Page 38 of 39 FirstFirst ... 28343536373839 LastLast
Results 741 to 760 of 762

Thread: Viss par un ap W/C

Quote Originally Posted by BerilsLV View Post
    Manuprāt, gaiss sūknī netiek, jo augstākais punkts ir radiatorā!
    in short: Gaisa burbulim jābūt augstāk par pašu pumpi, ja nav tād temperatūras būs sliktākas un sūknis tik ilgi nekalpos, ja trubas uz radiatoru būs zemāk par pumpi, būs bez ūdens skaņām, ja būs augstāk par pumpi, var būt nelielas skaņas no burbuļošanas, ar laiku pazūdot škidrumam es domāju skaņas būs vairāk
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 5900X+Artic Liquid Freezer II 280, G.Skill TridentZ 16GB 3866MHz (16-16-16-32), GIGABYTE GTX 1080Ti+ID-COOLING ICEKIMO 240 VGA-RGB, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720, AOC Q3279VWFD8

Quote Originally Posted by agrinsh View Post
    in short: Gaisa burbulim jābūt augstāk par pašu pumpi, ja nav tād temperatūras būs sliktākas un sūknis tik ilgi nekalpos, ja trubas uz radiatoru būs zemāk par pumpi, būs bez ūdens skaņām, ja būs augstāk par pumpi, var būt nelielas skaņas no burbuļošanas, ar laiku pazūdot škidrumam es domāju skaņas būs vairāk
    Ne reizi neesmu dzirdējis buļ-buļ arī pie startup, tad jau viss čiki!

Pieredzējis lietpratējs fubar's Avatar

Ar ko tauta tīra savus radiatorus?

Līdz šim mana atbilde bija- a nafiga tur kaut kas jātīra, ja var vienkārši neaizdir$t, lietojot pareizas sastāvdaļas un šķidrumu, to regulāri mainot? Manam kompim tas tā arī strādā, tik krāsas pigmentus reizēm ar karstu ūdeni jāizskalo no pašām smalkākajām redelēm.

Bet pirms gada uzbūvēju vienu sistēmu, kur pieļāvu kaut kādu kļūdu. Visas sastāvdaļas pareizas (tikai vara galvas un radiatori), šķidrums dārgais, bet iespējams, neizskaloju pietiekoši labi no viena ražotāja šķidruma, lejot iekšā cita ražotāja jaunu. Go figure, arī savā sistēmā man ir daļa XSPC un daļa EK šķidruma, jo "ai tāpat būs labi, un XSPC nav stokā)". Bija labi manā sistēmā, bet nav labi šajā- sarkanais šķidrums tumši zils un smird, visur gļotas.

Provēju standarta slinko variantu ar karstu ūdeni. Skalojas smuki, bet man jau apnicis, ka kāda piektā reize radiatoram brutāla skalošana, bet vēl nāk ārā drusku. Kā ir ar etiķi? Borskābi? Fosforskābi? Iesaka daudz ko, bet interesē jūsu pieredze!
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Es mazgātu tikai, ja grādi vairs nepatiktu.
    Last edited by CeleronS; 2 Weeks Ago at 18:33.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by CeleronS View Post
    Es mazgātu tikai, ja grādi vairs nepatiktu.
    Tā, kā es rūpējos par viņa kompja labklājību daudz piekasīgāk, kā par savējās miskastes, šitais neder Bez tam viņš satraucas, ka tie sārņi var pēkšņi nobloķēt kādu chokepoint kā trombs asinsriti. Un es gribu iztīrīt visu tik rūpīgi, lai ilgi nav tam klāt jāķeras. Izjaukt pilnīgi visas ūdensgalvas, un pumpi, skalot tos radiatorus pa daudz reizēm- tā ir baisa jāšanās. Redzu, ka ja pareizi visu dara, tad tas ir jādara reti vai nekad, gribu saprast, ko es toreiz nepareizi izdarīju un tā nekad vairs nedarīt

ar gumijas cimdiem liec kopā loopus?

man ir savai kastei izdevies 2x dabūt aļģes iekšā. Pirmajā reizē bija skaidrs kāpēc otrajā jau HVZ EKWB koncentrāts ar labas kvalitātes destilēto. Bet dažas daļas bija no krājumiem, kas iepriekš lietotas.
    Dell 5285 / i7 7600U / 16gb / SSD RC100 240gb + 256gb

