Page 21 of 21 FirstFirst ... 111718192021
Results 401 to 419 of 419

Thread: Putekļusūcējs – robots

Quote Originally Posted by CaMaRo View Post
    Nevaru iedomāties, cik ilgi man tas stulbais robots tīrītu 3istabas+koridoru. Droši vien visu dienu.
    Robotam nav jānobraukā kātrs kvadrātcentimetris. viņa darbs ir vienkārši samazināt kopējo ne'tirumu daudzumu. Ja konkrētā vietā no vecuma smiltis vairāk sabirušas, tam ir spot funkcija

Pieredzējis lietpratējs netbeast's Avatar

Quote Originally Posted by CaMaRo View Post
    Nevaru iedomāties, cik ilgi man tas stulbais robots tīrītu 3istabas+koridoru. Droši vien visu dienu.
    Tev jau nav jaabuut maajaas, lai tas robots tev ko tiiriitu. Iesleedz schedule un ljauj vinjam tiiriit, kameer esi darbaa. Otrkaart, ja esi pieradis suukt paklaajus 1x nedeeljaa un esi pieradis, ka tev ir noteikts kultuurveesturiskais slaanis nedeeljas beigaas vai tad, kad beidzot sanjemies tiiriit, tad buusi paarsteigts, par to, ka robots, katru dienu suucot, spees izdariit to, par ko tu te shausminies, daudz labaak, kaa esi iedomaajies.

Noliec doku zem galda un, kad baterija saaks mirt, vinjsh pats aizies laadeeties. Taa katru dienu un peec nedeeljas situaacija buus daudz skaistaaka, kaa padomju laikos.

Es laizhu robotus 100m2 koridoros un nav probleemu. Galvenais, ka katru dienu palaid, lai nav jaashausminaas par to, kaa izskataas diendienaa.

Quote Originally Posted by Hoonda View Post
    +1 CaMaRo

Pāris gadus atpakaļ iedeva patestēt kaut kādu vidējā līmeņa robotu, kuru bija iespēja nopirkt pa limonādi. Viņš aizrijās pēc 2 min un meklēja kur izvemties
    Tobiš ar kaķi vēl maybe viņš sadzīvotu, bet suns viņam nebija sagremojams
    Paaraak maz lietoji un paaraak netiiras telpas. Skatiit augstaak. Man arii aizrijas darbaa diezgan aatri. jaatiira peec katras istabas pirmo nedeelju, lai arii lietojam profesionaalus puteklju suuceejus, kas ar birsti izdauza paklaajus. Robots tiek tur, kur putekljusuuceejs netiek un robots, vismaz tie, ko es lietoju, ir tuvaak paklaajam/birste ir cieshaak pie paklaaja shkjiedras un to izdauza kaartiigi. un tur arii rodas lielais vairums netiirumu.

Ar suni es arii uzmaniitos. Robot vacuum wars kanaalaa ir specifisks tests, kad katru robotu testee, kur paarbauda negadiijumus un kaa to izvazaa pa telpaam.

Pieredzējis lietpratējs

Logu tīrītājs robots:
    https://www.youtube.com/watch?v=vB4pCrfY-H8
    Man ir tikai viens jautājums, kā tas sūds nekrīt nost un vēl pamanās pārvietoties?

Vispār kāda ir pieredze ar logu mazgāšanas robotiem ? Viens Hobot 388 ir noskatīts. Tieši kuram ir divi kustīgie diski. Ir vajadzīgs logu mazgāšanai trešā stāva līmenī. Parastais piekļūšanas veids ar sastatnēm neliekas īpaši racionāls. youtube video izsakās labi, kā ir dzīvē.

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by chieris View Post
    Vispār kāda ir pieredze ar logu mazgāšanas robotiem ? Viens Hobot 388 ir noskatīts. Tieši kuram ir divi kustīgie diski. Ir vajadzīgs logu mazgāšanai trešā stāva līmenī. Parastais piekļūšanas veids ar sastatnēm neliekas īpaši racionāls. youtube video izsakās labi, kā ir dzīvē.
    Es būtu pārsteigts, ja kādam būtu. Viņš tak jāpārvieto no loga uz logu. Dzīvoklī vai parastā mājā nav jēgas.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Hello everybody!

Ir kāds kas lieto iRobot i7+ (https://www.irobot.lv/roomba-i7plus/) ? Kādas vispār atsauksmes par irobotiem?
    Ilgi uz to cierēju, bet 1k vairāk slieksnis neļāvā to sagremot , bet tā atkritumu pašizlādē+putekļu maiss man tam modelim šķiet
    Last edited by -JJ-; 05-28-20 at 11:25.
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

Nafig tev robotu, kuru pirmo izgudroja un vēl joprojām atpaliek apdeitos, lai pat pateiktu, ka pēdējo apdeitoja?

Tos punktus, kurus es šobrīd skatītos, ja pirktu jaunu, ir:
    *obligāti divas birstītes priekšā,
    *lai ir uzstādāma defaultā zig-zag braukāšana pa telpu,
    *lai var iestatīt konkrētas nedēļas dienas tīrīt,
    * nekādas pogas atdurei, tikai sensori.
    Viss pārējais ir nebūtiskas nianses.

