Page 53 of 54 FirstFirst ... 343495051525354 LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1077

Thread: Elektrisko transporta līdzekļu sapņu smilškaste.

Tas grafiks parāda cik lielu papildus spēku jāpieliek pie riteņa, lai to dabūtu konkrētā vertikālajā pozīcijā. Yamaha R6 paņemts kā moderns labs piemērs no sportbaika, kuram piekare ir patīkama arī ikdienas ielas braukšanā - viegli progresīva augoša pretestība normālajā darbības diapazonā un ļoti progresīva pēdējos 2cm līdz pilnai piekares kompresijai.

Apakšā parasta spēka vektoru matemātika. Principā tas ir tas pats atsperes spēks, tikai pie riteņa. Pa vidu piekares ģeometrija iedod reizinājuma koeficientu attiecīgajā punktā. Konkrētajā grafikā izrēķināti ir tikai 5 riteņa pozīcijas punkti.

Es te pa vidu jūsu sarunām ielīdīs. Apsveru domu pārvietoties uz darbu un atpakaļ ar individuālu elektrisku pārvietošanās līdzekli. Čoms weekendā atveda patestēt inmotion ražoto skrejriteni un unicycle (vienritenis, ar 14-16" riteni starp kājām, bez sēdekļa). Skrejritenis nav īsti interesants, jo ar garu augumu nesanāk īsti stāvēt brīvi taisni, kā arī mazie riteņi tomēr krata miesu pa daudz. A bet tas unicycle ir interesants. Iemācīties ar viņu braukt nav viegli, man rekords bij ap 15-20 metriem pēc pusotras stundas treniņiem. Es gan sevi apgrūtināju, braucot pa zālāju, jo negribējās svešu mantu skrāpēt pa bruģi. Mācību procesā viņš vislaik tiek mests zemē. Pats es arī ielīdu pilnā moto ekipējumā https://i.imgur.com/ylD3sXm.png, jo bij slikta pieredze ar nokāpšanas procesu no hoverboarda (dažas nedēļas sāpēja kauli). Bet nu potenciāli man tāda pārvietošanās ar vienriteni uz darbu un atpakaļ liekas interesanta. Kā arī vienkārši pavizināties pa Rīgu vai sazin kur.

Kāds kaut ko var komentēt par unicycle izmantošanu?

edit: pirms vizināšanās vēl pameklējot internetos, kas un kā, noskatoties šo video https://youtu.be/vlwdiQwWqSQ vēl labāk sapratu, kas un kā notiek ar tiem unicycle, un vēl vairāk viņu sagribējās.
    Last edited by Yeoman; 11-07-18 at 10:54.

Nezinu, manuprāt izskatās pēc daikta, ja ar tādu brauc... Bet ja Tev patīk - ņem tik ciet!

Es atkal gribētu elektrisko dēli, kaut ko šādveidīgu.
    Vai ekonomiskāks gludās virsmas variants.
    Last edited by CeleronS; 11-07-18 at 14:05.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by CeleronS View Post
    Nezinu, manuprāt izskatās pēc daikta, ja ar tādu brauc...
    Dēļ tā ka jebkurš nevar uzkāpt virsū, un ir nepieciešams laiks, lai iemācītos? Cenas ziņā jau aptuveni tā pati kategorija, kas skrejriteņiem.

Pieredzējis lietpratējs Devil_Inside's Avatar

Ex-mythbusters Adam Savage baigi fanoja par šo - https://onewheel.com/
    Ir pat kaut kāds LV kantoris oficiālo dīleru sarakstā.

Visiem šiem kompaktajiem daiktiem ir kopīga problēma - ļoti ierobežots attālums. Ar elektrovelo var vēl saviem spēkiem tikt uz priekšu, kad aķis nosēžas, bet šos jānes uz pleca.
    All good things in life are FREE*
    *plus shipping and handling

Ierobežota ir tikai tava pirkstspēja. Attālums jau vairs sen nav problēma elektrotransportlīdzekļiem, ja vien tu negribi vienā reisā bez apstāšanās ar to skrejriteni uz daugavpili maukt.

Tiem vienriteņiem ir ļoti savdabīgs izskats tas arī viss. Man vienkārši ļoti nepatīk sev pievērst uzmanību, pat ja es braucu ar elektroriteni.

