Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 161 to 174 of 174

Thread: Smart Watch

Pieredzējis lietpratējs

iwatch lai arii ir ĻTOTI kvalitatīvs, bet izskatās bērnišķiīgs.

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Quote Originally Posted by guntis456 View Post
    Kāds var ieteikt kādu gudro pulksteni?
    Prasības: lai izskatās pēc parasta rokas pulksteni, ļoti vēlams metāla siksniņa, vibrē un parāda paziņojumus no telefona. Pārējais ir nebūtisks
    Withings.

man šitiem nepatīk mega īsā stundu bulta un izmērs tāds sievišķīgs - 36 vai 38mm imho normāla veča ķepai ir par maz.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Pieredzējis lietpratējs

Quote Originally Posted by osscar View Post
    man šitiem nepatīk mega īsā stundu bulta un izmērs tāds sievišķīgs - 36 vai 38mm imho normāla veča ķepai ir par maz.
    Steel HR un HR Sport ir 40mm

Vismaz pirms kāda laika bija aptaustāmi pulsometrs.lv (Cēsu ielas biznesa kvartāls)

Pieredzējis lietpratējs Bender's Avatar

Steel HR ir divos izmēros. 42mm un 38mm sieviešu variantā.

Pieredzējis lietpratējs v1ks_'s Avatar

38mm ir pilnīgi un absolūti normāls, klasisks, dress watch izmērs, tobiš lietišķs, pie krekla un mirstamā ancuka. Nosacīti, pēc etiķetes un normām, 42mm ir pēdējais normālais izmērs, kas lietiškajā stilā, ar uzvalku kopā ir velkams.
    IMHO pašlaik problēma ir gluži pretēja, ir gandrīz nereāli atrast normālu smart watch, kurš normāli būtu pievelkams gan pie t-krekla, gan polo krekla, gan balta krekla un žaketes. Pārsvarā viss ir fakin monstrozs - 46, 48, 51mm un 2cm biezumā.

Garmin Vivomove HR?

Click image for larger version. 

Name:	garmin-vivomove-hr-gold.jpg 
Views:	32 
Size:	37.6 KB 
ID:	39264
    Last edited by v1ks_; 2 Weeks Ago at 16:02.
    SYS1: R5 1600|AX370 Gaming 5|GTX970|16Gb 3000Mhz|480Gb SSD|Meshify C|SSR-650PX
    SYS2: 6500|H110M-ITX/AC|GTX 970|8Gb 2133Mhz|240Gb SSD + 1Tb HDD|Raven RVZ02|SFX-500GD-C

nu viss atkarīgs no rokas lieluma - man tas oversized trends patīk, jo es neko mazāku par 42mm nelieku uz rokas..optimālais man 45-48mm Ietu apavu ražotāji tādā trendā ...a citādi neko no tā kas man patīk neražo 48-49 izmērā
    Ok paskatījos Steel HR ir 40mm versija, 42 neredzēju, bet nu vienalga - nav mans stils.
    Desktop 100% silent PC: Asrock J5005 mini itx, 85w brick psu, 8GB RAM, SSD, mini itx case.
    HTPC: Gigabyte GA-A320M-H, Athlon 200GE (passive cooling) , 8GB RAM, SSD+HDD, Cooler Master CM media 260 ATX

Pieredzējis lietpratējs v1ks_'s Avatar

Jā un nē.
    Pareizi saki - tas ir trends un gaumes jautājums, bet tas nepadara 38, vai 42mm par sieviešu izmēru. Attiecīgos apstākļos, 51mm monstrs uz rokas izskatās tik pat komiski kā rozā krekls un puķaina šlipse, black tie dreskoda pasākumā, vai sandales ar baltām frotē zeķēm.
    Anyway, enough with the spam.
    Vivomove HR ir 43mm, ja nemaldos, ja nu autoram noder.
    SYS1: R5 1600|AX370 Gaming 5|GTX970|16Gb 3000Mhz|480Gb SSD|Meshify C|SSR-650PX
    SYS2: 6500|H110M-ITX/AC|GTX 970|8Gb 2133Mhz|240Gb SSD + 1Tb HDD|Raven RVZ02|SFX-500GD-C

