Page 21 of 21 FirstFirst ... 111718192021
Results 401 to 405 of 405

Thread: Putekļusūcējs – robots

Quote Originally Posted by CaMaRo View Post
    Nevaru iedomāties, cik ilgi man tas stulbais robots tīrītu 3istabas+koridoru. Droši vien visu dienu.
    Robotam nav jānobraukā kātrs kvadrātcentimetris. viņa darbs ir vienkārši samazināt kopējo ne'tirumu daudzumu. Ja konkrētā vietā no vecuma smiltis vairāk sabirušas, tam ir spot funkcija

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

Quote Originally Posted by CaMaRo View Post
    Nevaru iedomāties, cik ilgi man tas stulbais robots tīrītu 3istabas+koridoru. Droši vien visu dienu.
    Tev jau nav jaabuut maajaas, lai tas robots tev ko tiiriitu. Iesleedz schedule un ljauj vinjam tiiriit, kameer esi darbaa. Otrkaart, ja esi pieradis suukt paklaajus 1x nedeeljaa un esi pieradis, ka tev ir noteikts kultuurveesturiskais slaanis nedeeljas beigaas vai tad, kad beidzot sanjemies tiiriit, tad buusi paarsteigts, par to, ka robots, katru dienu suucot, spees izdariit to, par ko tu te shausminies, daudz labaak, kaa esi iedomaajies.

Noliec doku zem galda un, kad baterija saaks mirt, vinjsh pats aizies laadeeties. Taa katru dienu un peec nedeeljas situaacija buus daudz skaistaaka, kaa padomju laikos.

Es laizhu robotus 100m2 koridoros un nav probleemu. Galvenais, ka katru dienu palaid, lai nav jaashausminaas par to, kaa izskataas diendienaa.

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    +1 CaMaRo

Pāris gadus atpakaļ iedeva patestēt kaut kādu vidējā līmeņa robotu, kuru bija iespēja nopirkt pa limonādi. Viņš aizrijās pēc 2 min un meklēja kur izvemties
    Tobiš ar kaķi vēl maybe viņš sadzīvotu, bet suns viņam nebija sagremojams
    Paaraak maz lietoji un paaraak netiiras telpas. Skatiit augstaak. Man arii aizrijas darbaa diezgan aatri. jaatiira peec katras istabas pirmo nedeelju, lai arii lietojam profesionaalus puteklju suuceejus, kas ar birsti izdauza paklaajus. Robots tiek tur, kur putekljusuuceejs netiek un robots, vismaz tie, ko es lietoju, ir tuvaak paklaajam/birste ir cieshaak pie paklaaja shkjiedras un to izdauza kaartiigi. un tur arii rodas lielais vairums netiirumu.

Ar suni es arii uzmaniitos. Robot vacuum wars kanaalaa ir specifisks tests, kad katru robotu testee, kur paarbauda negadiijumus un kaa to izvazaa pa telpaam.

Pieredzējis lietpratējs

Logu tīrītājs robots:
    https://www.youtube.com/watch?v=vB4pCrfY-H8
    Man ir tikai viens jautājums, kā tas sūds nekrīt nost un vēl pamanās pārvietoties?

Vispār kāda ir pieredze ar logu mazgāšanas robotiem ? Viens Hobot 388 ir noskatīts. Tieši kuram ir divi kustīgie diski. Ir vajadzīgs logu mazgāšanai trešā stāva līmenī. Parastais piekļūšanas veids ar sastatnēm neliekas īpaši racionāls. youtube video izsakās labi, kā ir dzīvē.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by chieris View Post
    Vispār kāda ir pieredze ar logu mazgāšanas robotiem ? Viens Hobot 388 ir noskatīts. Tieši kuram ir divi kustīgie diski. Ir vajadzīgs logu mazgāšanai trešā stāva līmenī. Parastais piekļūšanas veids ar sastatnēm neliekas īpaši racionāls. youtube video izsakās labi, kā ir dzīvē.
    Es būtu pārsteigts, ja kādam būtu. Viņš tak jāpārvieto no loga uz logu. Dzīvoklī vai parastā mājā nav jēgas.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)