Page 28 of 105 FirstFirst ... 182425262728293031323878 ... LastLast
Results 541 to 560 of 2093

Thread: sex ar muitu jeb kas jazina shipojot lietas no arzemem

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

PayPal refund nodrošina tikai caur eBay? Vai var arī mēģināt pieprasīt refund/ kaut kādas sankcijas, ja cilvēks/firma, kam pārskaitīta nauda, nevar pierādīt, ka prece nosūtīta/saņemta?

Pieredzējis lietpratējs kvazi's Avatar

Sk, thx.

Ir doma no eBaya sūtīt preci. Vērtība tam visam ~400 bakši. Pārdevējs ar mieru deklarēt zemāku summu, kā istenībā ir, taču pēc sliktas pieredzes ar Royal Mail gribu preci apdrošināt par tās īsto vērtību. Jautājums - vai jūs apdrošināt sūtījumus un kā ir veicies ar muitu šādā gadījumā? Vai muitas darbinieki saņem papīrus par apdrošināšanu?
    P.S. Sūtīšu no Kanādas, izmantojot USPS.

Quote Originally Posted by TaPaKaH View Post
    lai tad uzraksta ka sutitajs ir privatpersona un lai dekralee/apdroshina pilno summu
    Skaidrs, paldies par ieteikumu .

Kāds kurš precīzi zin var pastāstīt kā ir kad sūta lietotu preci no privāta pārdevēja amerikā caur parasto pastu. Ko var nākties maksāt pie preces saņemšanas ja kopējā sūtījuma summa ieskaitot šipu ir 250$?

Pats sen neesu sutijis ar tik lielu summu, bet laikam tagad tikai muitas nodoklis sliktakajaa gadijumaa 2-3%? Labakajaa nekas

Bet tas ir tikai privatp. -> privatp.
    «kiwi»

Eu, Sviken, nav kāds update bijis tagad tajā nodokļu sistēmā pēdējās dienās?

Man te tiko ienāca viens sūtījums no US un skatos uzaicinājumā iepērta kautkāda muitas nodeva 15Ls ar kapeikām, lai gan sūtījums ir no privātpersonas turklāt izsūtīts ar EMS tā ka vajadzēja jau to piegādāt man uz mājām, nevis tikai līdz pasta nodaļai! Diemžēl pasta nodaļa šodien jau ciet, tapēc nebiju skaidroties (pakas vērtībai vajadzētu būt ~150$)

mlin man vēl tagad ceļā ir paka gandrīz 400$ vērtībā ar deklarētu pilnu vērtību, tā ka mani tas galīgi neiepriecina

atradu šādu tekstu iekš woot:

Quote Originally Posted by millers
    Pēdējais jaunums:
    No 2008. gada 1. decembra "neapliekamais minimums" pasta sūtījumiem no ne ES valstīm ir EUR 150 (pirms tam bija EUR 45). Šeit links uz VID lapu
    Ja arī neņem vērā private to private un ja par tiem 150EUR ir taisnība tad jebkurā gadījumā man navajadzētu būt nekādiem nodokļie!

Te ož pēc Godman & Slakter job
    Last edited by aspms; 12-15-08 at 17:47.

Ari iespejams scenarijs: atplesa, pateica ka maksaa ne $150 bet 400Ls+, davaj maksaa 3.5% ievedmuitu.
    bet vai tas tas kautko maina, ja es private to private sūtu? Turklāt es jau labu laiciņu tagad norādu reālās vērtības, lai varētu apdrošināt un nekad vēl nebija nekādi nodokļi!

Ja vien pārdevējs nav man kautkādu kosmisko ciparu cenā norādījis tad pagaidām izskatās, ka jamie ir rēķinājuši precīzi 18% no preces vērtības!

Vismaz 1005. nodalja savos aicinajumos vienmer randomiskus ciparus liek.
    Tikai nesaki, ka tu tos randomiskos ciparus arī apmaksā?

Nu atver šo linku: links uz VID lapu te 5.lpp rakstits, ka muitas nodokli no 1.dec. neiekasē sūtījumiem līdz 150EUR

+ kā jau iepriekš Svikens teica nerakstīto likumu, ka PVN neiekasē vispār private to private neatkarīgi no vērtības!

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

vispār ir jēga apdrošināt kaut ko? es cik esmu dzirdējis, ka no tās apdrošināšanas tolka nekāda nav.

nez, tomēr amīši drošāk jūtas sūtīt ar apdrošināšanu uz kautkādu nezināmu banana land un pašam arī biku patīkamāk- vai ta man žēl piemest tos pāris centus par to apdrošināšanu!

