Page 1 of 377 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 7540

Thread: velosudzibas.lv: Lielākā velo барахолка Jelgavā!

Default velosudzibas.lv: Lielākā velo барахолка Jelgavā!

Nu taa te viss par velo!

Ārā spīd saule , bet ne visiem!
    Draugiem
    Facebook
    Twitter

Ja jautajumi par richukiem, rekomendeju lietotaju mamikelis, mans choms, jams kadu 5us gadus MTB piedalijies godalgoti, tad bik par downhill, tagad vnk triali moca zinoshs cilvis

Labs marshruts ir no Ceesiim liidz Liigatnei (biku extreems , bet labs) , patiik leenam mieriiga braukshana taa lai nepiekuust , nepatiik sevi mociit , ja atpuushas ta atpuushas , nevis gaaz kameer putas uz luupaam!

Ārā spīd saule , bet ne visiem!
    Draugiem
    Facebook
    Twitter

Heh, kamēr sniegs tikmēr jābrauc.
    paraksta nav!!!

Ne, ne... MTB protams ir skaisti, bet tas nav tas - shoseja - tas ir iistais speeks

Vispaaar jau dazhi no aktiivaas mums zinaamaas OC tautas jau arii skrienas ar richukiem, a rezultaati - tas ir sekundaarais mieriigajos pasaakumos

Kautgan - es labpraat piedaliitos kaadaas "saveejo" velo sacensiibaas peec kuraam sekotu kaads mieriigas atpuutas pasaakums

Ierosinu kategorijas - dragrace 0-30km/h un 0-50km/h kaa arii sprintinjus uz laiku teiksim 1km un 5km un paskatiities kam buus labaakie rezlutaati tb TOP3 uztaisiit Protams ja uzrastos vairaaki nopietnaaki brauceeji - distances varam pieaudzeet

kautkaa taa...
    Last edited by IMAGin; 01-28-06 at 22:39.

Quote Originally Posted by IMAGin
    Ne, ne... MTB protams ir skaisti, bet tas nav tas - shoseja - tas ir iistais speeks
    Davai, davai, davai

Quote Originally Posted by Kasparz
    Davai, davai, davai
    Ko taadu - davai, davai?

Nu braukt davai
    Mani mavic Open pro jau norūsējuši, no gada stāvēšanas

Esmu par! ti IMGAin ierosinajumam, kadu pusextremu trasiti panjemt un ari kadu shosejas gabalu - uzbliezt EOZ topu MTB un shosejaa. Kakraz, kad sniegs gusiis, japer jauns richuks, butu labi iesvetiit

Jaa nu shoseja un MTB nemaz nenodalot nevar uztaisiit topu Jautaajums vieniigi - cik tad to shosejistu te veel bez manis vispaar ir? Protams var jau arii MTB adapteet shosejai

Starpcitu - ja jau savu PC bildes visur liekam, tad veloaktiivisti var sheit savu velo foto ielikt? Saprotu protams ka velo veel lielaakajai daljai nav sagatavots naakoshajai sezonai, bet tomeer...

Me leenaam gatavojas Konusi izpuleeti, viss iesmeereets un ieeljots pavasara gaidaas
    don't make this one dimensional - the way I feel intel'lectual . . .

Man kautkāds Giant Aluxx rāmis, Mavic Open pro gonku kaļosi, shimano sora , un vēl kautkādas ūberdārgās riepas.
    MTB - ZZK line II rāmis, shimano deore/tiagra, richey stūre, selle italia xo sēdeklis, un vēl kautkādi šiti.

Kandavaa vareetu trasiiti uztaisiit, jo tur ir diezgan extreemi un gruuti celji Pagaajushogad SEB sachos bija 3 uudensskjeershlji.

Mans kaiminsh kautkad riikos Superior kausu Kandavaa, laikam, 15. Apriilii

Quote Originally Posted by kitaps
    Mans kaiminsh kautkad riikos Superior kausu Kandavaa, laikam, 15. Apriilii
    Dailis?

Nee, Ivars.

Quote Originally Posted by kitaps
    Nee, Ivars.
    Ganzburgs?

Quote Originally Posted by Kasparz
    Ganzburgs?
    Jaa, tas pats

Nja, jaatrod kamera un no shkjuunja jaivelk saulite vaicais pakans

Kasparz, u jau laikam Mikelsonu tiri ok pazisti? Jams teicas ka jau 14 gadu vecuma tev esot licis

Quote Originally Posted by krishxxx
    Kasparz, u jau laikam Mikelsonu tiri ok pazisti? Jams teicas ka jau 14 gadu vecuma tev esot licis
    Nu bet protams!

Jams cik saprotu no aktivas MTB galigi aizgaja, tagad perk dargas detlajas n lauzh triali

Man kaut ka pedeja laikaa MTB patik vairak Kaut gan lloti (lloti) reti sanak pabraukt ar velluku...
    Braukssana notiek aptuven taa:
    ar massinu @ Siguldaa
    tur apbraukt visus kalnus, izardities pa pilnai
    beigas nobraukt no Turaides kalnaa (pedejo reiz ar ~80km/h )
    un tad ar massinu Riigaa...
    bet tas notiek lloti reeti

nja, 80km/h laikam sanak pardomat visu dzivi pirms bremzeshanas

Nav tik traki galvenais lai nebutu massinas un esi parliecinats ka ritenim nekas nezaklinit

hehe, ta ir, pirms ej ciinjaa parladee - ti parbaudi bremzes

Man pirms paris gadiem ir sanacis ar mini divriteni (kr4 tas saliekamais) paliela atruma nesties no Cēsu rajona kalniem, pa kartigiem akmenjiem. Likas ka nostitishos

Nu tad buus kaadas to vellapeedu bildes vai nee?

Es vnk gaidu kameru pagadaamies pa rokai
    don't make this one dimensional - the way I feel intel'lectual . . .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)