Results 1 to 11 of 11

Thread: Uzprišināt cooler master stacker 810

Default Uzprišināt cooler master stacker 810

Tātad ir sekojoša lieta
    Es gribu savai kaistie vienu sānu izzāģēt un ielikt organisko stiklu. Man ir doma atstāt pa 5 cm no katras malas un izgriezt logu kur ir atkal doma ielikt organisko stiklu.
    1-ar ko labāk griezt ?
    2-ar ko stiprināt organisko stiklu ?
    Un otra lieta, kas man neliek mieru ir ka kastei priekša ir 15 cm, kā lai saka redele kas aiztur putekļus. Man niez pirksti tur ielikt vel divus ventilatoru lai ir pilnīgs putekļu saucējs
    1-Vai varat ieteikt kā lai labāk piestiprina ventilatorus ?
    2-un vai ņemt 12 vai ir ar kādi lielāki ventilatori kas man derētu ?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	15102011290.jpg 
Views:	238 
Size:	171.1 KB 
ID:	14767   Click image for larger version. 

Name:	15102011288.jpg 
Views:	226 
Size:	90.7 KB 
ID:	14768  

izgriezt ar zagiti pectam smuki noslipet kantes (itseviski ja stiklu liksi no iekshpuses) pats vienkarshakais pielimet, labak butu no iekspuses nebus lime redzama, ja no arpuses tad pa perimetru planu gumijas lentu un stiprinat pec gaumes, var ar skruvem var ar kniedem. noarpuses liekot vajadzes stiklam ar smukas kantes uztaisit. vel noderes pec zagesanas un slipesanas vaku parkrasot.

par ventilatoru padoma vai vajag, papildus troksnis. ja juti ka korpusa ir parak karsti tad labak aizmugure piemauc vai augsa lai velk to karsto lauka.

Ir tā ka tas vāks nav oriģināli krāsots, vienkārši alumīnijs un jā man ir doma likt stiklu no iekšpuses un kur varētu iegādāties stiklu un vai līmējot der parasta superlīme vai vajag ko īpašu.

Ir tā troksnis man netraucē, ir doma cietos pārcelt augstāk un zem cietajiem ielikt divus ventilatorus, lai videokartei pūš auksto gaisu.

K-Rauta, Depo ir organiskā stikla loksnes. Turpat arī ir līmes - parastās, divkomponentu, universālās. Labāk ar smukām kniedēm stiprināt. Ar ventilatoriem nezinu, bet var iepirkt vēl vienu HDD boksu, kam jau iekšā ir ventilators, ~15 Ls jauns.
    Keep your own way

Vai tik vienkārši ir ka var organiskajam stiklam izurbt caurumus un viņu piekniedēt pie vāka, gadījumā viņš nevar saplaisāt ?

Jā, vajag tikai asu urbi, lai materiāls nedrūp un neplaisā. Un pārāk spiest arī nevajag - tad arī plaisā.
    Keep your own way

Sarežģītāk, bet daudz labāk ir korpusa metāla biezumā nofrēzēt/noslīpēt malas orgstiklam plānākas un iesēdināt to logu korpusa sānā, tā lai visa ārējā virsma ir līdzena.

Būs factory like paskats un neizskatīsies pēc šķūninga.

Bet ja tiek malas plakanas noslīpētas vai stikls nepaliks trauslāks ?

cik tad tev no tās acrylic plāksnes jānoslīpē? ~1mm, paņem 2-3mm biezuma un būs ok. Protams čakars liels, ja ar roku jādara lai ideāli vienāda biezuma slīpējumu dabūtu. Organiskie un akrila "stikli" jau arī ir ar dažādu trauslumu pieejami.

Ja ar rokas štrumentiem, es iesēdinātu, kak popala un tad visu vāka sānu noslīpētu ar ielīmētu stiklu, un tad stiklu nopulētu caurspīdīgu.

Tip šitā lai sanāk:

Un tāds jautājums, ja es griežu vāka logu un man nav viņš orģināli krāsots tad man gribot negribot būs viņš jākrāso un cik sapratu tad organisko stiklu var dabūt dažādas cietības un biezuma. Un tad kāds būtu labākais biezums un cietība ?

izskatam pietiks, manuprāt, ar 4-5 mm, ja tiešām taisītu akrila keisu pats no nulles, tad vajadzētu kaut kur 8mm, cietība tur atkarīga no izgatavošanas veida, vai ir pulverveida bāze vai arī lietais(kaut ko tādu lasīju agrāk)
    Pulverveida ļoti grūti griezt tā, lai malas līdzenas(visādi robi izlūst), pamēģini uzprasīt pie pirkšanas, kas par veidu, taču šaubos, ka visur būs pieejama detalizēta informācija.Ja no Rīgas, tad var pameklēt atgriezumus, kaut vai uz to pašu Kviller aizstaigāt.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)