Page 377 of 378 FirstFirst ... 277327367373374375376377378 LastLast
Results 7,521 to 7,540 of 7550

Thread: velosudzibas.lv: Lielākā velo барахолка Jelgavā!

Quote Originally Posted by radix View Post
    Kāds ir iepircies BIKKO.lv ? Reģistrēts Lietuvā. Cik droši kaut ko pasūtīt?
    Esmu sūtījis, jo vietējos nebija. Kopumā ļoti apmierināts, prece pienāca visai ātri Omnivā.

No manis ar labas atsauksmes par bikko.lv, esmu divus velo tur sūtījis. Viens neatnāca, jo kāds pa ceļam nofenderēja, pasūtīju tā vietā citu.

Uz cik lielu rāmi, ripuļiem man būtu jāskatās pie auguma starp 175-180? Biju aizgājis uz tuvējo velo veikalu Trek, bet tur kaut kā pagalam švaki ar to piedāvājumu. Darba dienā nav laika dzīties uz galvas pilsētu un brīvdienās esmu sliņķis Iespējams kāds var ieteikt kādus +/- sakarīgu felli no vietējiem internetveikaliem pie ierobežota budžeta 300-500? Vai vismaz uz kādiem ražotājiem/detaļām/izmēriem skatīties? Sacenēs nebraukšu, galvenā funkcija ir mājas-darbs-mājas ~4 km vienā virzienā.

Quote Originally Posted by hx0rz View Post
    Uz cik lielu rāmi, ripuļiem man būtu jāskatās pie auguma starp 175-180? Biju aizgājis uz tuvējo velo veikalu Trek, bet tur kaut kā pagalam švaki ar to piedāvājumu. Darba dienā nav laika dzīties uz galvas pilsētu un brīvdienās esmu sliņķis Iespējams kāds var ieteikt kādus +/- sakarīgu felli no vietējiem internetveikaliem pie ierobežota budžeta 300-500? Vai vismaz uz kādiem ražotājiem/detaļām/izmēriem skatīties? Sacenēs nebraukšu, galvenā funkcija ir mājas-darbs-mājas ~4 km vienā virzienā.
    http://www.xc.lv/f/thread.php?id=100932
    Nebūs žēl pie veikala atstāt.
    Par ietaupīto naudu nopērc šaurākas riepas.

Pieredzējis lietpratējs 321's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by hx0rz View Post
    28"/29", 19", Kross/CMT ir letakie, visadus letakus brendus vari aizmirst ka sugu
    Vienatruma ari vari nopirkt
    Labs un lets ulock sasledzejs Magnum Mini vai ari kkada kede kura apzageta/sametinata 50 cm garuma un aptinas ap sedekla stuti braucot
    \m/

Ja regulāri brauc uz konkrētām vietām varu rekomendēt nopirkt katrai savu Ulocku un atstāt tur uz vietas.

Es tā plānoju darīt savam elektroritenim, pēkot katrai vietai pa unguard brute.
    Savādāk somā līdzi ~2.2kg. bez piedziņas mīt to motoru (kam nav "brīvrumba") nav liela bauda.

Bet tā šie kvalitatīvie mini ulock, kurus izdodas pieslēgt tā ka nevar lielu lauzni aizbāst garām ir manuprāt viss labākais risinājums.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Blog Entries
    1

Mhm kad dzivoju bistamaka vieta kur vairak zog tad tureju pieslegtu vienu sasledzeju nakts vieta un otru vadaju soma ikdienas vajadzibam, uz nakti sledzu ar 2
    \m/

Blog Entries
    1

Ritenju excenturs var nomainit uz sadiem https://www.ebay.co.uk/itm/253955007167
    Tur 5-sturu 6-kantis atslega
    Tikai rupigi japieskata lai nepazud atslega
    \m/

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Meklēju spieķotāju (labu) vai servisu kur var labi saspieķot, vēlams pārdaugavā vai vismaz centra apkārtnē.

Pasūtīju no BIKKO. Viss pasūtītais atnāca ar omniva. Biju pasūtījis 2 pārus Schwalbe riepas, kas pie mums nebija un vietas un vēl pāris detaļas.

