Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 41 to 60 of 103

Thread: Kādas klaviatūras lieto EOZ biedri?

K120, jo neko nemaksā

piezīmes par augstākpieminētām:
    - tā MS Natural 4000 - pēc pāris gadiem nodzisa tautiņi
    - tā Logitech UltraX - vairākām pēc 1-2 gadiem sāk ielipt taustiņi (nekas nav noliets) - nospied un atiet vietā pēc 2-10 sekundēm

- tas CyberGhost DELL man liekas kas ideāls, kaut kur pie klientiem lietota - baigi patīk, drusku paskaļa
    Last edited by ieleja; 05-18-12 at 12:49.

Jau piecus gadus lietoju Microsoft/Razer Reclusa garadarbu. Varu teikt ikai to labāko - tumsā pogas izgaismotas, burti/cipari pa šo laiku padiluši minimāli, ir programmējamas macro pogas un mana mīļākā fīča ir divas fiziski grozāmas pogas kā vecam rādžiņam - nav jāsniedzas pie tumbu pults vai ar peli skaļums jābaksta
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Microsoft-Reclusa.jpg 
Views:	593 
Size:	68.7 KB 
ID:	16527  
    CPU pending | 8GB Corsair Vengeance | Mobo pending | 8800GTS | CM HAF-932 | Corsair HX1000W | MS/Razer Reclusa |Razer DeathAdder 3.5G | Auzentech Prelude | DELL U2711

Pieredzējis lietpratējs ventolin's Avatar

Cherry Evolution Xstream

Ļoti līdzīga Logitech UltraX Flat. Nav tik glīta, bet kalpo ilgāk, taustiņi spiežas, manuprāt, pat drusku labāk, toties 17 eur ar visu shipmentu

Pieredzējis lietpratējs kuzmitch's Avatar

Quote Originally Posted by ieleja View Post
    K120, jo neko nemaksā
    - tā Logitech UltraX - vairākām pēc 1-2 gadiem sāk ielipt taustiņi (nekas nav noliets) - nospied un atiet vietā pēc 2-10 sekundēm
    lietoju nu jau kādus... mmmm... 7 gadus? tā kā gadas kautko grauzt pie pc tad drupačas sabirušas nejēga iekšā, nācās jaukt "F" burtu ārā lai izdabūtu svešķermeni, tagad sliktāk spiežas, bet nekāda ielipšana nav novērota. man vēl ir tas pats pirmais modelis kā shtolcers bildē nevis dzintarz (atrodi 10 atšķirības).

ja kaut kur varētu dabūt apple black keyboard, labprāt nopirktu.

http://www.flickr.com/photos/kitetoa/147873454/

baltās man neper. bet te daudzi tā slavē tās apple klavas, ka sagribējās pašam

Eclipse litetouch

Patīk, nav liela, funkcionāla. Pogas patīkamas, klusas.

Darbā - Logitech Classic Keyboard 200
    + Ērta, plānie taustiņi, labs izkārtojums, kalpo jau gana ilgi
    - Vads, multimēdiju pogu neesamība un gumijas pēdiņu nodilšana.

Mājās - Logitech Media Keyboard Elite
    + Ērta, plānie taustiņi, daudz multimediju u.c. pogas, tām ir labs izkārtojums, arī kalpo jau n'tos gadus
    - Vads, pēc kaut kāda laiciņa nolūza viena palm-wrist'a stiprinājuma vieta (neatceros cik daudz tā bija mana vaina )

HTPC - Logitech LX 710
    + Bezvadu, AA baterijas darbojas ilgi, daudz multimediju u.c. pogas, samērā viegla un kompakta
    - Bezvadu risinājums pa retam mēdz gļukot (tas gan vairāk attiecās uz komplektā esošo peli)

Serveru konsolei - Logitech Ultra-Flat Keyboard
    + Maza izmēra, plānie taustiņi
    - Vads, sākumā grūti pierast pie taustiņu izkārtojama, bet ar laiku aiziet

Jau no laika gala pārsvarā uzticos Logitech risinājumiem, jo visur ar tiem ir nācies darboties. Patīk to klavieru dizains un funkcijas.
    Visas manā lietošanā esošās klavieres ir samērā paskaļas (vismaz pēc maniem mēriem), tb pie rakstīšanas ir dzirdama taustiņu klaboņa (OK, līdz tām biezajām 90. gadu klavierēm vēl patālu, bet enīvei ). Tas laikam ir aspekts, uz kuru nākotnē pastiprināti raudzīšos, izvēloties jaunu klavieri - lai tā tik skaļi neklabētu
    Vēl ko esmu sapatis, ka bezvadu klaviere (vai arī tāda, kurai vads būtu vismaz 3m garš, bet tādas redzējis neesmu) ir baigā fīča, jo citreiz ir vajadzība to klavieri aizvilkt kaut kur patālāk, bet reāli ierobežo vada garums
    Papildus varu teikt, ka, lai gan bildēs visas klaviatūras ir redzamas ar vienreindas ENTER taustiņu, tad reālajā dzīvē visām ir divrindu poga, jo to šauro, bet garo risinājumu es ciest nevaru .
    Un tas ir lielākais mīnuss klaviatūru pirkšanai e-šopos, parasti tā ir laimes spēle, ar kādu Enter taustiņu tu to klavieri dabūsi
    Pēdējais novērojums - es personīgi dodu priekšroku plānām klavierēm, uz kurām plaukstu attiecībā pret galdu nav jātur lielā leņķī. Tā es savulaik aprāvos ar K350 klavieri. Kad netā parādījās ziņas par tās iznākšanu, pēc bildēm likās, ka būs baigā manta, bet kad bračka to reāli nopirka, tad es afiglel, cik tā klaviere ir bieza . Un tādu man nah-nah nevajadzēja.

