Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 201 to 218 of 218

Thread: Smart Watch

Pieredzējis lietpratējs

Par cik jums visiem interesē manas domas, tad nu ko es varu pateikt par Watch 4 Classic:
    Funkcijas bešena daudz, nu reāli viss ko vajag un nevajag. Tagad slimoju, nav sanācis notestēt peldot baseinā, bet nu to oktorbrī izmēģināšu.
    Baterija ar manām vajadzībām tur precīzi 2 dienas. GPS, WIFI, AOD un automātiskie mērijumi visi off. AOD nekad arī vecajam Frontier neizmantoju, GPS man īsti arī nevajadzēs. Kā arī Wifi, lai ātrāk iekāčātos api un skini īsti neinteresē.
    LTE uz nākamo sezonu vasarā iespējams izmēģināšu. Uz ziemu toč nebūs vajadzības.
    Siksniņas pluss, ka nesvīst uz rokas tik ļoti, mīnuss, ka nav 22mm.

Ja te kāds ar ir iehavājis šito aparātu, padlaties kur jūs watch faces velkat? Pagaidām nevienu nēesmu atradis par kuru būtu gatavs maksāt kaut centu.

Galaxy watch 4 (clasic 46mm) ir pēdējā laika lielākā vilšanās. Nu tāds sū.. Bača netur, lādētājs neforš. Siksniņa 20mm, šodien atnāca metāla siksniņa, domāju forši, izrādījās psc! Viņi tam pulkstenim tik debīli uztaisījuši, ka ar varu kaut kā jāieliek iekšā citas siksniņas, jo ir uz slīpo mazliet tie pulksteņa gali.
    Neesmu sapratis kāpēc, bet uz ēpastiem vispār nevibrē, tik redzu ka ir paziņojumi. Un brīžiem arī gļuko, ka nevienam paziņojumam nevibrē, kamērt nenorestartē.

Nesaprotu, kāpēc vēl neesmu izvilcis ārā veco pulksteni. Ā laikam tāpēc, ka par šo tikko tika izmesti 450€.
    Labi, ka nepaņēmu vēl esim, jo tad vēl papildus 5€/mēnesī būtu maksājis.
    Cik par visiem iepriekšējiem pulksteņiem fanoju, tad par šo esmu baigi vīlies!

Nemēdzu kaut kur diži rakstīt atsauksmes, bet par šo sū.. es samsungam aizrakstīju savas antipātijas!

Pieredzējis lietpratējs

Spoks, izsaku līdzjūtību, nopietni, saprast, ka iztērēti 450€ par ***ņu, ir diezgan dramatiski.

Pirms kāda laika iepirku Garmin Instinct Solar Surf. Mērķis bija viens - vienkāršs veids kā copes laikā atzīmēt vietu kur notika cope. Konkrēto mērķi pulkstenis izpildīja par 100%, man ir bermudu trijstūris kurš vienmēr izšauj.
    Lai arī pulkstenim ir kaut kāda mistiska copes fīča, kuru neesmu sapratis (zivju skaitīšana vai kas tāds), spoles griezšanu pulkstenis uztver kā soļus, rezultātā viena diena ezerā vidēji ir ap 15 000 soļu, kaut reāli esmu visu dienu stāvējis/sēdējis laivā

Salīdzīnāt šo ar jebkuru pilnvērtīgu smart būtu neobjektīvi, drīzāk šis ir parasts elektroniskais pulkstenis ar melnbaltu ekrāru un atsevišķām smart fīčām. Bet tas dod pieklājīgu baterijas laiku, tumšajā laikā ap 10 dienām.
    Kopumā apmierināts:
    ūdens izturība
    viegls
    normāls baterijas kalpošanas laiks
    zvanu/sms notifikācijas strādā as expected
    galvenā GPS fīča pilda to ko no tās sagaidiju

Tiesa gan Apple Series 7 radīja interesi, bet nopērkot to būs pašam sev jāizsaka līdzjūtība, par izmestiem N simtiem, kurus par Garminu noteikti neatgūt. Un dizains, Garmins lai arī izskatās pēc prasta plastmasas štrunta, manās acīs tomēr ir vairāk pulkstenis kā Apple.

Nopirku sievai Garmin Lily Sport, kaut kā neaizgāja. Ja kādam ir interese, esmu gatavs samierināties ar kādām sāpēm atdodot pa puslīdz abpusēji izdevīgu ciparu.
    Last edited by geex; 3 Weeks Ago at 11:44.

Lielākā škrobe ir salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem, arī frontier godam kalpoja.
    Būtu šo kā pirmo samsungu nopircis varbūt arī neliktos viss tik slikti, bet man šis ir jau 4tais samsung pulkst un ir ar ko salīdzināt.

Pieredzējis lietpratējs

Heisiņā!

