Page 12 of 12 FirstFirst ... 289101112
Results 221 to 236 of 236

Thread: Paypal, iespējams, sux!

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Nejauc kartes veidu ar pirkumu apdrošināšanu, ko līdzi piemet klāt banka, lai ievilinātu klientu.

Lielbritānijā ir likums "section 75", kas pasargā visus pirkumus ar kredītkarti par summu virs £100. Debetkartēm tādas aizsardzības nav.

https var dabūt kurš katrs par baltu velti https://certbot.eff.org/
    Paypal diezgan vienkārši dabūt atpakaļ, pašam ar ebayu ir sanācis pāris reizes, ka no***ojos un termiņa laikā nepaprasu moneyback par neatnākušu preci, paypal ātri tiek galā.
    Bankas arī atgriež naudu, nevajag kredītkarti. Bračka pirms pus gada nopirka PS4 wallet kodu, bet centās aktivizēt pāris dienas vēlāk. Bija jau redeemots. Pēc pāris bezjēdzīgām sarakstēm ar pārdevēju, sazinājās ar SEB un dabūja full refund. Lieki pieminēt, ka tas aizņēma pāris mēnešus
    Best time to do anything is later

Man no paypal pavasarī novilka kaut kas ap 3€ un uzreiz ap 13€. 13€ uzreiz atgriezās atpakaļ, bet 3€ pazuda ar galiem. Kaut kāds ooo.yandeks.ru tipa par kaut kādu spēlīti laikam. Nobloķēju un nomainīju swedā kartes, paypalā uzliku dubulto verificēšanu. Un sāku sarunas ar paypal par naudas atgriešanu. Pēc ilgām diskusijām viņi mani atšuva, jo neredz nesankcionētu iejaukšanos.
    Swedbanka piedāvāja rakstīt kaut kādus iesniegumus, bet pateicu ka dēļ 3€ to nedarīšu.

kautkā tas paypal baigi klusiņām arī man ieslēdza to "one click pay". nepamanīju, kur es to fīču akceptēju. jābūt vēl uzmanīgākam

Pieredzējis lietpratējs Dzintars's Avatar

Quote Originally Posted by peerer View Post
    kautkā tas paypal baigi klusiņām arī man ieslēdza to "one click pay". nepamanīju, kur es to fīču akceptēju. jābūt vēl uzmanīgākam
    Man liekas, ka tā fīča ieslēdzās, ja webā pie logina ieķeksē remember me.

Pēc ilgiem nelietošanas laikiem atkal bēda ar papaļu! Šoreiz 2FA. Telefons nomira drosmīgā nāvē, kodu kalkulatorā ievadītie resursi līdz ar to. Tagad mēģinu iziet "ielogoties citā veidā" un figu - kods uz email pienāk, uz security jautājumiem atbildu (viens man ar latviešu simboliem, mēģināju gan ar, gan bez) un tāpat neiziet verifikāciju. Vot tagad neatceros, vai es pats ***s, ka nepieseivoju backup kodus vai nemaz tādas iespējas netika dotas.

Protams, kad password recovery (kaut gan parole čista ir pareizi un vajag verificēties ar vēl kādu parametru) feilo, tad nākamais variants jau vairs ir tikai tālruņa zvans darba laikā uz ASV numuru. :-(

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Nākamreiz izmanto Authy priekš 2fa. Tas piedāvā turēt savā mākonī šifrētu backupu.

Paldies, būs jāmigrē - es kaut kā sāku lietot Google Authenticator un tamais tikai iekārtā profilus glabā.

iesaku Aegis priekš TOTP - mākonis ir labi, bet no authy normāli nevar izdabūt laukā atslēgas. Ar aegis (vai andOTP) var pats izeksportēt un pieglabāt kur gribi. Kad pienaca laiks atbrīvoties no authy, ne pa jokam nočakarējus, lai dabūtu visu ārā.

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Atslēgām nav jābūt izdabūjamām. To dara pajaunam aktivizējot/enrolējot 2fa.

PayPal grib lai es atgriežu produktu pirms atgriezt man naudu. Atsūta kaut kādu sūdu, kam nav nekādas tirgus vērtības un vienīgā vieta būtu miskaste. Un par to man jāizdod vēl nauda. Ja tā būtu kļūda, tad Ok, bet tas bija vistīrākais krāpšanas mēģinājums.

OK PayPal atgriezīs naudu par return. Tagad visdrīzākais būs jāgaida vēl kāds mēnesis

Tie, kam ir ieslēgts PayPal 2FA uz SMS - varat ielogoties? Man tās SMS pēkšņi vairs nepienāk un ar supportu sazināties nav iespējams, jo prasa ielogoties. Bet lai ielogotos, vajag kodus, kuri nenāk. Security questions atbildes zinu, bet arī neņem pretī ne ar, ne bez garumzīmēm.

Pieredzējis lietpratējs Dzintars's Avatar

Man ar nenāk. Šī nav pirmā reize. Pēc iepriekšējā dažu nedēļu lockouta pieslēdzu 2FA appu kā backupu, tagad vismaz ielogoties varu.
    Last edited by Dzintars; 09-08-20 at 22:11.

Nauda ir atpakaļ kontā. No 11. jūlija marinēja, bet vakar naudu atgrieza.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)