Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 20 of 191

Thread: Negodprātīgo klientu saraksts

Pieredzējis lietpratējs Mateus's Avatar

Default Negodprātīgo klientu saraksts

Vai ir kaut kur izveidots Latvijas mēroga ITšņiku klientu saraksts, kurā būtu apkopoti klienti, ar kuriem jāstrādā nu teiksim tā - uzmanīgi, jo mēdz uzmest?

Veidojam to saraktu te pat !!!

Pienācis laiks, ievietot pirmo ierakstu šajā sarakstā.
    Nekad nav bijis šāds gadījums, kad šādi kāds izrīkojas, bet esmu arī pats vainīgs. Uzņēmēj darbībā NEKO nedrīkst darīt bez līgumiem un bez avansiem.

SIA Belimpeks R (reg.nr.: 40003555433)
    Tiku "algots" lai veidotu šim kantorim mājas lapu.
    Komunicēju ar uzņēmuma īpašnieka dēlu: Павел Иванович
    Tika atrunāta cena, kurai piekrita un atzina par ļoti labu.
    Tika izgatavotas dizaina skices, kuras apstiprināja.
    Tika sagatavots CMS, kuru apstiprināja.
    Tika norunāts, ka līdz augusta beigām iemaksās pirmo naudas daļu un nedēļas laikā nākamo. Līgumu neparakstīja, rēķinu arī nē. Pazuda.
    Uzradās 12. oktobrī ar frāzi - rīt Tev zvanīšu. nu jau protams neviens nezvanīja.
    Šodien uzradās atkal, ar frāzi - taisīs WEBu tikai ja cena būs 100Ls zemāka. Ņemot vērā, ka projekta izstrādes laikā uzkrājies parāds darbiniekiem, piekritu. Tad sekoja ūnikums - maksās tikai pa daļām, un visu samaksās tikai kad lapa būs strādājusi kādu laiku un pierādījusi sevi. Kopsumma par kuru runājām šajā projetkā ar klienta uzbāzto pēkšņo cenas pazeminājumu bija 250Ls (ar iekļautu PVN). Un atteicās samaksāt arī par padarīto un paziņoja, ka es neko nemāku darīt un meklēs kādu kas māk.

P.S.
    Nesākat mācīt, ka vajadzēja no sākuma visu dokumentēt un prasīt avansu, pats zinu Bet vnk... ĻOTI gribu, lai neviens vairs neuzraujas uz šī jaunieša avantūrām un uzmetieniem.

Iespējams, ka pats uzņēmuma īpašnieks ir lāga cilvēks, bet man par šo uzņēmumu ir radiem KĀRTĪGS priekšstats.

[PAPILDINĀJUMS]

Pirms pāris dienām ATKAL uzradās šī uzņēmuma pārstāvis Pāvels... man jau viņa parādīšanās protams izraisīja smīnu Bet nu puisis paziņoja, ka viss ir ok un viņš grib samaksāt par darbu un pabeigt projektu. Palūdza lai atkal nosūta rēķinu, kuru tūlīt pat apmaksās. Izsūtīju rēķinu un reizēm iedomājos - a moš toč apmaksās. Tikko saņēmu e-pastu: nē zini, tomēr pie Tevis netaisīsim, man te viena kompānija taisīs pa 170Ls (tai skaitā PVN) un viņi man uzreiz iedeva 15 (!!! ) individuālas skices un pa to naudu viņi man arī ieliks google pirmajā lapā un man viņiem nekas nav jāmaksā līdz darba beigām: Lūk tā Matiss jāstrādā!

Esmu uz ****as... reāli... viņam laikam vnk patīk krist uz nerviem
    Last edited by Mateus; 11-10-10 at 16:41.

Pat jau par tādiem peanuts firmeles tagad cepas?

Tas Pashka ****inoties vairāk par tiem 350Ls sava laika izmaksās nav nodedzinājis?

Gan jau čalim shēma, no batjkas paņem 350 un 100 ieliec kabatā. Bet tad pacani pateica, ir dizains pārējo paši uzstročisīm i atlikušos 250 nodzersim
    Last edited by Hrjum; 10-21-10 at 23:04.

Stulbākais jau tas, ka SIA vairs nav nekāds uzticamības rādītājs un metīs arī par pāris latiem.

Un SIA "MOOB" aļa Ivo Čapiņš - iedzimts uzmetējs.
    Last edited by Instigater; 11-12-10 at 14:17. Reason: Lietas sāk nokārtoties

Pieredzējis lietpratējs CyberGhost's Avatar
    Blog Entries
    1

mja, a ko nemaz ar īsto SIA īpašnieku neesi runājis
    Web Hostings!
    Mailservs!
    ->PM!

iekš boot.lv arī reiz bija viens unsucess story - čalis bija sakārtojis viena kantora saimniecību, bet tur ar to kas priekšniecība - krīze un tie, kas paraksta MU, pateikuši piļī dillēs vismaz uz pusi ...

Pieliku jaunu papildinājumu...amizantu

Pieredzējis lietpratējs ventolin's Avatar

Ir parādījušies ziemeļvalstu komersanti, kas piedāvā visādas izaugsmes (reāli uzskatot letiņu par nēģēri un sevi par kungu), bet naudas šiem ir bišk par vāju priekš ieplānotajiem apgriezieniem. Iesaku īstermiņa sadarbību, bet tiklīdz sākas solījumi par 'gaišu nākotni', t.b. standarta razvods, tā jāsaka čau.

Pieredzējis lietpratējs Arturs L's Avatar

Mateus - nākamreiz, ja uzpeld pasaki, ka nesadarbojies ar uzmetējiem un cilvēkiem kas paši nezin ko vēlas. No tādiem tikai liekas galvassāpes. Labuma no viņiem pilnīgi nekāda. vPat, ja uztaisītu to lapu Tu viņiem, domāju, ka priecīgs nebūtu.

