Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 20 of 137

Thread: Ko nu paši esam uzlodējuši

Default Ko nu paši esam uzlodējuši

Rādam kādas mums zelta rokas!

Pasham maz laika , bet nu vienu lietu gan esmu saneemies un salodeejis , tik jaanokleibee kontakti ar liimi lai nenolauzu!

Vobshm ta ir paareja no 3,5" IDE un 2,5" , primaarais pielietojums HDD sleegshana caur usb (gan 3.5" gan 2.5") , bet kaa pashi saprotam tagad varm 3,5" pieslegt arii pie 2.5" IDEs
    Pasaakumam tika izveeleeta 2,5" HDD casse jo vina saliidzinot ar 3,5" ir apmeeram 3-4 reizes leetaaka (pats pirku jaunu pa 5Ls)

Naakamis pie kaa jaakeras klaat ir CF2IDE , no drunk_lizard viss itkaa ir dabuut tagad tikai lodeeshanas vaina!

Domaaju ja shodien buus laiks aizskrieshu uz ARGUS peec termo rezistoriem uz uztaisiishu shitadu uzparikti >>> http://www.benchtest.com/gp_Temp2.html
    Last edited by DeadmaroZ-TLOTL; 10-25-06 at 16:08.
    Ārā spīd saule , bet ne visiem!

DeadmaroZ-TLOTL
    Tai paarejai no 2,5 uz 3,5 - baroshanu laikam jaameklee no aarpuses? nav taa ka 2,5 Hdd barojas no kompja pa tiesho.

Peedeejos gadus lodeeju maz, nav iekaariena un resursu. Ja nu vieniigi kaut ko saremonteeju maajiniekiem- bet tas jau nav tas.

Wink

Hehe, es daudz un dazhaadus Voltmodus videokarteem, Mobo un citus o/c pasaakumam verkjus.

Kautkad jauniibaa pastuuzhus utt. Bildes varu salikt liku likaam, bet te bikuciit, izmantotie dzeltanie un melnie vadinji ir no UATA133 kabelja lai vareeru nojaustu izmeerus 8]

Te veel no peedeejiem modiem:

My favorite

Nu Dusmiigais, skaisti jau skaisti esi salodējis, tikai kembrikus-ermanbrikus esi aizmirsis uzmaukt

kembrikus nevajag , jo visu ar liimes ****oli aizlej ciet lai nekas nenoluuztu

Quote Originally Posted by Rix
    DeadmaroZ-TLOTL
    Tai paarejai no 2,5 uz 3,5 - baroshanu laikam jaameklee no aarpuses? nav taa ka 2,5 Hdd barojas no kompja pa tiesho.

Peedeejos gadus lodeeju maz, nav iekaariena un resursu. Ja nu vieniigi kaut ko saremonteeju maajiniekiem- bet tas jau nav tas.
    tieshi taa , tam ir domaats shitais >>>

Baigi liels, kabataa neiebaaziisi :] mazaaka nekaa nav? (man vienkaarshi taada pati kastiite USB->IDE 2,5 , bet gribeetos kaadu lielo disku piemaukt, tad nu mekleeju izdeviigaako variantu).

Starpcitu taadu paareju no 2,5 uz 3,5 vareetu viegli razot - maz kaadam vajadzeetu ko iebaazt vecaa laptopaa lielaaku disku ;} Kaa vadi jaaliek? Ir sheema?

sheema ir >> http://www.technick.net/public/code/...nhdd_ata44_int

principaa tieshi tas pats kas IDE 40 tikai + 4pin baroshana un + 6pin jumperi

Angelz - vmodi tavi ieper kā vienmēr zolīdi nostrādāts!
    ceru atgriezīsies extr. oc kompānijā ar tādiem brīnumiem kā tā 9700 peltes turbīna

Zhilitona šleifs Nevaru saprast kur bij tik daudz pacietības
    Pastūži u.c salauztas mantas!, Bērnībā daudz mazo motoriņu un lampiņu
    izglāb draugu, nosit urlu

principaa doma bija par PC lietaam , nu motorinus un vissadas citadas fignas laikam kats ir lodeejis

DeadmaroZ-TLOTL

Japp, buus apmeeram tas ko vajadzeeja, thanks!

Nu motorinus lodeejam? Savaa laikaa pats taadus taisiju - gan magneetus sliipeeju, gan kolektorus virpoju - tagad nav ne texnikas, ne iisti laika. Bet baigi gribeetos.

Esmu vienu vadiņu uz plates pielodējis un mans vienīgais paša tasītais mods strādāja Ja nopietni, tad vajag ķerties klāt un mācīties lodēt, bet man nav sakarīga lodāmura un citu pričendāļu, ķipa kolofoniju, kusni utt.
    «kiwi»

Angelz...visu cienju, bet staasti kaa ir instalaaciju kaut kaadu vilkt pa RX850XT, kad preciizi nezini vai sanaaks vai nee??? itkaa kapeikas jau nemaksaaja tanii laikaa!!

Quote Originally Posted by kiwi
    Esmu vienu vadiņu uz plates pielodējis un mans vienīgais paša tasītais mods strādāja Ja nopietni, tad vajag ķerties klāt un mācīties lodēt, bet man nav sakarīga lodāmura un citu pričendāļu, ķipa kolofoniju, kusni utt.
    Lodalva ar integreetu kalifoniju+defaultaa 25w lodaamurs ar noviileetu galu, un viss rullee.

kolofoniju reti kur vairs kaads lieto ;-) saku no pieredzes vecaa padomju laiku lodpasta ir da best , neviena sholaiku importa s.... ,kaut pa 20ls nav tik labs (ja kaadam taada meetaajas un nav iipashi vajadziiga esmu gatavs pa 5ls tuubinu panemt) protmas var jau pats shkiidinaat kolofoniju spirtaa , bet nu nekas tur dizs nesanaaks

Nu smarza (?) kas rodas lodeejot ar padomju pastu... laikam esmu mazliet nakomaans - bet man patiik ;]

Runa iet pa shito pastu >>>

Pie reizes vareetu padaliities pieredzee par lodaamuriem , kaadus lietojam kaadi +si kaadi -nusi

Pats lietoju ERSA MultiPro 20W ar diviem uzgaliem , pagaidaam vieniigais noveerotais -nus ir resnais un mazlociigais vads!

http://www.ersa-shop.com/index.php?s...tDetail&id=366

Lielaakiem darbiem tiek lietots ap 35 gadi vecs 40W padomju lodaamurs ar noviileetu uzgali

Wink

Quote Originally Posted by JANKS
    Angelz...visu cienju, bet staasti kaa ir instalaaciju kaut kaadu vilkt pa RX850XT, kad preciizi nezini vai sanaaks vai nee??? itkaa kapeikas jau nemaksaaja tanii laikaa!!
    Ir ok, kautkaa darbojoties nedomaaju par to cik maxsaa h/w kas ir zem lodaamura, par cik lodeejos no beernu kaajas. Gribaas iehavot beidzot mikroskopu.

Kaadreiz protams lietoju dazhaadu jaudu padomju lodaamurus bet tagad Weller WHS-40 ar mainaamaam galvaam, reaali labs mikro lietaam. :]

Runaajot par alvaam un kanifolijiem favoriitaakaa kombinacija ir alva + neitraalais fluss.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)