Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 201 to 219 of 219

Thread: Kādas tumbas ir pie Tava pc?

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Microlab FC 330.

Click image for larger version. 

Name:	FC330_2.jpg 
Views:	63 
Size:	410.0 KB 
ID:	36954

http://microlab.com/en/catalog/2.1/wired/fc-330/

Priekš manām vajadzība kā nākas. Par to cenu esmu apmierināts.

man lētie edifier darbā un dārgie mājās. lielākoties tāpēc ka ir normāli stereo kiti ar 2 tumbām, bez vijaboniem, ar bt. bt gribās jo no jebkura telefona vai lapša var pieslēgties

Quote Originally Posted by Standfest View Post

man pietiek
    pec 5 gadiem joprojam pietiek!

P.S. ja kadam azikeries Control Pod no shim tumbam un isti nav pielietojuma, labrat iegadatos. Dazus menesus atpakal manejais izbeidzas, un tagad lietoju aizvietotaju, kas mani neapmierina.
    CPU: Core i7-6700K
    MB: Asus Z170-A
    RAM: DDR4 24GB
    VGA: Geforce GTX 1060 3GB
    SSD: EVO960 250GB
    HDD: 2x8TB RAID1
    PSU: EVGA 600B
    SND: SB X-Fi Titanium HD
    CASE: Antec Twelve Hundred
    MON: Dell U2717D + Dell U2312HM + Dell U2212HM

Ienāca saimniecībā Edifier R2800, skan spēcīgāk par darbnīcās esošo Microlab Pro 3 komplektu. Edifierim liels pluss ir digitālās un optiskās skaņas signāla pieslēgvietas esamība. Abi tumbu komplekti ļoti labi apmierina, jo bijušās S30B un S90 sāka nedaudz pirst un čiepstēt pie skaļākas mūzikas klausīšanās.
    cīņa ar vējdzirnavām mēdz būt neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Tiem ALC kodekiem pa lielam viss tur skan vienādi.Vairāk atšķirības jutīsi no tā uz kā klausīsies ja pamainīsi kaut ko uz labāk skanošu,bet arī jo vairāk mēģina jo dažādāk tas viss skan un beigās nonāksi pie secinājuma ka skanējums var būt ne tikai labāks vai sliktāks,bet paralēli var skanēt dažādi labi un arī patikt gan viens un otrs variants.
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

Gan darbā gan mājās Z623.

Man novērojums ir ka pie konkrēta skaļuma viņas skan ļoti dzidri un enerģiski, bet ja ir klusāk, tad pazūd vidi un bass ir par daudz.

Bet ja neklausās neģērus, basa problēma pazūd.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Oho, nav būts te kādus gadus ~10, mans topiks dzīvāks par dzīvu

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

lietoju šos - https://www.edifier.com/int/en/speakers/r1850db

Name:	R1850DB-(1)_H1g9sYQ8Z.jpg 
Views:	35 
Size:	147.8 KB 
ID:	40721

Edifier R1850DB

pircis iepriekš esmu vairākas zem 100€ tumbas un vairs nekad, vislaik kaut kādi kasjaki, paņēmu šīs un līdz šim rūc super

Tā kā esmu biku melomāns, pie stacionārā datora un darba lapša no tumbām sen jau esmu atteicies, to reto reizi kad vajag - benq monī iebūvētās der jo spēles nespēlēju un audio parasti man nevajag. Pie HTPC un tv (caur optiku) pieslēgts vecs SONY 5.1 resīvers ar DIY CHR 70 mark audio plaukta skaļruņiem, RRR centru un RRR aktīvo sabi. Pie mazā mūzikas asus eeepc laptopa - USB DAC Arcam RDAC caur Cambridge Audio C500 preampu un tad uz dažādiem DIY pastūžiem pie Mission m34i grīdiniecēm ( pēdējā laikā balto AB klases 60W klausos (bilde pielikumā) - nekarst un siltā laikā tas ir labi) . No Rdac caur coax arī HTPC pieslēgts - ja nu gribas stereo konci paklausīties. Veca bilde pielikumā, bet tā tas izskatās +- tikai TV tagad lielāks . Bet tā tur bijis gan logitech, gan s90 u.t.t...tas viss ir bijis...protams, kaut kad būs apgreids, bet nu kā vienmēr slinkums vai eur žēl vai nu viss apmierina patreiz

Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Pieredzējis lietpratējs duksis's Avatar

Pie pc parasti izmantoju hyperX 2 austiņas vai JBL 3.1 sounbar. Jekurā gadījumā patīk basi, tikai otrā gadījumā kaimiņiem arī tiem ir japatīk
    ..viņa uz mani tā paskatījās kā vectēvs uz windows 7..

