Page 56 of 58 FirstFirst ... 64652535455565758 LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 1144

Thread: Elektrisko transporta līdzekļu sapņu smilškaste.

Quote Originally Posted by CeleronS View Post
    Es gribētu šovasar paforsēt savējo budžetā līdz kādiem 500-600€.

Doma būtu pāriet uz 24S aka 96v sistēmu, konceptam četras mazas ietilpības batarijas.

Jautājums ko darīt ar dzesēšanu un kā labāk nomērīt grādus?

Aizdomas ka nepietiks ar pasīvo dzesēšanu. Ja nu vienīgi vel to ferro fluidu izmantotu.

Ā vēl gribētos, lai ir regulējams max ātruma limits, lai var dot arī mentāliķiem izbraukt.

Nav skaidrs kas par drapaku, kas par motoru, kapec 96v? Cik atri gribi braukt?
    Ar ferrofluid bez temp sensora ne ka nevar, jo vel lielaka iespeja parkarset magnetus.
    Temp sensoru zem spoles un bus labi.
    Mans STOCKSALE topiks
    http://eoz.lv/showthread.php?t=30077 Kr. Barona 119

DELL un citi laptopi par saldam cenam.
    http://eoz.lv/showthread.php?t=29107

27493360 Bite / 25965808 Tele2

Man kāreiz ferofluid gaida, pie vadu maiņas tiks pieviests. 96V sistēma neizklausās pareizi, pie 24S sanāk 88V sistēma ar max spriegumu 100.8V, ja vien nespēlēsies ar LiHV.

Izrādās stulbums izlien reizi divos gados!

Quote Originally Posted by CeleronS no 2017 gada febrāļa View Post
    Jā, nu diemžēl ir man 12S Batt, jo 6S lielās pakas ir vienkārši viss labākais p/p variants, ja izvēlās lipo.
    Es te atkal aizdomājos par to dzīšanu vakar.
    Man max ātrums pilnībā apmierina (Un pat liekas ka pa daudz priekš velo), bet gribētos spēcīgāku uzrāvienu.

Vai gadījumā izdevīgāk nav vienkārši uzlikt arī priekšā tādu kitu? OK tur +10kg svars, bet doties uzrāvienam būtu jābūt noteikti mežonīgākam un vēl tas nomināls - ilgstoši var mocīt un baudīt jaudu.

Kits pēc nodokļiem maksā 400€ + advencēts BMS, kas spētu pabarot abus motorus maksā pēc nod 110. Kopā būtu 510€ max.

Otra iespēja būtu dzīt šo pašu (Fāzu vadu upgreids, temperatūras monitorings, dzeses caurumi utt) 25€, dusmīgs 72V+ kontrolieris 100€-150€, Āķu upgreids 100€. Nu iznāk 200-300€ atkarībā pēc sarežģītības.

Lai gan es īsti nesaprotu kādēļ man to visu vaig - mopēda līmenis jau ir tagad!
    Ātrums mani apmierina, bet es gribu labāku uzrāvienu.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

paskaties tev motors deltā vai zvaigznē. Ja deltā, tad elementāri vari pacelt griezes momentu 1.7 reizes pārlodējot uz zvaigznes slēgumu. Tikpat arī kritīsies max ātrums, ja iepriekš bija limitēts uz baterijas spriegumu.

Vakar darbnīcā uzstartēju ar 66V savu elektropļerdaku - divi starti līdz 6 km/h un motora vadi siltāki par roku. Ātrāk neļauj strauji tuvojošās siena.

Simts punkti ka man ir delta, būs jāķerās klāt!

upd: izskatās ka jau stockā ir zvaigzne
    Last edited by CeleronS; 04-14-19 at 00:15.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

99% DD motoriem ir zvaigzne, kada delta. Tur jau ta momenta trukums no starta.
    Ja gribi uzravienu un motors/baterija pavilks, tad var apgreidot controlleri. Letakais variants.
    Var protams palielinat voltazu, mainit kontrolleri uz programejamo un t.t.
    Mans STOCKSALE topiks
    http://eoz.lv/showthread.php?t=30077 Kr. Barona 119

DELL un citi laptopi par saldam cenam.
    http://eoz.lv/showthread.php?t=29107

27493360 Bite / 25965808 Tele2

Man šodienas plāns ir uzlādēt bateriju, izbraukt pāris km deltā un paskatīties kā jūtās sistēma uz 66V, i tad izdomāt vai nepāriet atpakaļ uz zvaigzni, pēc aprēķiniem ar 66V ir jāiet stabili virs 50 km/h, bet vai man to vajag? Varbūt labāk starta rāvienu un efektīvāku sistēmu, i lai pilnā ručkā var tālāk aizbraukt. Vēl lasu, ka pozīciju sensori pārlodējot no zvaigznes uz deltu ir ar 30 grādu nobīdi, tas arī varētu izskaidrot salīdzinoši skaļu darbību un griezes momenta salīdzinošo trūkumu.

Quote Originally Posted by horrorlv View Post
    99% DD motoriem ir zvaigzne, kada delta. Tur jau ta momenta trukums no starta.
    Ja gribi uzravienu un motors/baterija pavilks, tad var apgreidot controlleri. Letakais variants.
    Var protams palielinat voltazu, mainit kontrolleri uz programejamo un t.t.
    Kaut kas tāds būs arī jādara!