Extreme member weedy's Avatar
    Blog Entries
    1

Mateus, ar nepazīstamiem cilvēkiem līgums un avanss.

Dažreiz arī ar pazīstamiem, ja ir tā ienākošā naža sajūta mugurā.
    I lived half my life in USSR & more under Putin. If you think the free world is an illusion you are likely one of the lucky ones born there. - G. Kasparov.

Stay hungry. Stay foolish.
    http://www.youtube.com/watch?v=UF8uR6Z6KLc

Te situācija muļķīga bija ar to, ka tas čalis man vienai paziņai puisis. Neiedomājos, ka viņa var būt kopā ar tādu uzmetēju

Mana kļūda - loģiski.

Pieredzējis lietpratējs non7sens's Avatar

Mūsdienās pat sev jau paliek grūti uzticēties, kur nu vel svešam.
    Nez vai tā uzmetēja mājas lapu kāds vēl vispār ir izstrādājis?
    Sarkasms?

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Mateus
    Saki šim ka adosi viņu konkurentiem to lapu, kas savukārt jau ir ieinteresēti.
    Un patiesībā ir iespēja arī sameklē tuvākos konkurentus un piedāvāt par pieņemamu viņiem ciparu to lapu notirgot, lai darbs vispār nav vējā.

EDT member Wallaby's Avatar
    Blog Entries
    2

Ieteiktu pašam parūpēties, lai viņu lapa būtu pirmajās Googles rindās. Tikai, piemēram, ar tekstu "Firma Bla-bla-bla ir uzmetēji un nemaksā par padarīto". Tekstam pievienojot firmas domēna vārdu, kuru tu taču zini?

Reāli nākošais saita izstrādātājs sāk strādāt un uzsākot SEO optimizēšanu ievadīs tā domēna vārdu googles meklētājā. Un ko viņš redz? Protams, vispirms viņi (mājas lapas taisītāji) ierauga nevis Googles linkus uz jauno lapu, bet vienādu tekstu no vairākām vietām: "Sia bla-bla-bla un domēns bla-bla.lv ir uzmetēji un nemaksā par padarīto".

To paveikt ir ļoti vienkārši, mums in-da-LV ir kādi 4 sūdzību portāli, vnk visos ir jāieraksta šis teksts. Tāpat var ar to pašu tekstu noiet pa tvitteri un LV neta grandu komentāriem - delfi, tvnet, apollo, utt. Un skat - cilvēkiem (uzmetējfirmai) uz kādu gadiņu ir smuka "aura"...

Es esmu riebīgs un man patīk.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Mateus
    Saki šim ka adosi viņu konkurentiem to lapu, kas savukārt jau ir ieinteresēti.
    Un patiesībā ir iespēja arī sameklē tuvākos konkurentus un piedāvāt par pieņemamu viņiem ciparu to lapu notirgot, lai darbs vispār nav vējā.
    Kāda mārrutka pēc konkurentus varētu interesēt cita uzņēmuma mājas lapa ? Bez tam piedāvāt konkurentiem konkurentu pasūtījumus nav labs stils, un tas var kļūt par iemeslu tam, ka arī konkurenti nekļūs par klientiem.

Protams, ka var tērēt savu laiku un naudu, lai kaut kā ieriebtu.

Wallaby, tieši tavs ieteikums strādā.
    Last edited by Instigater; 11-12-10 at 14:18. Reason: Izmaiņas adekvātas rezultātam

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

gudolfs
    labrīt!
    Tie ir tikai minējumi.
    Mājas lapā nav akmenī kalta informacija, lai to nevarētu mainīt. Kā arī logo ir pārstrādājams.
    Tā nav ieriebšana, bet kaut kāds vismaz peļņas guvums no padarītā darba. Konkurentam varētu būt daudz sliktāka mājas lapa vai vispār varētu tās nebūt.
    Ja lapā ir ielikts daudz darba un pasūtītājs ir āpsis, tādā gadijumā jebkurš ienākums no padarītā ir bonuss, atliek tikai piedāvāt. Piedevām ir daudz dizainu studijas, kas jau piedāvā gatavu šablonu. Ja šis ir gana sakarīgs, var gadīties kāds, kas neatteiks.
    Diez vai šajā situācijā, kad klients atsakās no tā, kas izdarīts, var būt runa par kaut kādiem labajiem toņiem.
    Last edited by smartdevil; 11-11-10 at 18:50.

Pieredzējis lietpratējs sharix's Avatar

Instigater - a ar šitādiem citas zāles nav, jācep līgums kurā pieminēts ka nesamaksāšanas gadijumā tev ir pienākums (vai vismaz tiesības) publiski ķengāties par uzmetējpusi .... un līgumu jādod parakstīt vēl pirms otru roku no kabatas velc ārā .... man ar te tādi krāni ir bijuši, kas sagaida, kad darbs ir pusē un tad sāk kaulēties par cenām/apjomiem/u.t.t. .... tad tā ir tā vieta no kuras tālāk nekustos ne par cm/mb kamēr nav sākotnējā summa pilnā apjomā kabatā/kontā
    Last edited by sharix; 11-12-10 at 14:33.
    PUTIN - pull out!

Я Дарт'аньян Tominjsh's Avatar

bulletina SEO spārda es gar zemi
    Меняю вашу квартиру в Латвии на квартиру в Псковской области

Захожу в интернет, а там всё тот же русскоязычный

- Сонечка, это у тебя что?
    - Русскоязычный. Он идет.
    - А куда он идет?
    - Русскоязычный плохой и поэтому он идет на хуй.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)