Page 378 of 378 FirstFirst ... 278328368374375376377378
Results 7,541 to 7,550 of 7550

Thread: velosudzibas.lv: Lielākā velo барахолка Jelgavā!

Te tāds jautājums, cik lasu webā tas tipa laikam ir normāli ka velosipēda riepas zaudē spiedienu salīdzinoši ātri? Mans velo (pilsētas Scott sub 30) zaudē aptuveni 20 psi nedēļā. Nu man jau it kā nav iebildumu piekačāt katru otro vai pat katru nedēļu, bet kaut kā liekas tas dīvaini. Ja salīdzina ar auto, tad tur šī problēma normālā gadījumā nav. OK, man bija problēma arī ar auto, bet to man servisā saremontējā un pēdējā laikā tas ar auto vairs nav novērots. Bet ar velo tad laikam jāsamierinās ka tā notiek.
    «kiwi»

Iespļauj korķītī pirms skrūvē!

Varbūt kamerai vnk mikro caurumi? Vai Tev ir tubeless kā mašīnai?
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Pieredzējis lietpratējs Net_party's Avatar

Normālos apstākļos mēnesi bija jātur, vai pat divus. Skaties, kas ar ventīli, vai labi pievilkts.

OK, pačekošu sīkāk kas tur ar ventili. Vai ir tubeless vai ne es īsti nezinu, bet pieņemu ka tomēr nav. Katrā ziņā 1-2 gadus atpakaļ kaut kā neatceros ka tik bieži vajadzēja pumpēt, varbūt 1x mēnesī, bet noteikti ne katru nedēļu.
    «kiwi»

Ja aktīvi brauc, tad var arī sist ārā. Piemēram pret apmalēm.

Quote Originally Posted by kiwi View Post
    Te tāds jautājums, cik lasu webā tas tipa laikam ir normāli ka velosipēda riepas zaudē spiedienu salīdzinoši ātri? Mans velo (pilsētas Scott sub 30) zaudē aptuveni 20 psi nedēļā. Nu man jau it kā nav iebildumu piekačāt katru otro vai pat katru nedēļu, bet kaut kā liekas tas dīvaini. Ja salīdzina ar auto, tad tur šī problēma normālā gadījumā nav. OK, man bija problēma arī ar auto, bet to man servisā saremontējā un pēdējā laikā tas ar auto vairs nav novērots. Bet ar velo tad laikam jāsamierinās ka tā notiek.
    Nē, tā nav jānotiek. Pavasarī parbaud un piepūt klāt i rullē visu sezonu. Man sievas eloo tagad 3.gadu stāv, braukt varētu, bet labāk tomēr būtu stingrāk uzpumpēt. Par manu beachkruizeri vispār nerunāsim, tur vējš pazūd tikai tik, cik es pats viņu izlaižu.

Pieredzējis lietpratējs 321's Avatar
    Blog Entries
    1

Letas kameras laizot gaisu pa gumijas poram, iespejams ne visu razotaju
    \m/

Quote Originally Posted by 321 View Post
    Letas kameras laizot gaisu pa gumijas poram, iespejams ne visu razotaju
    muļķības! Ja pamazām laiž gaisu, tad visticamāk ir maziņš caurumiņš, kuru pat zem ūdens būs grūti atrast. ventilis ar var būt pie vainas!
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Pieredzējis lietpratējs

Drīzāk jau otrādi, lētās kameras ir no biezākas gumijas un gaisu laiž mazāk.

ir dabiskais kaučuks, ar ko ir līdzīgas problēmas, un ir latekss. Abas šīs te lietas ir eksotika, lietotājam parastajam gandrīz neiespējami, ka viņam ir šāda materiāla kameras!
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)