Ar to lai izskatās pēc parasta pulksteņa, vairāk biju domājis apaļu formu.
    Garmin Vivomove HR tādā ziņā ir pārāk prasts un vairāk par 30 eiro par tādu nemaksātu. Withings liktu pie šī paša.
    Apple watch atkrīt dēļ izskata, cenas un man nav ios telefona.
    Samsung Gear S3 Frontier ar daudz dažādām funkcijām. Var mūziku ielikt pašā ierīcē, cik palasīju, tad ir daudz lietotnes ko uz paša telefona var izmantot. Zvanīšanas funkcija īsti nebūtu aktuāla no pašas ierīces. Salīdzinoši pasena ierīce un baterijas darbības ilgums īsti neuzrunā.
    Huawei Watch Gt pēc skata atbilstošs, nāk 42mm un 46mm versijas, bet vairāk tomēr skatos uz 46mm. Cik rakstīts aprakstos, maz programmas, bet tas manām vajadzībām arī īsti nav vajadzīgs. Iepriecinošs baterijas darbības laiks. Diezgan pārskatāmi var apskatīt paziņojumus.

Kā ar iespēju veikt maksājumus ar telefonu? Kas tāds arī viņiem nāk, vai tikai retos modeļos?

Šis ir tikai mans viedoklis un nav vērts censties pierādīt pretējo.
    Paldies visiem par ieteikumiem.

Maksājums ar telefonu vai pulksteni?
    Ar pulksteni cik zinu šobrīd var maksāt tikai apple un huawejam laikam bija 1 modelis.

P.S. pats lietoju frontier un esmu apmierināts. Sieva visu laiku lietoja samsung s2 clasic, bet vakar dzimenē dabūja jauno samsung watch, tā kā visticamāk drīz izlikšu tirgoties s2

Quote Originally Posted by guntis456 View Post
    Ar to lai izskatās pēc parasta pulksteņa, vairāk biju domājis apaļu formu.
    Garmin Vivomove HR tādā ziņā ir pārāk prasts un vairāk par 30 eiro par tādu nemaksātu. Withings liktu pie šī paša.
    Apple watch atkrīt dēļ izskata, cenas un man nav ios telefona.
    Samsung Gear S3 Frontier ar daudz dažādām funkcijām. Var mūziku ielikt pašā ierīcē, cik palasīju, tad ir daudz lietotnes ko uz paša telefona var izmantot. Zvanīšanas funkcija īsti nebūtu aktuāla no pašas ierīces. Salīdzinoši pasena ierīce un baterijas darbības ilgums īsti neuzrunā.
    Huawei Watch Gt pēc skata atbilstošs, nāk 42mm un 46mm versijas, bet vairāk tomēr skatos uz 46mm. Cik rakstīts aprakstos, maz programmas, bet tas manām vajadzībām arī īsti nav vajadzīgs. Iepriecinošs baterijas darbības laiks. Diezgan pārskatāmi var apskatīt paziņojumus.

Kā ar iespēju veikt maksājumus ar telefonu? Kas tāds arī viņiem nāk, vai tikai retos modeļos?

Šis ir tikai mans viedoklis un nav vērts censties pierādīt pretējo.
    Paldies visiem par ieteikumiem.
    kantains, bet normāli izskatās (ar metāla siksniņu) gan uzvalkā, gan pludmales maikā - Fitbit ionic. Jau lietoju apmēram pus gadu. I like it.
    Bet iesaku skatīties kautko ar google wear.

"Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality."/N.Tesla
    Gribi sputņify premium āpēkā? pm :)

Ja nemaldos, tad visām Google Wear bija 1 dienas baterija? Mans S3 Frontier jālādē reizi 2-3 dienās un tāpat liekas krietni par biežu priekš pulksteņa.. Starp citu, kāds var ieteikt labu siksniņu priekš iepriekšminētā S3 vēlams tepat LV nopērkamu? Der arī Ali. Oriģinālā silikona liekas pagalam neizdevusies, svīst roka un liekas neērti.

Es orģinālās silikona neesmu nēsājis jau vairākus gadus. Sākumā palietoju auduma, likās ok, kamērt nenopirku metāla. Tagad jau vairākus gadus nesāju tikai metāla siksniņu. Ir bijušas dažādas. Pēdējā ko pasūtīju, jāpienāk kuru katru dienu ir šāda- https://www.ebay.com/itm/For-Samsung...72.m2749.l2649

Paziņa palūdza lai pasūtu ko klasiskāku, pasūtīju šādu- https://www.ebay.com/itm/22mm-Stainl...72.m2749.l2648

Huawei smartwatch 2 ir google pay. Maksāt var. Baterija izvelk 2 dienas, pēc tam pārslēdzas uz pulksteņa režīmu un izvelk vēl dažas dienas. Tikai baigi lēns tas aparāts. Izskatās labi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)