Page 104 of 104 FirstFirst ... 45494100101102103104
Results 2,061 to 2,079 of 2079

Thread: sex ar muitu jeb kas jazina shipojot lietas no arzemem

Quote Originally Posted by TritoN View Post
    Kaņepju sēklas sūtīji ?
    neko sliktu nesutiju. detalas utinam. Tagad jau atgriezta nauda tipa (vel neredzu paypala). Bet fakts paliek ka mantu neesu dabujis Un bez paskaidrojumiem, kapēc atmesta atpakaļ tā prece.

man ar global shippingu bija - suutiiju amortinju. arii atmeta atpakalj usas robezhaa un refundoja.

Pastāstiet lūdzu, kā ir ar sūtīšanu no ASV uz Latviju, ja sūta fiziskā persona otrai used personal items? Ir nav PVN+Customs fee, no kāda value, utt?

Ja nekomerciāls sūtījums (tipa Gift), tad tikai ja pārsniedz 45€.

Te var palasīt sīkāk:
    http://m.lvportals.lv/visi/skaidroju...-pvn-un-muitu/
    «kiwi»

Ir kāds kaut ko no Izraēlas sūtījis pēdējā laikā? Joprojām kārtīga trešā valsts ar visiem nodokļiem, vai varbūt kādi līgumi kā ar Kanādu noslēgti?

Pieredzējis lietpratējs

nav gluži par muitu.
    kā tur īsti ir ja pārdevējs atsūta defektīvu preci?
    kaut kādas sarunas ir bet mainīt īsti negrib.
    ko un kādos termiņos caur paypal var darīt?

30 dienas parasti.

Vairak, so vasar gaidiju preci no viena veikala, gandriz 60 dienas . Ta ari nesagaidiju, atgrieza naudu kad atveru case.
    Mans STOCKSALE topiks
    http://eoz.lv/showthread.php?t=30077 Kr. Barona 119

DELL un citi laptopi par saldam cenam.
    http://eoz.lv/showthread.php?t=29107

27493360 Bite / 25965808 Tele2

Pieredzējis lietpratējs

nu bet tādā gadījumā kad prece saņemta bet DOA?
    laiks no saņemšanas brīža?
    tas case ir paypal vai ebay?

Man liekas ka tas ir jākārto šādā secībā:
    1. Pārdevējs
    2. Ebay
    3. Un tikai tad paypal

Parasti pietiek ar pirmajiem 2.

Vai tai precei bija money back guarantee jeb ebay buyer protection? Te var palasīt par to vairāk:
    https://pages.ebay.com/help/policies...guarantee.html
    «kiwi»

Labs vakars.
    Šoreiz ne par muitu, bet par AliExpress.
    Scenārijs tāds. Savajadzejas putekļusūcēju robotu, ieeju Ali, atrodu to ko vajag, pasūtu. Pārdevējs piedāvā preci no China, Europe, Russia, US noliktavas. Protams izvēlos Europe (Germany), piegāde 7-7dienas un tā ir bezmaksas. Lieta darīta. Gaidu, gaidu, nekadas rosības 6 dienu garumā. Skatos šim 8 dienas, lai izsūtitu preci. Nu labi, kā ir, tā ir - uzrakstu šim, ka vajag asap un gaidu tālāk. Paiet 8 dienas un šis tik vien uzrakstījis sorry - iedos skidku nākamajam sucejam un ieliks klāt side brushes, hepa, mopus. Domāju - nu OK, šim vēl laiks ir līdz 15.10.2018. Gan jau būs OK. Bet nu jau ir 17.10.2018. Pārdevējs protams dievojās un stāsta, ka prece ir izsūtīta utt. Prasu tracking numuru, kurš tiešām darbojas (tas kurš Ali uzrādīts netiek atrasts), bet no viņa tikai kaut kāds ļevijs printscreen, simtiem "sorry" un sola čupu ar side brushes, mopiem, hepa filtriem. Es protams pēc viņam dotā laika neuzspiedu to pagarināt, bet atvēru dispute. Šim tagad vēl 3 dienas, lai izpildītu pasūtījumu, bet šis saka, ka esot sazinājies ar loģistikas kompāniju (tipa GLS) un šie sola piegādāt preci man 22.10.2018. Un lūdz lai aizveru Dispute. To gan es n darīšu, jo cik zinu, ja aizveru ciet, tad gadījumā, ja prece neatnāk, tad palieku zaudējis dispute, preci un naudu. Jautājums tāds - dispute atvērs uz principa, full refund - iemesls, prece nav saņemta beidzoties piegādes termiņam. Tad ja prece atnāks pec tā laika (3 dienām) kurš uzradās pie dispute progress, tad kas? Es saņēmu naudu atpakaļ un paturu preci?

Pieredzējis lietpratējs

īsti jau nebūtu smuki!

Pašam pagaidām paldies dievam tā nav sanācis, bet es iesaku varbūt sākumā sazināties ar pašu Ali telefoniski, tur tipa ir 24/7 Customer Service un pat runā krieviski.

Reku ir par buyer protection un tur teikts par "On Time Delivery Guarantee"
    https://sale.aliexpress.com/__pc/BhQ...3b27VzlFVzlFGG
    «kiwi»

Sazinājos ar Ali support, šie saka esmu drošībā. Ja pārdevējs nevirzīs piedāvājumu pareizi, tad pēc 3 dienām Ali automātiski atgriezis man naudu un preci varēšu paturēt bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar

Pēc tam brīnāmies kāpēc ķīnieši negrib sūtīt preces uz LV, jo ir visādi nepacietīgi Chewers Tu tiešām domā ka prece bij Germany , naivais ...
    Man personīgi vairāki gadījumi kad prece no china uz RIX atlido 3-4 dienās ! Pastā ,MūSU, metējas 30 dienas līdz piegādei !!!
    Nodarbojos ar Datu atjaunošanu no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    BIOS čipu programēšana
    -=<BGA>=-

Neesmu vēl saskāries ar gadījumu, kad ķīnietis negrib kaut ko sūtīt. Saprotu, ka daudzi veic dropshipping, bet norādīts 7 dienas maks, tad, ja cilvēks nespēj to izdarīt laicīgi, tad lai meklē darbu citā sfērā. Viņam kopā bija 15 dienas, kas ir 2x vairāk par viņa solīto. Nevar būt biznesā uz sorry un melu bāzes. Būtu pasūtījis pats no Ķīnas, jo cena atšķiras no Ķīnas par 70€ (ekvivalents pvn un muitas deklarācijas apjoms būtu jāsamaksā Latvijā, ja būtu uz muitu jāierodas.

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Būtu aizgājis uz veikalu un xiaomi nopircis :P

Pieredzējis lietpratējs TritoN's Avatar

Kaut nu garantijas gadījums neiestājas
    Nodarbojos ar Datu atjaunošanu no bojātiem HDD,SSD,USB Flash,SD,microSD,MMC,CF,xD,NAND
    BIOS čipu programēšana
    -=<BGA>=-

Ilife jau ir mājās, un a8 man liekas ir ļoti labs aparāts par savu cenu. Jau 3gadus tiek lietots v5s pro un varu teikt tikai labāko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)