Ar vienriteni vispār būtu nāve. Es gribu baudīt savu dzīvi un ar nevienu nerunāt.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Quote Originally Posted by Yeoman View Post
    Dēļ tā ka jebkurš nevar uzkāpt virsū, un ir nepieciešams laiks, lai iemācītos? Cenas ziņā jau aptuveni tā pati kategorija, kas skrejriteņiem.
    Celerons vienkārši 1x brauca ar šo... tāpēc viņam rūgta pieredze..

Vai tu esi zils vai rozā, valsts ir jāmīl katrā pozā!

.

Vienritenim imho apmales un bedres ir lielākā problēma.

Quote Originally Posted by Kaspars View Post
    Ierobežota ir tikai tava pirkstspēja. Attālums jau vairs sen nav problēma elektrotransportlīdzekļiem, ja vien tu negribi vienā reisā bez apstāšanās ar to skrejriteni uz daugavpili maukt.
    Iemet kādu linku uz kompaktu skeita vai kaut vai mazā segveja izmēros, kas velk vairāk par 30km un nesver 30kg.

https://www.joyorscooter.com/product...distance-100km
    Pirmais kas ienāca prātā nerunājot par diy variantiem.

Quote Originally Posted by Devil_Inside View Post
    Iemet kādu linku uz kompaktu skeita vai kaut vai mazā segveja izmēros, kas velk vairāk par 30km un nesver 30kg.
    Range paliek samērā liels, tas pats Inmotion V10F ir 20 kg un 90 km (pie ideālām temperatūrām). https://www.electricunicycles.eu/inm...nicycle-c__343 Maksā gan dārgi. Bet nu piemēram šim http://www.unicycle.lv/veikals/param...8/item/537921/ ar sola 45 km, kas reāli pietiek pa Rīgu izbraukāt turp un atpakaļ.

Salīdzinot ar elektrisko riteni, tomēr lielais pluss skrejritenim un vienritenim, ka viegli uznest pa trepēm vai iemest bagāžniekā.

Folded Dimension - 1150x210x430mm nevisai, bet pārējie parametri skan labi.

Tur ir arī vieglāki aparāti ar mazāku reindžu. Gan jau no citiem ražotājiem arī ir varianti, tikai šis man ienāca prātā kā viens no labākajiem price/performance. Xiaomi m365 pēc papīra ir 30Km, kas dabā varētu būt nedaudz mazāk.

Quote Originally Posted by Hrjum View Post
    Vienritenim imho apmales un bedres ir lielākā problēma.
    Vienritenis ir hipsteriem, normālam elektroskrejritenim pilsētā nav ne vainas. Iecel vilcienā, aizbrauc līdz Rīgai un izbraukā visur, kur ievajagās. Darbā var palikt zem galda un neaizņem vietu, nav jāuztraucās, ka nozags atstājot ārā. 1k ir kapeikas salīdzinājumā ar degvielas, stāvvietas, auto amortizācijas izmaksām.

Kad man savējo neplānoti izdevās tukšu izbraukt pie Babītes stacijas uz 49km nobraukuma, es biju pārsteigts, cik maz velo biļete vilcienā maksā un pēc tam jau atlikušie 3km no stacijas līdz mājām bija salīdzinoši štrunts.

Quote Originally Posted by Instigater View Post
    Tas grafiks parāda cik lielu papildus spēku jāpieliek pie riteņa, lai to dabūtu konkrētā vertikālajā pozīcijā. Yamaha R6 paņemts kā moderns labs piemērs no sportbaika, kuram piekare ir patīkama arī ikdienas ielas braukšanā - viegli progresīva augoša pretestība normālajā darbības diapazonā un ļoti progresīva pēdējos 2cm līdz pilnai piekares kompresijai.

Apakšā parasta spēka vektoru matemātika. Principā tas ir tas pats atsperes spēks, tikai pie riteņa. Pa vidu piekares ģeometrija iedod reizinājuma koeficientu attiecīgajā punktā. Konkrētajā grafikā izrēķināti ir tikai 5 riteņa pozīcijas punkti.
    Mana situacija tas nav vadzigs. Vienam skreiritenim bus tadi motors/aploce/riepa/ammo(+spiediens, progressija....), otram citi. Ja piemeram bus vajadziba sarazot 100+ gab, tad jau var skaitit.

