Page 26 of 26 FirstFirst ... 162223242526
Results 501 to 520 of 520

Thread: Sūdzības par i-neta veikaliem

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

noname barborā paķēra uz pēcapmaksu pēdējo griķu paku?
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Extreme member
    Blog Entries
    1

Bazars joprojām par baltik datu dooh

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Saklausīts BalticData domina veikalā :
    -Kā lai es uzzinu kāda ir IP adrese tam datoram?
    -Kaut kāda komanda bija itkā.....
    -Pamēģini ipconfig...
    -Jā, toč bija ipconfig...
    -Jā! Ir!

Bannned Kuuminsh's Avatar
    Blog Entries
    1

Nu tā tīri tehniski, pārdevējam tas nav baigi kritiski.
    Es domāt, ka viena ļoti liela daļa vispār pat nenojauš, ka caur cmd var palūrēt IP.
    Šīs zināšanas nepalīdz pārdot.
    Только массовые расстрелы програмистоф спасут Родину!

Pieredzējis lietpratējs geex's Avatar

Emm, man RD veikalā Imantā pārdevējs centās ieskaidrot, ka Cruical brāķa procents esot lielāks kā WD, jo Cruical SSD vairāk pērkot ...

njah, ar tiem veikaliem skumji - pat ne tik daudz, ka pārdevēji nezina, ko pārdod, tā vēl pus bēda, bet nu muld arī tā tik vien. Nesen meklēju viedo pulksteni, un visu biju izpētījis un zināju gan atšķirības, gan funkcijas iespējamajiem variantiem. Iegāju tet veikalā apskatīt. Kad tīri tā, intereses pēc, pajautāju pāris jautājumus, tad tet pārdevējs sāka lasīt speceni no kastes un, uzjautājot atšķirību, starp lētāku un dārgāku variantu - vienkārši runāja kaut kādu pilnīgu figņu... Vairāk jau žēl to cilvēku, ko tā apvārdo. Kā jau teicu - saprotu, ka visus produktus un detaļas nezināt, bet nu cmon - nolasīt funkcijas no kastes es arī māku. Kāda pievienotā vērtība no tāda "konsultanta"?

Quote Originally Posted by nktns View Post
    Kāda pievienotā vērtība no tāda "konsultanta"?
    Tu jau pats atbildēji uz šo jautājumu - apvārdot cilvēkus, kur īsti neko nesajēdz. Labi, man varbūt nebija taisnība par to Cruical un WD brāķa procentu, bet es gribēju WD un man pofig ko viņš saka. Citam noteikti būtu nopārdevis Cruical.
    Nu nav tur spožākie prāti tais bodēs, ir noteikti arī izņēmumi, bet reti gadās sastapt zinošus pārdevējus lielo ķēžu veikalos.

Extreme member
    Blog Entries
    1

Bet tas jau ir visur, ne tikai kompu dzelžu veikalos, un turklāt gadu desmitiem, kāpēc par to tāds pārsteigums? Diezin vai tās algas var motivēt kādu sfēras ekspertu.

Vēl nesen kaut kāds jauns "trends", gluži ne interneta veikaliem: tikai izredzētie TV ražotāju veikumi tiek iepirkti un izlikti tirdzniecības zālē, kaut vietas tur vēl dafiga un pilns ar neatpakotiem LG/Samsung... Piemēram SHARP ražojumi pieejami tikai caur viņu i-bodi.
    Acīmredzot nav navars tik augsts.

Quote Originally Posted by binary View Post
    Ksenukai šis arī ir novērots.
    Piekrītu, burtiski uz sitiena vajadzēja cirkulācijas sūkni, skatos, k-senukajā lēti un labi, aizbraucu uz vietas, bet tur cena 2x lielāka.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

No kā tad viņi 2x nedēļā 30% atlaidi dos, ja viss nebūs stipri pārcenots sākumā?
    Last edited by andrisri; 5 Days Ago at 21:43.

