Page 54 of 54 FirstFirst ... 4445051525354
Results 1,061 to 1,072 of 1072

Thread: Elektrisko transporta līdzekļu sapņu smilškaste.

Man ir bail pat no Phantom izmēra gaļas mašīnām. Šie visi šobrīd ir tikai "Who will be last dumb investor" tipa finanšu-startuperu produkti.

Tikko dabūs airworthy certificate un air safety certificate, tur nebūs cenas, maintenence un perfomances ziņā starpība no esošās civilās aviācijas. Es drīzāk investētu klasisko helikopteru elektrificēšanā, kur vismaz kopējais princips un pārējās gaisa kuģa daļas jau ir airworthy certified.

Tiko dronam, pat kur nav cilvēks jāved, uztaisa industrial grade triple redundancy, tā cena ir vismaz x20 un maintenence procedūras utt. daudz neatšķiras no ultralight aviācijas.

Īsumā, jāaizmirst hype par cilvēku transportu un jāfokusējas uz kravām. Mums arī ir klients vadības sistēmas izstrādei aprātam (heavy diesel gan), kuram ideja ir līdz 500kg transport capability ar izmaksām <800$/h, kas ir ~3-5x lētāk par esošiem helikopteriem un varēs arī lidot miglā utt. Protams ne priekš zelta miljarda valstīm, kam čuriņa raustās palaist kaut ko tādu pat vietās, kur manned aviation parādās labi ja divreiz mēnesī. Āfrika, Ķīna, "here be dragons" pasaules vietas.

Piemēram Grenlandē šogad tāds risinājums būtu lieti noderējis, lai nav jāskaita cik suharus un apenes var ņemt līdzi helikopterā, kas maksāja >4k$/h un vairums kravas bija ekspedīcijas "machinery and fuel"

Un personīgi, ja man tas nebūtu Search&Rescue and life and death situācija, nekad nekāptu tādā aparātā. Cilvēki, kam pieder private jet flotes lido ar parastajām aviolīnijām, ja tas ir variants konkrētajam maršrutam. Tīri lidojuma drošības apsvērumu dēļ
    Last edited by Hrjum; 3 Weeks Ago at 17:40.

Arābi jau tādi butchers ir jau gēnos. Kā vispār šito atļāva palaist augstāk par zemi?
    Virtuālās 3D pasaules piedāvājumi jūsu objektiem.

Pieredzējis lietpratējs Jetijs's Avatar

Default electric enduro bike

Ir budžets ap 3.5-4k eur. Ko iesakāt par šo summu no enduro bike veidīgajiem risinājumiem? Pagaidām skatos uz šo:
    http://evelbike.com/catalog/e-bikes/...adrenalin.html

Ir kādam pieredze, komentārs?
    Paldies.
    Jetijs

Cik Tev brīvais laiks ir? Tur jau ož pēc jauka DIY projekta!
    Es piemēram gribētu savējo overklokot. Bet man vaig intelģentāku kontrolieri ar temp drošībām un uzlabotu dzesēšanu.
    Nav laika un enerģija tam pieķerties.
    Pārdodu 4TB HDD 55€
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by Jetijs View Post
    Jo?
    labākais price performance, ja vien nesāk skatīties zero/brammo lauciņā, kas jau ir 2-3x dārgāki aparāti

Pieredzējis lietpratējs Jetijs's Avatar

Izskatās ok. Paldies.
    Ir vēl ieteikumi?

Par Red Bull ar neliels klips pabeigts. Skreiritenim mainijam treku, draugs DJ piedavaja savu muziku. Labak vai sliktak sanaca nezinu.

Mans STOCKSALE topiks
    http://eoz.lv/showthread.php?t=30077 Kr. Barona 119

DELL un citi laptopi par saldam cenam.
    http://eoz.lv/showthread.php?t=29107

27493360 Bite / 25965808 Tele2

Click image for larger version. 

Name:	wuuuu_sarah.PNG 
Views:	48 
Size:	30.8 KB 
ID:	37678

Bet tad kā beigās ir? Cik liela varbūtība man ir piedarbināt šo kontrolieri bez jebkādiem cycle analistiem?
    Pārdodu 4TB HDD 55€
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

CA tas ir vairak wattmeter, var pieslegt jebkadam kontr. Radits prieks infineon based kontr., tad vins bus ne tikai wattmetrs bet fine tuning ierice. Visi kontr. var stradat bez CA.
    Mans STOCKSALE topiks
    http://eoz.lv/showthread.php?t=30077 Kr. Barona 119

DELL un citi laptopi par saldam cenam.
    http://eoz.lv/showthread.php?t=29107

27493360 Bite / 25965808 Tele2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)