Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 141 to 155 of 155

Thread: Smart Watch

Pieredzējis lietpratējs madkri's Avatar

Ok, cool. Cik saprotu, uz paša watch var nokačāt Spotify un lejupielādēt dziesmas, lai var skrējienā klausīties mūziku, neņemot telefonu līdzi. Vai ir pieejama arī endomondo aplikācija pašam telefonam? Also, vai whatsapp/messenger var nokačāt arī uz paša pulksteņa? Ja nē, tad - ja es, piemēram, sēžu kaut kur bez telefona, bet ar pulksteni un tas ir pieslēgts wifi, vai es saņemšu kaut kādus whatsapp u.t.t. notifications? Vai priekš tā telefonam ir obligāti jābūt pieslēgtam ar BT?

Lietpratējs garfilds's Avatar
    Blog Entries
    1

Whatsapp tak piesaistas telefona Nr.
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

spotify apps uz watcha bija tik ļoti liela miskaste, ka izdzēsu, bet tagad pat vairs neatrod app storā, spotify kontrolēju caur built-in music appu. ja pareizi saprotu, tad dziesmas var ielādēt, un spēlēt caur to pašu music appu, bet neesmu mēģinājis.
    endomondo apps ir arī uz pulksteņa, bet neesmu lietojis.
    wapp/messenger un visi citi notificationi nāk pulksteni (protams jabūt savienotam ar telefonu), var pat atbildēt ar pulksteni, bet tik ļoti nēerti, ka tā opcija nafig nav vajadzīga.
    papildus info: bača parasti tur 4-5 dienas, ar sirdspukstu mēritāju always-on, forša fīča ir sleep time, parāda cik stundas esi gulējis un cik labi(awake, REM,light,deep, actual sleep laiks)
    bieži sanāk izmantot kā handsfree priekš sarunām, audio kvalitāte, kas nāk ārā ir zem vidējas, bet otrā pusē dzird ļoti labi.

Lietpratējs garfilds's Avatar
    Blog Entries
    1

Man gan pašam ir lētucis, jo to pulksteni man uzdāvināja radinieks, bet vienalga esmu apmierīnāts. Lai arī atbildēt un instalēt neko nevar uz mana brīnuma, toties esmu sapratis, ka smartwatch ir must have - tas tomēr padara dzīvi labāku
    Jau vairākus mēnešus neesmu slēdzis iekšā skaņu telefonam vien, jo nav vajadzības. Esmu sakonfigrējis aplikācijas (SMS, Messenger, Whatsapp + zvani) lai nāk uz pulksteni ar vibrāciju un tas dara savu darbu perfekti. Jā, protams BT jābūt ieslēgtam visu laiku.
    PS. Sorry, ja rakstu bez garumzīmēm, tad rakstu no mob.tel, kurā tās nav.

Quote Originally Posted by Igors5 View Post
    spotify apps uz watcha bija tik ļoti liela miskaste, ka izdzēsu, bet tagad pat vairs neatrod app storā, spotify kontrolēju caur built-in music appu. ja pareizi saprotu, tad dziesmas var ielādēt, un spēlēt caur to pašu music appu, bet neesmu mēģinājis.
    endomondo apps ir arī uz pulksteņa, bet neesmu lietojis.
    wapp/messenger un visi citi notificationi nāk pulksteni (protams jabūt savienotam ar telefonu), var pat atbildēt ar pulksteni, bet tik ļoti nēerti, ka tā opcija nafig nav vajadzīga.
    papildus info: bača parasti tur 4-5 dienas, ar sirdspukstu mēritāju always-on, forša fīča ir sleep time, parāda cik stundas esi gulējis un cik labi(awake, REM,light,deep, actual sleep laiks)
    bieži sanāk izmantot kā handsfree priekš sarunām, audio kvalitāte, kas nāk ārā ir zem vidējas, bet otrā pusē dzird ļoti labi.

Kāpēc tieši spotify bija tik liels sūds? Man ir diezgan svarīgi, lai varētu tieši Spotify klausīties mūziku, kad eju skriet, neņemot līdzi telefonu

9/10 reizēm nevarēja piekonnektēties pie telefona spotify, itkā neesot signāls vai kaut kas tāds, un ielogoties pašā spotify arī nekad nebija izdevies, biju čakarējies diezgan daudz un ilgi, beigās atmetu ar roku. pa lielam music apps pilda to pašu funkcionalitāti ko spotify - pārslēgt dziemas, skaļāk/klusāk, nu vienīgais nevar mainīt pleilistus.
    šovakar pamēģināšu iemest kaut kādas dziemas pa taisno uz pulksteni.
    spotify acīmredzot ir noņemt no appstora
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot (Mar 27, 2019 15:28:44).jpeg 
Views:	33 
Size:	185.2 KB 
ID:	38592

Pieredzējis lietpratējs Semo's Avatar

man uz gen1 huawei watch ar google wear os ari spotfy nav viss rožaini un skaisti, brīžiem kontrole neatrāda un gļuko...