Vai kāds lieto Suunto 7? Vai nav vērts un jāņem Garmin Fenix?

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Bij jau doma ar kaut ko jaunāku ieķert,bet būs laikam jānolieto S3 Frontier jo kamēr vēl bača izvelk 4 dienas šis pulkstenis ir tīri sakarīgs,visi paziņojumi strādā un pat gļuku gandrīz vairs pēdējā laikā neesmu novērojis,īstenībā tagad ja trāpās no kāda paņemt mazlietotu līdz 100 eiro ir labs,man jau tagad otrais gads un izskats kā jaunam kad nomazgā.
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

Izvēle bija ļoti līdzīga, bet paņēmu fēnixu, bača tur 30+ dienas ar izslēgtu bluetooth - ideāli.
    Lietojas pārgājienos/copes brišanā, tapēc bača bija svarīgāka par Suunto foršo karti...

Pieredzējis lietpratējs

Watch 4 pēdējais update(175mb) man vismaz liekās, ka kādus 20% pie bačas pielika

Jau vairāk kā mēnesis ar Watch4. Vienalga nevaru pierast, ka fiziskās pogas ir samainītas ar vietām (home <-> back), salīdzinot ar Frontieru, un ka ar fizisko (home) pogu nevar atvērt appu sarakstu. Arī rotējošais bezelis vairākās aplikācijās nestrādā, nākas bakstīt ar pirkstu ekrānā

Tas samsung biznesa plāns ar 20mm siksniņām ir "ģeniāls" - lētās aliekspreša (u.c.) fiziski neder, dēļ pulksteņa korpusa formas. Nākas pašam piestrādāt, lai derētu.

Ar manu dzīvesstilu, AOD-on (pixel minimal watchface), GPS-on, NFC-on, WIFI-on, visi pamodināšanas žesti izslēgti - 2 dienas brīvi aķis tur.

Iebūvētos mērītājus (asinspiedienu uc šņagu) nelietoju, tā ka pat nevaru saprast, vai apgreids no Frontiera uz Watch4 bija tās naudas vērts. Ja nu vienīgi, tas ka Frontierim aķis bija nobeidzināts - turēja max 16h, pēc 4 gadu diendienā darbošanās (nomaiņa gan maksātu 60eur).

Pogas šķiet varēja samainīt vietām.
    Korpus ir neforš. Un man jau pēc mēneša korpus ir apskrrāpēts, iepriekšējos gadiem varēja nēsāt un nebija tāds.
    Tā viņu mērīšana arī nesaprotama. It kā pilnīgi visu atslēdzu, vienalga redzu, ka sensors ieslēdzas visu laiku un kaut ko mēra.

Pieredzējis lietpratējs

A kur jūs watch faces ņemat? Es novilku Facer, samaksāju bargus 1.99eur par watch face un sūds nestrādā :@ A defaultie kkā neuzrunā

Ja iepriekšējam es biju iekačājis visādus un regulāri mainīju un meklēju kaut ko tad šim man ir tāds naids ka pofig- uzlikts prastākais digitālais face un po!
    Bet tā kur ņem- tur pat kur visi galaxy wearable

W4 lietotāji- jums uz ēpastiem (gmail) uz plkst notifikācijas ir? Vibrē? Man tikai orandžais aplītis parādās, bet nav paziņojuma!

Baigi sen bija pirmais galaxy pulkstenis (ar ieliekto ekrānu un sim slotu), visi bija nenormālā sajūsmā, laikam jau ekrāna dēļ, tad tika ieķerts frontier s3, un tagad jau aptuveni 2 gadi ir galaxy watch 46mm.
    Nesen iedomājos, it kā būtu jādomā par kādu "apgreidu", bet izskatās, ka nē
    Ar ieslēgtu AOD pa nakti izslēdzot tur 2 dienas, nekas negļuko, izskatās, ka jāstaigā tālāk.
    Vienīgais dēļ smiltīm ir nonākusi 1/4 daļa nost no oriģinālās šķautnes kur sazīmētas sekundes, bet iztikšu..
    Enjoying 0db PeaCe...

Quote Originally Posted by Spoks View Post
    W4 lietotāji- jums uz ēpastiem (gmail) uz plkst notifikācijas ir? Vibrē? Man tikai orandžais aplītis parādās, bet nav paziņojuma!

Tikko notesteju telefons noskan, wach pilnigs ignore, pat aplitis nav. W4

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

Tā ir globāla problēma visiem, cik pagooglēju... (visiem ar w4)

Man apnika. Izvilku no atvilktnes veco watch 46mm. Pirms izlikts uz izsoli, kāds var pieteikties pie w4 clasic lte. Pilns komplekts, lietots pāris mēneši laikam. Līdz došu arī metāla siksniņu. Garantija no samsung veikala ap 22 mēneši.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)