Šāds adaperis neder, lai paceltu velo stūri kā bildē mazliet augstāku, sajūta, ka rokas par daudz uz priekšu izstieptas, turot stūri, gurst mugura un paceļot stūri uz pirkstgaliem (~10cm augstāk) ir komfortablāk braukt. Papildus gredzeni stūrei uzlikti, ir labāk, bet ar to īsti nepietiek. Ko iesakiet (vēlams bez velo maiņas)?

Rāmis it kā pareizais, 21.5" MTB uz 184-186cm auguma jau vairākus gadus nobraukts, bet, liekas, varētu būt labāk, kaut kā stāv prātā, ka ar veco padomju 28" klasisko pilsētas velo bija komfortablāk braukt garus gabalus (nu, Brooks-veidīgais sēdeklis, tas arī kaut ko deva, protams)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	f9c4cb0646aa251790cbdbf18aa95698.jpg 
Views:	30 
Size:	5.5 KB 
ID:	38885   Click image for larger version. 

Name:	full_superior08_xq750v_crop.jpg 
Views:	41 
Size:	19.0 KB 
ID:	38886  

Blog Entries
    1

Vari ielikt velo bildi no sana skata sakuma
    \m/

Varbūt vienkārši uzliec īsāku stūres iznesumu? Man ar kaut kas līdzīgs bija - rāmis pēc izmēra itkā ok, bet tāpat stūre pa tālu līdz 10 vai cik cm iznesumu nenoņēmu un neuzliku 4cm garu. Augstāku gan tas nepadarīs stūri

Quote Originally Posted by 321 View Post
    Vari ielikt velo bildi no sana skata sakuma
    Pār mani nāca atklāsme, ja uzliktu šādu stūri ar izliekumu taisnās vietā, tad pavērtos diezgan plašas regulēšanas iespējas, sagriez vairāk uz sevi, augstāk vai tālāk nost, pagaidām šķiet labākais risinājums
    Click image for larger version. 

Name:	20190602_200044.jpg 
Views:	61 
Size:	221.2 KB 
ID:	38950Click image for larger version. 

Name:	20190602_200135_n.jpg 
Views:	71 
Size:	439.7 KB 
ID:	38951Click image for larger version. 

Name:	ergotec-fixie-riser-bar-sudraba.404046-20.jpg 
Views:	42 
Size:	8.9 KB 
ID:	38952

Ir arī vēl augstākas pieejamas, un ar izliekumu uz tavu pusi arī.
    Vēl papildus - īsāks iznesums arī varētu tīri labi palīdzēt. h

Blog Entries
    1

Sturi ar pacelumu, bet man nepatik backsweep (kad stures gali uz brauceja pusi un/vai uz augshu)

Taisnas ir tjipa sosejas stures

Ps cietaks sedeklis ir ertaks!!!
    \m/

Kā pārvarēt bailes stāvēt koridorā, ja tik daudz cilvēku tik ļoti blakus?
    Gribu braukt maratonā, bet nepatīk cilvēku bari.

Sāc bara beigās

Tevi visticamāk ieliks beigu koridorā tāpat, jo neesi piedalījies iepriekš
    Sākumu parasti neviens baigi neceļ ārā, tā kā viss pa mierīgo tur ir, protams, ar bremzi daudz sanāk strāda't

Ak jā, vēl viens padoms - pirmās sacensības izvēlies kādas lokālās ne kādu no lielajiem seriāliem
    Last edited by Jusper; 06-12-19 at 16:07.

Sveiciens velo zinātniekiem!
    Vai šeit kādam ir interese par labu bērniem piemērotu velo - https://woombikes.com/products/5?ls=en#section-product?
    Meita izauga un jau uz 26" pārgāja. Sarkans, maz lietots, vizuāli un tehniski ļoti labā stāvoklī, ziemās bijis siltumā. Bonusā attiecīgie dubļu sargi. Pirkts LV, papīrus moš atradīšu, bet 2 gadi jau garām. Ražotājam eksistē apmaiņas programma - nodod ejošu veco un pērc next size ar 40% atlaidi, bet nav ne jausmas kā tas realitātē izskatās LV.
    Pa smieklīgām naudām nepārdodu, labāk nolieku nākamajiem sīčiem. ~250EUR

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)