Page 23 of 105 FirstFirst ... 131920212223242526273373 ... LastLast
Results 441 to 460 of 2093

Thread: sex ar muitu jeb kas jazina shipojot lietas no arzemem

Quote Originally Posted by kiwi View Post
    Man liekas shajaas lietaas tas viss ir vienoti visaa EU
    EU jau nekaads PVN nav jamaksaa. Cik es saprotu, sheit bija runa par treshajaam valstiim- t.sk. par ASV, kas visiem tik ljoti interesee. Tachu tai pashaa laikaa tam noteikti ir jabut kaut kur uzrakstitam- kaut kados MK noteikumos vai vismaz muitas ieksejos noteikumos.
    q6600 G0ld @3,9GHz/ Asus Maximus Formula/ 9800 gx2/ 2x 1GB Ballistix/Fujitsu SCSI 36 GB 15'000 rpm / Ultra X- Finity 600w/ LG L206 WTQ/ SB X-Fi Extreme Music/ WC 1/2''/ BMW 540i 6gang:)

lol, zna4it puse muitnieki ir neizglitoti, kas neseko lidzi izmainjam Labi, ka vismaz puse ir OK

Quote Originally Posted by ///MM View Post
    EU jau nekaads PVN nav jamaksaa. Cik es saprotu, sheit bija runa par treshajaam valstiim- t.sk. par ASV, kas visiem tik ljoti interesee. Tachu tai pashaa laikaa tam noteikti ir jabut kaut kur uzrakstitam- kaut kados MK noteikumos vai vismaz muitas ieksejos noteikumos.
    Ne jau par to ir runa Runa ir par to, ka muitas likumi attiecas uz visaam EU valstiim. Piemeram, ja tagad PVN nav jamaksaa no USA, tas nozime, ka ievedot jebkuraa EU valstii no USA nav jamaksaa, ne tikai LV. Var jau but ir iznjemumi ar konkretaam valstiim, bet es domaju, ka daudzi likumi ir vienaadi visaa EU. Savadak, tas raditu pretrunas
    «kiwi»

Taisniiba, taapeec vajadzetu atrast kadu papiru, kur viss skaidri rakstiits.
    q6600 G0ld @3,9GHz/ Asus Maximus Formula/ 9800 gx2/ 2x 1GB Ballistix/Fujitsu SCSI 36 GB 15'000 rpm / Ultra X- Finity 600w/ LG L206 WTQ/ SB X-Fi Extreme Music/ WC 1/2''/ BMW 540i 6gang:)

Pieredzējis lietpratējs Aigars's Avatar

Skaidri uzrakstīts likums ir utopija.

Quote Originally Posted by TaPaKaH View Post
    tas jaunais likums atnesa tadu haosu muitai ... tagad puse no nodaljas teica ka muita jamaksaa , otra ka nee ... bl, visu dienu skraidiju pa lidostu ... bardaks
    Vienreiz bija ta!
    Atnaca draugi ar parbaudi, panema prieksha pec pilnas programmas!
    Teica ka shodien nepaspes uzrakstit bet rit noteikti sastadis aktu ar visiem parkapumiem un ieteica izlasit MK noteikumus un likumus!
    Nakamaja diena ieradas un teica ka viss ir labakaja kartiba un visi tie parkapumi sen jau nav parkapumi! Kuram tad biezhak jalasa ......

tas jaunais likums atnesa tadu haosu muitai ... tagad puse no nodaljas teica ka muita jamaksaa , otra ka nee ... bl, visu dienu skraidiju pa lidostu ... bardaks

Karoče vienkāršāk ir pieprasīt tikties ar lidostas muitas kontroles priekšnieku un pateikt ka tev ir info ka nav jāmaksā PVN no 3ajām valstīm un ja viņi spirinās vari uzrakstīt iesniegumu un paprasīt viņa vārdu un uzvārdu, un ja viņš nezin ka nav jāmaksā PVN viņu uzvilks pa pilnu programmu. Tas tik liecinās par to ka viņš nelasa papīrus kas viņam būtu jāzin!