Quote Originally Posted by Kaspars View Post
    https://www.joyorscooter.com/product...distance-100km
    Pirmais kas ienāca prātā nerunājot par diy variantiem.
    Nevar vins pabraukt 100km, vienigi skriet vinam blakus, vai ar atrumu 10Km/h. S.u.k.a ta fizika, jaaa zinu.
    Vispar razotajus vajag piespiest noradit pie kada atruma tas attalums ir iespejams pabraukt.

Quote Originally Posted by Yeoman View Post
    Es te pa vidu jūsu sarunām ielīdīs. Apsveru domu pārvietoties uz darbu un atpakaļ ar individuālu elektrisku pārvietošanās līdzekli. Čoms weekendā atveda patestēt inmotion ražoto skrejriteni un unicycle (vienritenis, ar 14-16" riteni starp kājām, bez sēdekļa). Skrejritenis nav īsti interesants, jo ar garu augumu nesanāk īsti stāvēt brīvi taisni, kā arī mazie riteņi tomēr krata miesu pa daudz. A bet tas unicycle ir interesants. Iemācīties ar viņu braukt nav viegli, man rekords bij ap 15-20 metriem pēc pusotras stundas treniņiem. Es gan sevi apgrūtināju, braucot pa zālāju, jo negribējās svešu mantu skrāpēt pa bruģi. Mācību procesā viņš vislaik tiek mests zemē. Pats es arī ielīdu pilnā moto ekipējumā https://i.imgur.com/ylD3sXm.png, jo bij slikta pieredze ar nokāpšanas procesu no hoverboarda (dažas nedēļas sāpēja kauli). Bet nu potenciāli man tāda pārvietošanās ar vienriteni uz darbu un atpakaļ liekas interesanta. Kā arī vienkārši pavizināties pa Rīgu vai sazin kur.

Kāds kaut ko var komentēt par unicycle izmantošanu?

edit: pirms vizināšanās vēl pameklējot internetos, kas un kā, noskatoties šo video https://youtu.be/vlwdiQwWqSQ vēl labāk sapratu, kas un kā notiek ar tiem unicycle, un vēl vairāk viņu sagribējās.
    Mans viedoklis, tas viens no bistamakajiem elektrotranportam. Dazi var mierigi braukt 40-50Km/h, ja kas ar elektroniku notiks, pat ja tas viss dargakais aparats, nekas labs nebus.
    Mans STOCKSALE topiks
    http://eoz.lv/showthread.php?t=30077 Kr. Barona 119

DELL un citi laptopi par saldam cenam.
    http://eoz.lv/showthread.php?t=29107

27493360 Bite / 25965808 Tele2

Quote Originally Posted by horrorlv View Post
    Mans viedoklis, tas viens no bistamakajiem elektrotranportam. Dazi var mierigi braukt 40-50Km/h, ja kas ar elektroniku notiks, pat ja tas viss dargakais aparats, nekas labs nebus.
    Nu jā, tāpēc sākumā segway vispār lika ātruma ierobežojumu kaut kur uz 22 kmh, jo tas ir ātrums, ar kuru cilvēks var paskriet, un ja krīt tad iespējams nebūs lielas traumas. Daži ražotāji vēl turpina ierobežot ātrumus ši iemesla dēļ, piemēram ieliek 2kw motoru, bet max ātrumu uzliek kaut kur uz 30kmh, lai arī motors pavilktu daudz vairāk. Tas samazina iespēju ka kaut kas pārkarsīs un izies no ierindas. Tāpēc vienriteņus galīgi nedrīkst pirkt no nezināmiem ražotājiem. Un tie kas iet virs 30kmh jau ir pa traku un bīstamu. Kā arī ar tādu protams vēlams lietot skrituļslidotāja ekipējumu, nu tur ķiveri un cimdus.

horrorlv protams, nobraukt 100Km var 40kg ķīniete vieglā pavējā uz ideāla seguma pie 20Km/h, bet fakts kā tāds - 50-60Km tas nobrauks pavisam garantēti pilsētas režīmā.
    Mans aparāts ar 48v 28Ah, kuram ražotājs norāda, ka pietiek 100Km, nobrauca 60Km un vēl akumulatorā palika aptuveni 20%. Braukts tika praktiski ar pilnu ručku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)