Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 44 of 44

Thread: CPU/VGA/SSD hierarchy

Atkal sākas senā dziesma... Laikam tad es sākšu visos topikos sūdzēties par Borderlands 2 co-op - kāpēc nav testu!!! Es taču jamo visu laiku spēlēju. Man, dafai, testus studijā, kur 4 ko-operātori ņemās, kur viss šķīst un nekā redzēt nevar. Tas nekas, ka kompja iekšas tuvākajā laikā nemainīšu, man testus vajag.
    Keep your own way

Neinteresē. Man Borderlands 2 dafai.

Ja godīgi, vai tad nav citas spēles bez BF3, kuru benčamarkus izlaizīt? Kaut arī man ir BF3, es jamo nespēlēju, jo īsti nepatīk. Kāpēc man būtu jāinteresējas par šo spēli benčos? Nav tur nekā tāda, lai diži iespringtu. Jā, ir gīki, kam patīk, ir gīki, kam patīk viss cits, bet ne BF3 - vai tad par to jāvaid visos foruma topikos pusgada garumā? Jocīgais...
    Keep your own way

Banned

Quote Originally Posted by Kunz View Post
    Atkal sākas senā dziesma... Laikam tad es sākšu visos topikos sūdzēties par Borderlands 2 co-op - kāpēc nav testu!!! Es taču jamo visu laiku spēlēju. Man, dafai, testus studijā, kur 4 ko-operātori ņemās, kur viss šķīst un nekā redzēt nevar. Tas nekas, ka kompja iekšas tuvākajā laikā nemainīšu, man testus vajag.
    Bf3 MP testi ir pietiekoši, lai secinājumi tiktu izdarīti, tagad jau pietiek arī ar paša veiktajiem testiem

Bet ja apskatās kaut vai eoz saita Bf3 sadaļas apmeklētāju un postu skaitu, tad arī nav ko brīnīties kapēc priekš Borderlands 2 nekā nav...

Jā, ar lasīšanu tā ir kā ir. Ne jau tāpēc es pirku 2500K, lai spēlētu kaut kādu 6 st tupas koridoru games. Man ir "mīļotā" stresa noņemšanas spēlīte, kuru var pāris mēnšus spēlēt (pēc darba), un kuru var iziet 10 variantos. Un online spēlītes nav nekāds rādītājs kompja veiktspējai. MAns sīkais ar veco Athlonx2 un 4570 močījās pa visādiem Battlfeeldu un GTA4 serveriem uz nebēdu, tikai auro, ja palaižu torentus.)
    Ko es ar to gribēju teikt? To, ka es pērku veiktspējīgus dzelžus ne jau tāpēc, lai darbinātu tos uz stok frekfencēm, un spēlētu visus tos 6stundīgos koridoru feikus.
    PS
    Gribētu es redzēt uz kādiem setingiem te daži biedri spēlētu Skyrim ar 5 gadi vecu, bet joprojam spējīgu ))), datoru?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)