Extreme member
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by konfekts View Post
    Piemēram SHARP ražojumi pieejami tikai caur viņu i-bodi.
    Acīmredzot nav navars tik augsts.
    Katram ražotājam politika un tirgus izplatība savādāka, šarpam nav neviena lokālā pārstāvja tāpēc viss tas kas viņu i-bodē ir pelēkais imports. Jēga turēt pelēko importu stokā ja viss ko lokālais pircējs pazīst ir samsung un sony?

Pieredzējis lietpratējs Kitai's Avatar

darvas piliens par 1A. Nu nafiga jānorāda "saņem rīt!", kaut reāli preci saņem pēc 2 nedēļām. Jau cik reizes ar viņiem tā.

Extreme member
    Blog Entries
    1

1a tak sen jau norakstīta bode, ne viņiem cenas pirmajā iepiskapeiku.lv lapā ne seviss kura nekad nav bijis. Visi tik uzpērkas uz seno slavu.

Pieredzējis lietpratējs andrisri's Avatar

Man arī nesen bija 2 pasūtījumi 1A un abi tika kavēti. Apsekojot līdz pasūtījuma statusa bija skaidrs ka čammājas tieši 1A darbinieki, nevis tur preču piegāde vai tml.
    Kaut kā ir jāplāno savi resursi, lai darbinieki tiek galā laicīgi, tā jau sākumā piegādes termiņi nebija nekādi ātrie norādīti.
    Vismaz kaut kā atvainojušies būtu vai tml.,kā piem..220.lv dara, vēl kaut kādu savu naudu ieskaita kā kompensāciju, bet te viss pofig..
    Leišu bizness, nolaidīs tās bodes reputāciju pa kāju, kaut gan nekad jau tā nav bijuši baigi augstā

Par 220.lv
    Man kaut kādā pilnīgā randomā 220.lv ieskaitīja 20€ prēmiju savas naudas. Man kopējie pirkumi pie viņiem pa iepriekšējo gadu ~200€. Kādam arī kaut kāda tāda nauda ir ienākusi?

Tas noteikti šīs akcijas ietvaros:
    Click image for larger version. 

Name:	220.png 
Views:	52 
Size:	185.5 KB 
ID:	41188
    Jaunība ir trūkums, kas ar katru dienu iet mazumā

Hmm, man pēdējais pirkums 2019. decembrī .... bet nu laikam tik jāsteidz notriekt, kamēr vēl ir

Quote Originally Posted by geex View Post
    Emm, man RD veikalā Imantā pārdevējs centās ieskaidrot, ka Cruical brāķa procents esot lielāks kā WD, jo Cruical SSD vairāk pērkot ...
    es kad pirku moni, teica ka vajaga apdrošinat, jo redz garantija tik pašam monim un nebūs built-in baroklim, itkā jau visam jābūt
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, INNO3D GTX 1080 Black, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

Quote Originally Posted by andrisri View Post
    Man arī nesen bija 2 pasūtījumi 1A un abi tika kavēti. Apsekojot līdz pasūtījuma statusa bija skaidrs ka čammājas tieši 1A darbinieki, nevis tur preču piegāde vai tml.
    Kaut kā ir jāplāno savi resursi, lai darbinieki tiek galā laicīgi, tā jau sākumā piegādes termiņi nebija nekādi ātrie norādīti.
    Vismaz kaut kā atvainojušies būtu vai tml.,kā piem..220.lv dara, vēl kaut kādu savu naudu ieskaita kā kompensāciju, bet te viss pofig..
    Leišu bizness, nolaidīs tās bodes reputāciju pa kāju, kaut gan nekad jau tā nav bijuši baigi augstā
    oj, sen sen atpakaļ sūtiju sev headset, nogaidīju menesi, tad pateica ka nav noliktavā, atgrieza naudu, bet mēnesis pa ****u
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, INNO3D GTX 1080 Black, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)