Page 1 of 12 1234511 ... LastLast
Results 1 to 20 of 236

Thread: Paypal, iespējams, sux!

Default Paypal, iespējams, sux!

Kārtējais brīnums. Izrādās, ka Paypal var tā vienkārši jebkuru transakciju apturēt un pats izvērtēt. Viena saņemtā naudiņa tagad ir rezervēta un tā jau stāv 2 nedēļas bez kustības, pat neko neatbild uz jautājumiem par izmeklēšanas virzību. Tik pašā pirmajā paziņojumā norādīja, ka preci maksātājam lai vēl nesūtot, bet, ja tas ir izdarīts, tad lai norādot adresi.
    Vai kādam ir tā gadījies, ka nesen saņemto naudiņu iešņauc atpakaļ Paypals? Cik ilgi ir vilcies izvērtēšanas process?

yep, kaut kad ir naacies gaidiit kameer $ reaali kontaa paradaas. Cik ilgi vilkaas neatceros, bet biezhi vien nav citu variantu kaa tikai paypal. Sux vai nee, bet vinji taksh arii grib $$$ noslaukt un pavaariities
    «kiwi»

Viņi jau par transakciju slauc, ar to tā kā būtu jāpietiek.

Smile

Ir gadījies, ka PayPal "atgriež" uz savu galvu pārdevējam samaksātu naudu, jo pārdevējs nav ievērojis kaut ko...tā arī nesapratu/netika pateikts toreiz ko. Rezultātā nauda diezgan naski ~ diennakts laikā tika atgriezta uz PayPal kontu, bet uz pāris nedēļām "nozuda" ceļā no PayPal atpakaļ uz bankas kontu. Beidzās jau viss labi un bez finansiāliem zaudējumiem...tikai nervu bojāšana un laika patēriņš kamēr naudiņa maldījās pa nezināmu banku kontiem meklējot mājupceļu un LV neviens tā arī nepēja pateikt kur tieši tā summa ir. Kopš tā laika PayPal darījumos nepārsniedzu pārdesmit dolārus, ko nav žēl "iemarinēt" vai pazaudēt sliktākajā gadījumā.
    Var jau būt, ka viņi toreiz zināja kaut ko tādu, ko nezināju es un "izglāba" to summu, par ko tādā gadījumā milzīgs viņiem paldies, bet toreiz detaļas par iemesliem man netika sniegtas, tikai prasīts ierosināt "dispute/claim" vai kā nu tas saucas un gandrīz momentā lieta izlemta par labu man un slēgta. Pārdevējam it kā par formālu pārkāpumu e-bay bans, iesaldēts konts utt...
    Kurš vainīgs - iespējams, ka pārdevējs, iespējams, ka PayPal piesardzīgi pārāk, jo summas arī nebija mazas.
    Susurs (aka Nightrunner) ....Identitātes dalīšanās ;)
    |Little Monster|Clevo W110ER 11inch notebook|Intel quadcore 3720QM 8Mb cache unlocked ES|Vengeance 8Gb DDR3|Vector SSD|Nvidia 650m 2Gb| iPhone 5 

Cik izmantoju paypal viss ir bijis kārtībā.

Vienreiz arī bija gadījums, kad paypal apturēja transakciju, sazinājās ar mani caur e-pastu, kāpēc es pārskaitu naudu, kam utt. Šajos gadījumos paypals arī sazinās ar cilvēku, kam skaita naudu - lai pārliecinātos vai nav "fraud maksājums". Ja otrs cilvēks neatbild paypalam, tad attiecīgi viņi nedarīs neko kādu laiku, nezinu maksimumu, cik ilgi viņi tā tur šo naudu.

Pašā sākumā arī, kad biju izveidojis paypal kontu pāris gadu atpakaļ, nebiju izmantojis to vismaz 1.5h gadus un pēkšņi kaut kāds pirkums uzpeldēja, ko arī nedēļas laikā man atgrieza.

Katrā gadījumā es ieteiktu vienkārši pazvanīt viņiem, protams, no darba telefona , domāju, ka viss arī daudz ātrāk kustēsies vai arī paskaidros, kas un kā. Pašam nācās uzzvanīt, jo pēc incidenta ar pirkumu, ko es nebiju veicis šie visu sabloķēja un es neko nevarēju izdarīt, jauka meitene ātri vien palīdzēja.

Vienmēr, kad nauda ir sabloķējusies, transakcija tiek apturēta īespējamas krāpniecības dēļ, nevajag satraukties, vnk jābruņojas ar pacietību, tas ir tikai Jūsu interesēs. Nav lieki jāstreso un diemžēl - WTF tā ir mana karte, wtf kā tas varēja notikt, neies cauri
    Last edited by Flyby; 07-13-11 at 11:37.

Instigater, pārbaudi, galvenais, to ēpastu kuru, Tu esi iedevis paypalam. Es muļķis būtams kādas divas nedēļas cīnījos, jo nespratu kapēc man nesūta refunudu, beigās izrādījās ka ēpastā ir jāapstirpina un tad viņi tikai sūta naudu.
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Ar epastiem viss ir kārtībā, tika atbildēts aptuveni stundas laikā.

caur emailu ir smagi un ilgi, pazvani viniem

Pieredzējis lietpratējs ORiONz's Avatar

Kā beidzās šitais pasākums?

Man uz paypala sēž naudas summa. Kā viņu dabūt atpakaļ uz bankas kontu?
    Man būs jamaksā tie 2eur?

filozofologofīlfobs mrlobber's Avatar

Yup. Piedevām vēl ir tā, ka viņi tavu naudu neatkarīgi no tā, vai tev ir multivalūtu konts vai nav, konvertē latos

50% kāju, 50% tehnikas.