Mans subjektīvs uzskats, ka no iRobot precēm ir tikai viena pamatota izvēle - Braava konkrēti dēļ uzmazgāšanas funkcijas.
    1k īsti nesaprotu jēgu tik absurdi par sū uz kociņa pārmaksāt, ja vien nav aplīmēts ar Swarovski kristāliem. Par 700€ jau Makita iet.

Extreme member weedy's Avatar
    Blog Entries
    1

Man ir Braava jet 240.
    Lēts un labs.
    Iepriekš lietoju 561, tas gan bija paskaļš.
    I lived half my life in USSR & more under Putin. If you think the free world is an illusion you are likely one of the lucky ones born there. - G. Kasparov.

Stay hungry. Stay foolish.
    http://www.youtube.com/watch?v=UF8uR6Z6KLc

Quote Originally Posted by smartdevil View Post
    Nafig tev robotu, kuru pirmo izgudroja un vēl joprojām atpaliek apdeitos, lai pat pateiktu, ka pēdējo apdeitoja?

Tos punktus, kurus es šobrīd skatītos, ja pirktu jaunu, ir:
    *obligāti divas birstītes priekšā,
    *lai ir uzstādāma defaultā zig-zag braukāšana pa telpu,
    *lai var iestatīt konkrētas nedēļas dienas tīrīt,
    * nekādas pogas atdurei, tikai sensori.
    Viss pārējais ir nebūtiskas nianses.

Mans subjektīvs uzskats, ka no iRobot precēm ir tikai viena pamatota izvēle - Braava konkrēti dēļ uzmazgāšanas funkcijas.
    1k īsti nesaprotu jēgu tik absurdi par sū uz kociņa pārmaksāt, ja vien nav aplīmēts ar Swarovski kristāliem. Par 700€ jau Makita iet.
    bet man nevajag robotu-mazgātāju..man vajag robotu kas drupačas savāc un pašiztīrās, kad visi prom vai tur paēd brokastis un robots virtuvi izsūc..mazgāju es manuāli ar speciālo (nezinu cik robot-draudzīgo) cietvaskotai grīdai draudzīgu ķīmiju
    Pussy Power

Pieredzējis lietpratējs smartdevil's Avatar

...pašiztīrīšanās funkciju tu vērtē 800€ ? Jo ar pārējo tiks galā jebkurš 200€ vērtais.

Extreme member weedy's Avatar
    Blog Entries
    1

Mierīgi, ja vien tas tiešām labi sūc un paštīrīšanās/uzlāde strādā un katru 3. reizi nav jādara pašam.
    I lived half my life in USSR & more under Putin. If you think the free world is an illusion you are likely one of the lucky ones born there. - G. Kasparov.

Stay hungry. Stay foolish.
    http://www.youtube.com/watch?v=UF8uR6Z6KLc

Stick vacuum ir daudz ērtāk imho par robotu. piecūko, 30 sek izpucē un miers. Sevišķi, ja kāds ir mājā, tad robots pēc laika sāk reāli besīt

Xiaomi Robocop dara visu to pašu ko robots pa 1k, izņemot attīrīšanos. Toties viņa doku var pabāzt zem gultas un palaist to zvēru katru reizi attālināti. Ir arī grīdas slapināšanas funkcija, tomēr, ja ūdens rezervuāru noņem, tad robots daudz labāk rāpjās pāri mēbeļu kājām, vadiem utt, jo "paaugstinās klīrenss", tā teikt. Katru reizi karti zīmē pa jaunu, tā ka citā vietā nolikts krēsls viņu neizbrīna, kā arī viņš haotiski nebraukājās pa vienu stūri visu laiku. Karti zīmē ar lāzeru, es kādreiz pētīju, ka kaut kādas rumbas zīmē ar optisku kameru un tumsā neko neredz, bet nu tas hvz Uzbraucot uz paklāja, palielina sūkšanas jaudu. Man tāds šiverē jau pāris gadus un esmu tikai viņam tīrījis ruļļa skriemeli no matiem un izbēris putekļu kaudzi. Vienu reizi viņš neatrada doku, bet tad viņam sensori bija ar normālu putekļu kārtu, to notīrīju. Teorētiski viņš brauc uz doku lādēties un turpina no tās pašas vietas, bet vai viņš to reāli dara es nezinu, jo neskatos, kā citi strādā. Toties 80m2 dzīvoklis ir izsūkts. Neesmu mēģinājs viņu testēt kaut kādā veidā, nu tur izbērt uizgriežņus, suņu kakas un skatīties, ko viņš tur dara.

Pie iegādes iesaku arī skatīties paša robota augstumu, lai viņš var palīst zem vairuma mēbelēm. Dažreiz visā dzīvoklī pietrūkst 0.5cm, lai zem mēbelēm būtu tīrs un putekļi neveltos kā tie tuksneša augi.

Paldies par viedokļiem stick to dyson + lēts robots būs ok!
    Pussy Power

Es arī esmu dzirdējis tikai labas atsauksmes par Xiaomi robotiem. Visi kas nopērk ir starā par to pašu 200-300€ range.