Quote Originally Posted by redondo View Post
    ar gumijas cimdiem liec kopā loopus?

man ir savai kastei izdevies 2x dabūt aļģes iekšā. Pirmajā reizē bija skaidrs kāpēc otrajā jau HVZ EKWB koncentrāts ar labas kvalitātes destilēto. Bet dažas daļas bija no krājumiem, kas iepriekš lietotas.
    nu tik traki nē, bet vienmēr visu kārtīgi izskaloju, arī jaunu zem krāna kārtīgi un pēc tam ar destilēto, protams. Un kādu pusgadu jau filtrs sistēmā, agrāk bija arī sudraba spirāle, bet tas jau man liekas overkill, ņemot vērā, ka tajā šķidrumā jau ir divas piles koncentrēta inde. Tāpēc man tik tagad pirmā reize. Tā izskatās pēc kaut kādas ķīmiskas reakcijas vairāk, kā pēc aļģēm, zilganas gļotas un šķidrums mainījis krāsu un konsistenci, bet var jau būt, ka sīkstā dzīvibiņa ir uzvarējusi visas grūtības.

Gadās, iesaku ar cimdiem strādāt, vai ļoti bieži mazgāt rokas kamēr procesā.

Par cik man rezervuāram ir TOP ūdens intake izvēlējos sev nezināmu iemeslu dēļ likt švammi, nevis plastmasas EK logo anti ciklona ieliki(pēc savas idejas, domāju, ka palīdzētu ar pirmo nedēļu gaisa burbuļiem - švamme izkliedētu viņus, lai nekas neiet tālāk loop). Iepriekš, kad bija plexi CPU un GPU bloki, man tieši CPU blokā bija sācis augt kaut kāds kustonis(iespējams tieši tur, jo tā ir daļa ar vislielāko pretestību). Tagad ar acetal/nickel blokiem iekšā viss tīrs(skaloju ar destilēto uz priekšu un atpakaļ saslēgtam loop diezgan ilgu laiku), bet bija sācis augt kustonis iekš švammes rezervuārā kur ik pa laikam arī ir RGB gaismiņas un vasarā bija pie 42grādi ūdens temp. Bet tas viss ar 1 pudeli EKWB koncentrāta aptuveni uz 800ml ūdens.
    Click image for larger version. 

Name:	IMG_20211101_153341.jpg 
Views:	46 
Size:	188.1 KB 
ID:	43982Click image for larger version. 

Name:	IMG_20211101_153339.jpg 
Views:	48 
Size:	212.5 KB 
ID:	43983

Pieredzējis lietpratējs Marcha's Avatar

Vairāk jautājums par AIO nekā W/C. Uz sava 1080 ti stāv viens aio kooleris (mazais, ar 1 ventu). Nu temperatūras nav lielākās 50-60, bet pie lielas slodzes esmu manījis arī tuvu 80 grādiem. Nevar būt ka škidruma iekšā pamaz vai jātīra kaut kas? Ar aio maz esmu saskāries, varbūt galā tāds stulbs jautājums sanāk
    Best time to do anything is later

80 grādi jau ir gaisa dzeses teritorija.

Kāds GPU ražotājs?
    GPU ir oriģināls vai aftermarket AIO uzlikts?
    Vai redzi atsevišķi pumpja RPM ?
    Radiators tīrs no putekļiem u.t.t.?
    Kā novietots radiators?

Quote Originally Posted by redondo View Post
    80 grādi jau ir gaisa dzeses teritorija.

