Page 108 of 108 FirstFirst ... 85898104105106107108
Results 2,141 to 2,157 of 2157

Thread: sex ar muitu jeb kas jazina shipojot lietas no arzemem

Quote Originally Posted by Maxal View Post
    ja m79 sola mēnesi -es paņemtu no amazon.de

manās acīs - amazon.de/fr/it arī ir vietējie, jo piegādes ātrums bieži ir salīdzinams ar lokālajiem veikaliem.
    Mēnesis tas vēl ātri, es jau trešo mēnesi gaidu un ražotājs pārmeta datumu uz jūniju.

Ir kāds kaut ko pircis no UK Gumtree caur sūtīšanas servisiem?
    Un kā tagad ar muitu? Tie servisi norādīta vērtība, un pēc tās aprēķina?

muita tāpat kā no trešajām valstīm. Tikai UK tirgotāji nav sapratuši vairumā gadījumu, ka uz EU ir jāpārdod ar 0% VAT. Tāpēc var sanākt dubultā VAT nomaksāt

Quote Originally Posted by Rags View Post
    Ir kāds kaut ko pircis no UK Gumtree caur sūtīšanas servisiem?
    Un kā tagad ar muitu? Tie servisi norādīta vērtība, un pēc tās aprēķina?
    Kas uzņemas apmaksāt muitas formalitātes, nodevas?

Quote Originally Posted by Sunroot View Post
    Kas uzņemas apmaksāt muitas formalitātes, nodevas?
    Man nav nekas pret samaksāt, jo nebūtu jābūt traki daudz ņemot vērā preces cenu (200gbp).
    Vairāk interesē kā tagad ar tām pārsūtīšanām, jo viens serviss norādījis ka šobrīd uz laiku vispār no UK neko nesūta.

Quote Originally Posted by Rags View Post
    Man nav nekas pret samaksāt, jo nebūtu jābūt traki daudz ņemot vērā preces cenu (200gbp).
    Vairāk interesē kā tagad ar tām pārsūtīšanām, jo viens serviss norādījis ka šobrīd uz laiku vispār no UK neko nesūta.
    Ir dzirdēts, ka 10 EUR vietā, brokeri nekautrējas 50EUR paņemt + kurjera izmaksas.

Nezinu, kas tev tas par kaktu kantori, bet no UK sūta. Kā vien vēlies. Viņi nodrošina, pats savu nodrošini.
    Ok, ir biku ķēpa uz UK aizsūtīt preci.

Ja nav dikti degoši, atmet PM, kas tev tur ir. Man piegādes no UK iet katru dienu, ja tuvumā manām vietām, varu piemest klāt.

Quote Originally Posted by Sunroot View Post
    Ir dzirdēts, ka 10 EUR vietā, brokeri nekautrējas 50EUR paņemt + kurjera izmaksas.

Nezinu, kas tev tas par kaktu kantori, bet no UK sūta. Kā vien vēlies. Viņi nodrošina, pats savu nodrošini.
    Ok, ir biku ķēpa uz UK aizsūtīt preci.

Ja nav dikti degoši, atmet PM, kas tev tur ir. Man piegādes no UK iet katru dienu, ja tuvumā manām vietām, varu piemest klāt.
    Paldies, bet kamēr pētīju kā varētu nosūtīt, jau nopārdevās

Vai var atgriezt naudu par Aļika maksājumu no bankas puses (prece atnāca neejoša).

Pasūtīju telefona ekrānu, atnāk paka, nomainu, bet tur "sniedziņš". Karoč ekrāns neiet.
    Rakstu pārdevējam, šis tur sāk kaut ko raudāt par to, ka ekrāns vispirms bija jānotestē pirms liek kopā telefonu. Karoč meklē atrunas.

Domāju, mož ir kaut kāda iespēja caur banku dabūt refund, lai nav ar to pajolu jāņemās.

Ja maksāts ar karti, tad var bankā iesniegt chargeback. Nāksies pievienot pierādījumus, ka pārdevējs atsakās risināt situāciju, vai arī neatbild vispār. Šis proces gan nav baigi ātrs un vienkāršs.

Quote Originally Posted by rabish View Post
    Ja maksāts ar karti, tad var bankā iesniegt chargeback. Nāksies pievienot pierādījumus, ka pārdevējs atsakās risināt situāciju, vai arī neatbild vispār. Šis proces gan nav baigi ātrs un vienkāršs.
    Super, paldies par info.
    Šobrīd piedāvāju pārdevējam izsūtīt atpakaļ ekrānu.
    Redzēs, ko šis teiks.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Vai aliexpress supports neko nedara lietas laba? Man skiet, ka parasti pardeveji loti baidijas no sliktiem vertejumiem.

Viņš teiks ok, bet pasta izdevumus nesegs un pasta izdevumi būs dahuja.

Mjā, tikko iemetu pasta calc un man sanāk 16Eur. Trešdaļa no tā ekrāna vērtības.
    Labi, pamēģinās Ali supportu pieslēgt.

Edit, ja vēl grib apdrošināt, tad vēl vairāk.

Nezinu, cik tev ir dahuja, bet līdz 2kg uz ķīnu ir 8,7€. Protams, ja prece ir lēta, tad tā ir salīdzinoši liela summa.

EDIT Viss līdz 2kg, kam kopējie izmēri iekļaujas 90cm, jāsūta kā vēstuļu korespondence (priekšmets), tad ir normālas cenas.

Click image for larger version. 

Name:	Screenshot 2021-04-16 at 12.47.15.png 
Views:	47 
Size:	38.3 KB 
ID:	43067Click image for larger version. 

Name:	Screenshot 2021-04-16 at 12.49.33.png 
Views:	46 
Size:	75.7 KB 
ID:	43068

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Kāds parcl.com ir izmantojis piegādēm no Amerikas?

Pieredzējis lietpratējs fubar's Avatar

Quote Originally Posted by cedgars View Post
    Mjā, tikko iemetu pasta calc un man sanāk 16Eur. Trešdaļa no tā ekrāna vērtības.
    Labi, pamēģinās Ali supportu pieslēgt.

Edit, ja vēl grib apdrošināt, tad vēl vairāk.
    Ar aļiku ir vienkārši- nekādas sūtīšanas atpakaļ. Brauc augumā, saki, ka ieliksi vienu zvaigzni, fočē, filmē, ja nepieciešams- nodari papildus bojājumus un saki, ka tā jau bija, mērķis- viņi refundo vai nosūta jaunu mantu. Tas parasti notiek tā uzreiz, ja manta ir līdz 50 eiro, tā viņiem standarta prakse.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Aļikā ir vēl opcija "Open dispute", ja nav vēl termiņš iztecējis. Tas ir tā kā nopietnāks refund pieteikums salīdzinot ar vienkāršu saraksti.

Vai vēl labāk, tur ir parādījusies iespēja maksāt ar Paypal. Aļiks gribēja, lai sūtu preci atpakaļ par savu naudu, jo bija atnākusi manāmi lietota un defektīva prece. Aizgāju pie paypal ar pierādījumiem un aprakstu, nedēļas laikā naudu saņēmu atpakaļ.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)