Tā kā PC pieslēgts pie TV, tad var uzskatīt, ka šis ir mans PC audio setups.

Pieslēgti Magnat Transpuls 1500 un JBL LSR308.
    Devāmies māju medībās....

Quote Originally Posted by Malis View Post

Tā kā PC pieslēgts pie TV, tad var uzskatīt, ka šis ir mans PC audio setups.

Pieslēgti Magnat Transpuls 1500 un JBL LSR308.
    Nu jau vairs nav aktuāls. Jauns Upgrade uz Magnat Quantum 1009.

Name:	20200602_194514.jpg 
Views:	100 
Size:	315.5 KB 
ID:	41226

Name:	20200528_202130.jpg 
Views:	80 
Size:	357.7 KB 
ID:	41227

kādi iespaidi ja salīdzini "ala" retro ar šaurajiem torņiem ?
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Transpuls 1500 tēsiens uz krūtīm ir tikai nedaudz lielāks, bet ir diezgan skaļi jāklausās, lai to efektu dabūtu, tā kā es ikdienā klausos Max 80db, tad man tas īsti neder. Quantum 1009 skan manai gaumei patīkamāk, salīdzinot blakus vienu ar otru, tad Quantum skaļruņiem augšas ir daudz labākas un bass ātrāks. Man arī pašam patīk 8 collu basinieki, un to, ka basa daudzumu varu regulēt ar to cik tuvu pielieku viņus sienai. Transpulsiem basa ports ir tāds pa pusei Fake (mājas lapā sīkāk aprakstīts kāpēc tāds risinājums), jo viņiem priekšā ir porolons un gaiss staigā ļoti minimāli. Un Quantum skaļruņi var nospēlēt zemāku basu, transpulsiem ar to gāja grūti.

Transpulsi nu jau ir pārdoti un atrodas cilvēkam privātmājā, kur tās tad var arī kārtīgi iegriezt, cilvēks laimīgs (upgrade no RRR S-90), klausās Rammsteinu un Pink Floyd.

Quantum skaļruņiem skatuve ir ļoti detalizēta, pirmo reizi dzirdēju skaļruņus, kuriem ir labāka detalizācija un skatuve par manām Hifiman ausīm. Un, protams, patīk, tas, ka svars ir ļoti zolīds un sarkankoka sāni, izskatās pēc kārtīgas mēbeles
    Last edited by Malis; 07-07-20 at 10:27.

paldies par detalizētiem iespaidiem

Man ļoti patīk Magnat produkcija. Kvalitāte pie cenas ļoti apmierina.
    Pašam gadus 10 ir Magnat Monitor Supreme. Laižu caur tik pat vecu Yahamaha resīveri.
    Skan viss pieņemami. Pat Vinyl klausos, clean stereo. Bet mūzikai jebkurā gadījumā vienmēr austiņām būs priekšroka.
    Pārsvarā lietoju tumbas filmām. Viss ir ideāli. Bass ir, dialogi ir dzirdami. Papildus Subwooferi nav vispār vajadzīgs. Kopšs 120inch bildes mājās Kino nav apmeklēts.

Name:	20200707_200022.jpg 
Views:	72 
Size:	504.1 KB 
ID:	41231

Name:	20200707_200430.jpg 
Views:	54 
Size:	543.8 KB 
ID:	41230

es gan uzskatu ka filmām sabu vajag obligāti, jo LFE ir atsevišķs kanāls un parasti , kad ir filmās ekšens - tas bliež ne pa jokam (augstāks līmenis kā front) ...ja to palaiž caur front - tad LFE tiek samiksēts ar front kanāliem un tur jau ir putra...

labs setups, bet nu es vinila aparātu tik tuvutumbām neliktu ( vibrācija ) un tālāk no rozetēm (fons) .

Nu nez..... es pat uz resīvera basu esmu labi pagriezis nost, un tāpt logi, durvis, grīda trīc.
    Ja uz resīvera uzlieku max, tad dīvānā sajūta ka sēžu vilcienā.
    Daudz jau no telpas atkarīgs. Sēžu 5m no ekrāna, ari skalruņiem. Telpa diez gan tukša.
    Bija aktīvais subis. Varbūt gadi, bet kļuva lieks. Pārvācoties izdomāju atbrīvoties.

Par Vinyl noteikti piekrītu. Jauna māja, nav vēl mēbele un vieta īsti izdomāta.

Es jau nesaku ka nav basa..bet to ka tas vairs nav 5.1 efekts...tad labāk kārtīgu stereo pastūzi..ne resīveri izmantot..kurš ir švakāks par normālu stereo...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)