiem.Pats domaju par Tadu DELLu 24 collu otram PC.Dell 3007 WFP saanaa ir karsu lasitaji taj skaita ari CF ka ar x2 USB piesleg vietas. Tikai tas ka DVI pieslegvieta ONLY.

P.S. - -JJ- Tu ieks Capital doma nemt ?
    JJ - Jaa , prieks darbiem ar diokumentiem kuru man sanak daudz , shads izmers ir loti erts kad vari tulkus , dokumentus un internet parluk logus atvert visus reize un parskatit ! Protams 2560x1600 prasa milzigus PC resursus ja velies kauko uzspelet , tadel man visa PC maina 1 gadu atpakal sakas tieshi ar shi Monitora iegadi
    Ja geimingam tad 24 collas ir perfekts variants , jo neprasis tik loti mezhonigi daudz jaudas no PC un bus liela,plasha baudama bilde. Bet ja vari atlauties 30 collas tad tas ir kaukas ...... Filmas skatities pilna HD , vai stradat ar dazhadam progam ir loti loti eerti un parskatami ! Tikai tada lieta , ka pirms paris meneshiem vajadzeja datoram galdu iepirkt un tur bija liela probza jo lai varetu negrozot galvu paarredzet 30 collu moni , ir jasez apmeram 70cm-1m no monitora.Tadel jau var nojaust par problemu iegadat dator galdu . Beigas nopirku lielu ozolkoka pusdien galdu un uz ta ir gana vietas gan moniotram , gan sistemai izliktai uz galda

Nu ar tam spelem ir ta ! Lai varetu paspelet teiksim Crysis uz max ieks XP kas ir DX9 , teiksim uz 19 collu monitora vajag tiesham jaudigu datoru ! bet ka Tev leikas , kadu sistemu vajag lai paspeletu Crysis teiksim uz 1920x1200 un uz High !!!! Tas ir daleji murgs kam cauri jaiziet lai iegutu baudamu un plustoshu bildi , nevis Slide Show. esmu meginajis gan SLI gan vel visu ko lai atrastu optimalo variantu . Es neesmu tas cilveks kurs var spelet kautko uz medium grafiku , man vajag skaistako un smukako , gribas izbaudit ar skaistu lielu bildi , plustoshi lai tas iet ! Un tas viss prasa baigo $$$. Filmas tiesham ir bauda skatities uz shadam izskirtspejam. Savu pirku pims gada un tad shis bija TOP modelis un maksaja 1085 ls , bet tagad mans ekrans ieks Capital maksa jau ap 890 ls un ir iznacis jaunaks 30 collu modelis no DELL kurs ir jutami uzlabots.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)