Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 37 of 37

Thread: PSU ražotāji

Quote Originally Posted by fubar View Post
    tikai no riser barošanas
    Vai tad riser nebaro videokarti? Cerams, vienu ?

Pieredzējis lietpratējs fubar's Avatar

Quote Originally Posted by Katzenjammer View Post
    Teorijā riser būtu jāiedod tikai drusciņ strāvu, lai tas riser darbotos. Bet praksē reizēm tās kartes zem smaga OC grib vairāk, kā 8 PIN var iedot (150W?) un ņem arī no raizera PCIe (75w?). MOLEX, ja nekļūdos, spēj piegādāt max 130. Ja viss notiktu pēc teorijas, vajadzētu pietikt. Es vēl saprotu, kā 1080 var vairāk noslogot PCIe, jo ir jaudīga un tikai ar vienu 8 pin parasti, bet 1080ti? Tur ir divi 8 pin! Un man tieši ar 1080ti (4 kartes, 1200W baroklis) sāka svilt viens molex pēc otra, un pirmo reizi videnes PCIe barošanas vadi HX blokam nosvila. Bet to bloku, kurš pie tevis tika veiksmīgi salabots, to vispār uzspridzināja kaut kāds mistisks negadījums, 1000W bloks ar sešām 1060 kartēm, it kā viss pilnīgi droši.
    Patiesībā jau, ja tu te esi, mums vajadzētu aizvērties un klausīties
    Last edited by fubar; 3 Weeks Ago at 22:27.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Vai karte neņem no riser līdz 75W (es nevienu riser neesmu lietojis) ?
    "lai tas riser darbotos" izklausās dīvaini.
    Divi 8pin neizslēdz iespēju, ka līdz 75W no riser.
    HX1000 uzspridzināja štrunta starplika:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	HX.jpg 
Views:	42 
Size:	176.7 KB 
ID:	42698  
    Last edited by Katzenjammer; 3 Weeks Ago at 22:42.

Vai karte neņem no riser līdz 75W, tāpat kā no PCIe (es nevienu riser neesmu lietojis) ?
    "lai tas riser darbotos" izklausās dīvaini.
    Divi 8pin neizslēdz iespēju, ka līdz 75W no riser.
    HX1000 uzspridzināja štrunta starplika:
    Starplika?? vēl viens akmens Corsair lauciņā!
    Ja es pareizi saprotu, tad karte vispirms mēģinās visu, ko var paņemt, dabūt no PCIe vadiem, vispirms no lielā 8 pin, tad no otra 8 pin vai 6 pin, un tikai tad ķersies pie slota, kas šajā gadījumā ir riser. Ja tā tas vienmēr notiek, tad, ja vien resnās trubas 8 pin un 6 pin kaut kāda iemesla dēļ nav ciet, nevajadzētu aiztikt to riser kā strāvas avotu vispār? Tam funkcija datus šurpu turpu dzenāt, ko arī pabaro tas MOLEX (ja viss kārtībā ar karti, pietiek pat ar SATA barošanu). 1080TI gadījumā ar diviem milzu jaudas 8 pin, tur ar visu šīs kartes rijīgumu gandrīz vienmēr jāpietiek, īpaši jau rokot, kad ņemam tikai 80% jaudu no max. Nu labi, iebrauks slotā pēc 50W. Bet Molex vadam jātur pat 130W! Šis ir kā es to saprotu (?).

Nē, tā nav. Nekāda migrācija nenotiek (vismaz es tādu videokarti neesmu saticis).

Nē, tā nav. Nekāda migrācija nenotiek (vismaz es tādu videokarti neesmu saticis).
    nu tad mana vienīgā versija par notikušo tiko izlidoja miskastē

Karte barošanu vispirms ņem no PCI-e slota, un tikai pēc tam no papildus konektoriem, tāpēc tu reizēm to vari piešķilt ar 6-pin galu 8-pin vietā. Un molexam specenē ir 10A uz pinu, bet realitātē bieži vien krietni mazāk, sevišķi tiem šķībajiem konektoriem, kuri pusstundu jācenšās saspraust kopā.

Quote Originally Posted by noname View Post
    Karte barošanu vispirms ņem no PCI-e slota, un tikai pēc tam no papildus konektoriem, tāpēc tu reizēm to vari piešķilt ar 6-pin galu 8-pin vietā. Un molexam specenē ir 10A uz pinu, bet realitātē bieži vien krietni mazāk, sevišķi tiem šķībajiem konektoriem, kuri pusstundu jācenšās saspraust kopā.
    tāpēc es taisu pats savus molex konektorus sata vadu galā.

Tāpēc Tev arī svilst konektori nost!
    SATA konektors ir paredzēts 4,5A, kas pie 12V ir 54W.
    MOLEX konektors ir 11A, kas pie 12V ir 132W

Pat, ja Tu noknieb SATA galu, tas nemaina to, ka SATA vadi, visdrīzāk, būs ar šķērsgriezuma laukumu, kas izturēs 4,5A, nevis visus 11A!