Marco Reps piekrīt par Xiaomi robotiņu: https://youtu.be/wglJz23Gt4w
    Un te, ko var izdarīt ar to Xiaomi "radaru": https://youtu.be/4sQCz75BfrM
    Jaunība ir trūkums, kas ar katru dienu iet mazumā

Pieredzējis lietpratējs tomy91's Avatar

Pašlaik briestu iegādāties robotu un esmu izvēles priekšā. Xiaomi šogad izlaiduši 2 jaunus, modernus modeļus ar sauso+mitro uzkopšanu, kas izskatās gana nobrieduši ar lielisku price/performance:
    1) Robot Vacuum-Mop (dēvē arī par Xiaomi Mijia 1C Sweeping Vacuum Cleaner, globālās versijas kods SKV4093GL) - cena LV ap 200 eur.
    2) Robot Vacuum-Mop Pro (aka Xiaomi Mijia Robot Vacuum Cleaner LDS Version, kods SKV4109GL) - cena ap 300 eur.

Būtiskākās atšķirības - lētākajam ir mazāka bača (2400 vs 3200 mAh) un nav LDS navigācijas sensora (ir optika), tomēr ir lielāka sūkšanas jauda (2500 vs 2150 Pa).

Dēļ LDS biju nosliecies, ka ir vērts piemaksāt par Pro modeli, jo tas atbalsta zonējumu (virtuālās sienas un uzkopšanu noteiktā laukumā pēc pieprasījuma), tomēr 4pda forumā cilvēki saka, ka jaunākajā firmware šī funkcionalitāte ir ieviesta arī lētajā 1C modelī. Lētais šķiet praktiskāks vēl viena iemesla dēļ - tam ir neliels bet atsevišķs 200ml (pietiekot uz 40m2) rezervuārs ūdenim priekš mitrās uzkopšanas, turklāt ūdens padeve ir regulējama 3 intensitātes līmeņos. Dārgajam priekš mitrās uzkopšanas ir lielāks - 450ml konteiners, bet tas liekas putekļu konteinera vietā - t.i. nevarēsi bez manuālas konteinera maiņas caur app likt robotam uzmazgāt, turklāt Pro modelim padeve neregulējas un bieži novērojamas problēmas ar hidroizolāciju (pil konteiners).

Laikam jau pats atbildēju uz savu jautājumu un ~50m2 divistabu dzīvoklī lētais 1C modelis būs vairāk kā pietiekams gan no bačas, gan mitrās uzkopšanas viedokļa. LDS, protams, strādā kvalitatīvāk kā kamera un arī tumsā, bet robots tāpat tiks programmēts darbam pa dienas vidu, kamēr neviena nav mājās.

Šeit labākie apskati:
    1C: En, Ru
    LDS: En, Ru (Viomi V2 ir tieši tas pats Pro modelis tikai CN tirgum)

Varbūt kādam šeit ir kāds no šiem īpašumā un var padalīties ar pieredzi?
    Last edited by tomy91; 3 Weeks Ago at 01:21.

Lietošanā ir Roborock Xiaowa E20 E202, lietoju pusotru gadu. Gandrīz katru dienu. Īsais rezumē, kur biju iepriekš. Mitekļa platība ir 72kvm, reāli robota app rāda, ka tīra ap 46-50kvm, pārējo aizņem mēbeles un pārējais stuff. Sākumā bieži bija, ka kaut kur apmaldās, apmulst un netiek mājās, pēc dažiem softu update vairs tādas lietas īsti nav. Patīk, ka ūdens tvertne ir atsevišķi, jo ir roboti, kuriem tā liekās putekļu kastes vietā un nevar vienlaicīgi sūkt un mazgāt. Mazgāt neko jau nemazgā, ķečupu no grīdas nenotīrīs, bet putekli smuki saslauka un laižot katru dienu nekas neuzkrājas. Šādu platību iztīra ap 1h, ar vienu baču, retu reizi, nav skaidrs kādu apsvērumu dēļ, bet viena bača nepietiek, tad dodas papildināt enerģiju. Apstiprinājās arī tas, ka pēc rūpīgas lielā putekļusūcēja izmantošanas, to palaižot pielasa kaut kādus sīkumus.

Trūkumi: tā kā visu laiku to laižu uz iepriekšpēdējā jaudas līmeņa, nav baigi kluss un 99% gadījumu darbojas, kad neviena nav mājās. Tā kā robots stāv uz tāda plastmasas paklājiņa, tad mitro lupatiņu nedrīkst aizmirst uz divām dienām, siltā laikā baigi sasmok, reāli atnākot mājās tā ir jānoņem. Citādi par tiem ~300eur super pirkums. Paklāju un zvēru nav.
    Last edited by arturs06; 3 Weeks Ago at 10:38.

Sveiki, kungi!

Ir kādam lietošanā Xiaomi RoboRock S6 MaxV? Internetā atsauksmes ir labas. Gribētu dzirdēt šejieniešu pieredzi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)