Tjipa nav nekas mainijies, tik summas laikam bija palielinājušās uz 170eirām.

Informācija vispārējos muitas lietu jautājumos 67 507 252
    67 507 253
    67 507 254
    Darbdienās no pulksten 8:30 līdz 17:00 muitas klienti var saņemt konsultācijas par normatīvo aktu piemērošanu muitas lietu jomā.
    Informāciju var iegūt arī:

nosūtot faksu uz numuru 67 111 260;
    elektroniski pa e-pastu: konsultacija_gmp@vid.gov.lv

sieva saka ka muita nāks un pārmeklēs tavu māju vai tev visi pričendāļi ir @ home ko tu ievelc LV. Tjipa ka tu viņus netirgo! Viņiem pat orderi nevajag!
    Overclocks ir smaga slimība no kuras jaārstējas ar psihologa palīdzību!

LOL, policijai vajag orderis bet muitai nee?
    Muita drīkst apskatīt, bet nedrīkst pārmeklēt.

filozofologofīlfobs mrlobber's Avatar

Kāda atšķirība? Tb, ja TaPaKaH visu savu h/w paslēpj podā, tad muita nedrīkst ielūkoties?

50% kāju, 50% tehnikas.

Quote Originally Posted by mrlobber View Post
    Kāda atšķirība? Tb, ja TaPaKaH visu savu h/w paslēpj podā, tad muita nedrīkst ielūkoties?
    Nu vot par to es kādu 1/2 h aktīvi līdz besim diskutēju ar mīļoto.

"Nāc skatis - neko neieraudziji izeju no mājas"
    "Kukainis" zvana MrLobber - žigli stiep no sava bagāžnieka visu h/w pie manis"
    Atgriežas muitnieks ar krat ord - un "Kukainim" ir daudz h/w mājās

Kukainim tagad jāuzmana savi DDR2 mem tirgošanas tofiki no jaunajiem foruma memberiem- mazums kāds muitas pārstāvis iefiltrējies Skaties ka tik neuzož secret hw circulation brotherhood

filozofologofīlfobs mrlobber's Avatar

Quote Originally Posted by aspms View Post
    Skaties ka tik neuzož secret hw circulation brotherhood
    Par laimi, esmu samazinājis savas aktivitātes tajā līdz minimumam

50% kāju, 50% tehnikas.

Nu karoče, pa cik manējā pārcēlās (paaugstinājās) no Rīgas muitas pārvaldes uz Galveno muitas pārvaldi, tad viņa stāstija ka šobrīd dēļ grūtajiem laikiem cenšas piep..ies par visu ko var. Ja regulāri saņem sūtījumus utt, tad zini tevi vēro!

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by Svikens View Post
    Muita drīkst apskatīt, bet nedrīkst pārmeklēt.
    Ko viņi var apskatīt? Manas ārdurvis? Par kuru likuma pantu mēs runājam? Ja preces es esmu iegādājies personīgai lietošanai, tad, cik zinu, nekur nav noteikts, ka man tās jālieto vismaz 4 mēnešus utt.. Nopirku preci, tā saplīsa/novecoja/neattaisnoja manas cerības utt.. Nu nav man mājās jāglabā visi krāmi ko esmu nopircis.

Quote Originally Posted by Svikens View Post
    Tjipa nav nekas mainijies, tik summas laikam bija palielinājušās uz 170eirām.

Informācija vispārējos muitas lietu jautājumos 67 507 252
    67 507 253
    67 507 254
    Darbdienās no pulksten 8:30 līdz 17:00 muitas klienti var saņemt konsultācijas par normatīvo aktu piemērošanu muitas lietu jomā.
    Informāciju var iegūt arī:

nosūtot faksu uz numuru 67 111 260;
    elektroniski pa e-pastu: konsultacija_gmp@vid.gov.lv

sieva saka ka muita nāks un pārmeklēs tavu māju vai tev visi pričendāļi ir @ home ko tu ievelc LV. Tjipa ka tu viņus netirgo! Viņiem pat orderi nevajag!
    Tiko zvanīju uz to nr. un kautkāda dura ieciklējusies ar vienu plati- neko nezinu, ja vērtība pārsniedz 45EUR pēc EK regula un sūtījums no privātā, tad esot jāmaksā gan PVN, gan ievedmuita!

ja gribot apstrīdēt, lai eju uz citadeles ielu- nu poh šoreiz netaisos tērēt laiku un sapiķošu to nodokli, bet ja lielajam sūtījumam piešūs nodokli, tad jau gribot negribot būs jāiet strīdēties!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)