Page 24 of 24 FirstFirst ... 142021222324
Results 461 to 470 of 470

Thread: Putekļusūcējs – robots

ar sauso tirishanu ir ok, pagaidam esmu apmierinats.
    ar udeni vel nav bijis test drive, bet buus )))))
    Vajag jaunas auto detaļas, raksti PM.
    --------------------------------------------------------------------------------

Tiem kam dzīvnieki uzreiz varat aizmirst par to mazgāšanu. Vajag kārtīgi slotu un līdzekli pie ūdens. Visādi citādi, tas ir tās naudas vērts. Visā mājā samazinās putekļi, arī uz mēbelēm. Putekļsūcēju nevajag, ja reizi 1vai2 nedēļās arī uzmazgā.
    Es arī kādreiz biju pret 450 eiro izdošanu par tādu kā ekstru, bet reāli patīkamāk un tīrāk ir.

Pieredzējis lietpratējs -JJ-'s Avatar

Ja nu kādam vajag man ir labs robo-sūcējs for sale. Nemazgā, bet sūkšanas jauda un kvalitāte ir top top.
    https://www.ss.com/msg/lv/electronic...tml?1617719932
    Pussy Power

Hey, vai kādam mājās ir robots kas tīra logus?
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Un kā? Bija tās naudas vērts?
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Ir tādi logi, kuriem no ārpuses klāt nevar tikt 6-9m augstumā. Ļoti lieliem logiem ir super, ja nav ļoti netīri. Palaidu pa krāsotu sienu gaitenī - super. Es pāreju ar mikrošķiedras lupatiņu tāpat pāri, lai būtu punkts uz i. Stūriem tāpat netiek klāt, bet pārējās vietās ir labs. Šis ir ar kustīgām pēdām.

Iespējams, ka šajā palagā būšu palaidis garām, bet kā šie roboti tiek galā ar kaķa spalvām?
    It īpaši 2x gadā, kad tas ruksis maina spalvu.

Un vai kaķa smiltis ar spēj savākt?

Pieredzējis lietpratējs usver's Avatar

Izklausās baigi neērti - logi, kam nevar tikt klāt.
    Man logu mazgāšana kādreiz likās mocības, bet tagad ar pareizajiem rīkiem ir hobijs un sanāk 10x ātrāk kā savulaik ar salvetēm/lupatām. Bet ja logu atvērt var tikai mazā šķirbiņā, tad tāds robots izskatās ļoti labs vorkaraunds, ko izlaist paganīties no āra.

pasūtiju roborock s7. Stipri dārgs, bet mans nīno (neato) iet uz galu un gribējās kaut ko jaunāku. cerams neliks vilties...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)