Un jaukākais tajā konvertācijas faktā ir tas, ka jāizmanto Paypal kurss (nevar izvēlēties bankas kursu). Es šitā nesen no eiro uz Ls konvertēju ar kursu 0,67Ls un mīnus tie 2 eiro par pakalpojumu - vienvārdsakot pirkties ir OK, bet ne saņemt naudu - maitas Un vispār pakaļas, jo no tās summas, kuru man cilvēks sākotnēji ieskaitīja jau tika noņemts procents par transfēru un tad vēl šitais gājiens
    Labāk būtu ļāvuši pa tiešo uz banku kaut tugrikus sūtīt un lai banka pēc tam arī konvertē!
    CPU pending | 8GB Corsair Vengeance | Mobo pending | 8800GTS | CM HAF-932 | Corsair HX1000W | MS/Razer Reclusa |Razer DeathAdder 3.5G | Auzentech Prelude | DELL U2711

Pieredzējis lietpratējs CyberGhost's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by sadidas View Post
    Un jaukākais tajā konvertācijas faktā ir tas, ka jāizmanto Paypal kurss (nevar izvēlēties bankas kursu). Es šitā nesen no eiro uz Ls konvertēju ar kursu 0,67Ls un mīnus tie 2 eiro par pakalpojumu - vienvārdsakot pirkties ir OK, bet ne saņemt naudu - maitas Un vispār pakaļas, jo no tās summas, kuru man cilvēks sākotnēji ieskaitīja jau tika noņemts procents par transfēru un tad vēl šitais gājiens
    Labāk būtu ļāvuši pa tiešo uz banku kaut tugrikus sūtīt un lai banka pēc tam arī konvertē!
    šis viss jau arī apliecina augstāk minēto
    Un vel viens sīkums, nevar izņemt vairāk par 500 eur, tātad ja ir lielāka summa, komisijas dubultojas...
    Last edited by CyberGhost; 10-17-11 at 22:36.
    Web Hostings!
    Mailservs!
    ->PM!

filozofologofīlfobs mrlobber's Avatar

Quote Originally Posted by sadidas View Post
    Un vispār pakaļas, jo no tās summas, kuru man cilvēks sākotnēji ieskaitīja jau tika noņemts procents par transfēru un tad vēl šitais gājiens
    Ja Paypal Gift, tad neko nost neskaita... savukārt, ja tu pieļauj Paypal CC, tad tā arī pircējam pasaki, ka būs 3% pa virsu.

Ja vien tie eiro nav daudzos simtos, ērtāk ir, lai tie paliek stāvam Paypal kontā - gan jau kādreiz pats kaut ko pirksi kādā no forumiem, tad arī būs ar ko samaksāt

50% kāju, 50% tehnikas.

Tieši tā, gan dzīvē būs vajadzība samaksāt caur paipalu, labāk nemaz nesūtīt mājup.

es nez par ko jūs tur stresojat... es vienk. to naudu kas man ienākas pa ebay par pārdoto stuff es izmanto lai kaut ko vēlāk nopirktu. no paypal nekas uz kontu nav jāskaita, nekas nav jākonvertē, mazāk komisijas maksu.

Pieredzējis lietpratējs CyberGhost's Avatar
    Blog Entries
    1

Quote Originally Posted by deff_ins View Post
    es nez par ko jūs tur stresojat... es vienk. to naudu kas man ienākas pa ebay par pārdoto stuff es izmanto lai kaut ko vēlāk nopirktu. no paypal nekas uz kontu nav jāskaita, nekas nav jākonvertē, mazāk komisijas maksu.
    būtu tev arī 2+k eur tai fakinā paypalā, tad tev ar būtu stress
    Web Hostings!
    Mailservs!
    ->PM!

Quote Originally Posted by mrlobber View Post
    Ja Paypal Gift, tad neko nost neskaita... savukārt, ja tu pieļauj Paypal CC, tad tā arī pircējam pasaki, ka būs 3% pa virsu.

Ja vien tie eiro nav daudzos simtos, ērtāk ir, lai tie paliek stāvam Paypal kontā - gan jau kādreiz pats kaut ko pirksi kādā no forumiem, tad arī būs ar ko samaksāt
    Tieši tā, es nekad nelieku paypal kā opciju, ja pircējs grib norēķināties ar to, tad lai pats maksā par visām komisijām, kuras es viņam norādīšu. Pretējā gadījumā es būtu zaudētājs, jo šādā situācijā prasīt kompensāciju par komisijām nav pieņemts.

Par tēmu, mož tas otrs ir uz kkāda paypal watchlista
    Last edited by Kurvels; 10-20-11 at 11:15.

Kas tur bija ar swedbanku un paypal?
    Man bankas kontā ir pietiekama summa, bet paypals saka:
    Quote Originally Posted by paypāls
    We could not process your payment.

Please checkout the front again and use another credit card or other bank account to pay with PayPal.
    If you still have problems, please contact PayPal customer service.
    Kaut kāds ķeksis jāieliek internetbankā vai vnk. jāatdod viņiem sava pēdējā nauda?
    “To buy when others are despondently selling and to sell when others are avidly buying requires the greatest fortitude and pays the greatest ultimate rewards.” -Sir John Templeton

Tev karte jāapstiprina "drošiem maksājumiem internetā", citādi vairs nekā.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)