Šis nolikums nav minēts nekādos MK noteikumos, tas viss ir minēts tikai iekšējos muitas papīros tā noskaidroju pie rīgas muitas galvenās šiškas!!

par komercprecēm tev ir tiesības pieprasīt lai viņi pierāda ka tā ir vai nav komercprece, kā jau teicu tu vari pateikt ka tev ir 4 bratoni un katram savs PC.
    Cits bazars ir ja tu nēsi nodeklarējis mantas.
    Overclocks ir smaga slimība no kuras jaārstējas ar psihologa palīdzību!

filozofologofīlfobs mrlobber's Avatar

Bet, ja šī pvn lieta aiziet, tad varēs sākt deklarēt visādas lietas par pilno summu un pēc tam pakaļot pastu, ja tas būs pazaudējis paku arī pēc pilnas programmas, nais

50% kāju, 50% tehnikas.

Quote Originally Posted by mrlobber View Post
    Bet, ja šī pvn lieta aiziet, tad varēs sākt deklarēt visādas lietas par pilno summu un pēc tam pakaļot pastu, ja tas būs pazaudējis paku arī pēc pilnas programmas, nais
    Tur nekam nav jaiziet, es saku sieva skaidri un gaiši paprasija Rīgas muitas priekšniekam vai ir jāmaksā PVN vai nav, atbilde bija Jasnij Peņ Ka Nav Jāmaksā!!!

Svikens, es to saprotu, bet, cik noprotams, ne-PVNam vēl ir jāaiziet līdz labas daļas muitnieku galvām

50% kāju, 50% tehnikas.

Quote Originally Posted by mrlobber View Post
    Svikens, es to saprotu, bet, cik noprotams, ne-PVNam vēl ir jāaiziet līdz labas daļas muitnieku galvām
    nē pietiek lai tiktu uzvilkts atiecīgās nodaļas vadītājs, jo viņam ir jāinformē savi pakļautie! Tā ka es saku kad vajag bazarēt ar nodaļas vadītāju un ja viņš saka ka ir jāmaksā PVN tad tik pasaki man frst un last name un viss būs done! ka***?

neticami... vai tiešām es būšu soli tuvāk baltajam stiklam?!
    Kas uz sirds, zaika? (copīraic bai Tominjsh)

vajag nosutit "test" paku ar pildspalvu iekshaa un virsuu uzrakstit "OMG gold jewelzzzz" ar vertibu $1million
    Ok, gaidu testa rezultātus Jo sevišķi man patiktu tas uzraksts uz pakas (varbūt pat kāds muitnieks sāktu meklēt katalogos nodokļa likmi precei "OMG")?

50% kāju, 50% tehnikas.

Paldies Svikens par info! Es arii tad gatavojos testa paku sutit

Quote Originally Posted by ///MM View Post
    Paldies Svikens par info! Es arii tad gatavojos testa paku sutit
    Tad jau es no jums kādu + ir nopelnijis par info!

bet itkā jau vēl kas ir zināms par PVN, bet ja to pastāstīšu es miršu, to zin tikai muitnieki!

Pieredzējis lietpratējs caspers's Avatar

Quote Originally Posted by Svikens View Post
    Tad jau es no jums kādu + ir nopelnijis par info!

bet itkā jau vēl kas ir zināms par PVN, bet ja to pastāstīšu es miršu, to zin tikai muitnieki!
    PM lieto.. unj lai mes ar ta klusi uzzinatu.. jo nju muita taks daudzi strada.. kam negadas izplapaties..

Šodien dabuuju paku no Āzijas, deklarēta: 250 EUR
    Samaksāju tikai: ievedmuitu Rulzzz
    It is good to be bad!
    www.laptop.lv - Fotokameras un objektīvi.

Quote Originally Posted by FXQuadro View Post
    Šodien dabuuju paku no Āzijas, deklarēta: 250 EUR
    Samaksāju tikai: ievedmuitu Rulzzz
    Nu re, ko jūs bez manis darītu! Kautgan to jau neizdomāju es, tik informēju.

Skatos te tomēr runāšanu lielakoties tikai ap H\W. Man savukārt doma sūtīt dažus (12) stīgu komplektus no eBay'a. Pasūtījums tiek veikts no t.s. eBay Store'a. Kāds var padalīties pieredzē - kā notiek darījums, ir viņi jur. vai fiziskās pers. vai tas var būt individuāli? Kā un kur notiek preces deklarēšana? Cik zināms ievadmuitas nodoklis ir maksājams pastā, kad saņem preci.

Pieredzējis lietpratējs Aigars's Avatar

Kā vidusmēra EOZ lietotājs var zināt vai tu sūti tās drazas no priv. vai juridiskā?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)