Results 1 to 9 of 9

Thread: labs thermal pads - ko pirkt?

Default labs thermal pads - ko pirkt?

ir kādam ražotājam labi thermal padi kas ir zināma vērtība un kuru nopērkot nebūtu jāspļaudās par vējā izmestu naudu? plānoju paņemt tādu kaudzi lielāku - lapšiem te šie iet uz urrā - gan 1mm gan 2mm... ebay čum un mudž no šiem, bet es zinu, ka tie mēdz būt ļoti dažādi.
    piem. dellos lielākoties ir gaiši zili un tādi poraini. tie ir baigi labie. tie kas tādi it kā solīdi un tumši pelēki - tie atkal sūdaini. starpība līdz pat 20C (testēju uz lapša ar gf 8400 kur ar zilo 80c ar pelēko 100c uz furmark).

so ja kāds man pateiktu: pērc bla bla bla padus un tie ir labi - būtu kruta a ja ne jāņem uz dullo.

Pieredzējis lietpratējs Hefaists's Avatar

bik offtopic, maybe kadu group buy, man ari noderetu neliels paladzinsh ar padiem
    I'm not a racist- racism is a crime. And crime is for black people.

Quote Originally Posted by Hefaists View Post
    bik offtopic, maybe kadu group buy, man ari noderetu neliels paladzinsh ar padiem
    Jā, es arī labprāt piedalītos thermalpad groupbuy`ā
    AMD Phenom II x6 1100T
    Asus Crosshair IV Extreme
    Kingston HyperX 1600MHz 8GB
    Gigabyte AMD Radeon HD6970
    Samsung 830 128GB
    Corsair HX850W

Kapēc Jūs nepērkat uzreiz termo līmi? Tur taču jabūt daudz labākam kontaktam kā kaut kādam ieliknītim/plāksterim.

Es senāk pirku Zalman adhesive tepat LV pa ~1.5Ls un tur stabili varēja izsmērēt kādu 10x10cm laukumu.

Tagad gan iztieku ar "pasta+momenta līme" miksli.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Talking

Lielai daljai portatiivo dzeseem ir neliels solis starp dzesi un dzeseejamo vietu. Lai sasniegtu labaaku siltumapmainju liek vara plaaksni termopadu vietaa, bet ir lielaaks risks sabojaat kristaalu ar par daudz paarspriegotu dzesi tapeec liek 1..2mm termo padus kas amortizee spiedienu. Manis ieteiktajiem padiem ir diezgan laba siltumapmainainja. Dzeseem kuras ir cieshi pieguljoshas protams jaaizmanto norml termopasta.

Portatiivo dzeseem liimeet klaat dzesi nu ljoti aspraatiigi...

Kapronu piipeejam?

vēl vienu nekro atdzīvināšu. Šobrīd man šķiet naudas izniekošana pirkt kaut ko kas nav Gelid (12 indekss) vai Thermalright Extreme Oddyssey (12.8). Visi tie padi ar indeksu 4 der tikai bulk risinājumiem, kur daudz telpas jāaizpilda, un iepriekšminētie abi neražo neko virs 3 mm biezuma.
    tik ļoti ūber, ka skūšanās krēma vietā izmanto termopastu.

Gan jau kāds zinās. Kāda biezuma termo padus vajag priekš videnes Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb, šādai te?
    https://www.asus.com/za/Graphics-Car...60-O6G-GAMING/

Pieņemsim to pašu Thermalright Extreme Odyssey, cik mm?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)