Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 161 to 170 of 170

Thread: Raspberry Pi

Quote Originally Posted by Edgar View Post
    Ooo, Arduino parādījies 4$ 6.71€ bez šipinga konkurents.
    Jāietestē.
    Man patīk mazais strāvas patēriņš un izmērs, vienīgi ko es gribētu ir lai pinu apzīmējumi ( vai kā tur viņus pareizi sauc ) būtu rakstīts uz abam pusēm.

Gan jau ka drīz iekš LCSC būs RP2040 brīvi nopērkami. Tad varēsi iedot jlcpcb platīti uzdrukāt pēc saviem uzskatiem.

whaaat!?
    gordo.lv - grāmatvedības pakalpojumi

Nu bļin, ar mikroskopu jāskatās, lai tās detaļas tur ieraudzītu ....
    man ne visai tas formfaktors. Liela daļa GPIO nemaz nav vajadzīgi. Pietiek cnc projektam ar max 10. Un platīti var kvadrātainu. Jāskatās specene vai vispār pietiks spēka tai piešķilt lielos draiverus. Būs tad jāpaliek pie arduino uno r3.

Šī būs vairāk pozitīva atsauksme par Farnell com, jo īsti neiederas zem salidzini.lv veikalu tēmas
    Pasūtīju izklaidei Raspberry Pi 400, pasūtījumu veicu 15.02 ~ 18:25. Jau 17.02 ap 12:00 zvana UPS, ka ir ar paciņu klāt.
    Izskatās, ka viņi veiksmīgi ir tikuši galā ar Brexita sakām, PVN tiek piemērots laikam vācu(?) 19%.

Ok, lai viss nebūtu tik smuki - oriģinālā pele nav atvesta, tās uzrādījās noliktavā 25 gab., bet laikam kaut kādā citā noliktavā, no kuras nesūta? Fig viņu zin, pašļaik stāv neizpildītajos orderos ar kaut kādu mistiski lielu izpildes termiņu. Tur laikam uzmanīgi ir jāpēta tās noliktavas.

Mūsu vietējie internetveikali tik ātri neatvestu, ja būtu kaut kur lokāli šis pieejams

Pieredzējis lietpratējs tomy91's Avatar

Gan trešo, gan ceturto Raspberry kopā ar abilstoši kastīti esmu divreiz uz vietas no ielas (iepriekš nepasūtot) dabūjis "YEInternational" (yeint.lv) veikalā Zemgala gatvē 69. Viņi ir oficiālais RS Delivers dīleris Latvijā.

Jā, redzēju ka RS Delivers ir parādījies, bet viņiem pliks 400 (ne bundle) 76€ + PVN = 91.96.
    Farnell bija 59€ + PVN = 70.21€ un bezmaksas piegāde

Kā ir ar raspberry pi 4 modeļiem - beidzot var normāli skatīties ytube etc? Man ar raspberry pi 3 kaut kā švaki bija, lai gan bija maza dzese uzlikta, bet bija jūtams lags, laikam paši dzelži nevilka. Biju mēģinājis arī kaut kādu androidu, bet nebija patīkami lietot
    Best time to do anything is later

FullHD var, robeža jau. Augstāk likt uz 2GB versiju neko nevar.

Nesen iepircīts RPi 4B Starter kits. Tā kā esmu pilnīgs nūbs, tad sākumam gribētos palaist OMV + qBittorrent uz Rašpa. Kā vienu vai otru palaist es izlasīju un ideja skaidra, bet varbūt kāds trijos vārdos( būšu ļoti pateicīgs, ja iedos linku ko pastudēt) kā abus divus, un potenciāli varbūt ko vairāk, palaist paralēli?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)