Aķi pavilks, jautājums tikai kur ir tā patiesā sula? Piemēram, ja es gribētu turbo uzrāvienu no 0-35km/st, uz ko man labāk spiest? Vnk. regulējamu kontrolieri ar tiem pašiem 48V vai labāk vienkāršāku neregulējamu 96V kontrolieri?

Šajā gadījumā vaig ignorēt aķu jaudu un motora pārkaršanas.

Uzrāviens pie nemainīgiem motoriem ir atkarīgs tikai no fāzes strāvas, cik atceros.

Izbraucu gabaliņu, ir pilnīgi skaidrs, ka deltu pie 66V nevajag, ieskrējos tā mierīgi līdz 56 km/h, galīgi nebija vēl gals, kaut gan iepriekšējā matemātika stāstīja ko citu. Toties uz pusgāzīti šim vienkāršajam kontrolierim var just, ka tiešām timing ir nepareizs - viņš nepāriet uz sensorless režīmu, turpina izmantot pozīciju sensorus un turot aptuveni 30 km/h var just kā rausta kustību. Mēģina ieskrieties līdz 30km/h, tas izdodas, tad nedaudz palaiž vaļā, bet tā kā timing ir nepareizs, tad motora urkšķis ir, bet reāla kustība uz priekšu nav, ātrums atkal nokrītās zemāk un atkal kontrolieris dod ručkā klāt. Sanāk raustīšanās, kur pusi no iztērētās elektrības, ja ne vairāk, aiziet bezjēdzīgā siltumā.

Tagad lodēšu atpakaļ uz zvaigzni. Ātruma man stabili pietiks.

Update: pārlodēju atpakaļ uz zvaigzni, vadi auksti, iet 35 km/h, jāmēģina iztestēt potenciālais nobraucamais attālums.

Update 2: 23,5 km dažādu segumu un ātrumu brauciens ar baterijas atlikumu 3,66V uz šūnu pie ~5C baterijas temperatūras. Nez, cik tur tagad vajadzētu būt baterijas uzlādes līmenim? ....
    Last edited by Instigater; 04-14-19 at 19:44.

Interesanta lieta: Tas čalis, kas senos laikos bija uzprintējis sev elektriteni no lidmodelista motora ir advancējies līdz V4!

Lidmodelista motors 2-3KW (pašlaik vel nezinu KV)
    Kārbas Ratio 1:16.36
    Sistēma 12S
    Iet smuki:

Es gan nečekerētos un pa taisno sūtītu planetary kārbu, ja gribētu taisīt projektu atkal ar outrunneriem.
    Last edited by CeleronS; 04-14-19 at 21:46.

Iet jēdzīgi, bet nu tā skaņa ir kaut kas briesmīgs. Viņam tur pietrūkst brīvrumbas, lai motors netiktu griezts līdzi, kad to nevajag.

Sveiki! Kādu laiciņu neesmu te bijis, rezultātā piemirsies kurš , jeb kur varēja nodot savu elektrovelo uz profilaksi. Bafang motoram derēja nomainīt smērvielas un varbūt vēl kaut ko.

Sveiks, noteikti ka horrorlv.

Es te atkal aizdomājus kā lielākus ampērus varētu izdzīt cauri rumbas motora izejai???...
    Monolīta dzīsla vai varbūt izsolācija super šaura, teiksim atbrīvojam dzīslu un uzkausejam pari tikai to izolāciju, kas no karstuma saurājās?

Aizmirsti! Prosta maini vadus uz max resniem ar teflona izolāciju. Gan vairāk grādus iztur, gan plānāka izolācija = var izvilkt resnākus vadus un izdzīt strāvu.

Šajā sakarā jautājums man. Kāpēc fāzes un pozīciju sensoru vadi tiek laisti ārā pa vienu pusi, nevis katrs pa savu?

Kurš no forumiešiem gribētu uzmest aci meitas elektroskrejritenim? Protams par samaksu.
    Modelis- BEBK-M8/WHITE
    Vakar sāka niķoties gāzes poga. Tāda sajūta, ka švaks kontakts vai aķis gāja uz beigām. Bateriju it kā rādija pilnu, tad izslēdzās pavisam. Uzliku uzlādēties, bet vairāk neslēdzas pat iekšā.
    Vēlams Rīgā. Pievedīšu klāt.
    P.S. varbūt pie reizes arī aķīšus nomainīt.

Varbūt ir kāds serviss kas ar ko tādu nodarbojās?

Vienkāršākais ir ar multimetru parbaudīt cik volti aķim. Varbūt Tur jau sen ir mirušas šūnas.

Un vēl varētu būt tups nekontakts starp kontrolieri un bateriju.

Pats negribu jaukt ārā (nav jau dators )
    Sarunāju ka rīt ievedīšu Celeronam uz apskati.

Pieredzējis lietpratējs

Es tādus remontēju, bet pašlaik man ir 3 nedēļu rinda.

Kā ar aķiem? Kāds kaut ko piedāvā bez hobbykinga vai ebay?

Vajadzētu 12S (vai 2x6S) lipo ideāli ja ar XT90 ligzdām. Esmu atvērts arī LI ION idejām.

Interesē jauni vismaz 12ah.. Kopā vismaz 0.5KWH dusmu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)