Results 1 to 18 of 18

Thread: P5K-E Wifi/AP bios update failed

Default P5K-E Wifi/AP bios update failed

Situācija tāda:

Sākās kaut kādi BSOD ar simptomiem, ka RAID 0 masīvs sāk atņirgties. Pamanu, ka jaunākais BIOS varētu būt kā zāle problēmai, novelku, instalēju no Windows vides (zinu, muļķis, bet bija tikai pozitīva pieredze), uztaisu backup'u vecajam BIOS'am un ķeros pie instalēšanas ->> Erasing EEPROM - 100%, Writing EEPROM - 100%, Verifying EEPROM - Failed. Atkārtoti mēģināju, dod šo pašu rezultātu. OK, doma likt atpakaļ backup BIOS'u ->> Erasing EEPROM - Failed.. Nu neko darīt, internets mājās nav, manuālis mātes platei nav -> Restarts un tad skatīsimies. Rezultātā bilde uz ekrāna neparādās un notiek restarts ik pa 5 sekundēm.
    Ieteikumus, kurus sa'googl'ēju:

1. CrashFree BIOS funkcijas mēģināšana - pesimisms, jo man nerādās paziņojums par Corrupted BIOS;
    2. Baterijas izņemšana uz minūtēm 10 - maz ticami; (ātro BIOS'a default'u ielādi veicu)
    3. Dzelžu izņemšana, atstājot pašu minimumu - video, cpu, 1 ram modulis - maz ticami, jo tādā gadījumā BIOS būtu ierakstījies normāli.

Vai kāds var vēl kaut ko ieteikt? Starp citu, kas tas par konektoru (tāds kā USB konektors) pie BIOS'a čipa ar apzīmējumu SPI?

EDIT: SPI konektors, kā rakstīts šur tur, ir sistēmas diagnostikai un BIOS'a pārprogrammēšanai. Būs vairāk par šo lietu jāpalasa
    Last edited by neojanis; 10-23-09 at 10:08.

Quote Originally Posted by neojanis View Post
    2. Baterijas izņemšana uz minūtēm 10 - maz ticami; (ātro BIOS'a default'u ielādi veicu)
    Bet tu pamēģināji?

Man ir tāda plate, bet neesmu skatījies, ir izņemama bios mikrene vai nē. Ja ir, tad varam saštukot kaut ko

Btw, es ar taisīju no windows vides, man paveicās, sanāca

Ar SPI ir joks, ka bios chipu tu vairs tik viegli neiznjemsi kaa agraak un nepaarprogrammeesi, jo pats chips ir pielodeets uz mobo

Floppy ir? Var megjjinaat recovery taisiit ar to, noresetejot mobo un palaizhot vinjam vajadzeetu saakt lasiit no FDD (uz kura ir autoexec.bat ar bios flashoshanu). Sikaak netaa
    «kiwi»

Pieredzējis lietpratējs Moon's Avatar

nav tik traki ja chips ir pielodeets tad ir pinouti izvesti lai vareetu parprogrammeet, netaa bij uzdurie programmetaajam, kuru vareja izgatavot no konektora paris vadiniem un skocha
    te kautkas lidzigs ir redzams http://www.youtube.com/watch?v=4EcLEtYH3ME

Question

Atceros kad bija iespeeja iebuutoties no org azus CD vai arii spec izveidota USB flash'a lai recover'eetu Bios. Esi meegjinaajis?

Bet ja pati mikrene ir bojaata tad jamai programmaators neliidzees, ir bijushi taadi gadiijumi.

Tātad updeits:

1. CrashFree bios - nekam nevajadzīgs mārketinga rīks un nekas vairāk, jo viņš darbojas visdrīzāk tikai tad, kad sistēma vismaz ir spējīga pacelties līdz kaut kādam skatam. (mēģinājums startēties ar disku iekšā, USB flash)
    2. Baterijas izņemšana uz 10 minūtēm - kā nojautu, nasing spešal
    3. Dzelžu atslēgšana atstājot tikai minimumu - arī jāpiemin Slakteris..

Runājot par SPI - jā, pirmstam palasīju šajā URL'ī par šī specifiskā kabeļa izveidi, tā kā, izskatās, man piektdienas vakaram izlaide ir garantēta. Skatīsies, kas tur sanāks. Zaudēt jau laikam nav ko.

Starp citu, neviens te forumā ar šādu lietu nenodarbojas? Kas ir ar ServiceNet.lv? Viņi varētu sliktākajā gadījumā to plati atdzīvināt? Kādas vēl maksas iespējas pastāv?

Kadreiz mr. Triton shuva biosus, vel bija JETs, pazvanies, apjautaajies, vel var meegjinat ar Asus kas serviso runaat.
    There is the big issue between the keyboard and the chair, which alone may be the limit of the overclocking.

Pieredzējis lietpratējs Moon's Avatar

spi flashku parshushanu arii es nodarbojos

Nu izskatās, ka problēma novērsta, t.i. mātesplate tika atdota uz servisu, 10Ls, viena diena un jauns BIOS'a čips. Dīvaini, ka ar flašošanu izdevās nokaut esošo čipu, jo ne man, ne vēl vienam biedram pārprogrammēt viņu neizdevās.
    Katrā ziņā mācība rokā, meklēsim jaunus grābekļus, uz kuriem kāpt

Talking BlēģAsusu windos bios update

Quote Originally Posted by neojanis View Post
    ...
    ...
    ...
    instalēju no Windows vides (zinu, muļķis, bet bija tikai pozitīva pieredze), uztaisu backup'u vecajam BIOS'am un ķeros pie instalēšanas ->> Erasing EEPROM - 100%, Writing EEPROM - 100%, Verifying EEPROM - Failed. Atkārtoti mēģināju, dod šo pašu rezultātu. OK, doma likt atpakaļ backup BIOS'u ->> Erasing EEPROM - Failed..
    ...
    ...
    ...
    Rezultātā bilde uz ekrāna neparādās un notiek restarts ik pa 5 sekundēm.
    Bios neatpazina proci un es caur windows...

Mātene: http://www.asus.com/Motherboards/Int...PremiumWiFiAP/

Kas un pa cik var pāršūt biosu

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Tev jāmeklē lietotājs TritoN

Pieredzējis lietpratējs DJWoX's Avatar

zRM ir jāmeklē datums kurā ir postēts
    ...
    Pārdodu jaunus, jaudīgus un lētus Dell portatīvos datorus par vissaldākajām cenām!
    Dell EOZ / (Telefons 29392607, ... djwox@inbox.lv)

Quote Originally Posted by ORiONz View Post
    Tev jāmeklē lietotājs TritoN
    Paldies.
    http://www.eoz.lv/member.php?u=52

Man ar Asus p5k-e wifi-ap, bios negrib neko saglabāt un bez clrcmos kompi pēc izslēgšanas vairs neieslēgt, domāju vainojama kkāda settingiem domāta atmiņa. Tagad jautājums, tā atimņa ir tas EEPROM vai tā ir kkur iekš biosa mikrenes? Tobiš ko pārlodēt ?

Pieredzējis lietpratējs

mācplates baterija ?

Quote Originally Posted by Arnis2002 View Post
    mācplates baterija ?
    labs padoms, būs jānopērk bača...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)