Kāds GPU ražotājs?
    GPU ir oriģināls vai aftermarket AIO uzlikts?
    Vai redzi atsevišķi pumpja RPM ?
    Radiators tīrs no putekļiem u.t.t.?
    Kā novietots radiators?
    Zotac, bet dzese ir aftermarket. Thermaltake water 3.0 performer C ar nzxt mountu.
    Pumpis ir pumpī iesprausts un 100% jābūt būtu - kaut gan pārčekosu.
    Radiators nesen tīrīts un stāv kastes augšā, pa kreisi no cpu, tur kur case fans būtu un rauj gaisu ārā. Varbūt ventilators pa īsu, vai jāliek otrā pusē radiatoram

karoc man rokas no d*rsas. Nesen pārliku dzesi un ventilatoru otrādies piegriezu Ieliku bisk ar vairāk rpm un tagad 50-60 grādi, viss čotka

Quote Originally Posted by Marcha View Post
    karoc man rokas no d*rsas. Nesen pārliku dzesi un ventilatoru otrādies piegriezu Ieliku bisk ar vairāk rpm un tagad 50-60 grādi, viss čotka
    Ir doma pirmo reizi pamēģināt nodzesēt karti ar CPU AIO un kraken G12 uz rtx2070s gigabyte.
    Saki lūdzu, kādā keisā liki savu AIO priekš videokartes? Pašam ir nzxt h510 un māc šaubas vai līdīs out-take FAN(pa kreisi) vietā radiators+fans.
    Iemet kādu bildi, lai var apskatīt kas Tev tur sanācis

Ir doma pirmo reizi pamēģināt nodzesēt karti ar CPU AIO un kraken G12 uz rtx2070s gigabyte.
    Saki lūdzu, kādā keisā liki savu AIO priekš videokartes? Pašam ir nzxt h510 un māc šaubas vai līdīs out-take FAN(pa kreisi) vietā radiators+fans.
    120 mm ja tu viņu liksi kā outtake un pull config anyway būtu jāder ja nav ļoti liels air cooling
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 5900X+Artic Liquid Freezer II 280, G.Skill TridentZ 16GB 3866MHz (16-16-16-32), GIGABYTE GTX 1080Ti+ID-COOLING ICEKIMO 240 VGA-RGB, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720, AOC Q3279VWFD8

Quote Originally Posted by agrinsh View Post
    120 mm ja tu viņu liksi kā outtake un pull config anyway būtu jāder ja nav ļoti liels air cooling
    Ye.
    varbūt vari rekomendēt kādu AIO?
    + Gribētu redzēt kā izskatās tās šlangas kad ir nepieciešams labi ja 15cm risinājums

Vēlāk aizmetīšu bildi. Bet der mierīgi ar manu mazo CPU dzesi blakus esot. Gribēju ielikt lai ir double venciki radiatoram bet pietrūkst 2mm, lai ielīstu
    (Man CPU ventilators ir kreisajā pusē, jo labajā rams traucē ielikt, arī pietrūkst 1-2mm ) Ja tev cpu fēns labajā, tad jābūt vispār mierīgi

Quote Originally Posted by Marcha View Post
    Vēlāk aizmetīšu bildi. Bet der mierīgi ar manu mazo CPU dzesi blakus esot. Gribēju ielikt lai ir double venciki radiatoram bet pietrūkst 2mm, lai ielīstu
    (Man CPU ventilators ir kreisajā pusē, jo labajā rams traucē ielikt, arī pietrūkst 1-2mm ) Ja tev cpu fēns labajā, tad jābūt vispār mierīgi
    Gaidu!
    Man AIO cpu(kraken x63 240mm pa labi/priekšā), tad jau izklausās ka nebūs problēmu

Gaidu!
    Man AIO cpu(kraken x63 240mm pa labi/priekšā), tad jau izklausās ka nebūs problēmu
    Aizmetu. Nu ja CPU ir AIO tad vispār bez problēmām. Varēsi tam radiatoram GPU dzeses piemočīt vēl vienu fēnu, ja gribas super aukstu

Ye.
    varbūt vari rekomendēt kādu AIO?
    + Gribētu redzēt kā izskatās tās šlangas kad ir nepieciešams labi ja 15cm risinājums
    es biju skatijies arī to bracket, tas izskats so so
    bet ir gatavi risinājumi
    ICEFLOW 240
    man ir IceKimo, bet tas bracket sanāk lētāk, jo tur der visi AIO ar Asetek stiprinājumu

Pieredzējis lietpratējs

Kāds noteikti ir licis Corsair H115i. Kāda ir tā sākotnēji uzklātā termopasta, normāla? Vai arī labāk uzreiz tīrīt nost un likt NT-H1?
    Procis būs karrrrrrrsts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)