Quote Originally Posted by Igors5 View Post
    9/10 reizēm nevarēja piekonnektēties pie telefona spotify, itkā neesot signāls vai kaut kas tāds, un ielogoties pašā spotify arī nekad nebija izdevies, biju čakarējies diezgan daudz un ilgi, beigās atmetu ar roku. pa lielam music apps pilda to pašu funkcionalitāti ko spotify - pārslēgt dziemas, skaļāk/klusāk, nu vienīgais nevar mainīt pleilistus.
    šovakar pamēģināšu iemest kaut kādas dziemas pa taisno uz pulksteni.
    spotify acīmredzot ir noņemt no appstora
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot (Mar 27, 2019 15:28:44).jpeg 
Views:	33 
Size:	185.2 KB 
ID:	38592

Nu jā, bet tad man sanāk ir jākačā dziesmas vnk no neta un jākopē uz to pulksteni? Jo spotify man jau ir daudz playlisti ar tūkstošiem dziesmu

Quote Originally Posted by madkri View Post
    Jo spotify man jau ir daudz playlisti ar tūkstošiem dziesmu
    Šaubos, ka tev kaut kas sanāks, jo pirmkārt tad jāpērk sgw 4g/LTE versija, kas maksās vairāk, bet tā būtu mazākā bēda, un otrkārt cik es zinu, tad Latvijā vēl nav e-sim, tātad nebūs interneta pulkstenī, un tā vai tā vajadzēs "kačāt dziesmas"

Pieredzējis lietpratējs BigFish's Avatar

Kāpēc lai viņš neizmantotu ārzemju operātoru ar esim atbalstu?

Man nevajag LTE. Spotify var nokačāt playlistus, ok, tur nav daudz atmiņa, bet pārsimts dziesmām pietiek. Tas ir pietiekami.
    Sanāk mana vienīgā iespēja būtu manuāli lejupielādēt dziesma un likt pulksteni, lai klausītos ar iebūvēto music app? Neizklausās īsti parocīgi.

Biju tikko lmt veikalā. Beigās nepaņēmu. Bija doma vēl par Garmin vivo active 3 music, tam iet Spotify, tik daudz zinu, bet izskata ziņā Galaxy Watch liekas daudz pievilcīgāks.
    Last edited by madkri; 03-27-19 at 19:32.

okey, pēc dzilāķas izpētes, spotify apps tomēr ir pieejams appstora, nez kāpēc viņš nerādās zem searcha, bet zem my apps ir pieejams ¯\_(ツ)_/¯
    speciāli vēlreiz uzinstalēju appu, pat pieslēdzot pie wifi, nevar pat ieiet remote opcija, visu laiku met "Can not connect to Spotify on your phone Please open the app there to continue", attiecīgi tālak ir izvēle stream on wifi vai iepriekšminētais remote, mēģinu ieiet caur fb, jo accounts tika veidots caur fb, un liekas ka spotify atseviška accounta nav, ievadot 100% pareizus credentialus jamejs paziņo ka "Unable to log in Please check Username&Password", vārdu sakot pilnīga miskaste.

Kaut kāds sviests. Vai tiešām tik grūti ir uztaisīt normāli funkcionējošu aplikāciju. Anyway, paldies par palīdzību, laikam nāksies iztikt bez smartwatch pagaidām, tas garmins pēc skata līdz galam nepārliecināja.

Pieredzējis lietpratējs jonyz's Avatar

Lai ielogotos spotify caur facebook vajadzīgs internet pārlūkā atvērt savu facebook jo uz datora piemēram kad logojies var redzēt ka izlec kaut kāds uzlecošais logs un tikai tad ielogojas.
    Mans tipa blogs kurš griežās uz googles serveriem.
    Tagad arī naktīs worko :)
    211GB mākonī for free

Pieredzējis lietpratējs Kitai's Avatar

Kādam ir zināms kādēļ Apple Watch (series 3) neatskaņo Whatsup balss ziņas?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)