Page 22 of 22 FirstFirst ... 121819202122
Results 421 to 435 of 435

Thread: Putekļusūcējs – robots

Pagaidi, kad viņš apēdīs suņa vēmekļus un šķidro, varēsi robokopa kartes algoritmu uzskatāmi redzēt uz grīdas un vēl ilgi atrast to kiborgu pēc smakas.

Arī nesen paņēmu S6 MaxV un esmu ļoti apmierināts.
    Kā neliels mīnuss ir tas ka neprot atpazīt paklāju mazgāšanas režīmā https://support.roborock.com/hc/en-u...automatically- , bet to var apiet uzliekot kartē "no-mop" zonu.

Quote Originally Posted by Brainless View Post
    Pagaidi, kad viņš apēdīs suņa vēmekļus un šķidro, varēsi robokopa kartes algoritmu uzskatāmi redzēt uz grīdas un vēl ilgi atrast to kiborgu pēc smakas.
    Viņš atpazīst un apiet visādus šķēršlus (apavi, pet waste, vadu čupas, rotaļlietas utml).
    Click image for larger version. 

Name:	Roborock-app-pet-waste-on-map.jpg 
Views:	79 
Size:	83.9 KB 
ID:	41411

Ja aparāts ir tik advancēts, tad ir baigi labi Citādi var nākties tīrīt gan dzīvokli, gan iekārtu.

Es nesaprotu par ko cilvēki noloka tik lielu kāpostu pērkot iRobotu?
    Manuprāt viņš ir stipri pārvērtēts cenā..

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

...tieši tas pats, kas ar iPhonu. Kad parādījās kā jaunums, bija ok. Līdz ko citi sāka ražot to pašu un labāku, tā pirmatnējais ir ievietojams muzejā.
    Mārketings ir labi paķēris. Nospiedošā masa nav neko tālāk evolucionējusi un tādu pašu zombilend šobrīd piekopj jau no pirmās klases skolās un vecāki tikai atbalsta. Tā kā viss rullē.
    Ja paskatās uz šo bildi, tad ir pamatotas aizdomas, ka katrai lietai vienmēr būs savs pircējs. https://g4.delphi.lv/images/pix/not-...y-45996253.jpg

Šodien patestēju mazgāšanas režīmā, nav ko teikt, viss super!

Kam ir šie brīnumi, ko viņi dara ar durvju sliekšņiem. Man diemžēl ir tāda paris durvju ailes. cik augstam viņš var pārrāpties pāri. laikam kādi 1-2cm ir tas slieksnis.
    Mums visiem uz mūžu jāatcerās ka mantas un varas kāre nav sīkas vājības, to dēļ cieš un iet bojā nevainīgi cilvēki.

Manējam (vecs neato d75) nav problēmas, bet durvju ailes man nav tik augstas

Mans robokops rāpo pāri stāvlampas pēdai un žurnāla galdiņa kājai, ja viņam noņem mazgāšanas tvertni, tad caurgājamība būtiski palielnās un viņš neuzkarās - kam uzrāpjas, tam arī pāri tiek. Precīzus augstumus neesmu mērījis.

Quote Originally Posted by Punduris View Post
    Kam ir šie brīnumi, ko viņi dara ar durvju sliekšņiem. Man diemžēl ir tāda paris durvju ailes. cik augstam viņš var pārrāpties pāri. laikam kādi 1-2cm ir tas slieksnis.
    2cm
    https://support.roborock.com/hc/en-u...can-pass-over-

Trifo max var izmantot kā security camera...

Pieredzējis lietpratējs atkars's Avatar

Paņēmu sev TRIFO Ironpie M6 un esmu apmierināts. Lēts un ir tā vērts. Gan jau vēlāk nopirkšu kaut ko premium.

Quote Originally Posted by lacom View Post
    Trifo max var izmantot kā security camera...
    Roborock S6 MaxV arī var

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)