Page 27 of 27 FirstFirst ... 172324252627
Results 521 to 530 of 530

Thread: Sūdzības par i-neta veikaliem

PROFFIT neiesaku pirkt, preces nav noliktavas, bet naudu līdz 5 darbdienam atgriez atpakal.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Atklāj, lūdzu, noslēpumu. Kā tu tādu bodi vispār atradi?
    Google pat speciāli meklējot neizmet neko, kā tikai atsauci uz sūdzībām.

PROFFIT.lv ieks salidzini.lv, viniem pat offis noteikta adresse nav atrodams.

kurpirkt.lv viņiem pārsvarā labas atsauksmes, bet nu OK, tās vēl varētu safabricēt. Juridiskās personas - divas, viena bez parādiem (reģistrēta 2014. gadā), otrai ~€250 parāds, reģistrēts 1997. gadā, reģistrā ierakstīts 2004. gadā. Tiešām viss-ir-slikti ar viņiem?
    do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

proffit.lv - 1.5 mēnesi gaidīju barošanas bloku līdz beigās paši piedāvāja uzrakstīt iesniegumu par naudas atgriešanu, jo nevarot dabūt preci no vairumtirgotāja

m79 - 2 nedēļas gaidīju CPU cooleri, atraksta, ka nevar piegādāt no vairumtirgotāja pa cenu ar kādu pie viņiem iegādājos, bet varot piegādāt 2 nedēļas, ja es samaksāšu vēl 14 EUR, jo ar tādu cenu varot piegādāt. Šitas vispār kkāds pipec
    Gamers don't die, they respawn!

Quote Originally Posted by Febonacci View Post
    m79 - 2 nedēļas gaidīju CPU cooleri, atraksta, ka nevar piegādāt no vairumtirgotāja pa cenu ar kādu pie viņiem iegādājos, bet varot piegādāt 2 nedēļas, ja es samaksāšu vēl 14 EUR, jo ar tādu cenu varot piegādāt. Šitas vispār kkāds pipec
    1a bija same story, bet es sūtīju steelseries peli, prasīja, lai piemaksāju, protams, atteicos un atgrieza naudu
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, GIGABYTE GTX 1080Ti, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

Pieredzējis lietpratējs KPIEBC's Avatar

Un? Pat pirms covid tā ir bijis. Tagad vispār nav ko brīnīties.

Man kā pircējam neinteresē, ka viņi nevar no vairumtirgotāja dabūt preci, kuru pirkšanas brīdi uzrāda kā pieejamu un norāda arī cenu. Ja es ilgi gaidu preci un beigās pasaka, ka vēl būs jāpagaida un jāpiemaksā, tad bye bye, nopērku citur. Es nebrīnos vispār par neko, bet komentēju situāciju interneta veikalos, lai citi arī nebrīnītos.
    Gamers don't die, they respawn!

Man atkal pozitīva pieredze ar viņiem(PROFFIT.lv), 2 reizes esmu pircis. Jā bija jāgaida, bet precīzi pateica kad būs (katrai precei nedēļa bija jāgaida).
    Last edited by eddyboi; 1 Week Ago at 10:36.

nu ko es varu teikt, 1a.lv ir pēdēja reize, kad izmantoju, tādu čakaru ar garantu tomēr vairāk negribu, ir bijusi iepriekš pieredze, bet tad salidzinoši atri (1 mēnesis) prece tika samainīta.
    Tātad izsūtiju 06.07.2020 ar express pasts, piegādāts bij 07.07.2020 (šodien mēnesis riņķī kopš nosūtīšanas brīža), zvanīju pēc pāris dienām (10.07.2020), jo expresspasts tracking nebij, ka ir izņemts, tad attiecīgi 13.07.2020 atnāca e-mail:
    Labdien,
    Informācija nodota servisa nodaļai.
    Tad man viņi paši zvanīja, lai norādu problēmu, nepateikšu precīzu datumu (bite nerāda ienakošo zvanu laikus/nr.), bet bij pirms 24.07.2020 takā man bij vecais tel., kurš noslīka, šodien zvanīju un prasīju kas un kā, teica ka neesot pagājušas 30 dienas...
    Garantijas apkalpošanas ilgums ir no 7 līdz 30 (septiņām līdz trīsdesmit) kalendārajām dienām. Izņēmuma gadījumos, ja Preces tiek sūtītas uz garantijas apkalpošanas centriem citā ES valstī, preces garantijas apkalpošanas process var ilgt no 14 līdz 70 (četrpadsmit līdz septiņdesmit) kalendārajām dienām, atkarībā no preces rakstura. Uzsveram, ka visos gadījumos garantijas apkalpošanas procesu cenšamies īstenot pēc iespējas īsākā laika periodā.
    Tātad tagad es vienīgu varu gaidīt, atkal gandrīz mēnesi...
    P.S Prece bij Logitech Z906
    CoolerMaster H500, Corsair CX650M, Asus PRIME X570-PRO, AMD 3700X+Be Quiet! Dark Rock PRO 4, G.Skill TridentZ 16GB 3.6GHz, GIGABYTE GTX 1080Ti, Samsung 970 EVO+ 500GB, Adata XPG SX8200 PRO 1TB, BenQ ZOWIE XL2720

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)