Tas tā īsumā, varbūt šie novērojumi kādam noder

Quote Originally Posted by kuzmitch View Post
    nekāda ielipšana nav novērota
    var jau būt, ka lietoju pārāk reti un tur kaut kāds process notiek

Extreme member weedy's Avatar
    Blog Entries
    1

deff_ins, black klavieru nav, ja vien pats nenokrāso, bet tā, kas ir, pēc izkārtojuma/ērtuma stipri līdzīga tai, ko ielinkoji.
    I lived half my life in USSR & more under Putin. If you think the free world is an illusion you are likely one of the lucky ones born there. - G. Kasparov.

Stay hungry. Stay foolish.
    http://www.youtube.com/watch?v=UF8uR6Z6KLc

Quote Originally Posted by kuzmitch View Post
    lietoju nu jau kādus... mmmm... 7 gadus? tā kā gadas kautko grauzt pie pc tad drupačas sabirušas nejēga iekšā, nācās jaukt "F" burtu ārā lai izdabūtu svešķermeni, tagad sliktāk spiežas, bet nekāda ielipšana nav novērota. man vēl ir tas pats pirmais modelis kā shtolcers bildē nevis dzintarz (atrodi 10 atšķirības).
    Pievērsi manu uzmanību detaļām.
    Man īstenībā ir šāda ;D

Par šauro ENT piekrītu StyleZ, bet atšķirību starp izliekumu augšpusē vai apakšā neesmu pamanījis.

Entos gadus lietoju Logitech Internet Pro, kas izskatās tā pat kā Deluxe tikai ar multimediju pogām un locītavu balstu (nezinu, varbūt Deluxe arī tāds nāk līdzi)
    Protams, klaviere nav klusa, bet par to neliekos zinis.

++ Par lielo enter. Bez tam, backspace arī jābūt lielajam un kreisajam shift mazam.

Vēl par izkārtojumu, ir gadījies redzēt klavieri, kurai grupēti F taustiņi pa trim, nevis četriem, ļoti nepatīkami.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Logitech_Internet_Pro.jpg 
Views:	68 
Size:	11.9 KB 
ID:	16529  

Gan darbā, gan mājās ir Logitech K200 bez krievu ķinķēziņiem. Patīk, ka ir lielais Enter, ka bultiņu taustiņi un NumPad ir normāli nodalīts. No tām funkciju pogām, kas augšpusē atrodamas tiek lietotas divas - skaņas mutēšanas batons un kalkulatora palaidējs.
    price/performance superīgs.

Es darbā lietoju šādu klavieri:

Iemesls, kāpēc viņa ir tik ērta, ir tāds, ka klaviatūra ir izveidota sievietes pakaļas formā un vīrieša dabīgais roku stāvoklis ļoti labi atbilst šai formai, tāpēc komforta līmenis ir maksimāli augsts
    The only way to get smarter is by playing a smarter opponent

izvilku no biroja arhīva, no pirmās līdz priekšpēdējai, pa starpu izlaižot lērumu, par kurām atmiņu nav

- pirmā, oriģinālā IBM XT
    - Microsoft naturālā
    - Microsoft 4000
    - Logitech ultrax

nestandarta Fn sāk traucēt, kad piesēdies pie kā citāda

un viens jautājums, kas interesē - visas tās bezvadu klavieres kaut kā šifrē savu komunikāciju?

Pieredzējis lietpratējs edza's Avatar

kautkur mētājas Acme plakan pogu klaviere ... bet tā tagat laptops ASUS super plakanpogu

Quote Originally Posted by ieleja View Post
    un viens jautājums, kas interesē - visas tās bezvadu klavieres kaut kā šifrē savu komunikāciju?
    Cik esmu dažām Logitech klavierēm pilno draiveri instalējis, tad tur ir kaut kādas iespējas vadīt paroles un kaut ko šifrēt.

Skatos ka ne man vienīgajam ir šī klaviatūra, varu teikt tikai to labāko. Viņa nonāca manās rokās kad māsa no Zviedrijas atveda ka dāvanu, lietoju ļoti ilgi, ka pat sudrabotā krāsa bišku padilusi

Kādu laiku neesmu bijis pie sava stacīša, bet nu lietota tiek Razer Lycosa. Strādā labi, spēlēt patīkami. Piestāv sistēmai

Pieredzējis lietpratējs tomy91's Avatar

Līdz šim visādas ģešovas Logitech. No ziemas - OCZ Alchemy Illuminati.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)