Page 37 of 37 FirstFirst ... 273334353637
Results 721 to 732 of 732

Thread: Viss par un ap W/C

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Hello! Nevaru izlemt par labu Noctua gaisam vai kādam NZXT/EVGA ūdenim. Jautājums vai kādam šeit ir sācis pilēt un paņēmis līdzi sev citas komponentes vai tas notiek tikai ar custom ūdeni? + Rekomendācijas kurš nāk jau komplektā ar AM4 mount?

Update! Izlēmu, ka ņemu Noctua NH-U12S chromax.black.swap. Mierīgāks prāts, lētāk un klusāka darbība! (salīdzinot ar loops)
    Last edited by atkars; 11-01-19 at 17:13.

Nav tā kā baigā pieredze ar ūdeni, tikai pirmā cilpa un daudzi AIO sev un citiem, bet nu manas piecas kapeikas: Ja kārtīgi uzbūvē custom loop, tur nevajadzētu nekam pilēt! es speciāli visādi izņirgājos par trubām un savienojumiem, stipri raustīju utt, pirms slēdzu iekšā sistēmu, lai imitētu visas iespējamās šaizes, nu ne piliena. Visiem blokiem pārbaudam blīves! Es šaubos, ka jebkad likšu sev gaisu, ūdens ir tik ļoti awesome!
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

un vēl- es gribu tevi iedrošināt uz custom loop! Jā, AIO dara savu darbu pat vairāk kā labi! Bet custom loop tu uzbūvēsi tieši tādu, kādu gribi, gan izskatā, gan jaudā. Gribēsi kaut ko pamainīt- tā arī izdarīsi. Izskatīsies tas arī ļoti labi, un ilgtermiņā ka tik nebūs pat lētāk? AIO pēc diviem-trīs gadiem maini vai arī lauz augšā un pārtaisi par custom loop, nu un reti kurš AIO tik labi dzesēs kā to darīs kārtīga vara galva ar vara radiatoru tā vismaz uz 280.
    Last edited by fubar; 10-30-19 at 20:59.

Man bija NZXT kraken x62 dzese (sito drosi vari nemt) Ir bijusas neskaitamas w/c custom sistemas,un nekad nau bijusas problemas!!!
    Click image for larger version. 

Name:	HuyOhda.jpg 
Views:	77 
Size:	129.4 KB 
ID:	39708 uz doto briidi ir Heatkiller® IV Pro Pure Copper Click image for larger version. 

Name:	20191030_171755.jpg 
Views:	83 
Size:	178.1 KB 
ID:	39709

Pieredzējis lietpratējs

Custom loop nepil ,ja ir common sense, un neskrūvē fitingus reizes 50 turpu šurpu, it īpaši attiecas uz rotary fittings. Mana customa mīnus , ka pus gadu strādāja lai gaisu izspiest ārā un dārgs , bet tas ilgam laikam
    Customs imo vajadzīgs tikai un vienīgi tad kad gribi efektīvi nodzesēt CPU un GPU kur vēl OC piekabināt. AIO WC ar GPU bracket ( NZXT KRAKEN G12 ) risinājumi manā skatījumā nav tā cipara vērti.
    Pašam ar bija NZXT x62 . Ņemama manta , nodzesēja 140w proci godam.
    Bet ir viens bet, lielie cpu fan radiatori gan var pacīkstēties ar 120mm AIO, kā piemēram Noctua NH-D15.

Last edited by ingus16; 10-31-19 at 05:54.

jā, mans Thermaltake Macho B arī īpaši neatpalika no AIO un pat custom loop nav baigi vēsāks. Tā kā uz proci pa lielam nav tik svarīgi, kas, galvenais, ka labs. Man bija liels izaicinājums labi nodzesēt video ar turbo mega OC. To varēja izdarīt tikai gaisa orkāns korpusā, un pašreizējais Alphacool ūdensbloks ar milzīgi daudz alumīnija ribām, ko papildus vēl ar gaisu dzesē viegls vējelis. Visi tie GPU bracketi manuprāt ir sūds, sliktāk par labu stock dzesi, jo atstāj karstus ne tikai atmiņas čipus, bet arī barošanas līnijas, kas ir kritiski. Tāpēc manuprāt custom loop centrā ir jābūt videoblokam, un proci var nodzesēt "garāmejot", nasing spešal.

Kādu case vīri ieteiktu priekš 2x360mm rad setupa? Plate ir ATX. Esmu noskatījis Lian Li case pc-o11 vai In Win 303, ir varbūt vēl kaut kas interesants. Iespējams arī pamanīt vienu no 360mm uz 240mm vai 120mm
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Lian Li case pc-o11 -nenožēlosi.
    iesaku XL modeli! Apsver arī AIR versiju, es beigās izvēlējos tieši to. Nav tik milzīgs, kā bildēs izskatās! 360 vari likt apakšā, augšā, sānā (un AIR modelim arī priekšā), tā, ka būs plašas izvēles iespējas. es liktu sānā un augšā, lai pūš ārā. Iekšā ievilks pa apakšu! Kvalitāte ļoti laba, AIR modelim vēl papildus nāk trīs sakarīgi RGB 120 mm ventilatori (plus divi vienkārši). Ja plāno vertikāli likt video, tad vari uzreiz pasūtīt bracket. Dārgs, ap 60, bet labāks šim keisam, kā Cooler Master.

Paldies, izpētīšu sīkāk visas pc-o11 versijas.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Pieredzējis lietpratējs

Nezināju. Izrādās, ka visos AIO ir iekšā gaiss 2-10% un ja pumpis ir augstākajā sistēma punktā - bēdu ieleja.
    https://www.youtube.com/watch?v=BbGomv195sk

Pieredzējis lietpratējs

Nedrīkt tak pildīt līdz lūpai, jo pie liela karstuma kur tas sķiddrums izpletīsies? Tāpēc ir tas gaisa kambaris. Neviens nav pakratījis AIO un nedzird kā iekšā šlakstās !?
    Man sen jau bija zināms, ka AIO nav pilns, tālāk jau logika!

Izpletīsies uz cauruļu elastību, bet tad visiem blīvējumiem jābūt perfektiem. Tas, un arī daudzkārtīgs darba sadārdzinājums, ir galvenie iemesli, kāpēc to nedara- ir gana labi tā, kā ir. Bet jā, vissliktākais scenārijs- visu laiku liels burbulis uzturās dzeses galvā- vērtīgs video.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)