PCI-E 3.0 specifikācija paredz, ka videokarte var no tās ņemt līdz 5,5A, līdz ar to SATA konektors / SATA vadi neder risera nobarošanai, ja jaudīga videokarte. 1080Ti pa PCI-E ņem visus 5,5A pie max slodzes!

Videokartes 6-pin konektors paredzēts 75W slodzei, bet 8-pin - 150W.
    Jaunība ir trūkums, kas ar katru dienu iet mazumā

Lasu šo pavedienu tīri izklaidei, taču jāatzīmē ka gandrīz puse no izteikumiem pat nespeciālistam izraisa pamatotas šaubas. Tāda sajūta ka tiek brīvi fantazēts par tēmu.

Quote Originally Posted by Dzy View Post

Pat, ja Tu noknieb SATA galu, tas nemaina to, ka SATA vadi, visdrīzāk, būs ar šķērsgriezuma laukumu, kas izturēs 4,5A, nevis visus 11A!

PCI-E 3.0 specifikācija paredz, ka videokarte var no tās ņemt līdz 5,5A, līdz ar to SATA konektors / SATA vadi neder risera nobarošanai, ja jaudīga videokarte. 1080Ti pa PCI-E ņem visus 5,5A pie max slodzes!

Slow down, cowboy. Es zinu par šķērsgriezumiem. Ja Sata vadam ir tāds pats šķērsgriezums, kā Molex, nav problēmas. Un nopietnajiem ražotājiem nav mazāka griezuma vadi satai, ir vienādas ligzdas un vienādi vadi, tikai spraudņi atšķiras. Kā jau te rakstījām, ir vēl apsvērumi, piemēram kādas adatas MOLEX spraudnim.

Quote Originally Posted by parkets View Post
    Lasu šo pavedienu tīri izklaidei, taču jāatzīmē ka gandrīz puse no izteikumiem pat nespeciālistam izraisa pamatotas šaubas. Tāda sajūta ka tiek brīvi fantazēts par tēmu.
    Gudri dir$t nav malku cirst. Vai nu nāc ar savu eksperta viedokli, vai špacieren zī nachuy. Šeit atrodas viens nopietns speciālists, ja mēs sāksim gvelzt galīgu tuftu, gan jau viņš pielabos.

Šis?
    Vai karte neņem no riser līdz 75W (es nevienu riser neesmu lietojis) ?

Šamējais?
    Quote Originally Posted by noname View Post
    Karte barošanu vispirms ņem no PCI-e slota, un tikai pēc tam no papildus konektoriem, tāpēc tu reizēm to vari piešķilt ar 6-pin galu 8-pin vietā.

Vai šis?
    Quote Originally Posted by fubar View Post
    Ja es pareizi saprotu, tad karte vispirms mēģinās visu, ko var paņemt, dabūt no PCIe vadiem, vispirms no lielā 8 pin, tad no otra 8 pin vai 6 pin, un tikai tad ķersies pie slota, kas šajā gadījumā ir riser.
    es taisu pats savus molex konektorus sata vadu galā.
    Še tev eksperta viedoklis : ja reiz esi maineris, tad pašam ir vienkārši jāzina kurām kartēm var uz molex/sata likt 1,2 vai 3 raizerus. To noteikti var pat googleē atrast.
    Tas nav uzbrauciens. Ir interesanti palasīties, kādu jaudu jau esi salasījis?
    Last edited by parkets; 3 Weeks Ago at 14:33.

To noteikti var pat gūglē atrast, tikai, ja tev būtu kāda vērā ņemama dzīvesgudrība, tu būtu pamanījis, ka google padomi ne vienmēr realizējas labos risinājumos. Piemēram, google tev pateiks, ka HX ir TIER 1 bloki. Ka uz viena molex vada var droši likt divus vai pat trīs raizerus. Es tagad zinu, kā tur patiesībā ir, jo esmu samaksājis par pieredzi. Par ekspertu es sevi nesaukšu, jo vienmēr izturos kritiski pret to, ko dotajā brīdī zinu, bet šo to jau saprotu, un - realitātē pārtulkojot- es labi tieku galā ar lielu saimniecību.
    Tad ir Katzenjammer, kurš varbūt nav raizeru eksperts, bet noteikti ir barošanas bloku eksperts. Tad esi tu, atnāc un, vienkārši uz to skatoties, nosauc visus par ***iem. Čali, tu laikam sen neesi dabūjis pa muti?

Quote Originally Posted by Dzy View Post

Tas viss ir teorija. Sēžu, zinu to visu, rēķinu, sarēķinu, pareizi uzbūvēju staciju A un staciju B. Identiski setapi, dažādi vienādas jaudas bloki. Vadu griezums vienāds. Noslodze 880W, bloka jauda 1200W. Pie pīķiem protams augstāka noslodze! A viss čill, B kūst vadi. Jocīgi, ne?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)